Opinie o Grahamka Sp. z o.o. w Zągoty

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Grahamka Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Grahamka Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grahamka Sp. z o.o. w Zągoty

Paulina

Pracowałam 1.5 roku Wszystko w porządku, zawsze na czas. Początkowo umowa zlec potem o pracę. Urlopy bez problemu, zawsze do dogadania. Szefowa idzie na rękę, dużo da się załatwić z kierowniczka. Polecam.

Wiosna Nowy wpis
@Paulina

Urlop o jakim urlopie mówisz tam to nawet chorym trzeba iść do pracy normalnie (usunięte przez administratora) a szefostwo szkoda gadać

Ewa Nowy wpis

Poruszony był temat dzielenia wypłaty... Wciąż się coś takiego dzieje, że wynagrodzenie jest na raty? Czy już normalnie jednego dnia miesiąca? :-) czy to po prostu zależy jak kto się umowi?

Hh Nowy wpis

Szefowa tam nie zadziała bo nic nie umie tylko ludzi rugac brygadzisci rządzą ludźmi jeszcze najlepiej żeby każda z Pan miała po 30 lat i do łóżka z nimi chodziła to by miała lajcik

XDD Nowy wpis
@Hh

Uważam, że czasem warto przemyśleć co się mówi na temat innego człowieka. Takim komentarzem tylko Pan/Pani pokazuje jaką kulturę się wyniosło z domu. Jeśli się nie zna osobiście człowieka to lepiej zatrzymać takie słowa dla siebie a nie rozsiewać plotki na mediach społecznościowych.

Mega dobre podejście do pracy. Duże zaangażowanie, praca wymagająca ale przyjemna. Wymagania i obowiązki jasne i klarowne. Polecam.

Julia

Masz może wiedzę na temat tego, jakie warunki pracy są tutaj oferowane dla cukierników? Czy jest jakieś pole do popisu, czy z góry otrzymujecie gotowy plan? Przyjmujecie jakieś indywidualne zamówienia?

Co ty opowiadasz za głupoty tam jest czysty wyzysk. Skoro tam robisz to znaczy że musisz bo nigdzie się nie nadajesz

No ale może jemu pasuje taka praca, po co się czepiasz i obrażasz gościa?

Firma Grahamka Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Xxx

Czysty wyzysk. Praca na pół etatu. W rzeczywistości pracuje się około 50 godzin w tygodniu przez 6 dni za marne 2500 na rek. Już nie wspominając o śmiesznym dzieleniu wypłaty na 3 raty dwa przelewy i koperta. O wolnym można zapomnieć bo nigdy nie ma ludzi. Tam tylko roboty dochodzi a ty masz tylko szybciej przychodzić. Uciekajcie od tego miejsca z daleka

@Xxx

A niżej kilka osób pisało że wszystko było na czas a z urlopami nie było problemu. Często było tak że pracowałaś tyle godzin? Bo jeśli sytuacja była nagminna to powinnaś się starać o uzyskanie pełnego etatu.

Czy cukiernia nie szuka ekspedientki?

annananas

Właścicielka wredna nie przyjemna , (usunięte przez administratora) z wynagrodzeniem , jakość sprzedających towarów i w szczególności warunki ich przechowywania pozostawiają dużo do zastanowienia się

Klientka

Pani o czarnych włosach pracująca na Filipkowskiego pracuje chyba za karę. Jest nie miła ciężko odpowiedzieć na przywitanie. Rzuca chlebem jak ziemniakami raz gdy zapytałam czemu nie zamówią więcej chleba tego co klient chce tylko ciagle jego brakuje to odpowiedziała ze nie będą zamawiać bo są tez inne chleby. Widocznie w tej piekarni trzeba brać to co jest nie to co się lubi. Dziwne podejscie do klienta No ale takie teraz mamy czasy. Sama pracuje w sklepie i nie wyobrażam sobie abym miała takie podejście do swoich klientów jak ta Pani wiecznie nie zadowolona. Jeśli chodzi o pieczywo to polecam bardzo smaczne.

Dominika

1 rok umowa zlecenia, mi pasowało. Elastyczne grafiki, wynagrodzenie w gotówce.

Klijent

Pieczywo ok bo właścicielka ni piecze! Ale jeżeli chodzi o Panią pyszna sama w sobie i bardzo nie miła! Wręcz napiszę aspoleczna kobieta!

Marlena

Bardzo dobre pieczywo, zwłaszcza chlebek Luksusowy. Gorzej niestety z obsługą w filii na ul. Karpińskiego 2/1 (w pobliżu Lidla) .Panie robią problem gdy wskazuje im się konkretny bochenek np. bardziej lub mniej wypieczony po prostu nie pasuje im jeśli poprosi się o upatrzony przez siebie chleb. Stają się nie miłe, klient musi wysłuchiwać dziwnych uwag pod jego adresem itp. Płaci się za towar nie bierze się go za darmo, więc klient ma prawo wyboru w tej piekarni najwidoczniej masz brać co dają i siedzieć cicho .Szkoda bo chleb bardzo dobry obsługa niestety NIE !!!

Aleksandra

Właścicielka piekarnio-cukierni Grahamka skłonna jest do oszustwa. Na czas próbny nie daje umowy ale na rozmowie o pracę zapewnia, że okres próbny jest w pełni płatny. Niestety później się okazuje, że pieniędzy za przepracowany czas nie ma i nie będzie, a swoją decyzje uzasadnia tym, że nie jest się w tym czasie samodzielnym pracownikiem i ona nie ma z tego żadnego zysku. Przestrzegam przed tą młodą Panią, a szkoda bo pierwsze wrażenie robi naprawdę dobre.

Zostaw merytoryczną opinię o Grahamka Sp. z o.o. - Zągoty

• Jak się pracuje w Grahamka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grahamka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Grahamka Sp. z o.o.