EXPOM S.A.

Opinie o EXPOM S.A.

Góral

Czy oferty pracy które znajdują się na stronie internetowej są aktualne czy to ściema bo ciągle wiszą

Sekretariat
@Góral

Oferty są aktualne, proszę także zaglądać na naszego facebooka, tam pojawiają się również aktualne wakaty

Jak długo trwa proces awansu w EXPOM S.A.?

Sekretariat

Witam, Wszystko zależy od tego jak dana osoba się sprawdza na stanowisku. Firma bardzo docenia osoby podnoszące swoje umiejętności i kwalifikacje, wykazujące swoją inicjatywę. Nie ma ściśle określonego terminu, czasem jest to kilka miesięcy a czasem rok/dwa i wpływa na to kilka czynników. Generalnie dajemy możliwość awansu niezależnie od wieku i stażu pracy.

Edi

Firma oferuje 6tyś zł brutto plus premia dla spawacza. Oferta wisi w urzędzie. Czy jest to mozliwe?? Czy tylko po wypracowaniu 250godzin? Jak tam wyglada ta stawka?

@Edi

Też się chętnie dowiem. Czy trudno dostać się do pracy? Jak wygląda rekrutacja i ewentualne dni próbne? Czy jest możliwość przeszkolenia czy poszukują już mocno doświadczone osoby?

Chętny

Witam, jak wygląda praca działu bhp i ochrony środowiska? Jak wygląda wynagrodzenie, na jakim poziomie jest? Zakład jest duży, pracowników z Ukrainy sporo więc i chyba płaca adekwatna?

Firma EXPOM S.A. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko SPAWACZ MIG/MAG. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w EXPOM S.A.?

Wszystko zależy, od tego na jakie stanowisko, chcesz aplikować. Przyda sie znajomość zwrotów technicznych.

abrakadabrakonstantynapolitańc

Super firma ;) pomocni ludzie;) każdy przyjdzie z dobrą radą ;) monitoring używany zgodnie z przeznaczeniem, nie skierowany na stanowiska pracy ;) Kadra do rany przyłóż ;)

Konsekwentnie do informacji z dnia 20.11.2019 roku informujemy, iż w związku z pojawieniem się fałszywych i zniesławiających stwierdzeń, dotyczących EXPOM S. A., pracowników w niej pracujących oraz zarządzających zostały podjęte czynności przez organy ścigania przestępstw. W trakcie postępowania karnego prowadzonego przez prokuraturę i Policję został zebrany wystarczający materiał dowodowy, który jednoznacznie wskazał osoby i firmy wobec, których spółka już podjęła działania i wyciągnęła konsekwencje (między innymi zwolnienie dyscyplinarne). W kolejnym czasie zostaną wyciągnie kolejne konsekwencje. Podkreślić należy, iż wszelkie zawarte w postach bezpodstawne i bezprawne insynuacje godzą w cześć, dobre imię i wizerunek Spółki oraz osób w niej pracujących. Stanowi o tym wyraźnie między innymi wyrok Sądu Najwyższego z dnia 9 lutego 2006 r. II PK 160/2005 OSNP 2007/1-2 poz. 4) oraz miedzy innymi art. 100 § 2 pkt 4 k.p. Expom S.A monitoruje opinie wystawiane na www.gowork.pl oraz na innych forach bądź portalach, mające na celu zniesławienie, obrazę lub działanie na szkodę firmy Expom S.A lub osób w niej pracujących. Wypowiedzi tego typu już zamieszczone oraz ewentualne przyszłe będą weryfikowane i zgłaszane do odpowiednich organów ścigania, a ich autorzy poniosą również konsekwencje. Należy wskazać, iż anonimowość w Internecie ma granice i istnieją obecnie odpowiednie metody informatyczne, techniczne oraz prawne, które pozwalają ujawnić anonimowość i autorstwo takich wpisów w sposób jednoznaczny dający dowody w sprawie. Tym samym w konsekwencji pociągnąć ich autorów do odpowiedzialności dyscyplinarnej, karnej oraz dodatkowo - domagać się stosownego zadośćuczynienia finansowego na drodze cywilnej. Kancelaria Prawna Expom S.A.

Nikodem Dyzma

EXPOM S.A. - większość ludzi z miasta i okolic wiedzę na temat tego zakładu czerpie z licznych publikacji w lokalnej gazecie. Jakaś wspaniała maszyna jedzie do Dubaju, inny wielki element rusza w świat. A jak jest naprawdę... Jak jest atmosfera, jakie są zarobki? O to proponuję zapytać obecnych pracowników (byłych też można - to już spore grono) tej firmy osobiście. Pozdrawiam i zdrowia życzę.

Jaro

Czy w związku z tym że expom day się nie odbędzie pracownicy dostaną większe premie a impreza odbędzie w gronie zamkniętym??

@Jaro

Ze względu na COVID-19 imprezy mogą odbywać się w gronie max 150 osób. Nasza załoga liczy znacznie więcej pracowników więc niesprawiedliwym byłoby zorganizowanie takiej imprezy dla zamkniętej grupy. Założenie Expom Day jest takie, że każdy pracownik może wziąść udział w tym wydarzeniu. Póki co z tego względu nie rozpatrywaliśmy organizacji imprezy zamkniętej ale może Pan zawsze przyjść do Biura Zarządu lub Działu Kadr i porozmawiać z nami o swoich pomysłach na integrację w gronie pracowników. Może wspólnie uda nam się wypracować jakieś rozwiązanie.

Kulik

Co tam w Expom? Jest robota?

Czy zdarzają się nadgodziny w EXPOM S.A.?

KB

Do wyboru do koloru, tylko mieć chęci.

Nadgodziny czy praca w każde święto to w w tej firmie to norma. A co do inspekcji pracy.. Nie ma co im grozić tym bo i tak wszystko jest przygotowane dzień prędzej, a tak jest (usunięte przez administratora) na produkcji jak i w biurach. Ogólnie mówiąc wszystko ładnie na początku na pokaz.

Zk

Czy, ktoś się wypowie na temat pracy zastępcy kierownika? Widzę, ze firma szuka na to stanowisko bardzo długo.

@Zk

Szczegóły odnośnie tego stanowiska znajdzie Pan w dziale kadr. Zwykle w naszej firmie rekrutacja na stanowiska kierownicze podyktowana jest potrzebą zastępowalności. Proszę się nie dziwić, że dbając o stabilość w funkcjonowaniu Spółki z wyprzedzeniem poszukujemy odpowiednich osób.

@EXPOM S.A.

Czyli nie macie wolnego etatu? I robicie bazę ewentualnych kandydatów?

Jurek

Co tam na nowej hali będzie robione? Zwiększacie produkcje?

Antek

Warto podjąć prace w Expom? Na jakich stanowiskach najlepiej płacą?

@Antek

Wynarodzenie na każdym stanowisku, które oferujemy zależne jest od stopnia zaszeregowania do danej grupy płacowej. To czy trafi Pan do grupy niższej czy wyższej zależy od Pana kwalifikacji, zaangażowania i chęci dalszego rozwoju ponieważ firma oferuje szereg możliwości do zdobywania nowej wiedzy i umiejętności.

lubawiak
@EXPOM S.A.

Jakie widełki płacowe macie państwo na stanowisku spawalnika z uprawnieniami IWE ??

@lubawiak

Zachecamy do kontaktu z dzialem kadr w celu uzyskania dokladniejszej odpowiedzi na Pana pytanie

Kil
@Antek

Na stanowisku prezesa, ale jest zajęte.

Spawacz

Czy Expom potrzebuje spawaczy? I czy zarobię godnie, żeby po godzinach nie dorabiać na płotach?( Ps godnie od 4 tys netto w zwyż...)

@Spawacz

Do udzielania informacji odnośnie wynagrodzenia upoważniony jest dział kadr, proszę o kontakt pod numerem 56 47 242 47

No tak
@EXPOM S.A.

W kadrach powiedzą wszystko co im przełożeni każą. Najlepiej jest się dowiedzieć od pracowników.

Bary
@Spawacz

Dobry żart! Ha ha. Zapytaj spawaczy to Ci powiedzą jakie są realia.

Jurek

Co tam na nowej hali będzie robione? Przenoszą produkcje ze starych hal czy nowy dział otwierają? I będą rekrutować ludzi?

Spawacz

Witam czy firma prowadzi rekrutacje? Na jakie stanowiska jak coś?

Spawacz

Czy rekrutacje trwają normalnie? Jak się można zgłosić jeśli tak

@Spawacz

Tak, lecz pierwszym krokiem powinien być telefon do działu Kadr w celu weryfikacji Pana CV. O ile to możliwe to unikamy kontaktu z osobami postronnymi ze względu na zaistniałą sytuację dlatego proszę zadzwonić lub wysłać CV na maila anna.leszczynska@expom.pl, następnie Pani Ania zadecyduje czy powinien Pan pojawić się osobiście.

Janek
@Spawacz

Szkoda czasu. Lepiej do konkurencji iść . Lepszy pieniądz.

@Janek

Czyli jakie niby są realia? W ofertach ich wyglada to niezle... inaczej obiecują inaczej dają?

Mirek

Ogłoszenie o prace znalezione w up. Expom spawacz 6000 zł... możliwe ! ?

Mietek

Co ten expom ze wszystkim odsyła do kadr. Czy stawki są tajemnicą bo są tak marne, że wstyd o tym wspominać w ofercie pracy ? Proszę o odpowiedź pracowników jakie stawki oferuje firma bo szkoda mi czasu aby chodzić na niepoważne rozmowy

@Mietek

Nie jest realne 4 netto zarobic w godzinach Takie stawki maja juz starzy doświadczeni spawacze łącznie z weekendem w pracy i po 8 godzin w tygodniu czyli 7 dni musisz (usunięte przez administratora) plus ze wszystko sie liczy do zusu i od tego masz kakretne chorobowe i urlop i wszystko na kwitku .minus podkrecanie śruby dzień po dniu po zmianie władzy .

Zostaw merytoryczną opinię o EXPOM S.A. - Kurzętnik

• Jak się pracuje w EXPOM S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy EXPOM S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EXPOM S.A.?

EXPOM S.A.