Opinie o Nerso e.K. Ihn. Wieslaw Wojcik w Breitengüßbach

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Nerso e.K. Ihn. Wieslaw Wojcik. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Nerso e.K. Ihn. Wieslaw Wojcik o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nerso e.K. Ihn. Wieslaw Wojcik w Breitengüßbach

Michał Nowy wpis

A jak z kwaterami?

pracuś Nowy wpis
@Michał

A co pracodawca nie poinformował jak wygląda zakwaterowanie?

Również nie polecam sądząc po komentarzach z ubiegłego roku to dalej jest lipa wielka. Ja pracowałem w Fridrichshafen już wtedy zaczynały się dziwne problemy z wypłacaniem kasy a co do warunków mieszkalnych 4-5 osób w pokoju cztery na pięć łóżko koło łóżka. Zdecydowanie nie a pracodawca jeździ nowym mercedesem lub BMW

Natalia Nowy wpis

To, jakim autem jeździ pracodawca raczej nie jest tu istotne. Wspomniałeś, że jak pracowałeś w Nerso to były tam " dziwne problemy z wypłacaniem kasy". Przydałoby się więcej szczegółów na ten temat, ale bardzo też interesuje mnie inna rzecz. Czy pracodawca zapewnia pracownikom dostęp do bezpłatnej opieki medycznej?

pracuś Nowy wpis
@Natalia

"dziwne problemy z wypłacaniem kasy" czyli np brak wypłaty za przepracowany czas pracy. Jeszcze bardziej szczegółowo chyba nie trzeba.

Wypłacają dodatkowe nagrody w Nerso e.K. Ihn. Wieslaw Wojcik?

pracuś

nagrody?? dobrze by było żeby pensję zaległą wypłacili.

stanley
@pracuś

Czyli tak źle? A takie złote góry przez telefon kiedyś obiecywał....

@stanley

kiedyś owszem...ale to musiało dawno być...

@pracuś

Widziałem na stronie pracodawcy, że szukają do pracy w Niemczech osób na stanowiska: mechanik przemysłowy z doświadczeniem w pneumatyce, frezer CNC i ślusarz narzędziowy. Czy możesz napisać jak na miejscu wyglądają warunki zakwaterowania i transport do miejsca pracy? Będę wdzięczny za odpowiedź.

@Paweł

Wszystkie informacje można napewno uzyskać bezpośrednio od pracodawcy.Ogłoszenia na stronie nie zmieniają się od dawna.

Darek

Mam wrażenie, że komuś zależy zaszkodzić firmie. Dokumenty każdy swoje pilnuje!

@Darek

Najpierw trzeba jakieś mieć żeby ich pilnować :-)

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Nerso e.K. Ihn. Wieslaw Wojcik odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
John Doe

Podobno szukają frezera za 12€ netto z doświadczeniem... Ale opinie nie są najlepsze jak widzę.

@John Doe

Proponuje popytać ludzi co pracowali w firmie..

@John Doe

ODRADZAM. Pracowałem w tej firmie . Nie płaci za przepracowany całe miesiące. Brak ubezpieczenia. Zero urlopu.(usunięte przez administratora)

cnc_holland
@Dario

A drążacza tam mają? Bo wiem że szukali, podobno za dobre pieniądze.

Pracuś
@cnc_holland

Wystarczy wysłać CV i będzie wiadomo czy szukają. Choć ja bym się zastanowił czy warto skoro takie opinie, to prawie jak (usunięte przez administratora)

Pracuś
@Pracuś

A czemu to część mojego posta została usunięta przez administrację? To już nie można ostrzegać innych ludzi??

Dario

Uważacie na tą firmę. Praca na czarno bez ubezpieczenia i bez odprowadzanych składek. ODRADZAM JAKIE KOLWIEK KONTAKTY Z TĄ FIRMĄ.

Jasiek

Ważne żeby być zadowolonym z pracy. Firma dobra choć może nie idealna, polecam

@Jasiek

Janek co ty wypisujesz ? A brak zarobków za przepracowane miesiące? To co pies? To ma być dobra firma?

jk

opinie bez pokrycia

Grażyna

@sahara, co masz na myśli? Mogłabyś doprecyzować swoją wypowiedź? @1974, czy możesz powiedzieć nam coś więcej na temat warunków pracy w firmie? Czy warunki finansowe mogą ulec zmianie w najbliższym czasie? A może dla pracowników przewidziane są dodatkowe benefity pozapłacowe? Podzielisz się z nami swoją opinią?

sahara

Opowieści dziwnej treści bez pokrycia w rzeczywistości

1974

Pieniądze wypłacane ,praca zależy gdzie trafisz nie ma tragedii ,stawka bez rewelacji,hotele pracownicze nic specjalnego.

Grażyna

@lolek To dobrze, że interesuje Cię praca w firmie Nerso. Już złożyłeś u nich swoje dokumenty? Jeśli nie uda Ci się tutaj uzyskać odpowiedzi na Twoje pytanie, to zawsze masz możliwość napisania bezpośrednio do firmy. Tu masz ich adres poczty elektronicznej info@nerso.eu

lolek

Ma ktoś informacje o pracy na produkcji okien w miejscowości Grabow w Niemczech?

Grażyna

@Dario Pewnie jesteś zainteresowany pracą w firmie Nerso e.K. Ihn. Widziałam na ich stronie internetowej, że poszukują nowych pracowników http://www.nerso.pl/strona/5/Oferty+pracy Chcą zatrudnić między innymi modelarzy samochodowych, mechaników przemysłowych, czy ślusarzy narzędziowych. Byłbyś zainteresowany którąś z tych ofert? A może już byłeś na rozmowie rekrutacyjnej? Podziel się wszelkimi informacjami, które posiadasz.

Dario

Poszukuję opinii na temat tej firmy. Będę wdzięczny za każdą informację.

jb007
@Dario

Nie ty jeden ale niestety cisza w eterze...

Człowieczytypczłowieka0!

Powiem tak ktoś kto pracuje tam napewno nie napisze opinii tu na go work, trzeba samemu sprawdzić aby zobaczyć jak wygląda praca w niemczech przez agencje po za tym opinie nie tylko tu ale i na innych stronach piszą (boty) - komputer to widać po opinii i podpisie. Pisał człowiek niebot.

toolmaker

Poszukuję informacji o tej firmie, najlepiej od osób tam pracujących. Czekam na opinie o tym pracodawcy.

pracujący

nie polecam

Qwerty
@pracujący

Napisz coś więcej bo mam ofertę pracy z tej firmy. Czego można się spodziewać?

Zostaw merytoryczną opinię o Nerso e.K. Ihn. Wieslaw Wojcik - Breitengüßbach

Nerso e.K. Ihn. Wieslaw Wojcik