Drogeria Internetowa EZEBRA

Opinie o Drogeria Internetowa EZEBRA

Lenka Nowy wpis

Mnie w tej wspomnianej ofercie dla asystentki ds. zakupów zaciekawiły przede wszystkim premie wynikowe wskazane w opisie. O jakie założenia wobec nich mogłoby chodzić skoro jednym z obowiązków jest planowanie zakupów oraz koordynacja realizacji dostaw? Skąd się biorą targety?

Anna Nowak Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.

Witam :) czy pracował ktoś na stanowisku Asystentka ds. zakupów i może podzielić się opinia o pracy na tym stanowisku ?czy warto aplikować ?

A jaki sprzęt i ogólne narzędzia do pracy macie jeszcze w tym magazynie? u mnie nikt nie jeździł na hulajnogach, może tu byłoby ciekawiej? Prace oceniacie za monotonna czy w zależności od dnia trochę inne rzeczy się robi? i czemu atmosfera została oceniona jako średnia? Każdy tak uważa?

Czy w Drogeria Internetowa EZEBRA odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Magazynier

Rozmowa kilka minut

Pan rekrutujący głównie opowiadał o firmie, praktycznie nie zadając pytań osobie starającej się o pracę, niewiem jak w taki sposób można dowiedzieć się cokolwiek o kandydatach

@Malpa@

Szczerze praca w ezebrze porażka. Główny kierownik magazynu nie jest zainteresowany pracownikami jeździ po magazynie swoją hulajnogą. Atmosfera wśród pracowników też średnia. Nie polecam. Nie pozdrawiam. Nie wypłacają pieniędzy co do złotówki trzeba samemu się upominać.

Mońka

Hej czy cos zmieniło się może teraz po nowym roku? czy zasady chociażby co do nadgodzin które opisano są identyczne? Stawki wzrosły? Ciekawa też jestem czy są nowe benefity? o tych zniżkach 60% informacje już widziałam

Kayarzyna

Jakie są godziny pracy na magazynie, czy pracuje się na zleceniu czy na umowie o pracę

zebraa
@Kayarzyna

W zależności od liczby zamówień. 7-16, 8-16. Czasem zdarza się, że wychodzi się wcześniej jeśli wszystkie zamówienia zostaną wysłane.

@zebraa

I jak to pod koniec miesiąca wygląda? Godzinowo pełny etat wyjdzie? Nadgodziny są dodatkowo płatne?

Iza
@Kayarzyna

Umowa zlecenie, praca pn, wt, czw od 7. Inne dni od 8-17 lub od 9-17.

Luiza
@Kayarzyna

Praca od poniedziałku do piątku. Zwykle poniedziałek wtorek 7-16, dalej 8-16 w zależności od ilości zamówień. Jeśli zamówienia są ogarnięte to kończymy wcześniej.

Anetka
@Luiza

Z tymi zamówieniami to macie może tutaj jakąś „sezonowość”? w określonym dniu tygodnia lub miesiącu wiadomo czy będzie mniej do ogarnięcia? Na początku dla to wiecie czy tygodnia? Zastanawiam się jak można sobie prace poukładać. Koleżanka wyżej wspomniała o nadgodzinach, ale to już od człowieka zależy czy wyjdą czy też nie?

Luiza
@Anetka

Ciężko to przewidzieć, wiadomo, że w sezonie świątecznym lub urlopowym może być więcej, wtedy często jest praca cały pełny tydzień, ale tak pewnie nie da się przewidzieć. Poza sezonem często już w środę zdarza się wcześniej wyjść. Zwykle o wcześniejszym końcu pracy dowiadujemy się chwilę przed wyjściem danego dnia. Wszystko zależy od wielkości zamówień, szybkości skompletowania i ilości pracowników w danym momencie. Nadgodziny dla studentów są w tej samej stawce, dla innych kilka zł wyższe lub do odebrania .

Jakie godziny pracy obowiązują w Drogeria Internetowa EZEBRA?

Czy firma Drogeria Internetowa EZEBRA kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Zuzanna

Ale za co wszystkim ucinają? ;(

Jxjsnsns
@Zuzanna

Pracownicy równiez chcieliby wiedzieć!

@Jxjsnsns

A dużo tną? No i w sumie muszą dać jakiekolwiek uzasadnienie, nie wiedzą, bo wydają się absurdalne? Jak wyjaśniają?

@Jxjsnsns

Jak to? Nikt nie podaje powodu? Pytaliście w ogole?

Jshsbz
@Magdalena

Oczywiście. Zazwyczaj jest to tłumaczone tym, 'że ksiegowa sie pomyliła' ale w większosci przypadków na rozmowie kwalifikacyjnej podają błędne informacje.

@Jshsbz

Czyli jak się pomyli to trzeba się upominać i wtedy wszystko już będzie ok?

Gryfi
@Jshsbz

Z tego co widzę to faktycznie każdemu mówią na rozmowie zupełnie co innego :/ Czyżby celowo wprowadzali przyszłych pracowników w błąd? :/

Rafał
@Gryfi

Tylko pod względem płatności takie przekłamanie na rozmowie? A inne sprawy? Np. rodzaj umowy. Trzymają się tego co ustalone?

Raczej tak.

Rafał
@Kandydat

A powiesz jaką umowę na początek proponują? Ja raczej wolałbym nie wylądować na zleceniu:)

Na początku zlecenie.

Promyczek
@Rafał

Zlecenie, nie tylko na okresie próbnym

@Promyczek

Nie tylko? Czyli później jest już to zależne od preferencji pracownika?

Kamila

Kpina jakaś , w ogłoszeniu praca na pół i 1/4 etatu , na rozmowie praca na cały etat . Przydałoby się wykasować nieprawdziwe informacje i nie tracić tym samym czasu innych osób , porażka

Milagros
@Kamila

Racja! Co innego piszą w ogłoszeniu co innego gadają na rozmowie a co innego wychodzi w rzeczywistości! Ta firma nie dość że (usunięte przez administratora) ludzi na kasę to i na wszystko co mówią! (usunięte przez administratora) którymi inspekcja pracy powinna już dawno się zająć!

Czy w Drogeria Internetowa EZEBRA zatrudniani są obcokrajowcy?

Janusz

Tak, z Ukrainy

Joanna

Jakie są zarobki w firmie ezebra na magazynie? Czy są adekwatne do przypisanych obowiązków?

Jdjdhd
@Joanna

Nie. Mniej niż 14 zł/h

@Jdjdhd

A ile godzin dziennie robicie?

Xianian

Czy pracownicy biurowi moga pracowac zdalnie lub hybrydowo?

Lolonii

Hej, chciałabym zaczac prace ale nie ma żadnych ogłoszeń. Jak mogę się ubiegać o zatrudnienie?

A
@Lolonii

Obecnie prowadzona jest rekrutacja. Szukaj na olx

Nixk

Hej, mam pytanie, mianowicie jak oceniacie pracę na stanowiskach specjalistycznych - promocje, social media itd. Jaka jest atmosfera pracy, jak z podwyżkami i czy praca jest stresująca?

Olga

Dziewczyny a jako pracownice macie zniżki do nich na zamówienia? Albo coś dają np na święta ? :D zdradzcie benefity !

Knk
@Olga

60% zniżki na zamówienia. Ale tez są limity i nie można brać perfum i droższych rzeczy. Limity zwiększają się wraz ze stażem.

GOSIA65

witam, proszę uaktualnić numer kontaktowy. Podawany na stronie jest nieaktualny.

Asterka

Witam. Pracownice/praciwnicy ezebra interesuję się pracą w biurze na stanowisku kupca. Powiedzcie proszę jak oceniacie atmosferę w zespole i z przełożonymi? Jest miło i przyjaźnie czy wrogo i wyzysk? Czy praca jest poukładana, czy to może ciągłe gaszenie pożarów z mega stresem? Co warto wiedziec o tej firmie? Dziekuje za kazdą opinię.

Heniek

Polecam jazdy :) opryczników moich mamusiek

Paulina

Cześć mam pytanie z racji tego, że EZebra to jest drogeria typowo online, czy tam praca jest tylko w formie zdalnej? Jak to ogółem wygląda?

Zostaw merytoryczną opinię o Drogeria Internetowa EZEBRA - Lublin

• Jak się pracuje w Drogeria Internetowa EZEBRA?

Zobacz opinie na temat firmy Drogeria Internetowa EZEBRA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Drogeria Internetowa EZEBRA?

Kandydaci do pracy w Drogeria Internetowa EZEBRA napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Drogeria Internetowa EZEBRA