Niepubliczna Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Nr 1 w Radomiu

Opinie o Niepubliczna Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Nr 1 w Radomiu

Karola

Dzień dobry, Znalazłam ogłoszenie o naborze na stanowisko sekretarza. Czy może ktoś wie, w jakich godzinach i dniach jest praca, jaka jest atmosfera w zespole ? Zastanawiam się nad złożeniem CV, ponieważ spełniam wszystkie kryteria.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Nr 1 w Radomiu? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

basia

Dwa etapy: rozmowa i prowadzenie lekcji. Po lekcji dyrekcja przyjęła mnie do pracy. Polecam.

Artur
@basia

Mogłabyś opisać swoje wrażenia z pierwszych dni pracy? Chętnie dowiem się jaka jest atmosfera między nauczycielami i czy relacje są koleżeńskie.

Mmm

Masakra !! Najgorszemu wrogowi nie polecę pracy w tej szkole.

hmmm
@Mmm

witam, czy moze Pani powiedziaeć dlaczego nie poleca tej pracy? chodzi o atmosfere czy moze o cos innego? zastanawiam sie nad praca w tej szkole ale po przeczytaniu komentarzy mam watpliwosci...

Asia
@Mmm

Nie rozumiem jak mozna napisac taki komentarz. Zastanawiam sie nad ta szkola i tak ogolny, negatywnie napisany komentarz jest moim zdaniem bez sensu. Prosze o rozwiniecie

Nauczyciel

Szkoła jest miejscem przyjaznym nie tylko uczniom, ale również nauczycielom. Bez wątpienia taką atmosferę zawdzięczamy wspaniałej Pani Dyrektor, która zawsze służy wsparciem i dobrą radą. Jest otwartą osobą, wierzy w swoją kadrę, z którą chce wychowywać szczęśliwych uczniów. W naszej szkole liczy się dziecko, każde z osobna. Dla nas, nauczycieli, jest ono przede wszystkim człowiekiem, którego potrzeby są respektowane. Właśnie w takim przyjaznym klimacie staramy się rozwijać ciekawość świata oraz kształtować świadomego czlowieka. Naszą misją jest rozwijanie talentów dzieci i praca w oparciu o sukcesy. Jeśli ktoś ma wątpliwości, jak wygląda nasza codzienność w szkole, polecam nas odwiedzić i zasięgnąć opinii u źródła, zamiast sugerować się niesprawiedliwymi komentarzami. Pozdrawiam, szczęśliwy nauczyciel szczęśliwych dzieci

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Niepubliczna Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Nr 1 w Radomiu? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Zadowolony nauczyciel

Czego potrzebuje dziecko oraz nauczyciel żeby się rozwijać? Z mojego punktu widzenia to: poczucia bezpieczeństwa, zaufania, poczucia sprawczości, satysfakcji, kreatywnych zajęć, przyjaznej atmosfery bez chorej rywalizacji, rozmów i dyskusji a nie wykładów i bezmyślnego wypełniania książek. Mogłabym wyliczać bez końca, to co wyróżnia naszą szkołę. A przede wszystkim jest to zespół, który tworzy Pani Dyrektor. Nie spotkałam się z osobą, która by tak wierzyła w ucznia, nauczyciela i wspierała go w jego rozwoju. Wszystko w naszej szkole jest robione z myślą o dzieciach. Począwszy od wyposażenia sal, a kończąc na doborze metod pracy. Nie wszyscy są w stanie wejść w prężnie działający zespół, który nie poprzestaje na laurach i szuka innych rozwiązań aczkolwiek nie odrzuca już sprawdzonych. Każdy człowiek i ten młody i ten starszy potrzebuje nowych bodźców żeby się rozwijać. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że Pani Dyrektor dba o uczniów i swoją kadrę. Serdecznie zapraszam do naszej szkoły ???? Pozdrawiam i życzę udanego dnia. Zadowolona nauczycielka Budzącej Się Szkoły.

Zadowolony nauczyciel
@Zadowolony nauczyciel

Miały być uśmiechnięte buźki, a wyszły znaki zapytania. Jeszcze raz serdecznie zapraszam do naszej szkoły.

Artur
@Zadowolony nauczyciel

Trafiłem na informację że szkoła szuka osób do nauki języka angielskiego i hiszpańskiego http://niepublicznaradom.edu.pl/praca/ Jak sytuacja z wynagrodzeniem na tych stanowiskach? Masz wiedzę czy szkoła przyjmuje osoby na staże lub praktyki osoby w czasie studiów? Dzięki za pomoc.

Nauczyciel

Nasza szkoła stałe się rozwija. Rodzice są zadowoleni z postępów dzieci, które z uśmiechem na twarzy przychodzą do szkoły. Wszystko to również dzięki Pani Dyrektor, której dąży do tego, aby placówka była przyjazna dzieciom. To ona, jako pierwsza w Radomiu doprowadziła do wpisania szkoły na listę Budzacej się Szkoły. Stosowane metody pozwalają dzieciom czuć się ważnymi, co z kolei wpływa na ich zaangażowanie i powoduje radość czerpaną z lekcji. Pani Dyrektor dba również o nauczycieli, jest otwarta osobą, której zależy na budowaniu pozytywnych relacji. Dodatkowo zapewnia nam udział w fantastycznych szkoleniach metodycznych, z których czerpiemy wiele inspiracji. Gorąco polecam pracę w tej szkole.

Nauczyciel

Witam wszystkich a szczególnie tych którzy w perfidny sposob chcą zniszczyć renome naszej szkoły. Czytając te okropne brednie zostałam zmuszona do zamieszczenia wpisu na tym portalu. Nasza SZKOŁA MA SIE WSPANIALE! (co niektorych widocznie bardzo boli). Mamy świetną kadre nauczycieli i z roku na rok dzieki tak dużemu zainteresowaniu jest nas co raz więcej :) Jesteśmy zgranym i cały czas szkolącym się zespołem wspieranym przez doświadczoną Panią Dyrektor, która tworzy szkołe w której dzieci są naprawde szczęśliwe :)

Podpowie mi ktoś czy prowadzone są rekrutacje na nowy rok ?

Zofia

Zajrzałam na stronę Dwujęzycznej Szkoły Podstawowej Nr 1 w Radomiu i zauważyłam informację o tym, że poszukiwany jest nauczyciel angielskiego oraz nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Czy te oferty są aktualne? Warto aplikować i zacząć pracę w tej szkole? Jakie warunki proponowane są na rozmowie kwalifikacyjnej? Ktoś coś wie na ten temat?

JJD
@Zofia

Oferty wynikają z permanentnej rotacji kadry. Czy warto aplikować? Może Twoje wątpliwości rozwieje ostatnie ogłoszenie tego pracodawcy: "...możliwość awansu na zastępce dyrektora ....". Ciekawe, że szkoła, która ma być kolebką poprawnej polszczyzny zawodzi już na wstępie. Biernik chyba ma inną wersję? Ale zapewne to tylko literówka :) Kto by w edukacji zwracał uwagę na szczegóły....

szkoła zapowiadała się super, ale na tym się skończyło. Pierwszy rok funkcjonowania szkoły był w porządku, coś się działo, było niesztampowo. Niestety zmiana dyrektorki nie była dobrą decyzją, obecna Pani dyrektor ma doświadczenie , ale w prowadzeniu przedszkola i niestety widać to , że robi ze szkoły przedszkole, teatrzyki dla dzieci, które przyjeżdzają do szkoły,szkolne dzieci powinny jeździć do teatru , wychodzić ze szkoły, przedstawienia szkolne schematyczne widać na zdjęciach ciągle ta sama kurtyna , dekoracja przygotowana przez nauczycieli,a gdzie w tym wszystkim wkład dzieci ?! To nie są przedszkolaki tylko duże dzieci, dajcie im pole do popisu!!! Wszytsko teraz jest wzorowane na przedszkolu, zmieńcie dyrektorkę , to jest szkoła , a nie przedszkole !

@Gość

Zgadzam się z powyższym. Ponadto dodam, że obecna dyrektorka nie tyle, że ma doświadczenie w prowadzeniu przedszkola, ale przede wszystkim ma zerowe doświadczenie w prowadzeniu szkoły podstawowej, baa... do tego jeszcze dwujęzycznej. Czy ktoś taki może dobrze przygotować nauczycieli, a co za tym idzie uczniów, aby w przyszłości dostali się do bardzo dobrych szkół ponadpodstawowych? Z jakiego doświadczenia tu korzysta? No chyba, że wizja jest, że dzieciaki będą przechodziły do kolejno stworzonej przez właścicielkę placówki - być może liceum też jest w planach. Jak to mówią "każda potwora znajdzie swojego amatora" :)

Marta Rodzic
@Gość

Nie zgadzam się z taką opinią. Bardzo łatwo jest mam wrażenie korzystać z przywileju anonimowości w internecie i prezentować negatywny pogląd nie wskazując na żadne konkretne negatywne przykłady. Ta szkoła jest wyjątkowa, i to za sprawą właśnie obecnej Pani Dyrektor, która ma wizję i plan który konsekwentnie realizuje w stosunku do nauczycieli jak i uczniów tej szkoły. Poza programem podstawowym nasze dzieci maja 12 godzin języka angielskiego tygodniowo, dodatkowe zajęcia które dzięki wspaniałemu przygotowaniu i zaangażowaniu również nauczycieli ze szkoły są częściowo bezpłatne. Dodatkowe zajęcia teatralne czy zajęcia z gotowania są prowadzone w języku angielskim. Poza tym zajęcia wokalne, szachy, zajęcia taneczne, football, sks, zajęcia filmowe, plastyczne, basen, programowanie komputerowe i inne sprawiają że nasze dzieci z przyjemnością spędzają czas w szkole mając różnorodne pole do rozwoju którego w innych szkołach nie miałyby szansy doświadczyć. Ponadto prowadzone są zajęcia wyrównawcze oraz rozwijające co wskazuje na indywidualne podejście do każdego z uczniów, jego predyspozycji i możliwości na każdym etapie nauki. Dzieci jeżdżą na wycieczki, organizowane są wyjazdy do teatru w Warszawie. Pani Dyrektor jest w stałym kontakcie z rodzicami i chętnie uczestniczy w zajęciach klasowych. Dzieci mają zapewnione bardzo dobre wyżywienie i codziennie owoce. To są konkrety. A ja mogę się tylko cieszyć patrząc na moją uśmiechniętą Córkę która lada moment będzie lepiej mówić po angielsku niż ja.

Szkoła
@Gość

Drodzy Rodzice, Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszą szkołą. Chętnie wysłuchamy Państwa uwag i podejmiemy dyskusję.

Obiektywny
@Gość

Do Gościa. "Fascynujące" jest jak wielkie trudności ma dzisiaj społeczeństwo z czytaniem ze zrozumieniem. "Pospolite ruszenie" broni dyrektorki, tego co robi, zarzuca Gościom wylewanie żalów, wątpi w "dobre intencje" anonimowych autorów. I wszystko byłoby w porządku - tj. anonimowe czy zweryfikowane opinie, jak Marta zauważyła, że "bardzo łatwo korzystać z przywileju anonimowości w internecie i prezentować negatywny pogląd nie wskazując na żadne konkretne negatywne przykłady". No cóż, takie wady i zalety ma internet. Ale warto zauważyć hipokryzję ów POSPOLITEGO RUSZENIA, anonimowy autorzy poruszają się po konkretach, padają dokładne szczegóły - może zamiast - i tu hipokryzja - oceniać anonimowych autorów, że ich opinie są żałosne - warto by było po prostu rzetelnie odpowiedzieć na poruszane tematy. Rozumiem, że łatwiej napisać liczną kontrę, opartą przede wszystkim na indywidualnych wartościach i emocjach, czy też jak Szkoła "zaprosić" do kontaktu. Ale tu warto pamiętać, że deklaracje i tzw. "chciejstwo" widzimy na co dzień począwszy od zwykłej reklamy środka odchudzającego a kończąc na licznych zapewnieniach "dobrej zmiany". McDonald's też deklaruje i zapewnia, że jego hamburgery są zdrowe i smaczne. Czyż nie ma większej ściemy? Polecam po prostu odnieść się do kwestii poruszanych przez anonimowych autorów, a - jeśli produkt jest dobry - nie powinien mieć problemów, żeby faktycznie wprost odpowiedzieć na zarzuty.

czekamna hejt
@Gość

weź nie pitol, weź się wczuj weź tu razem, weź tu nie krytykuj tylko weź nie zmieniaj weź się doradź coś razem ze zmianami idź krok w krok

STOPfrustratom

Do anonimowych Gości przypomnienie: TO JEST PORTAL O WARUNKACH PRACY w tej szkole. Jesli macie krytyczne uwagi co do nauczania dzieci to może lepiej podzielcie sie nimi z wychowawcami, dyrekcją. W ten sposób zmienicie tą szkołe na lepszą i będzie to z korzyścia dla waszych dzieci. Takie anonimowe wylewanie żalów na tym forum jest żałosne i nie najlepiej świadczy o waszych "dobrych" intencjach.

Przemysław

@Gośc, no właśnie, mnie także interesują szkolenia. Dowiedziałeś się może coś więcej? Jeśli na tym forum są pracownicy szkoły, proszę o konstruktywną opinię dotyczącą zatrudnienia. Jakim pracodawcą jest ta szkoła i czy można liczyć na stanowisko adekwatne do umiejętności?

Gość 2

Osobiście polecam warto składać CV. Praca w zespole młodych i kreatywnych nauczycieli. Możliwość rozwoju poprzez uczestnictwo w szkoleniach organizowanych zarówno szkole jak i poza nią.

@Gość 2

Na jaki temat np. Szkolenia?

Przemysław

Do @Dość2, zastanawiam się w którym kierunku Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Nr 1 w Radomiu szuka pracowników, bardziej w administracji czy wykładowców. Jak ci się pracuje? Czego mogę spodziewać się po zatrudnieniu, jak kształtuje się wynagrodzenie, czy zapewniają system premiowy? Może mogłabyś to bardziej przybliżyć Pozdrawiam.

Angelika 1sza klasa

Nasze dziecko chodzi już 2gi rok do tej szkoły. Nie wiem dla czego ludzie tak się uwzięli na tą naszą szkołę. Chyba byli pracownicy lub konkurencja, nie widzę innego powodu : To jest mała, "rodzinna" szkoła. Tutaj każdy się zna. Rozmawiamy ze sobą o wszystkim. Małe klasy, fajne dzieci, fajni nauczyciele. My akurat często za granice wyjeżdżamy i to z dziećmi, szkoła nam zapewnia program dodatkowy aby dziecko nie miało zaległości. Program jest dokładnie prowadzony, po Polsku jak i po Angielsku. Dodatkowe zajęcia są w szkole prowadzone, także nie musimy jeździć po całym Radomiu z dzieckiem aby mu zapewnić : akrobatykę, muzykę, plastykę, sztuki walki, basen, sport i nawet uczą się gotować (po angielsku!)... Czego tu więcej prosić?! Bardzo trudno jest znaleźć dobrych nauczycieli w takim małym mieście jak Radom i to tutaj z dwoma językami ! Ale byłej dyrektorce jak i naszej aktualnej udało się i z tego powodu bardzo się cieszymy a dzieci niesamowicie się rozwijają. Polecam bez dyskusji!

Owieczka

„Bardzo zadowolony rodzicu” Nikt sam z siebie nic uczynić nie może! Dawno nie słyszałam; nie widziałam; nie czytałam takiego bełkotu. Nawet chaos ma kształt, a tu ani składu, ani ładu. Trudno mi wyobrazić sobie („elegancki sposób, aby dziecko nie ucierpiało”) czytając ten bełkot, a wyobraźnię mam ogromną. Mam wrażenie jakbym czytała opinię obcokrajowca, który nie zna języka; ani miejsca, ani czasu. BARDZO ZADOWOLONY RODZICU wnioskuję, że bardzo dobrze znasz to dziecko i jego rodziców. Wiesz co dla niego najlepsze i co powinni zrobić rodzice tego dziecka. A czy wiesz, co najlepsze dla Twojego dziecka i dla Ciebie? Czy wiesz do jakiej szkoły powinieneś udać się, aby nadrobić zaległości szkolne, aby Twoje dziecko nie powielało Twoich błędów nie tylko ortograficznych, ale i życiowych? To dziecko, jak każdy pięciolatek, siedmiolatek czy ośmiolatek stoi na szczycie całej góry możliwości. Mając przy sobie kochających i wspierających go opiekunów, którzy nie pozwolą, aby ta mała istota była zepchnięta i odrzucona przez takie osoby jak „bardzo zadowolony rodzic”, który pogrążył się w jednoznacznie sformułowanych praktykach i wierzeniach szerokiej społeczności – to dziecko ma szansę wypłynąć na szerokie wody, ale Ty „zadowolony rodzicu” pogrążasz się na wieki! BARDZO ZADOWOLONY RODZICU – przypominasz mi historyjkę „ O kwoce, która zamiast pilnować swoich kurcząt gdakała patrząc na jastrzębia”.

Gość 2

Te wpisy są bezsensowne. Nikt nie odpowiedział na pytanie Gościa 1. Jestem mamą jednego z uczniów. Moje dziecko uczęszcza do tej szkoły drugi rok i jestem bardzo zadowolona. Nauczyciele są uśmiechnięci i zmotywowani do pracy. Dzieci mają bardzo dobrą opiekę, a Pani Dyrektor jest bardzo zaangażowana w pracę z nauczycielami i ich rozwój. Pierwszy wpis przypuszczalnie umieściła nauczycielka, która została zwolniona w połowie roku szkolnego - dlaczego nie wiem, ale myślę że była to dobra decyzja i dobra zmiana dla dzieci. Jeżeli szukają Państwo dobrej szkoły dla swojej pociech to jak najbardziej szkołę polecam. Poziom jest bardzo wysoki ale dzieci z uśmiechem na twarzy wstają rano do szkoły.

F83
@Gość 2

To strona, która służy aby umieszczać opinie na temat pracodawcy a nie opinie rodziców na temat szkoły, masakra.

@Gość 2

Poziom wysoki haha śmiechu warte, właśnie przez ten wysoki poziom ta pożal się Boże dyrektorka wyleciała z roboty, tragedia ta szkoła jeśli chodzi o naukę

obiektywny
@Gość

Dlaczego wyleciała poprzednia dyrektorka to nie wiem,ale na pewno chciała stworzyć inną niż wszystkie pozostałe szkoły podstawowe w tym szarym mieście Radomiu.Jestem osobą postronną oceniam tylko na podstawie zdjęć z życia szkoły czy też wydarzeń.Proszę zobaczyć jak inaczej wyglądał chociażby Mikołaj w zeszłym roku,dzieci z samodzielnie wykonanymi prezentami poszli do przedszkolaków,czy np wyjazd na rewię na lodzie do Warszawy .Super zapowiadała się ta szkoła taka inna ciekawsza,ale cóż to jest Radom.musi być tak jak wszędzie i tak jak w placówkach Słoneczko ,pozowanie dużych dzieci siedzących na kolanach Mikołaja,teatrzyk na miejscu jak w przedszkolu,cukierki w paczkach itp.Wszystko jest to samo co u malych przedszkolaków,a dlaczego?Dlatego,że teraz dyrektorem tej pięknej nowej szkoły jest ta sama dyrektor co w placówkach Sloneczko.Kadra nauczycielska ma pewnie niewiele do powiedzenia i wprowadzenia ,bo wiadomo jak się przez wiele lat ma wypracowany jakiś schemat to już tak musi być.Szkoda wielka szkoda bo nawet dzieci na tych zdjęciach jakieś takie smutne,zagubione,a mogło być naprawdę super.

Teacher

Witam, widziałem oferty pracy, zastanawiam się czy złożyć cv, czy praca porównywalna do pracy w szkole publicznej? Zarobki zadowalające? Proszę napiszcie coś o nowej p. Dyrektor, w porządku atmosfera? Dopiero zaczynam karierę nauczyciela

Też Gość

A ja zdecydowanie polecam.

@Też Gość

A dlaczego polecacie?

Gosc
@Zainteresowany

Należy się trzymać z dala od tej szkoly

Xxx
@Gosc

Potwierdzam ;-)

Gosc 1
@Też Gość

Podajcie powody bo ja nie widze najmniejszego. Polecacie tez pani dyr?? A moze pani dyr sama sie poleca ;-)

Zostaw merytoryczną opinię o Niepubliczna Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Nr 1 w Radomiu - Radom

• Jak się pracuje w Niepubliczna Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Nr 1 w Radomiu?

Zobacz opinie na temat firmy Niepubliczna Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Nr 1 w Radomiu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Niepubliczna Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Nr 1 w Radomiu?

Niepubliczna Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Nr 1 w Radomiu