Opinie o COM IQ Marek Dłabich Łódź GAŁKÓWEK CICHA 4 w Gałkówek-Kolonia

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy COM IQ Marek Dłabich Łódź GAŁKÓWEK CICHA 4. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w COM IQ Marek Dłabich Łódź GAŁKÓWEK CICHA 4 o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o COM IQ Marek Dłabich Łódź GAŁKÓWEK CICHA 4 w Gałkówek-Kolonia

Kandydat Nowy wpis

Nic dobrego nie wróży stawka podawana w ogłoszeniu która wynosi od 20 do 27 zł.

Piotr Nowy wpis

Pracowałem w tej firmie 4 lata jako brygadzista i nigdy nie miałem problemów z pracodawcą. Zarobki adekwatne do doświadczenia pracownika, wypłata zawsze na czas. Z urlopami nigdy nie było problemów pod warunkiem że były odpowiednio wcześniej zgłaszane. W firmie zawsze były odpowiednie narzędzia do danej pracy oraz odpowiedni sprzęt BHP.

życzliwy_pracownik

NIE POLECAM z kilku powodów. Umowa najniższa krajowa. reszta do ręki Praca na wyjazdach nieadekwatna zarobkowo... pracownicy spoko Ludzie w biurze wiedza lepiej zarobki... pracując tam mozesz zarobić od 2500do3500 moze nawet i 4000 ale są małe haczyki takie jak: Pracujesz od 8 - 22 i do hotelu a co do hoteli ... opowiem zaraz pracuejsz 8-22 pon piątek to jest 14 * 4 tygodnie *5 dni co daje nam 280 niech nawet zaokraglić to do 250 to wtedy możliwa pensja jest około 3000 co daje nam około 11-12 na godzinie W pracy jest zapierdol. UWAGA w tych 11zł na godzine mamy wliczone stawke podstawową i jak mowi szef ze diete ... wiec o diatach zapomnij bo tego nie ma w tej firmie. co do zarobków mozesz i miec 4000zł często trzeba zostawac na sobote niedziele i jechac do domu sie przepakowac... i od nowa... co do hoteli ... są rozne przewaznie pracownicze. byle max 30zl doba. byle oszczedzic mozesz nawet spac u znajomych szefa w piwnicy ... a taka sytuacje tez była 2 tygodnie w temp 10stopni .... co do aut... w fatalnym stanie są auta... VW T4 w których brakuje różnych rzeczy są zdewastowane a w niektórych nie ma uszczelki i jedz tak 300km do pracy... co do dojazdów... na początku jest mowa ze wsiądziesz do auta i odrazu masz płacone. pozniej jak to wypomnisz to potrafia ci sie smiac w oczy ze nikt za to nei bedzie płacił. To była stawka godzinowa teraz płane z "puli" Jesli chdozi o tą stawke jest tak jest np pula 10 000 na dany punkt. i to jest ostataczna pula (czesto sie zmiejsza a czasami zwięszka (ale wtedy dochodzi wiecej pracy ) jeśli chodiz to to tak; pracujemy jak najdluzej wiadomo by jak najwiecej zarobic jesli sklep jest fatalny a zdazaly sie takie wtedy wychodziłes 10zł są takie co wyszedłess 20zł na godzine. Historyjka z typu OBIECANKI Praca we wrocławiu zapeirdalasz ostro by zarobić pracowałes od pon do piątku od 8-22 zarabiałęś 4000zł po czym szef dzwoni do kierwonika i mowi czy go nie (usunięte przez administratora) o ze tak duzo nam daje.... co do kolejnego minusa "skonczcie tą budowe do tego terminu a dostaniecie i tak całą pule która przeznaczyłem an wypłaty" no to my debile oczywicei ostro pracowalismy... no i co ? sknczyla sie budowa a najlepsze ze zabrał nam jeszcze pieniądze bo mu kruwa mało było i o premi zapomnij. czesto jestes "proszony " o prace w ogrodzie u szefa za 10zł na h i zapeirdalasz ... a nie po to podpistywałes umowe by wszystko robic tylk oby byc elektromonterem i zarabiać przyzwoicie EKIPY KTÓRE SĄ : mozesz trafic na spoko ludzi a mozesz trafic na słabą ekipe któa leci w (usunięte przez administratora) loteria W fimie przewnineło sie wiele osób .. mam nadizeje ze pomogłem Osobiscie praca jest spoko ale wynagrodzenie fatalne i cwaniactwo szefa. Trzeba sie pilnować.

Mariusz Nowy wpis
@życzliwy_pracownik

Nie polecam na początku miły Pan a jeśli chodzi o zarobki moja żona dostała więcej w biedronce. Tłumaczenie pracodawcy "mi się nie opłaca:

Helena Nowy wpis

Trochę narzekania tutaj mamy, ale nikt nie rzucił konkretnymi danymi niestety. Ile w ogóle się tu teraz zarabia, bo ktoś tu narzekał na złe zarobki? No i co z atmosferą - polepszyła się trochę w ciągu tych kilku lat?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie COM IQ Marek Dłabich Łódź GAŁKÓWEK CICHA 4? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.

@mateusz a jakie jest twoje zdanie o tej firmie?

Lfc
@Karolina

Słabe nie chce się wypowiadać

Dawid

Nie tak sie umawialismy Marku. Szkoda słów

Mateusz

Nie polecam, niestety myślałem,że te opinie negatywne są przesadzone niestety sie myliłem. Osobiście odradzam pracy u tego pracodawcy .

Dawid

Hej, jak atmosfera w firmie?

Mateusz

@michał nie można mieć własnego zdania ?

Jak długo trwa proces awansu w COM IQ Marek Dłabich Łódź GAŁKÓWEK CICHA 4?

Proces jest szybki . Ważne by być posłusznym I nie upominać się o swoje wtedy masz ta pracę.

Stefan

@Yeif Wystarczy być dobrym pracownikiem i nie będzie powodu do narzekania!

Dominika

Macie pewność, że nie można powiedzieć o firmie cos pozytywnego?

Yeif

Nie polecam. Kierownik nie miły atmosfera nie przyjemna zarobki jeszcze gorsze.

Nie polecam. Chcesz mieć garba i nic nie zarabiać i być nie uczciwie traktowany idź do tej firmy.

Ryszard
@Marcin

Będziesz tak uprzejmy i napiszesz coś więcej o pracy w firmie COM IQ Marek Dłabich? Na chwilę obecną trudno zrozumieć, dlaczego w taki sposób oceniasz tego pracodawcę, ponieważ w żaden sposób nie uzasadniłeś, ani nie uargumentowałeś swojej wypowiedzi. Zachęcam, abyś to zrobił i pomógł czytelnikom tego wątku lepiej zrozumieć sytuację.

Onomatopeja

Nie polecam. Wyzysk pracowników... I nie uczciwość prezesa.

Admin

Nie polecam. Pieniądze bardzo słabe. Po rozmowie niby wszystko ok. Ale czytając i pytając się o opinię. Zrezygnowałem

Zostaw merytoryczną opinię o COM IQ Marek Dłabich Łódź GAŁKÓWEK CICHA 4 - Gałkówek-Kolonia

• Jak się pracuje w COM IQ Marek Dłabich Łódź GAŁKÓWEK CICHA 4?

Zobacz opinie na temat firmy COM IQ Marek Dłabich Łódź GAŁKÓWEK CICHA 4 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

COM IQ Marek Dłabich Łódź GAŁKÓWEK CICHA 4
1.5/5 Na podstawie 11 ocen.

COM IQ Marek Dłabich Łódź GAŁKÓWEK CICHA 4