Opinie o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. w Goleniów Śląski

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy IKEA Industry Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie IKEA Industry Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. w Goleniów Śląski

Antoni

@marzeniasiespelniaja, piszesz, że starsi pracownicy nie pomagają nowym we wdrożeniu się w obowiązki. Czy nowi pracownicy nie przechodzą w firmie specjalnych szkoleń pomagających w nauce, tylko są szkoleni przez obecnie pracujących? W takiej sytuacji często dochodzi do spięć. Być może starsi pracownicy nie chcą przekazać swojej wiedzy, bo boją się utraty pracy i zastąpienia ich przez młodsze osoby. Mógłbyś dodać jakie warunki pracy proponuje pracodawca? Czy pracownik może liczyć na dodatki do wynagrodzenia, takie jak premie lub pakiet socjalny? Czekam na twoja opinię.

Stary SITS

Widzę że Ikea jest dnem we wszystkich fabrykach w tym kraju .Ja SITS Brodnica,po 20 latach pracy zasadnicza 2500,socjal szczątkowy,w najlepszym razie z całej kwoty 500 zł.Areszta można zapomnieć.Normy jak i u was ciągle w górę, co najlepsze za wydajność załogi extra premię dostają zmianowi.Załoga tylko średnią.Grosze za chorobowe kroją nawet do 1000 zł. A w tym kraju jest wszystko ok nikogo nie obchodzą firmy tak postępujące,jesteśmy tylko mięsem armatnim,faktycznie za miskę ryżu

desperados

Jak dojechać do firmy "od tyłu"? Bo niby rekrutacja na hali BOS1 od tyłu....

Agata

Witam,mysle nad zlozenien papierow wlasnie do Ikei jednakze troche dojazd straszy,30km w jedna strone to nie malo.Czy jest ktos z Nowego Tomysla kto bylby chetny ewentualnymi wspolnymi dojazdami? Ja auto swoje mam,wiec zawsze mozna sie jakos dogadac :)

Nano
@Agata

Jestem zainteresowany, dostałaś tam pracę?:)

NT
@Agata

Może też bym się skusił. Na olx ciągle się ogłaszają ale obawiam się ze słabe zarobki. Ja bym musiał 3500 netto mieć.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie IKEA Industry Poland Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
GP

Chciałabym wysłać CV do Państwa firmy. Na jaki adres mailowy?

kadrowiec
@GP

kupasmiechu-małpa-ikea.cc

CREG222

Witam, czy przejeżdża ktoś przez Wolsztyn do pracy w Chlastawie? Mój tata pracuje tam już od 25-ciu lat, nie ma samochodu, zawsze dojeżdżał busami od R&J, lecz w tym roku od lipca nie będą prowadzić tego kursu i jeśli nie znajdzie innego transportu, to się będzie musiał zwolnić... I tutaj pytanie - czy miałby ktoś miejsce w samochodzie albo zna kogoś kto by je miał? Oczywiście dokładałby się do paliwa... Proszę o kontakt - 600683631

koneks
@CREG222

Witam. 25 lat pracy i nie zdążył odłożyć na skromne autko????? To co to za firma? I jakie tam są płace? Porażka

milling_in_wood
@koneks

Płace muszą być beznadziejne. Od pół roku na olx ciągłe ogłoszenia typu "praca u lidera branży meblarskiej". I coś ten lider ma ciągłe braki kadrowe. Taki "prężny" i bogaty koncern a nie potrafi uruchomić dowozów darmowych dla pracowników. Porażka.

2sort

Miałem telefon z działu HR Business Partner firmy IKEA Industry Poland Sp. z o.o. Oddział Fabryki WEST w Zbąszynku, lokalizacja dokładna Chlastawa. Telefon by dlatego, ponieważ odpowiedziałem na ogłoszenie na stanowisko operator maszyn cnc. Przebieg bardzo krótkiej rozmowy pozostawia wiele do życzenia w mojej opinii. Po pierwsze pani z hr inaczej nazywa stanowisko pracy na które rekrutuje niż to jakie było wyszczególnione w ogłoszeniu. Po drugie dzwoniąc około godziny 15.00 proponuje spotkanie o godzinie 10.00 dnia następnego bez możliwości zmiany dnia i godziny spotkania. Czyli rekrutują wśród bezrobotnych? Na moje stwierdzenie że jestem osobą pracującą w tych godzinach nie mogę sobie załatwić urlopu tak od ręki (jest już popołudnie)zaczyna kończyć rozmowę dodając że ludzie sobie jakoś radzą... Ja proponuję pani rozwiesić ogłoszenia w pośredniaku i na wiejskich płotach, wpisać tam takie hasło: "szukamy do roboty, zbiórka jutro o 10.00 w stołówce". Około pół roku temu miałem podobny telefon ale z agencji Ranstad która rekrutowała do Ikei. Różnił się tym ze dzwonili w piątek czy w poniedziałek mogę przyjść do pracy... Morał z tego wszystkiego taki że poziom kadrowców i pośredników naganiaczy do Ikea Industry szoruje po dnie. Tyle w temacie.

Zostaw merytoryczną opinię o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. - Goleniów Śląski

• Jak się pracuje w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy IKEA Industry Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

IKEA Industry Poland Sp. z o.o.