Elsteel-Poland Sp. z o.o.

Opinie o Elsteel-Poland Sp. z o.o.

Kiedy przenosicie się do nowej siedziby w Opolu?

Magdalena
@Anna

No ciekawy temat, też nie wiem. Wiesz coś czy te przeniesienie siedziby ma mieć jakiś wpływ na zatrudnienia? Będą jakieś nowe zatrudnienia i awanse wśród obecnych pracowników czy raczej się tego nie spodziewać?

@Anna

Dzień dobry. Relokacja jest zaplanowana na 2023 rok.

@Magdalena

Dzień dobry. Prowadzimy aktualnie rekrutacje na stanowiska zarówno produkcyjne jak i pośrednio produkcyjne. Pracowników z produkcji często proponujemy awans. Przykładowo z Operatora maszyn na Kontrolera jakości, z Kontrolera jakości na Lidera zmiany, z Programisty maszyny na Konstruktora albo Planistę..

Kontroler

Jak wygląda praca w kontroli jakości? Jakie są warunki pracy i płacy? Warto tam pracować? Już od długiego czasu widzę ogłoszenia o pracę jako kontroler. Taka rotacja czy nikogo nie mogą znaleźć?

@Kontroler

Dzień dobry. Praca w zespole 4 osobowym, docelowo 6 osobowym na 2 zmiany. Warunki płacy przedstawiamy na rozmowie kwalifikacyjnej w oparciu o regulamin wynagradzania. W związku ze zmianą siedziby dalej poszukujemy chętne osoby do pracy.

anonimowy

Jest ok?

Pati

Witam.Ile jest zmian w elsteel??

@Pati

Pracujemy na 2 zmiany.

Myj
@Elsteel-Poland Sp. z o.o.

Na lakierni proszkowej również pracuje sie na 2 zmiany?

@Myj

Dzień dobry. Tak, 06:30-14:30 lub 14:30-22:30..

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Elsteel-Poland Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Operator zrobotyzowanego stanowiska do gięcia blach?
Myj

Witam,jak wygląda praca na lakierni proszkowej? Ilu lakiernikow pracuje na zmianie? Czy tylko lakierują czy również odpowiadają za przygotowanie detalu pod lakierowanie. Czy jest osoba odpowiedzialna za koordynację pracy na lakierni ? Na jakie zarobki na rękę może liczyć doświadczony lakiernik? Aplikatory tylko do ręcznego lakierowania czy również automaty lakierujace, dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam

INTEL

Pracuję ok. 5,6 lat w firmie i jestem zadowolony z pracy. Uważam ,że zmieniło sie na lepsze ,firma prężnie się rozwija. Każdy kto chce pracować,rzetelnie wykonuje swoje obowiązki i ma trochę oleju w głowie po pewnym czasie zostanie doceniony. Moje wynagrodzenie regularnie regularnie rośnie (wiadomo czasami trzeba się upomnieć )

Damian
@INTEL

Mówisz regularnie. Czyli co jaki czas są podwyżki? A najważniejsze pytanie ile można dostać więcej? To drobne kwoty inflacyjne, czy raczej kilka setek?

Akielo
@Damian

Co roku, z oceny pracowniczej max 5 %, zależy jak pracujesz.. plus inflacyjna średnio 2%. Ewentualnie jak awansujesz według tabel zaszeregowania też masz podwyżkę

Emilia
@Akielo

możesz napisać jak te procenty przekładają sie na złotówki?

Kamil87

Udzielają informacji zwrotnych, mailowo lub telefonicznie.

Robert
@Kamil87

To dobrze, bo czasem pracodawcy potrafią milczeć... A sama rekrutacja to tylko jeden etap, czy jest ich więcej?

Mario
@Robert

A na co chcesz aplikować

ktoś

Zgadzam się, że duzo się zmieniło. Niestety na minus. Kiedys mozna było na drugiej zmianie zakupy zrobić a teraz trza pracować.

Sylwia
@ktoś

A co konkretnie się zmieniło? :P Mnie interesują warunki zatrudnienia. Umowa, stawka, atmosfera... Czy coś w tych kwestiach się zmieniło w Elsteelu? Jeśli tak, to co dokładnie i jak?

Nie polecam

Zwolniłem się kilka lat temu. Nie doczekałem się podwyżki po zmianie stanowiska (2 lata). Obiecanki cacanki. Na gębę to można tam wyłapać jedynie. Szefostwo doprowadziło do sytuacji gdzie każdy dba tylko o sobie na produkcji. Mało ciekawe miejsce pracy.

Robert
@Nie polecam

A jakie było wytłumaczenie szefostwa w takim razie? Jestem też ciekaw jak wspominasz pracę w Elsteel-Poland pod kątem atmosfery w pracy, czy pracownicy dobrze dogadywali się między sobą?

Były już prwcownik

Pracowałem w tej firmie na kilku stanowiskach . Zgodzę się z wcześniejszymi opiniami, że po zmianie zarządu zmieniło się podejście do pracowników. Niestety na minus. (usunięte przez administratora) Nie mówię, że wszystko wcześniej było doskonałe, ale sposób zarządzania firma w myśl " Albo jesteś z nami, albo przeciwko nam" powoduje, że odchodzą wartościowi pracownicy z wieloletnim doświadczeniem. Przekłada się to na jakości i atmosferze w firmie. Nowi pracownicy na stanowiskach kierowniczych bez braku doświadczenia o znikomej wiedzy o procesie produkcyjnym w firmie chociaż bierni i mierni ważne, że zarządowi wierni....

Jaka atmosfera jest między działami w Elsteel-Poland Sp. z o.o.?

Wszystkie osoby tworzące wspólnotę pracowniczą traktują siebie z szacunkiem, każdy ma swobodę wypowiadania własnego zdania, a relacje panujące w firmie mają pozytywny charakter.

Mańka

@Jozu Z taki podejściem żadna firma nie będzie dobra. Dobry pracownik nie ma powodu do narzekania bo firma jest ok.

IvAn

Automatyk czy warto aplikować na stanowisko ? ,

Gkdosnd
@IvAn

Warto aplikowac, jeżeli ktoś chce pracować zawsze jest za to doceniany. Ciekawa praca. Uczciwa płaca. Płacą na czas. Za nadgodziny również.

Jozu
@IvAn

To tylko teraz fajnie brzmi,bedziesz zajmował się wszystkim tzn. woda,powietrze mechanika a pomocy nie uświadczysz

Ivan
@Jozu

Nie ma u was mechaników? Praca na 1 zmianę? Jaki przedział zarobków?

Leica
@Ivan

Jest cały dział utrzymania ruchu. To nie prawda że zostaje się samemu. No chyba, że dział utrzymania ruchu byłby nieskory do współpracy. Nie widzę jednak powodów dlaczego miałby to robić. Wszystko zależy od kwalifikacji i budżetu na dane stanowisko. Proszę aplikować - dowie się Pan więcej.

Tomasz

Firma dobra lecz jednocześnie wymagająca co z pewnością nie każdemu odpowiada.

Pracownik elsteel

Firma tragedia odkąd zmieniła sie dyrekcja. Brak elementarnej wiedzy o produkowanych elementach, pracownikach, znajdą się tylko na wykresach i jak pieniądze brać. Dyr. Generalny wymienił już całe biuro i dołożył kilka stanowisk, teraz bierze się za produkcję z tą różnicą że już nie przyjmuje. Zwalnianie pracownikow z wieloletnim doświadczeniem to przykład że dyrektor nie ma zielonego pojęcia co robić.

Maciek

A czy nadgodziny są wypłacane podwójnie?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Elsteel-Poland Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Płacą za nadgodziny.

Płacą za nadgodziny.

Grzegorz

Taką macie dobrą pracę i dlatego nikt nie zamieszcza swojej opinii?

Damian

Elsteel-Poland jest producentem różnego rodzaju skrzynek stalowych i nierdzewnych. Dają najlepsze i innowacyjne rozwiązania systemów szaf, obudów i rozdzielnic. Ich system modułowy jest najnowocześniejszy na rynku i może pomieścić wszystkie marki urządzeń elektrycznych. Zachęcam osoby pracujące w firmie do dodawania swoich komentarzy i uwag na temat pracodawcy i aktualnych rekrutacji. Czy w firmie zachodzą jakieś znaczące zmiany? Jak to aktualnie wygląda?

admin

Zachęcamy do wypowiedzi o zatrudnieniu w Elsteel Poland. Opinie o pracy w tej firmie mogą być bardzo pomocne dla wielu osób zastanawiających się, czy wysłać do nich CV.

Zostaw merytoryczną opinię o Elsteel-Poland Sp. z o.o. - Ozimek

• Jak się pracuje w Elsteel-Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Elsteel-Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elsteel-Poland Sp. z o.o.?

Elsteel-Poland Sp. z o.o.