JWW Biuro Rachunkowe

Opinie o JWW Biuro Rachunkowe

Halina Nowy wpis

Dzien dobry, czy rekrutacja na stanowisko specjalisty ds kadr I plac została już zakończona ? Czy mozna składać jeszcze cv ?

Agnieszka

Pracowałam w Jww 5 miesięcy, ogrom pracy, nie ma szans na wyrobienie się w czasie 8 godzin, wobec czego soboty w pracy to norma. Jeżeli kochasz pracę nad życie to ok.

@Agnieszka

czemu może nie być na to wspomniane wyrobienie się szans? Opowiesz szerzej o takim przykładowym dniu pracy? jaki dobowy zakres obowiązków, co konkretnie trzeba wykonać i kto ewentualnie może służyć pomocą przy tym?

@Agnieszka

Od 2022 roku poczyniliśmy wiele kroków w celu poprawy jakości pracy w JWW – wprowadziliśmy trzy wolne niedziele w skali roku, ogrzewanie działające 2 miesiące w roku i bieżącą CIEPŁĄ wodę w kranie. Pracownikom o stażu dłuższym, niż 3 miesiące przysługuje własne biurko, a nawet komputer i możliwość korzystania z firmowej drukarki (oczywiście zachowując zdrowy rozsądek, 10 szt. / miesiąc). Drzwi biura dla wygody pracowników są otwierane już o 5:00, a nie jak wcześniej o 4:00. Co więcej, żaden z naszych pracowników od 2022 roku nie przekroczył 500 godzin pracy w miesiącu, co uważamy za nasze osiągnięcie. Wszystko w trosce o to, aby nasze biuro było miejscem sprzyjającym pracy. A tak całkiem na poważnie, niestety w historii zatrudnienia nie mamy Agnieszki współpracującej z nami przez 5 miesięcy. Zachęcamy jednak Panią do odwiedzin naszej siedziby i zobaczenia, jak praca wygląda od środka. Całkiem prawdopodobne, że załapie się Pani na świeże ciasto, które regularnie pojawia się z okazji urodzin naszych pracowników. Chętnie oprowadzimy po piętrach i napijemy się kawy w naszym ogródku :)

bruh Nowy wpis
@JWW Biuro Rachunkowe

500 godzin pracy to 16 godzin pracy KAŻDEGO dnia w miesiącu, więc nie rozumiem czym próbujecie się chwalić xD Nawet jak weźmiemy 400 godzin pracy, to wychodzi 13 godzin pracy każdego dnia w miesiącu, jak przyjmiemy soboty i niedziele jako dni wolne od pracy, wówczas wychodzi 16 godzin pracy. Chwalicie się tym, że ludzie pracujący w waszej firmie nie mają życia osobistego? Bo tylko do takiego wniosku to prowadzi.

Nowy wpis

@bruh

Przyznajemy Ci rację, Twoje obliczenia są poprawne - praca w takim wymiarze jest niewykonalna :)

Czy rekrutacja mogłaby być zakończona jeśli oferta wciąż jest dostępna? Zastanowiło mnie to wczorajsze zapytanie o młodszą księgową, która wciąż widnieje na takim portalu. podobnie zresztą jak lider samego zespołu księgowego. ciekawi mnie przy tym to, czemu przez ogłoszenie ktoś jest poszukiwany? czy zdarza się ze osoby z zespołu staja się liderami?

Tak, jak najbardziej. Tak wygląda ścieżka kariery w JWW: Asystentka/Asystent Księgowego -> Młodsza/-y Księgowa/-y -> Księgowa/-y -> Liderka/Lider Działu Księgowości -> Kierownik Działu Księgowości. Ale jesteśmy także otwarci na profesjonalistów z zewnątrz.

@JWW Biuro Rachunkowe

A jakie warunki należy przy tym spełnić? Mam na myśli ustosunkowanie się do powyższego zapytania. Czy trzeba przepracować jakiś określony czas na stanowisku księgowej by stać się liderką? Jakie jeszcze są co do tego wymagania?

Czy obecna rekrutacja na stanowisko młodszej księgowej została zakończona? Czy wybrano już pracownika na to stanowisko?

@Kandydat

Rekrutacja nadal trwa i planujemy zatrudnić więcej niż jedną osobę na to stanowisko. Zapraszamy do złożenia swojego CV.

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie JWW Biuro Rachunkowe? Czy kandydat na stanowisko Asystentka/Asystent Biura ds. prawnych powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.

Jaki dress code obowiązuje w JWW Biuro Rachunkowe?

Spawalnik

Jestem Spawalnikiem na budowie w Olsztynie od prawie rok, jak tu pracuje rotacji Spawalników IWE nie było. Odeszły osoby wspomagające dział spawalniczy i DKJ Ogłoszeń na stanowisko Spawalnika IWE/IWI w internetowych portalach dużo gdyż firma się rozrasta, ma wiele kontraktów i ciągle potrzebuje specjalistów do pracy. Ogromną wiedzę i doświadczenie zdobyłem tu dzięki współpracy z Szefem DKJ oraz Głównym Spawalnikiem. Wszystkie warunki ustalone z firmą są realizowane na czas. Polecam i zapraszam :-) nie tylko Spawalników

@Spawalnik

Dzień dobry, niestety spawalnictwo to nie nasza branża, ale jeśli mamy Pana mocną rekomendację, to może warto rozważyć zmianę :) Pozdrawiamy!

Czy pracodawca JWW Biuro Rachunkowe motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Czy na stanowisko specjalisty ds kadr plac, j. angielski jest niezbędny? Widzę ogłoszenie, ale tam informacja o bardzo dobrej znajomości tego języka. Czy jest sens kandydować jeżeli nie znam ?

@Monika

W dzisiejszym globalnym środowisku biznesowym często współpracujemy z klientami z różnych krajów, gdzie językiem komunikacji jest angielski. Nie ukrywamy, że znajomość tego języka jest niezwykle przydatna w codziennej pracy, ale mamy też stanowiska, gdzie język polski będzie wystarczający. Wszystkich naszych pracowników zachęcamy do udziału w bezpłatnych zajęciach z języka angielskiego, które są organizowane w biurze. Taki kurs może być doskonałą inwestycją w rozwój zawodowy i otworzyć przed Tobą nowe możliwości zarówno wewnątrz, jak i poza miejscem pracy.   Nie zwlekaj, aplikuj :) Czekamy na Ciebie Monika!

Agnieszka

Praca księgowego to nie tylko pilnowanie czy bilans się zgadza, ale też rozwiązywanie problemów klientów, co wiąże się często z napiętymi chwilami. Współpracownicy w JWW są bardzo pomocni i chętnie dzielą się doświadczeniem. Dzięki temu można szybko znaleźć rozwiązanie w każdej trudnej sytuacji. Pracowałam już w kilku biurach rachunkowych, ale dopiero w JWW poznałam co to znaczy wsparcie zespołu.

@Agnieszka

Co może mieć na to tak naprawdę wpływ? Trafiają się odpowiednie osoby po prostu czy biuro wie mniej więcej jak zarządzać? to faktycznie mogły się zdarzyć jakieś problematyczne sytuacje i zespół do pomógł? Jakie przykładowe, na co się nastawiać?

Jakub

Rodzinna firma, bardzo w porządku dla klientów i pracowników.

Bronek

Ja tam nie narzekam. Jak zawożę im faktury to zawsze kawy dostanę od miłych pań.

@Bronek

Panie Bronku, kawa po rachunkowości to nasze drugie zamiłowanie, podobno jesteśmy konkurencją dla innych kawiarni we Wrocławiu... :) Pozdrawiamy serdecznie!

Kamila
@Bronek

Dobra kawa świadczy o gościnności biura. A jak wygląda atmosfera w pracy? Wszyscy się ze sobą dogadują?

@Kamila

Pani Kamilo, wystarczy spojrzeć na galerię na naszej stronie: https://jww.pl/en/about-us/galeria/ Pozdrawiamy! :)

Czy w JWW Biuro Rachunkowe możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Wynagrodzenie w JWW Biurze Rachunkowym jest płatne raz w miesiącu.

Hanna

Czy firma poszukuje specjalisty ds kadr i płac ? Jak pracuje się w tym dziale ? Poszukuje pracy na tym stanowisku, ale nie wiem czy jest dużo nadgodzin, jak w innych biurach.

@Hanna

Pani Hanno, jeśli jest Pani zainteresowana stanowiskiem Specjalistki ds. kadr i płac, prosimy o kontakt, na pewno się odezwiemy. Obecnie poszukujemy Specjalistki/Specjalisty ds. kadr i płac, która/który samodzielnie poprowadzi kadry i płace w powierzonych firmach. Razem z 8 – osobowym zespołem będzie w stałym kontakcie z klientem i instytucjami zewnętrznymi (ZUS, Urząd Skarbowy). Jeśli niestraszne są Pani zmiany w przepisach, lubi Pani siedzieć w papierach, logicznie myśleć, a do tego dobrze czuje się Pani w pracy w zespole, zapraszamy. Zakres obowiązków: · kompleksowe prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej · rozliczanie oraz ewidencja czasu pracy (listy obecności, urlopy, zwolnienia) · naliczanie wynagrodzeń, świadczeń, sporządzanie list płac · przygotowywanie rozliczeń i zestawień do ZUS, US, GUS, PPK, PFRON · obsługa kadrowa pracowników (przygotowywanie umów o pracę, umów cywilno-prawnych, aneksów, porozumień, świadectw pracy) · sporządzanie zestawień, raportów i analiz z zakresu administracji kadr i płac · wsparcie w obsłudze benefitów dla pracowników · bieżące monitorowanie zmian w obowiązujących przepisach prawa · bieżąca archiwizacja dokumentacji pracowniczej · praca na systemach InsERT nexo, Gratyfikant, Płatnik Nasze wymagania: · minimum 2 lata doświadczenia, mile widziane doświadczenie w biurze rachunkowym · praktyczna znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, a w szczególności wiedza w zakresie naliczania wynagrodzeń ze stosunku pracy, podatków, zasad podlegania ubezpieczeniom społecznym i zdrowotnym · samodzielność w działaniu i poczucie odpowiedzialności za powierzony obszar · komunikatywność, otwartość i pro-aktywność w kontaktach z klientem · dokładność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków · bardzo dobra znajomość programu Płatnik To oferujemy · wynagrodzenie uzależnione od kompetencji · nasze towarzystwo – prace u boku doświadczonego zespołu księgowych i kadrowych, zawsze gotowych do wsparcia · realny wpływ na rozwój firmy · biuro z ogródkiem w prestiżowej dzielnicy Wrocławia – Borek, gdzie latem na leżaku możesz zjeść lunch i oderwać się od obowiązków · skuteczny onboarding, który pomoże Ci bezstresowe wdrożenie i poznanie firmy · udział w szkoleniach oraz konferencjach branżowych · dostęp do firmowej biblioteczki i kursów online · dostosowany do stażu pracy szeroki pakiet świadczeń socjalnych obejmujący prywatną opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie i pakiety sportowe · owocowe poniedziałki, świeża kawa, regularne wyjścia integracyjne? To u nas standard…????

Edyta

Ja również na rozmowie miałam zapytanie o dojazd do firmy. Nie powinno to chyba dziwić. Zarówno pracownik jak i pracodawca wiedzą jak ważny jest dojazd, szczególnie teraz przy cenach benzyny i zakorkowanym Wrocławiu :) Rozmowa bardzo sympatyczna i merytoryczna. Można również zadzwonić do firmy i zapytać się na jakim etapie jest rekrutacja.

@Edyta

Ale to ty pytałaś o ten dojazd, czy oni ciebie czy masz czym dojechać? Może firma jakoś wspomaga w tych kosztach, skoro wspominasz o benzynie?

Edyta
@Monika

Pytanie było ze strony Firmy, ponieważ nie mieszkam we Wrocławiu a dojechać trzeba :) Odnośnie wspomagania w kosztach nie było takiej rozmowy ale myślę że to już kwestie negocjacji wynagrodzenia. Każdy ustala takie aby również uwzględniały koszty paliwa.

@Edyta

Mamy w zwyczaju pytać o lokalizację, ponieważ zależy nam na komfortowych dojazdach. Wspominamy o dodatkowym plusie dla osób omijających korki rowerem - w JWW mamy dla nich stojak na rowery (a już niebawem zadaszoną wiatę) oraz prysznic. To może być istotne dla Kandydatów :)

Zbigniew

Na jakie stanowiska aktualnie poszukujecie pracowników? Przeczytałem, że firma cały czas rośnie :)

@Zbigniew

To prawda, powiększamy nie tylko Zespół, ale też przestrzeń biurową :) Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy, ale warto śledzić bieżące ogłoszenia: https://jww.pl/o-nas/pracuj-z-nami/

Kandydatka

Rozmowa rekrutacyjna była naprawdę żenująca. Prowadziła ją osoba, która nie miała pojęcia na jakich programach księgowych pracuje firma, jakie są obowiązki na stanowisku, na które aplikowałam, jakie jest wynagrodzenie ani kiedy szef się odezwie z decyzją. Jeśli takich niekompetentnych ludzi zatrudniają, to mówi to wystarczająco o firmie. Na rekrutacji zamiast rozmawiać o pracy, warunkach, umiejętnościach, rozmawiałam o... Topografii Wrocławia. Nie polecam marnować czasu nawet na rozmowę rekrutacyjną.

@Kandydatka

Czemu o topografii Wrocka, bo nie bardzo czaję?xd

@Krystyna

Proszę mi wierzyć, że nie wiem co osoba prowadząca rozmowę miała na myśli. Dodatkowo wspomnę, że firma oczywiście nie oddzwania z decyzją.

@Kandydatka

A już widziałam właśnie, że bardzo przepraszali kogoś za to, tutaj też może do tego dojdzie. Chyba bardzo dużo osób tutaj kandydowało?

@Krystyna

Jesteśmy zespołem wielu zainteresowań, w tym topografii także :) Faktem jest, że podczas rozmowy rekrutacyjnej pada pytanie o adres zamieszkania, ponieważ zależy nam na komfortowym dojeździe do pracy.

@Kandydatka

Szanujemy czas kandydatów, dlatego staramy się skontaktować ze wszystkimi, niezależnie od wyniku rekrutacji. Naszą praktyką jest dwukrotny kontakt telefoniczny w sprawie decyzji. W przypadku braku odzewu wysyłamy e-maila, jednak nie wszyscy kandydaci podają adres w swoim CV. Prosimy o bezpośredni kontakt pod adres: sekretariat@jww.pl a na pewno wyjaśnimy sprawę.

Jaki jest okres rozliczeniowy w JWW Biuro Rachunkowe? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Wynagrodzenie jest płatne w ostatnim dniu okresu rozliczeniowego.

KANDYDATKA

Ilu pracowników aktualnie zatrudnia biuro,

@KANDYDATKA

Na chwilę obecną zespół JWW liczy niespełna 50 osób, ale cały czas rośniemy :)

Kandydatka

Duży minus za brak odzewu po rozmowie rekrutacyjnej, mimo zapewnienia, że zostanę poinformowana niezależnie od decyzji. Rozmowa trwała dość długo, tym bardziej szkoda, że nie dostałam żadnej informacji zwrotnej. Reszta bez zarzutu.

Helena
@Kandydatka

Przykro mi. A jak w ogóle oceniasz rozmowę, o co byłaś pytana? Dowiedziałaś się, ile zarobiłabyś w tym biurze?

Maria
@Kandydatka

Długo? To znaczy ile? Stresujący był ten czas pracy?

@Kandydatka

Tak, naszą zasadą jest informowanie o wyniku rekrutacji. Niestety w tym przypadku zawiódł czynnik ludzki i zwyczajne przeoczenie, za które przepraszamy.

Ciągle zmieniające się przepisy, terminy na wczoraj, telefony z urzędu skarbowego i roszczeniowy klienci? Każda księgowa wie, że tak wygląda nasz zwyczajny dzień pracy. Pracowałam już w kilku biurach rachunkowych, ale dopiero w JWW poczułam wsparcie. Konsultacje doradców podatkowych, narzędzia ułatwiające codzienne czynności  i przede wszystkim zespół to coś, co wyróżnia JWW i dzięki czemu zostaje się tu na dłużej. Polecam pracę tutaj!

@Monika

Dobrze wiemy, że podatkowy rollercoaster, problemy techniczne i ograniczenia czasowe to codzienność w branży księgowej. Z tego powodu staramy się jako zespół się wspierać i wymieniać doświadczeniem, bo przecież wszyscy gramy do jednej bramki. Dziękujemy Ci za opinię, Monika!

Zostaw merytoryczną opinię o JWW Biuro Rachunkowe - Wrocław

• Jak się pracuje w JWW Biuro Rachunkowe?

Zobacz opinie na temat firmy JWW Biuro Rachunkowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JWW Biuro Rachunkowe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 6 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

JWW Biuro Rachunkowe