IMP Comfort Sp. z o.o.

Opinie o IMP Comfort Sp. z o.o.

Czy często w firmie IMP Comfort Sp. z o.o. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Odpowiadając na zadane pytanie - prowadzimy w Comforcie rekrutacje wewnętrzne. Staramy się doceniać i promować zaangażowanych pracowników, którzy dobrze realizują swoje obowiązki. Przykładem wewnętrznych awansów są dyrektorzy naszych zakładów, którzy początkowo pracowali w innych działach, na mniej odpowiedzialnych stanowiskach.

Jakie są warunki zatrudnienia w IMP Comfort Sp. z o.o.?

Wowa Nowy wpis

Bardzo dobre , bramy zawsze otwarte przy minus 10 stopni i nie wiesz czy jesteś w pracy czy pod Stalingradem

Nowy wpis

@Wowa

W naszych zakładach są bramy automatyczne, które zamykają się w kilka sekund po przejechaniu wózka widłowego oraz bramy stałe, które należy zamknąć samodzielnie, używając pilotów (dostępne są w wózkach) lub przycisków zamieszczonych przy bramach. Bramy muszą być otwarte kiedy wózki widłowe przejeżdżają, poza tymi momentami powinni być zamknięte.

Qwerty Nowy wpis

Budżetówka dostała propozycje od rządu podwyżki inflacyjnej 7,8 procent a żądała 20 i prawdopodobnie będzie ogólnopolski strajk .A jak tak im źle zapraszamy do comfortu --podwyżka 5 procent .

Zzz

Przy tych wypłatach porą szukać innego pracodawcy , dramat i podobno podwyżka 5 % jak wszystko poszło do góry 20 % moim zdaniem to już jest już koniec i porą zmienić pracodawcę

Weronika
@Zzz

Mamy maj i już chyba wiesz ile tej podwyżki wyszło, czy faktycznie 5 procent. Dasz znać ile?

Weron
@Weronika

Po stówce z hakiem do wypłaty chociaż ja tego nie odczułem .Wypłata jak dla mnie bez zmian .

Werona
@Weron

Potwierdzam podwyżka nie zauważalna

Che

Czy ktoś jest w stanie wytłumaczyć relacje że im dłuższy miesiąc tym gorsze wypłaty ,nadgodziny wychodzą gorzej itd. I czy to prawda że w długich miesiącach lepiej iść na długie chorobowe bo wyjdziesz prawie tak samo gdybyś był w pracy ? Jedno tylko co wiem że wszyscy chcą powrotu systemu z tamtego roku .

@Che

W listopadzie 2021 roku zmienione zostały zasady kalkulacji wynagrodzeń z godzinowych na wynagrodzenie zasadnicze miesięczne. Jest to stałe wynagrodzenie i jest niezależne od liczby godzin pracy w miesiącu. Dotyczy to zarówno długch jak i krótkich miesięcy. W styczniu i w lutym normy czasu pracy były niższe i taki system wynagrodzenia zasadniczego miesięcznego w porównaniu do systemu wynagrodzenia godzinowego okazał się dla pracowników korzystny, również przy wyliczeniu nadgodzin. Marzec jest najdłuższym miesiącem w roku z normą godzin pracy 184, ale jest to jedyny taki miesiąc. Wybieranie również większej liczby "dni wolnych" w miesiącu nie obniża wynagrodzenia zasadniczego, co w przypadku systemu wynagrodzeń godzinowych miało duży wpływ na wysokość otrzymywanej pensji. Przebywanie na zwolnieniu lekarskim obniża wynagrodzenia zasadnicze za każdy dzień choroby, a wypłacane wynagrodzenie chorobowe lub zasiłek chorobowy wynosi 80% stawki za dzień, wyliczonej z wynagrodzenia za ostatnie 12 miesięcy (oczywiście jest to uproszczona zasada kalkulacji podstawy wynagrodzenia chorobowego i wypłacania świadczeń chorobowych). Dodatkwo pracownikk przebywając na zwolnieniu chorobwoym tarci prawo do 5% premii motywacyjnej wyliczanej od podstawy wynagrodzenia zasadniczego. W razie pytań zapraszamy do kontaktu z działem personalnym.

@IMP Comfort Sp. z o.o.

Nie do końca chorobowe jest nieopłacalne ,jeżeli wejdą 4 soboty 4 niedzielę po 80 % to praktycznie zarobisz, niewiele mniej a jak dojeżdżasz do pracy i tracisz na paliwo to kalkulacja jest po twojej stronie , i pytanie czy firma ma plan B ? Jeżeli wejdzie na Ukrainie prawo przymusu powrotu mężczyzn? Tak się może skończyć nieciekawie bazowanie firmy na jednej opcji .

@IMP Comfort Sp. z o.o.

ta premia u was jest zawsze gdy pracownik przepracuje caly miesiac bez zadnego dnia wolnego ?

@Monika

Oficjalnie jest premia że jeżeli masz mniej niż 5 dni to możesz ją dostać ale to tylko fikcja i nigdy jej nie ma

@Che

Dzień dobry, dzięki nowej kalkulacji pracownicy otrzymują wynagrodzenie zasadnicze miesięczne, od którego naliczana jest premia frekwencyjna oraz premia uznaniowa. Dodatkowa premia regulaminowa wypłacana jest według zasad, które zostały przyjęte w lipcu 2021 roku. Warunkiem wypłaty premii jest przepracowanie minimum 75% czasu ogółem w danym miesiącu (urlop wypoczynkowy i okolicznościowy traktowane są jako obecność) oraz spełnienie pozostałych warunków. Premia wypłacana była niejednokrotnie, chociażby teraz będzie ona wypłacona za realizację wskaźników w marcu wraz z wynagrodzeniem za kwiecień. W razie wątpliwości prosimy zgłaszać się do kierowników lub działu personalnego.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w IMP Comfort Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Zaciekawiony

Moje pytanie jest proste , skoro pracownicy z Ukrainy dostali podwyżkę od nowego roku czyli od agencji a agencja od imp comfort i to jest możliwe to czemu polscy pracownicy muszą czekać na podobno minimalną podwyżkę przy wypłacie w maju ? Jakaś dyskryminacja ?

Xxx

Uwaga !!! Konkurs ...ile razy w tym roku dostaniemy premię? W tamtym roku premia z zysku była bodajże 4 razy ...swoją drogą to ekonomiczny ewenement na skalę światową ..firma która osiem miesięcy nie zarabia i funkcjonuje to temat nr 1 w świecie biznesu .

@Xxx

Oprócz elementów wymieniowych w regulaminie wynagradzania, pracodawca zdecydował w 2021 roku o stworzeniu i wypłacie dodatkowej premii regulaminowej. Obowiązuje ona w Spółce IMP Comfort od początku 2021 roku i była niejednokrotnie wypłacona pracownikom. Całkowity koszt wypłaty premii regulaminowej w zeszłym roku wyniósł ponad 317 000 złotych. Warunkiem koniecznym do przyznania premii dodatkowej, oprócz osiągnięcia założonych wskaźników, to uzyskanie zysku z działalności podstawowej przez całe przedsiębiorstwo IMP Comfort na poziomie min. 1% oraz przepracowanie przez pracownika minimum 75% czasu ogółem w danym miesiącu. Zyskiem jest nadwyżka sprzedaży nad ogólnymi wydatkami przedsiębiorstwa. W przypadku braku spełnienia powyższych warunków premia nie jest wypłacana.

Bmw
@IMP Comfort Sp. z o.o.

317 tys dla wszystkich przez cały rok ? Super , to mniej więcej tyle co kosztuje to czarne BMW przed biurowcem ?

Czy w firmie IMP Comfort Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Wojtuś z lasu

Nigdy nie było szkoleń pracowników niższego szczebla.

@Wojtuś z lasu

W zawiązku z pandemią realizacja szkoleń częściowo została wstrzymana. Obecnie tworzony jest plan szkoleń na ten rok, w którym uwzględnione zostaną zapotrzebowania na podnoszenie kompetencji pracowników.

Ten

Teraz to są tłuste wypłaty tylko siadać i płakać

Xxx

Dlaczego w firmie nigdy nie ma podwyżek po nowym roku jak w większości firm ?

@Xxx

Harmonogram w naszej firmie uwzględnia podwyżki w innych miesiącach. Zapraszamy do działu personalnego, gdzie można się zapoznać ze szczegółami.

Zróbcie podwyżkę w grudniu ,macie 12 miesięcy zaoszczędzone

Gwiazdor

Dla mnie hitem jest prezent dla załogi czyli torba z włókna z napisem imp comfort ,torby które zostały z wystawy parę lat temu i nikt nie wiedział czy je utylizować czy zbelować ,ale znalazł się jakiś geniusz że można je rozdać załodze ......dziękujemy i czekamy na kalendarze z tamtego roku , swoją drogą chyba jest naprawdę źle ,brak dwóch imprez ,letniej i wigilinej ,brak pieniędzy w zamian

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w IMP Comfort Sp. z o.o.?

Jjjjjjjjj

Wystarczy żeby płacili w miarę dobrze wtedy sam sobie zorganizuje wyjazd i imprezę

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w IMP Comfort Sp. z o.o.?

Lord Jim

Ludzie prości bardzo prości to potoczny

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w IMP Comfort Sp. z o.o.?

Fiszka

Atmosfera jest najlepsza jak rozdają fiszki ,wtedy wszyscy płaczą

Fiszka

Najlepsza atmosfera jest jak rozdają fiszki ,wszyscy płaczą

Czy często w firmie IMP Comfort Sp. z o.o. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Czy pracodawca IMP Comfort Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Oczywiście, najbardziej stawką godzinową 18 zł brutto po paru dobrych latach a i tak podobno inni mają mniej

Oczywiście stawką godzinową ,po dobrych paru latach 18 zł brutto a podobno są tacy co mają mniej

Aleksandra

Może to faktycznie jest średnia motywacja, ale pamiętajmy też, że kwestia wysokości zarobków jest indywidualna. Jestem ciekawa, czy w IMP Comfort może w jakiś inny sposób motywuje się pracowników. Co z tymi najbardziej zaangażowanymi pracownikami? Czy chociaż oni mogą liczyć na jakieś specjalne gratyfikacje?

@Aleksandra

Pani Aleksandra sugeruje że ci którzy mają 18 zł brutto na godzinę są trzymani z litości i powinni się cieszyć że pracują bo są zbędni ,brawo brawo za motywację

Cyk

Czy wynagrodzenie jest adekwatne do wykonywanych obowiązków na stanowiskach?

Robson1981

Każdy pracownik ma prawo do urlopu wypoczynkowego. Jednak pracodawcy, którzy szukają oszczędności chcą by pracownik otrzymał urlop w okresie, który dla nich jest najwygodniejszy, np. podczas przestoju w zakładzie. To chyba niezgodne z prawem.

Igor

Weekendy są wolne?

Glonojad

Smród bród i szanowni kierownicy Więcej ich niż pracowników. Uwaga na Confort

@Glonojad

Zamieszczona opinia jest dla nas niepokojąca, dlatego zachęcamy do kontaktu swidnica@comfort.pl i prosimy o szczegółowe opisanie problemu.

Mj. Grom
@Glonojad

Kierownicy ...,zwykli brygadziści ...szumnie nazywani kierownikami ...a na portierni siedzą komando foki ..a nie portierzy ..

Jak ze studentami w IMP Comfort Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą naszej firmy. Oczywiście jesteśmy otwarci na współpracę, także ze studentami. Proszę jednak pamiętać, że na produkcji pracujemy w systemie czterobrygadowym. Zapraszamy do kontaktu swidnica@comfort.pl

Zostaw merytoryczną opinię o IMP Comfort Sp. z o.o. - Świdnica

• Jak się pracuje w IMP Comfort Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy IMP Comfort Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IMP Comfort Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

IMP Comfort Sp. z o.o.