Opinie o EWMAJ Jędrzejczyk i Spółka Sp.j. w Chynów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy EWMAJ Jędrzejczyk i Spółka Sp.j.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie EWMAJ Jędrzejczyk i Spółka Sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EWMAJ Jędrzejczyk i Spółka Sp.j. w Chynów

Ja Nowy wpis

Witam, widzę, że w każdym sklepie jest problem z kierownikiem. Podziwiam te Panie, które przez 8h potrafią usiedzieć na dup*e i słuchać tylko muzyki ze słuchawkami w uszach.

Top Nowy wpis

Pozdrawiam Pania kierowniczkie z Lubani 63 Starsza krotkie blad wlosy. Gorszej wrednej rury nie widzialem.

Szczelwiwy Nowy wpis

Nie polecam tej firmy nikomu kto ceni sobie uczciwe traktowanie i doceniane za wyniki a nie lizanie (usunięte przez administratora) kierowniczka regionalnym które kompletnie nie znają się na tym co tibia a jedynie jeżdżą po sklepach i jedna na drugą nagaduje chcąc zaznaczyć swoją wyższość a tak naprawdę są jedynie obiektem drwin i pogardy przez pracowników. Sposób zarządzania personelem odbiega od jakich kolwiek norm, zarządzanie wygląda tak ten kto pracuje ciezki i daje z siebie wszytsko na jeszcze dodatkowe obowiązki a ten kto podlizuje się "kierowniczka" chodzi i pachnie i jeszcze dostaje premie. System socjalny? Nic bardziej śmiesznego, pracując w tej firmie masz nieustannie wrażenie że powinnieniesc oddać cześć wypłaty bo jesteś źródłem dużych wydatków. Nie ma co liczyć na paczki premie swiateczne(przyzwoite a nie 50zl!). Podczas kontroli "profesjonalnych" kierowniczek regionalnych nie istotne jest to że półki są puste bo brakuje kadry lecz to że na drzwiach jest pozostałosc po taśmie, jak ktoś ma swoje zdanie i nie pozwala sobą pomiatac jest zwalniany bo widiz za dużo i widzi jak niekomoetentne są kieroniczki regionalne które wymagają rzeczy o których nawet nie mają zielonego pojęcia. Firma nastawiona na zyski bez chęcią liczenia się z kosztami eksploatacji urządzeń i np uniformow.

Pracownik Nowy wpis

CZEMU USUWACIE KOMENTARZE ????!!! Czemu nic już nie ma na temat Pani kierowniczki Magdy J. Może sama Pani usuwa te komentarze na swój temat .... Niby uśmiechnięta kobieta a za plecami nóż by wbiła w plecy ... często potrafi przysłużyć się komuś w odejściu z pracy ! Wredna kobieta i zarozumiała z nosem zadartym do góry .... ktoś kiedyś go Pani utrze ... kwestia czasu . Niby ma Pani rodzine ale gdyby Pani mogła to poderwała by Pani każdego jednego przedstawiciela .. ( niestety jednym z nich był mój partner )

logo firmy Sprzedawca Żabka
Chynów
Gome. Agencja Pracy. Katarzyna Gostkowska

Polecam tą firmę, pracuję tu kilka lat i jestem zadowolony. Atmosfera jest b.miła i mile mija czas. Sklepy są bardzo zadbane w porównaniu z zagranicznymi w których wcześniej pracowałem. Polecam: Andrzej G.

Zostaw merytoryczną opinię o EWMAJ Jędrzejczyk i Spółka Sp.j. - Chynów

EWMAJ Jędrzejczyk i Spółka Sp.j.