Fera.Pl (Fera Sp. Z O.O.)

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Fera Sp. z o.o.

Hubert

Polecam , fajna praca dodatki (ubezpieczenia premie), praca w młodym dynamicznym zespole, brak owocowych czwartków ale za to jest pizza w piątki. Kierownictwo na najwyższym poziomie, procesy logistyczne w firmie też . Firma o ugruntowanej pozycji na rynku, ciągle się rozwija, łatwo awansować strukturach firmy. Miła atmosfera, dobrze płacą jak na okolice.Można robić nadgodziny. Nie rozumiem negatywnych komentarzy poniżej, chyba o innej firmie ludzie piszą.

@Hubert

https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,22040557 a to prawda?

Secret staff

Jest ok. Trochę przeszkadza waga paczek bo towar ciężki. Praca e dobrych warunkach, ciepło, sucho, cicho. Nadgodziny płatne. Ekipa z wyjątkami ok.

Klaudiusz bielany

Nadgodziny są, pracy też dużo. Ale wszystko jest płatne na czas . Nie chcesz zrobić więcej to pracujesz 8h I na chatę. Komuś się nie podoba że ekipa z Ukrainy hehe dobre. Wszędzie tak w Wro jest i nie wiem w czym problem.

Gulczas
@Klaudiusz bielany

Elegancko szkoda tylko, że nigdy żaden Klaudiusz nie pracował w ferze także chyba mamy kolejny komentarz kogoś z zarządu podszywającego się pod pracownika - słabo :)

To jak ktoś już będzie taki zorientowany w stawkach i by podawał widełki dla zastępcy kierownika magazynu, o którego ktoś się spytał to czy dałoby rade od razu przy tym ustosunkować się do zarobków na obsłudze klienta sklepu internetowego? Specjalista od niej jest poszukiwany od paru dni, myślę ze spróbuję aplikować

adam Nowy wpis

Jakie są widełki na stanowisku zastępca kierownika magazynu?

To powiecie mi co się teraz dzieje na tym całym magazynie? Nie jestem jak widać na bieżąco, po dawniejszych opiniach wiem, że kiedyś na część etatu można było pracować. Teraz także żeby zobaczyć co i jak? czy są okresy próbne? Jakie wtedy dają warunki? wisi tutaj oferta bez podanych stawek, jakich można oczekiwać?

Czy rotacja pracowników w Fera Sp. z o.o. na Magazynier jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 18 września na GoWork.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Taras Nowy wpis

Popracują chwilę zobaczą co się tam dzieje i sami odchodzą lagodnie mówiąc

Kierownik Magazynu

Rekrutacja standardowa, pytania w zasadzie jak wszedzie jeśli chodzi o stanowisko kierownika magazynu. Właścicielka firmy bardzo miła i rzeczowa.

Standardowe jak przy rekrutacji na kierownika magazynu.

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Magda

15.06.2023 12:06

Chcemy Cię lepiej poznać. Napisz proszę jaką historią chcesz się z nami podzielić?

Magdaikona wywiad

Aplikowałam na stanowisko Specjalistki ds. marketplace - Allegro. Po rozmowie kwalifikacyjnej, bardzo szybko otrzymałam pozytywną odpowiedź w sprawie wybrania mojej osoby na to stanowisko. Otrzymując taki feedback, zdecydowałam się złożyć wypowiedzenie u aktualnego pracodawcy. Okres wypowiedzenia trwał miesiąc, o czym niezwłocznie poinformowałam firmę Fera. Ta informacja spotkała się ze zrozumieniem, więc pracę miałam rozpocząć od 1 czerwca. 25 maja otrzymałam informację że jednak w firmie Fera ,,nie mogą mnie przyjąć" z powodu zmiany lokalizacji działu. Pierwszy raz spotkałam się z takim podejściem. W moim odczuciu jest ono bardzo krzywdzące. Wydawało mi się, że jest to firma, z którą podejmę wieloletnią współpracę, a finalnie okazała się firmą zostawiającą człowieka na totalnym lodzie, dlatego proszę o rozwagę podczas wybierania tego pracodawcy.

Na jakie stanowisko aplikowałeś/aś?

Magdaikona wywiad

Specjalistka ds. marketplace - Allegro.

Jak przebiega/przebiegała rekrutacja – kto Cię rekrutował (HR czy bezpośredni przełożony)?

Magdaikona wywiad

Bezpośredni przełożony i jedna z pracownic działu, do którego miałam dołączyć.

Ile etapów obejmowała rekrutacja?

1 etap.

Czy rekrutowano Cię zdalnie czy stacjonarnie?

Magdaikona wywiad

Rekrutacja odbywała się stacjonarnie.

Czy proces obejmował jakieś zadania rekrutacyjne – jakie? W jaki sposób przekazano Ci ocenę zadania?

Magdaikona wywiad

Nie było żadnych dodatkowych zadań - cała rekrutacja opierała się na rozmowie.

W jaki sposób przekazano Ci informację zwrotną odnośnie rekrutacji? W przypadku informacji o niezłożeniu Ci oferty pracy, czy wyjaśniono Ci dlaczego nie zostałeś wybrany/a na to stanowisko?

Magdaikona wywiad

Telefonicznie. Otrzymałam informację, że zostałam przyjęta.

Czy poleciłbyś/ poleciłabyś rekrutację w tej firmie znajomym i dlaczego?

Magdaikona wywiad

Nigdy, ponieważ firma robi sobie żarty z osób, które naprawdę chcą pracować i angażują się w cały proces rekrutacji.

Magda

Aplikowałam na stanowisko Specjalistki ds. marketplace - Allegro. Po rozmowie kwalifikacyjnej,bardzo szybko otrzymałam pozytywną odpowiedź w sprawie wybrania mojej osoby na to stanowisko. Otrzymując taki feedback zdecydowałam się złożyć wypowiedzenie u aktualnego pracodawcy. Okres wypowiedzenia trwał miesiąc o czym poinformowałam jak najszybciej. Ta informacja spotkała się ze zrozumieniem, więc pracę miałam rozpocząć od 1 czerwca. 25 maja otrzymałam informację że ,, nie mogą mnie przyjąć", tłumacząc się zmianą lokalizacji działu. Pierwszy raz spotkałam się z takim podejściem. W moim odczuciu takie podejście jest bardzo krzywdzące. Wydawało mi się , że jest to firma z którą podejmę wieloletnią współpracę, a finalnie okazała się firmą zostawiającą człowieka na totalnym lodzie. Proszę o rozwagę podczas wybierania tego pracodawcy .

niedoszły pracownik

Firma niepoważna, po przejściu rekrutacji i otrzymania pozytywnej decyzji, złożyłem wypowiedzenie w bieżącej firmie i oczekiwałem na rozpoczęcie pracy w Fera. Kilka dni przed startem otrzymuję informację, że nie mogą mnie zatrudnić z powodu zmian strategicznych w firmie. Jeśli takie decyzje podejmowane są tam z dnia, na dzień to cieszę się, że jednak u Was nie pracuję.

Martita

Miejsce, w którym szanuje się pracownika, a wiadomo, że zadowolony pracownik, to dobry pracownik. W końcu odżyłam :) Była to najlepsza decyzja, że zaczęłam tu pracować. Atmosfera i ludzie mega!

Jak długo trwa proces awansu w Fera Sp. z o.o.?

Boys Boys Boys

raczej nie ma możliwości awansu pionowego, bo firma nie rozwija się tak dynamicznie i raczej jest to zarezerwowane dla przyjaciół królika

Damian K.

Moja pierwsza praca do której przychodzę z uśmiechem na twarzy . Ekipa międzynarodowa głównie z Ukrainy ale ostatnio też spoko ziomki z Nigerii . Kierownictwo kompetentne i bardzo ok , szczególnie Tomek i Karolinka???? . Warunki socjalne i pracy są dobre , kasa na czas . Firma cały czas się rozwija . Ja osobiście bardzo polecam ????

@Damian K.

Jakie są te warunki socjalne co tak chwalisz? Masz na myśli zaplecze do zjedzenia posiłków czy dodatkowe benefity dla pracowników? Chętnie dowiem się co dają dodatkowo żeby ludziom się lepiej pracowało.

Witam, widziałam jakiś czas temu ogłoszenie na magazyniera na część etatu. Piszą, że można sobie wybrać, w jakie dni się pracuje. A ile maksymalnie w tygodniu pracujecie tak ogółem? Mam nadzieję, że jest tutaj ktoś, kto wie, jak ta praca wygląda.

TAMARA MARCHLEWSKA

Dzien dobry .chciałam serdecznie podziękować FIRMIE FERA za wsparcie KOCIE ADOPCJE HRUBIESZÓW TAMARA MARCHLEWSKA .Z wyrazami szacunku bezdomne kotki ...

Witam chciałbym się dowiedzieć czy praca jest ciężka? Jestem zainteresowany praca tam, jak atmosfera jeśli chodzi o ludzi? Na która godzinę są zmiany i jaka można wyrobić premie realnie ? Czy bez problemu przedłużają umowę ? Pozdrawiam

Beata
@Michał

I jak tam wysyłałeś cv? Masz tą pracę? Dasz znać jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna?

Grzegorz
@Michał

Słaba, nie polecam pracy w tej firmie.

Jak się pracuje z ludźmi z Fera Sp. z o.o.?

Pola

Zależy o jakich ludzi pytasz? Zwykli pracownicy spoko Im wyżej tym gorzej/ciężej z polemiką

Wanda
@Pola

Dlaczego gorzej/ciężej z polemiką? Opowiedz o tym cos

Pola
@Wanda

@Wanda argumenty/sugestie dla zmian, które mają ulepszyć obszary działalności spotykają się ze ścianą. Rozmowy o pieniądzach - podwyżkach itp to temat tabu- omijany szerokim łukiem.

Maja
@Pola

skoro rozmowy nic nie daja, moze warto napisac po prostu wniosek o podwyzke, na ktory beda musieli odpowiedziec, nie?

Wanda
@Pola

czyli jak są to tematy tabu, to nie ma szans na żadną podwyżkę?

@Wanda

Nie, dlatego się zwolniłem.

@Adam

Czyli to była jedyna rzecz która Ci nie odpowiadała? Co jeszcze możesz powiedzieć o pracy tutaj?

Aktualność
Nasze myśli nieustannie są teraz z naszymi przyjaciółmi z Ukrainy. Ta niewyobrażalna tragedia dotknęła mieszkańców, ale także ich podopiecznych - psy, koty, króliki i wszystkie inne zwierzęta. Odczuwamy ogromną potrzebę pomagania, ale również wsparcia oraz ułatwienia Wam niesienia tej pomocy. W związku z tym uruchomiliśmy cegiełki, które można dorzucić do zakupów i wesprzeć działania Dolnośląskiego Inspektoratu Ochrony Zwierząt.

Nawet małe wpłaty złożą się w dużą kwotę, która przyniesie realne wsparcie dla ratowanych zwierzaków. Za te pieniądze kupimy dokładnie te karmy ( bytowe i weterynaryjne ) i preparaty biobójcze, których DIOZ będzie potrzebował. Zorganizujemy całą logistykę, karma trafi dokładnie tam gdzie trzeba i kiedy będzie potrzebna. Dodatkowo wspólnie z producentami zrobimy wszystko żeby wykorzystać tę kwotę jak najlepiej - dorzucimy gratisy, wykorzystamy możliwe promocje. Oczywiście my również dołożymy naszą cegiełkę! Codziennie będziemy Was informować ile pieniędzy znajduje się Waszej wirtualnej skarbonce.
Wierzymy, że razem możemy zdziałać dobro!

Aktualność
W wielu rodzinach w okresie Świąt pojawia się nowy czworonożny domownik. To duża radość, ale i obowiązek. W tym roku Fera.pl wspiera akcję marki Brit, która przygotowała dla nowych opiekunów poradnik o tym, jak dbać o nowego przyjaciela domu.

Cały dochód ze sprzedaży PROPSa przeznaczony zostanie na wsparcie wybranych fundacji oraz schronisk.

Pobierz poradnik na stronie i dowiedz się więcej!

#pomoc #schronisko #poradnik #CSR

Dział marketingu

Dział marketingu - rekrutacja i bardzo dziwna sytuacja. 1. Na pierwszym umówionym spotkaniu nie pojawił się żaden przedstawiciel firmy. Pół godziny samotnego oczekiwania w sali konferencyjnej zakończyłam wyjściem po braku jakichkolwiek informacji. Dodam tylko, że w tym czasie nikt się nie zainteresował po co właściwie tam jestem. 2. Drugie spotkanie odbyło się w innym terminie. Rzeczowo i konkretnie zostały przedstawione najważniejsze aspekty współpracy. Po około trzech godzinach otrzymałam telefon z pozytywną odpowiedzią. 3. Na kolejne spotkanie pojechałam, aby dopełnić formalności, tzn. został mi przekazany plik papierów do wypełnienia, które były niezbędne do przygotowania umowy. Dla firmy bardzo ważne było jak najszybsze rozpoczęcie pracy, więc już następnego dnia odbyło się wstępne szkolenie. 4. Na czwartym spotkaniu miał miejsce dzień wprowadzający. Zostałam także umówiona na badania przed rozpoczęciem pracy. I teraz najważniejsze - w przeddzień rozpoczęcia pracy dostałam telefon z informacją o rezygnacji z podpisania umowy przez firmę z powodu braku możliwości realizacji pracy zdalnej obiecanej i ustalonej podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Zostawiam sytuację do oceny każdemu z osobna. Szczerze nie polecam - zmarnowany czas i energia.

@Dział marketingu

Jako były pracownik tej firmy gwarantuje Pani, że ta rekrutacja potoczyła się dla Pani w najlepszy możliwy sposób.

batman

PORAŻKA! Zamówienie złożone w weekend aby już na początku tyg. wyjechało do mnie, niestety dopiero w środę po mojej wiadomości łaskawie odpisano że nie mogę skompletować mojego zamówienia bo brakuje bluzy dla psa i zaproponowano mi całkiem inną na dodatek mniejszą niż zamawiana. Poprosiłem o usunięcie brakującego produktu i jak najszybsze zrealizowanie zamówienia. Dziś z rana otrzymałem wiadomość: "Twoje zamówienie zostało pomyślnie złożone." Myślę SUPER pewnie dziś wyjdzie, niestety w kolejnej wiadomości otrzymałem inf.: "Twoje zamówienie zostało przekazane do realizacji i czeka teraz w kolejce do spakowania. W zależności od czasu podanego przy produktach, które wybrałeś, potrzebujemy od 24h do 3 dni roboczych aby przygotować dla Ciebie przesyłkę. Zamówienie nadal nie wyszło z ich firmy, nie mam nadal nr. paczki czy informacji z inpostu o tym że paczka wyruszyła. Jeżeli macie od tygodnia do dwóch czas na zamówienie to śmiało zamawiaj od Nich. Jak chcesz naprawdę porządną obsługę to polecam zooplus u nich nigdy się nie zawiodłem, zamówienia dochodzą do domu w 2-4dni.

Mariusz
@batman

Dokładnie taka sama sytuacja u mnie, czekałem 12 dni na produkty, potem 3 dni na spakowanie . zamówiłem w Zooplusie te same produkty (tylko przysmaki inne bo nie było tych samych) i paczka w 3 dni u mnie .

@batman

Nic dziwnego, w ferze może 20% towaru z oferty sklepu internetowego jest na stanie, reszta zamawiana pod klienta, a z tym już bywa różnie. Wystarczy jakiś poślizg w dostawie + weekend i już z 2-3 dni robi się tydzień lub dłużej

Hubert

Kamil
@Hubert

Chyba ta opinia od naszego pracodawcy :) albo kto podbija oceny na googlu itp za hajs Moze to sprostuje: Pizza w piątki tak to prawda. Czy sie rozwija? Wiecej zamowien, a chaos dalej trwa, brak mozliwosci awansu niewiem na kogo chociazby nawet... jak firma szuka oszczednosci.

@Hubert

https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,22040557 a to prawda?

romelu lukaku

Odradzam raczej pracę w tej firmie, ciężka a w dodatku wypłata bardzo słaba . wiekszość z tego co tu czytam, ze smutkiem ale to prawda.

Zostaw merytoryczną opinię o Fera Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Fera Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fera Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fera Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 3 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fera Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Fera Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fera Sp. z o.o.