Opinie o Lemon Resort Spa w Gródek nad Dunajcem

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Lemon Resort Spa. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lemon Resort Spa na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lemon Resort Spa w Gródek nad Dunajcem

Anonim Nowy wpis

Jeśli chcesz być źle traktowany, nie chcesz się rozwijać. To miejsce jest dla Ciebie! Wieczne intrygi, obgadywanie za plecami. Większość ludzi którzy tam pracują, nic sobą nie reprezentuje, zero klasy, taktu, pojęcia o gastronomii i dobrego wychowania. To nie powinno nikogo dziwić, w końcu to jacy są pracownicy odbija się na tym jakiej jakości są tam świadczone usługi. Firma stawia na ludzi bez doświadczenia, tanią siłę roboczą, przekonana o swojej nieomylności i wspaniałości. Dobrze, że istnieje internet, bo są to ludzie którzy kopiują trendy, nic nie potrafią wymyślić sami. Z roku na rok jest coraz gorzej. To co jest w Internecie można skopiować, ale jak się nie ma gustu i wyczucia to i tak jest przaśnie. Przechodząc do meritum nie polecam tam pracować, chyba że jesteś naiwny i wierzysz w historyjki o rozwoju i miłej atmosferze i nie masz do siebie szacunku, bo wynagrodzenie jest nieadekwatne do nakładu Twojej pracy.

jeszcze pracownik Nowy wpis

ostatnio jest dramat. Managerka (usunięte przez administratora) wulgarna opryskliwa, udaje że się zna faworyzuje "ulubieńców" atmosfera z fajnej zrobiła się kiepska bardzo.

Lolo Nowy wpis
@jeszcze pracownik

Ciekawe czyja to opinia? Czyżby ktoś się bał, ze mogą wyjść na jaw fakty nie wygodne dla starych wyjadaczy? Dziwna data 2 sierpnia, czyli czas kiedy w obiegu pojawiają się nowe fakty. Ciekawe, który z pracowników, chcących zrezygnować z pracy ma takie złe doświadczenia?????

Beata Nowy wpis

Szukam pracy pszotanie pokoji

Bogna

Jak firma radzi sobie w aktualnej sytuacji bo branża nie ma teraz łatwo?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Lemon Resort Spa? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.

Kierownik tego ośrodka to zwykła marionetka, człowiek bez szkoły, nie znający podstawowych zasad organizacji pracy . Głównie zatrudniają na czarno praca po min 200 godz miesięcznie za 8 zł na godz Zdecydowanie odradzam

Magda
@były pracownik

A kto jest właścicielem Lemona, Wiśniowski?

ble ble
@Magda

Nie, inna osoba.

Poszukiwacz
@ble ble

A jaka ?

Śmiech
@były pracownik

Kierownik, a raczej Dyrektor, ma 2 fakultety i studia podyplomowe na bodajże również dwóch kierunkach...To nie jest wyznacznikiem, ale na pewno wie co robi. Nie wiem kto pisze takie bzdury

Janek

Dlaczego piszecie nieprawdę? Pracowałem w tym ośrodku przez 2 razy . Pierwszy raz 8 miesięcy drugi raz przez 5 miesięcy i nie mogę złego słowa o tym ośrodku napisać ze względu na to , że zawsze byłem tam traktowany z szacunkiem . Jeżeli chodzi o wynagrodzenie to jest ono standardowe w naszym rejonie co i tak zawsze podlegało negocjacji - a w innych firmach niestety nie. Każdy powinien się zastanowić podpisując umowę albo zgadza się na stawkę lub nie podejmuje pracy , żale to do siebie nie do pracodawcy. Atmosfera naprawdę jest jak w najlepszej rodzinie każdy każdemu pomaga i to jest bardzo ważne. Pisanie, że kierownictwo jest bez wykształcenia to szczyt chamstwa , gdyż są to osoby z którymi naprawdę można przeprowadzić rozmowy rzeczowe dotyczące ich zakresu obowiązków. Napiszę jeszcze jedno nigdy sobie powrotu do tego ośrodka nie zamknąłem , mam na razie pracę w moim miejscu zamieszkania i gdybym miał dobre połączenie środkami komunikacji publicznej dzisiaj bym się tam wrócił. Życzę powodzenia niezadowolonym i trochę rozsądku bo tego wam brak.

Nie pracujcie tam.

Atmosfera beznadziejna, brak umowy, zarobki niskie (9zł za godzinę), jedyne co ratuje zarobki to wysokie napiwki, które i tak są wkładane do koperty i są rozdzielane na wszystkich kelnerów. Nie wspominając, że za każdym razem ktoś zabiera za dużo pieniędzy z koperty i chyba nigdy napiwek się nie zgadza. Kierowniczka to najgorsza osoba jaką poznałam. Krzyczy i jest agresywna. Ogólnie zero pomocy z jej strony. Są tam kelnerki, które były by 100 razy lepsze od niej, nie wiem po co dalej ją trzymają na tym stanowisku, mimo, że skargi ze strony pracowników napływały w jej kierunku podczas mojej pracy tam. Są tam też osoby, które donosiły na ciebie za najmniejsze głupoty (chyba chciały się przypodobać kierowniczce, nie wnikam). Ale trafiają się również fajni i mili kelnerzy/kelnerki. Kucharze też są ogólnie przyjacielsko nastawieni. To są tak naprawdę jedyne plusy. Poza tym za wiele pozytywnego o pracy tam nie można powiedzieć. Jeśli jesteś osobą, która szanuje samą siebie - nie idź tam pracować, bo tylko się rozczarujesz.

Sisi
@Nie pracujcie tam.

Sama pracowałam w tamtym okresie tam i ta kierowniczka już tam nie pracuje, chwilę po tamtym sezonie juz tam nie pracowała. Bez przesady z ta agresywnoscią, nie miała może zbyt miłego podejścia do ludzi i otwarcie wypowiadała swoje zdanie o czyjejs pracy lepszej lub gorszej ale nigdy nie byla przy tym agresywna. To jest chore co piszesz. Nie jest tam źle , wiadomo jak w każdej pracy sa lepsi i gorsi ludzie ale chętnie pomagają i jest taka rodzinna atmosfera. Jak potrzebujesz wolne to idzie sie dogadać. Nie jest tak że nie reagują jak piszesz bo managerka reaguje na każdą skargę ze strony pracownika na kierowników i sama byłam tego świadkiem . Moim zdaniem mocno to przesadzone .

NIEEE! Pracujcie tam

Nie polecam nigdy nie znalazłam się w gorszym miejscu niż to ...wynagrodzenie to marne 10zl HA HA śmiech na sali nie ma się co dziwic ze nikt tam nie chce pracować, a do tego wszystkie (usunięte przez administratora) jedyne co potrafi to tylko wywierać presję na innych pracownikach i obrabiać każdemu *** bez wyjątku Atmosfera na pierwszy rzut oka piękna i sielankowa choć z czasem się to zmienia :) (usunięte przez administratora)

karol
@NIEEE! Pracujcie tam

"Nie polecam nigdy nie znalazłam się w gorszym miejscu niż to..."- ale to jeszcze tylko chwilkę co? :)

Ilona
@NIEEE! Pracujcie tam

Czy stawka, którą podajesz, jest stawką netto, czy może brutto? Myślę, że warto to doprecyzować. Zarobki to na pewno jeden z najistotniejszych czynników dla osób, które chciałyby podjąć pracę w Lemon Resort Spa. Czy każdy zarabia podobnie w tym miejscu, czy też brane są pod uwagę kwestie takie, jak dotychczasowe doświadczenie?

Jedna wielka tragedia to miejsce

Krystka

Atmosfera u tego pracodawcy jest beznadziejna Kierownictwo bez wykształcenia stosuje metodę napuszczania pracowników na siebie Moja wielka Pani szefowa serwisu sprzątającego to mistrzyni intrygi a jeśli nie będziesz potulnie brać w jej intrygach udziału to wymyśla historyjki które sprzedaje kierownikowi ( naiwny gość po szkole podstawowej oderwany od wideł) a ten bez mrugnięcia okiem Cię zwalnia

Zostaw merytoryczną opinię o Lemon Resort Spa - Gródek nad Dunajcem

• Jak się pracuje w Lemon Resort Spa?

Zobacz opinie na temat firmy Lemon Resort Spa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Lemon Resort Spa