IGLOO Sp. z o.o.

Opinie o IGLOO Sp. z o.o.

Aktualność
Cześć !
Dziękujemy, że odwiedziłeś/aś nasz profil na gowork.pl.
Jesteśmy tutaj dla Ciebie, możesz dowiedzieć się kim jesteśmy, dlaczego warto u nas pracować, jak wygląda nasz proces rekrutacyjny. Każda Wasza opinia jest dla nas cenną wskazówką.
Liczymy się z Waszym zdaniem i doceniamy każdy merytoryczny i konstruktywny komentarz pojawiający się na tym forum.

Dzięki Wam zmieniamy się na lepsze jako pracodawca.

Wszelkie trudne, wymagające wyjaśnienia kwestie, których nie chcecie poruszać na forum, a są dla Was ważne, prosimy wysyłać na adres: media@igloo.pl , abyśmy mogli je dokładnie przeanalizować i wyciągnąć ewentualne wnioski.

Jednocześnie pragniemy poinformować, iż komentarze zawierające treści niezgodne z prawem oraz naruszające regulamin serwisu będą archiwizowane przez Administratora.
Franek

W takich czasach to szkoda robić burzę w szklance wody, tylko pracować trza i tyle. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Wyleciałem z roboty z dużej firmy w Bochni z dnia na dzień, bez powodu, bez zbędnych gadek i nikomu tam się nie żaliłem. Tutaj przyjęli mnie ponad rok temu i daję z siebie ile mogę i dalej pracuję. Moja rada to pracować a nie wylewać żale !

Jak należy rozumieć te komentarze? Jako nowo przybyły kandydat czasami trudno ogarnąć bez kontekstu. Polecacie wstępnie poświecić czas na zainteresowanie się pracą? macie jakieś konkretne plany od nowego roku? warunki jakoś się zmienia?

Aga

a widzicie, wielu osobm sie tu podoba, w tym mi. Jestem tu dopiero 3 rok, ale osiągnęłam wiele. Oprócz wiadomo, stałego zatrudnienia i stabilizacji, dokształcam się i byłam na 2 kursach. Mam blisko do domu, wiec nie trace czasu na godzinne dojazdy.

123 Nowy wpis

Cześć. To wskazane minimum roczne doświadczenie z pracy na stanowisku Specjalisty ds. content marketingu spełniam, rozważam przy tym aplikację. Dobrze byłoby moc najpierw jednak poznać wasze opinie względem pracy. jak ogólnie jest prowadzona rekrutacja na tym stanowisku? jest zadanie?

Nowy wpis

@123

Cześć! Zapraszam do przesłania aplikacji na adres email: marketing@igloo.pl. Aplikacje przeglądamy do końca kwietnia. Kolejno kontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Umawiamy się na spotkanie (online lub w siedzibie Igloo), po rozmowie przesyłamy zdanie rekrutacyjne. Z informacją zwrotną wracamy do 3 dni roboczych. Pozdrawiam!

Siemka, widzę na stronie ofertę dla lakiernika. Tu w komentarzach też widzę, że już o niej pisaliście. To jest jedno miejsce wolne czy więcej? zastanawiam się po prostu jak długo już ktoś jest poszukiwany

Krzysztof Nowy wpis

Bardzo przyjemna osoba pod telefonem jeśli chodzi o rozmowę i udzielone informacje ale firma ogólnie tragiczna. Lepiej wybrać inne dostępne na polskim rynku

Witam, bony są na święta Bożego Narodzenia.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży eksportowej w firmie IGLOO Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.

Czy w IGLOO Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Mel

Nie ma paczek świątecznych ale są bony:)

Mira
@Mel

A te bony są od czegoś zależne? Na przykład od stażu pracy lub jakichś innych warunków? jeśli ktoś dołączy na miesiąc przed świętami to i tak tyle samo dostanie w bonie?

Mel
@Mira

Tak, ilość bonów uzależniona jest od stażu pracy.

Weź bon i żyj cały miesiąc? To czekaj chwile, jakie kwoty ostatecznie w nie ładują, że przez taki okres czasu można się utrzymać? Jeśli jest to faktycznie uzależnione od stażu pracy tak jak ktoś stwierdził to powyżej to po takich pięciu latach ile wyjdzie?

karamba
@Mel

w pompach ciepła dostaniesz na Święta bon;-))))))

@Mel

Jeśli to prawda, że benefity są zależne od stażu pracy, to prócz tych bonów na pozostałe jakie może mieć on wpływ? w ofercie dla lakiernika widać tylko wzmiankę o ubezpieczeniu i opiece. Nie ma niczego więcej już?

Młody

Jako nowy na produkcji w Igloo, jestem zadowolony. Atmosfera w (usunięte przez administratora) jest przyjazna, a zespół wydaje się być zgrany. Kasa jak na poczatek ok.

@Młody

Dziękujemy za Twoją pozytywną opinię :) Jest to dla nas bardzo ważne, aby nasi pracownicy czuli się komfortowo i byli zintegrowani. Dodatkowo, doceniamy Twoje spostrzeżenia odnośnie do kasy na początek :). i cieszymy się, że dołączyłeś do firmy.

Kobiety

Kobiety notorycznie łamią przepisy bhp (brak obuwia ochronnego, spodni)

@Kobiety

Dziękujemy. Sprawdzimy czy taka sytuacja miała faktycznie miejsce, przy czym nie na każdym stanowisku wymagana jest odzież ochronna.

Czy w igloo pracują również kobiety ?

@Kasia

Możliwe, że to zależy od stanowiska? jakie przykładowe masz na myśli? Nie wiem w zasadzie jakie obecnie mogą być możliwe, na stronie w ofertach pokazują, że można wysalać cv a tak to nie widzę teraz niczego dostępnego. Jak często cokolwiek się pojawia?

Mówisz? I taki przypuszczalny średni staż ile przy tym wynosi? Tak jak już wspomniano zastanawiający jest ten brak aktualnych ogłoszeń. Nie ze teraz już chce się przyjąć, bo dopiero po nowym roku czegoś szukam ale czy jest tu ktoś kto teraz pracuje i się wypowie na temat warunków? warto byłoby się do was wbić? O co chodzi z tym traktowaniem co piszą wyżej?

Na jakie zapytania poszukujesz tych profesjonalnych odpowiedzi? Opisujecie to na podstawie jakichś aktualnych rekrutacji może? na stronie nie ma teraz ofert, jedynie mail kontaktowy, zastanawiam się jak aplikowaliście i przede wszystkim na co? Kogo szukają?

Ktoś teraz nawiązał do sylwestra i zaczynam się zastanawiać jak praca wygląda w pierwszy dzień nowego roku? normalnie się przychodzi jak zawsze? Czy byłoby to może jakoś lepiej płatne?

Max

Mam pytania do przedstawiciela zakładu lub do pracowników: Czy firma ma aktualnie zapotrzebowanie na doświadczonych specjalistów od Pomp Ciepla ? Głównie chodzi o serwis i montaże u klienta. Jaki format zatrudnienia jest możliwy - UoP , b2b czy jeszcze inny? Czy firma oferuje sam. Służbowy, narzędzia, wsparcie techniczne, itp? Czy ilość zleceń i wynagrodzenie jest na tyle atrakcyjne, ze mozna działać wyłącznie jako serwis fabryczny, bez obsługi urządzeń firm konkurencyjnych? Pytam, gdyż kilka miesięcy temu widziałem sporo ofert na dzial.pomp ciepła, lecz teraz wszystkie poznikały.

@jasiek

Merytorycznie, jako pracownik że sporym stażem pracy oraz nieangazujacy się w jakieś śmieszne sprawy uważam, że operacyjne ta firma niestety spada na (usunięte przez administratora). Nie ma kto zarządzać i być może takie przestoje i zatory są spowodowane tym, że taki właśnie kierownik, który pracuje na zleceniu w tej pracy jest niewyspany, mało wydajny, odzywa się do ludzi tak jak się odzywa, robi wszystko żeby się przypodobać dyrektorowi chyba już ze strachu , nie ma pomysłu jak delektować zadania, ale to nie jest odosobniony przypadek. To widac od pewnego czasu. Pomysłów jak widać brakuje też reszcie w pionie od dyrektora po szeregowego pracownika. Z takiego ludzkiego punktu widzenia czas na wprowadzenie do firmy kogoś nowego że świeżym umysłem Szkoda że młodzi nie chcą tu pracować, ogromna. Firma ma ogromny potencjał ale może to właśnie wina niewyspanych i bufonowatych przełożonych. Twoje słowa @jaros są niepokojące . Ale dobrze, może ktoś zacznie reagować

Pracownicy

Czy pracodawca myślał nad wprowadzeniem dodatkowego benifitu w postaci karty MultiSport? Koszt nieduży, który można rozłożyć 50/50 na pracownika a dodatkowy benifit można dopisać do listy, który dla aktywnych osób będzie bardzo istotny. Kilka osób byłoby chętnych a niestety, prywatnie takiej karty nabyć się nie da. @Pracodawca

żenada
@Pracownicy

Najpierw niech wypłaca nadgodziny WSZYSTKIM

Maryla
@żenada

A po ile wy tych nadgodzin teraz macie, że to tak istotny temat dla Ciebie? Poza tym podkreślasz przy tym wszystkich, który dział ma je zatem gwarantowane i dlaczego? co z pozostałymi?

@żenada

O tych nadgodzinach to już w sierpniu pisali, wiecie cos więcej na ich temat? rozwiązało się? i czy d dziś prowadzicie już sobie jakaś ewidencję żeby do nieścisłości tego typu nie dochodziło?

Ktoś

Firma jest mi winna parę tysięcy złotych, od paru miesięcy słychać tylko to ze "niedługo będą". Dzisiaj jest 9, pieniądze mają byc jutro więc zobaczymy, mam nadzieję że obejdzie się bez sądu. Nikomu nie polecam pracy u nich. Brak jakiegokolwiek szacunku do pracownika. Jednego dnia byłem w pracy 23 godziny, po tym firma łaskawie pozwoliła mi się przespać godzinę by na następne 16 godzin wrócić do pracy. Mam nadzieję że będzie jak obiecywali z pieniędzmi, bo na to wszystko mam dowody i ciekawe co by powiedziały odpowiednie służby. ????

grubylolo

O co chodzi z tym wolnym? Na blacharni pracowali cztery dni i placiliscie za pięć a zaznaczę że się nie wyrobili, dziadzio potwierdzi bo braki raportowanie skrupulatnie, a reszta teraz musi brać urlopy albo bezpłatne Jakoś wielki mijagi z w/w panem chodzi i wprost mówi że nie ma pracy bo takie zarządzanie. Dlatego nikt nie powie nic wprost tylko wszystko się słyszy po kątach? Chodzą opowiadają że dyrektor źle rządzi ale ręce ściskają obłuda w biały dzień a ludzie niewinni ponoszą odpowiedzialność za nieudolnie decyzję kilku mędrców Shaolin

Damian
@grubylolo

Jak się daje władze albo młodym szczylom albo starym wyjadaczom to się to zawsze kończy źle a jakoś ten co miał najwięcej problemów do przysłowiowego dziadzia siedzi cicho bo dostał solidna podwyżkę i teraz wielcy koledzy, razem z kierownikiem co sam na zleceniu dwie prace ciągnie i jeszcze pracownikom bezpłatny urlop każe brać a sam w dniu wolne robi to gdzie jest jakiś system rządzenia Szef się musi za to wziąć i tyle bo mu to wszystko rozwalą w amen

Franek

Zbyszek

Firma szuka aktualnie specjalisty do spraw marketingu. Z ogłoszenia na stronie wynika, że oferują m.in. ubezpieczenie na życie i bezpłatne świadczenia medyczne (ktoś może powiedzieć, jak to wygląda w praktyce?). A poza tym, jakich mniej więcej zarobków można oczekiwać na początek?

@Zbyszek
@Zbyszek

Jaka rekrutacja chłopie, nawet z lokalnych portali wszystko zniknęło! Piękna Pani z HR tak zachęcała, kolegów kazała zapraszać, rozwój, perspektywy i co? Zwolnienia po miesiącu. Żadnej perspektywy oprócz widma zwolnień i apokaliptycznej i agresywnej atmosfery. Swoją drogą bajki opowiadać to każdy umie ale jak były zwolnienia to HR siedział cicho to co to za HR. A na kasę to nie ma co liczyć, płacą i tak mniej niż ci obiecują. Dużo takich przypadków już było, ludzie po wypłacie uciekają, pewnie kredyty wzięli i jest problem

Yolo
@@Zbyszek

HR? Przecież w tej firmie nie istnieje coś takiego jak HR ...????

Żaklina
@Yolo

Czy to w przenośni? Ja akurat mam doświadczenie z pracy w takim dziale i bym może zweryfikowała temat warunków. wiadomo jakie są rotacje? I ogólnie kiedy był potrzebny ktoś bezpośrednio w tej części struktury? Ciekawa jestem sposobu przeprowadzania rekrutacji

@yolo
@Yolo

Nie ma HR, o warunkach się rozmawia z byle jakim kierownikiem a najlepszym szantażem dla osiągnięcia podwyżki od zawsze jest rzucenie papierami i wypowiedzenie umowy. Każdy się na to nabiera i mimo zwolnień nagle kasa na podwyżki dla wybranych jest

@zycie

Jak już zwalniali o czemu tego dziadeczka z przygotówki zostawili przecież się nadaje kóz pilnować Coś z sensem trzeba a nie dobrych pracowników

@życie
@@zycie

Góra się musi wziąć za wszystkich swoich dyrektorów i kierowników i brygadzistów właśnie, bo nie sztuka zwolnić Bogu ducha winnego pracownika tylko stworzyć zakład dobrze zarządzany i spójny. Wstyd w ogóle pisać na wypowiedzeniu że pracownik jest niewydajny jak wiadomo że robota nie idzie. Pora się obudzić panowie

@kabaret
@@zycie

Dziadzio z zaufanymi kończył pracę, o 14 a później udawał że idzie na parking a pracowali do 16. Czy dyrektor to wiedział? Czy reagował? Naciąganie firmy na koszty teraz dziadunio płacze że nie zapłacone A przecież nie robił nadgodzin kłamstwo w żywe oczy. Kto tu pracuje się w cyrku nie śmieje

@grill
@@kabaret

No jak nie wypłaca, biedny dziadzio od kilku dni siedzi i myśli co w raporcie z nadgodzin wpisać. Może Szef się zainteresuje co robi w normatywne 8 hej pracy bo tego nikt nie kontroluje. Czyta maile bez zrozumienia, jabłuszko pokroi, cukiereczek ziołowy wpadnie, kanapkę przegryzie, 30 razy do magazynu bez sensu, kartkę mu te młode pracownice wydrukuje bo jak wiadomo on nie potrafi, i lata po hali i udaje ze załatwia! Wiecznie narzeka na mijagiego i dyrektora a goni i komentuje że jak rządzą tak mają. Lojalność A innych się goni do roboty. .. coś się złego dzieje

żenada

Chory zakład, bezczelnie zachowanie że strony pracodawcy i zarządzających poszczególnymi komórkami. Przyjmowanie na hura a teraz zwolnienia bo pompy nie idą. Żenujące i wieśniackie żeby chociaż zwalniania tych którzy zawalili (konstruktorzy handlowcy kontrola jakosci ) to miałoby to sens Złoty medal z zarządzania dla dyrektorów brawa panowie . Nie polecam serdecznie po jedynie miesiącu pracy.

prawda
@żenada

Niestety trzeba przyznać rację. Teraz chociaż Szef zaczął interweniować, ale jak ma takich właśnie dyrektorów i kierowników to nie ma się co dziwić. Potrzeba ewidentnie kogoś kto umie zarządzać ludźmi i produkcją, bo ten dziadek w przygotówki nawet nie potrafi komputera obsłużyć, Muminek z blacharni zero wiedzy,.. szkoda firmy, bo jest potencjał. Może Szef teraz widzi że pora na zmianę

@prawda
@prawda

Nie wiem kim jesteś ale masz rację a ten dziadzio z przygotówki to sam jest koza. wiecznie się drze i agresywnie odnosi do pracowników, nadaje się tylko do typowania ludzi do zwolnienia, komputera nie obsłuży bo nie rozumie polskiego i technologii. Po volkswagen tacy ludzie w zakładzie, on i cała banda mijagiego idealnie pasują do dyrektorów. Podwyżki tylko swoim a rzesza ludzi czeka aż się najniższa krajowa podniesie bo nie ma co liczyć na cokolwiek (usunięte przez administratora). Do tego doprowadziły dyrektory z bożej łaski

pablo

Powiem tak, firma (usunięte przez administratora), z 2 wypłat potrafili mnie oskubać na 2000zł, mam doniesione papiery ze jestem na ubezpieczeniu szkoły, dostali wazna podbitą legitymacjie i dalej to samo.. odliczają skladki ZUZ i podatek mimo ze mam 20 lat Jak ktoś ma chodź trochę rozsądku niech omija tą firme szerokim łukiem.. NIE POLECAM

Jak wygląda ścieżka kariery w IGLOO Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Zostaw merytoryczną opinię o IGLOO Sp. z o.o. - Stary Wiśnicz

• Jak się pracuje w IGLOO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy IGLOO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 86.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IGLOO Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 67, z czego 27 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

IGLOO Sp. z o.o.