Opinie o John-Personal GmbH w Erfurt

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie John-Personal GmbH. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie John-Personal GmbH o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o John-Personal GmbH w Erfurt

?

Czy agencja działa normalnie, czy w zawiesiła swoją działaność?

@?

Dzialamy normalnie.

Tomasz
@JP

Skoro działają Państwo normalnie to proszę mi wyjaśnić dlaczego do dnia dzisiejszego nie otrzymałem od Państwa fiszki z wypłaty za ostatni przepracowany miesiąc oraz świadectwa pracy? Umowa dobiegła końca w połowie lutego i mimo upływu 3 miesięcy, nie tylko nie otrzymałem wspomnianych dokumentów o które kilkakrotnie.prosilem, ale nawet odpowiedzi na przesłane do Państwa maile. Chowanie głowy w piasek nie załatwi sprawy. Proszę o natychmiastowe przesłanie scanu ww. dokumentów na mój adres mailowy.

Czy zdarzają się nadgodziny w John-Personal GmbH?

JP

Nadgodziny Sa naliczane za prace w soboty. W okresach kiedy jest duzo pracy zdazaja Sie nadgodziny w dziale Zalando.

Piter

Nierzetelna firma, stanowczo odraczam. Ostatnio zmienili nazwę w wyszukiwarce google, bo mieli za dużo negatywnych opinii.

@Piter

John Personal nie zmienial nigdy nazwy. Pozdrawiam

Piter
@JP

Oczywiście, że zmieniliście czego rezultatem jest obecnie jedna opinia na 5. Wcześniej mieliście negatywne opini w tym informację od byłego pracownika o sprawie sądowej ktora przegraliście w sądzie pracy, ale do nazwy w wizytowce Google dodaliście GmbH i w ten sposób mogliście od nowa.zbierac opinie.

Czy John-Personal GmbH zatrudnia studentów?

P

Tak

Urszula
@P

Czy możliwa jest także praca tutaj, jeżeli ktoś jest studentem dziennym? Na jakiej zasadzie wtedy układany jest grafik i obowiązki?

John Personal

Tak, zatrudniamy studentow.

John Personal
@Urszula

Oferujemy prace glownie w pelnym wymiarze godzin co moze byc niestety nie do pogodzenia ze studiami dziennymi. Studentom dziennym oferujemy prace na korzystnych warunkach w czasie wakacji. Zapraszamy do kontaktu.

Xxx

John nie zatrudni studenta bo nie stworzy im warunków do pracy połączonej z nauką. John Personal ma jeden cel masz (usunięte przez administratora) na nich i nic więcej. Najlepiej zamieszkaj pod firma i bądź non stop w pracy a kasę dostaniesz niższą niż niemcy.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie John-Personal GmbH. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Władek

mamy ofertę pracy do produkcji tortów Waltershausen koło Erfurtu czy ktoś coś wie na temat tej pracy oraz zakwaterowania proszę o opinie

Anita
@Władek

Ja tam pracowalam prawie 2 lata i nie narzekam. Po macierzynskim mam zamiar wrocic. Warunki nienajgorsze.

boss
@Władek

a kiedy tam jedziesz do pracy?

@Władek

Walterhausen robota. po 10.30.godz zarobisz ¹000e.i biegiem do domu i do pracy. Raczej odradzam mieszkanie skromnie.wyposazone koszulka????

@Olo

Witam ja pracowalem i i chce wrucic na piekarnie do Walterhausen nailepsza praacs jaka mialem w zyciu mila atmosfera i przyjaznie nastawieni do nowych pracownikow Bylem w paru agenciach pracy jak i zakladach to totalne dziadostwo nie to co walterhhausen tam jest super

KLAUDIA
@Anita

Witam czy może mi Pani powiedzieć coś więcej na temat pracy w piekarni w Waltershausen?? Chodzi o atmosfera, pomoc dla osób bez znajomości języka? Godziny pracy? Możliwości zjazdu DO Polski? I w jakim miejscu jest piekarni?a?

Renio
@KLAUDIA

Ja pracowalam w piekarni 2 lata. Z nadgodzinami i nockami zarobisz okolo 1500, czasem 1700 na reke ALE : zycia prywatnego nie bedziesz miec bo godziny pracy sa dziwne. Niemcy sa bardzo nieprzyjaznie nastawieni ale za to polacy sa super i jest polska koordynatorka i w biurze dziewczyny tez mile i mowia po polsku. John ma teraz fajna oferte na Zalando i ja sie tam przenioslam. Kasa jest mniejsza ale praca jest fajna, bezstresowa i ludzie super.

@Renio

Możesz napisać, jak dokładnie w Twoim przypadku wyglądał system godzinowy, jeżeli chodzi o pracę za pośrednictwem firmy John-Personal GmbH? Jeżeli możesz, to przedstaw nam, jak to się stało, że w ogóle trafiłaś do tego miejsca pracy? Sama aplikowałaś, czy może zostałaś polecona przez znajomych? Chętnie poznam, jak to dokładnie wyglądało.

Nikol
@anonymous

Anonymus nie chodzi o piekarnie tylko o torty a to tylko w Toxie w Walterhausen co odradzam wszystkim

Anita jak ktoś lubi 11godz być poza domem bo z dojazdem tyle wychodzi dniówka

@Mariusz

Mariusz lepiej nie zatrudniaj się przez John Personal ????

@Anita

Dobre żarty ???? gorszej nie widziałem

@Renio

Tylko w Zalando nie można dłużej chorować bo ci podziękują za pracę ????

@Anita

Faktycznie cudowna praca po 9,5 lub po 10,5 godziny. Mało tego są tylko dwie zmiany i tak np: przychodzisz na dniowki na 10:30 i do 20 I tak przez często 6 dni w tygodniu A potem nocki zaczynające się od 1:30 do 11 haha wracasz do mięszkania i zanim się obudzisz to 18 lub 19 i co znowu zero życia. Mało tego trafisz w tych godzinach na dział na którym jest po prostu zimno. Albo trafisz tam gdzie temperatura przekracza chyba z 40 stopni na plusie A praca w ciężkie i szybkie tempo także nie powiem po czym leje się pot. A opiekunowie z biura obiecują gruszki na wierzbie. Przykład prosisz o urlop z dużym wyprzedzeniem A w ostatniej chwili dowiadujesz się że urlopu nie masz :). Ale za to w firmie stworzyła się szajka Pani Ewelina i jej facet Pan Artur Pani Michelle i jej przyjaciele Manuel I Jacqueline kto z nimi trzyma ten na pewno ma właśnie twój urlop. :) Wybór należy do Was Ale tam wyraźnie Polak Polakowi wilkiem A biuro rozkłada ręce straszy tylko upomnieniami naganami karami i zwolnieniem. I tak zostajesz bez roboty i bez chaty bo firma nie daje innych perspektyw A jak już ma to za taką kasę że nie da się wyżyć.

@Mariusz

Mariusz godziny pracy wyznacza zakład w jakim pracujesz a nie John????oni tylko pośredniczą i zarabiają na tobie za friko ????

@XxxX

Potwierdzam i lepiej omijać John Personal w Erfurcie ????

John Perdonal to yotalns porażka

@Olo

Tylko że w John Personal pracuja tacy ludzie co nie informują jakie są godziny pracy. Nie informują że wiecznie jest problem z jakimkolwiek wolnym A już nie daj Boże rozchoruj się to padają pytania czy ty aby na pewno chory jesteś. Żenada

Xxx

Odradzam wszystkim firmę Tox w Walterhausen ???? pracowałem tam

ktoś:)
@XxxX

wszystko się zgadza tez tam pracowałem :(

Kurka

Jak dla mnie praca na Zalando nie jest zla. Milionerem nie zostaniesz ale praca jest lekka i godziny zapewnione ,a to jest najwazniejsze..jak dla mnie :P

polak
@Kurka

w jakiej miejscowosci? horselgau czy erfurt?

aga

witam czy ktoś pracował lub pracuję w berlinie na pakowaniu czekolady chcę jechać tam do pracy i chciała bym się dowiedzieć jak jest jakie warunki pracy ile się zarabia czy wypłaty są regularnie wypłacane czy z tą firmą ogólnie nie ma problemu jeżeli ktoś coś by wiedział to proszę o kontakt dziękuje i opinie

Luidzi

Firma spoko w przeciwieństwie do niektórych pracowników. Warto rozdzielić te twa tematy!

Bartek90

Jak najbardziej wszystko w porządku. Pracuje nie całe 2 lata i nie mam żadnych zastrzeżeń . Jeśli komuś nie chce się pracować to każda firma będzie nie odpowiednia. Firma jest wypłacalna zawsze na czas. Polecam.

Ex-pracownik
@Bartek90

Otóż jest wypłacalna ale dla swoich czyli po znajomości a to wygląda tak że siedzą, piją, nie pracują i mają większe wypłaty niż ktoś kto pracuje. Ja po znajomości nie byłem ale sprawę sądową wygrałem.

Ex-pracownik

Zakwaterowania to jakaś porażka. Brak kontroli ludzi, którzy w nich mieszkają to znaczy chleją, (usunięte przez administratora)i nie chodzą do pracy. Nie wytrzymałem w nim długo. Wypłaty porażka...zawsze tylko doszukiwanie się pretekstów, żeby uszczknąć trochę z wynagrodzenia dla siebie. Odliczają pieniądze za obuwie i ubrania robocze chociaż nigdy z nich nie korzystałem, miałem własne. Jeden wielki (usunięte przez administratora) i ciągła kontrola czy aby agencja dobrze wypłaciła pieniądze. Nie jestem jedyną osobą, która sukcesywnie wystąpiła na drogę sądową. Stanowczo odradzam ten (usunięte przez administratora)

Jozek

John zzPersonal to totalna porażka

@Jozek

Czemu w taki sposób oceniasz tego pośrednika pracy? Masz jakieś negatywne doświadczenia związane z pracą za ich pośrednictwem, czy może Twoja wypowiedź jest na podstawie innych doświadczeń? Na chwilę obecną trudno mi zrozumieć motywy Twojej wypowiedzi, dlatego zachęcam, abyś opisał szczegółowo, dlaczego tak uważasz. Proszę o sprecyzowanie wpisu.

Maja
@Mariusz

Mariusz tu piszą tylko tacy co to pracowali i chcą ostrzec rodaków przed rozczarowaniem

@Maja

Rozumiem, jednak mimo wszystko tego typu opinie i ostrzeżenia powinny zostać uargumentowane, aby można było uznać, że są one prawdziwe. Ty również masz negatywne doświadczenia z firmą John-Personal GmbH? A może wręcz przeciwnie i chciałabyś napisać o tym? Zachęcam do wypowiedzi.

Maja
@Mariusz

A ty co z agencji jesteś?!Ostrzegam rodaków dla ich dobra ????po co mają sami zostać z kłopotami!!!Bo John nie pomoże!!!

@Mariusz

Znowu ktoś z biura? Facet napisał w skrócie i konkretnie. Popieram ta firma to totalna porażka.

@Mariusz

Już spieszę podać szczegóły, liczne błędy w dokumentach przesyłanych przez John Personal do pracowników, które to błędy samemu później trzeba korygować, dzwoniąc do różnych instytucji, oczywiście trzeba znać język, żeby się dogadać, kierowniczka oddziału w Erfurcie dopytuje się pracowników o powód zwolnienia lekarskiego, do czego nie ma prawa, insynuacje że strony administracji Agencji, można byłoby jeszcze dużo wymieniać totalny brak kompetencji że strony pracowników Agencji

Laurencja

mnie sie w Zalando przez Johna podoba. Nie narzekam.

Glodzia

Ja z chlopakiem robimy na zalando i jak narazie nie narzekamy. Sa tylko 2 zmiany ale jako para pracujemy razem zawsze wiec jest dobrze. W thoksie niestety tak nie bylo bo mielismy rozne zmiany.

@Glodzia

A spróbuj tylko zachorować w Zalando to żegnaj praco ???? a i mniej zarabiasz niż Niemcy na tym samym stanowisku ????

Piesio

A ile zarabiaja Niemcy ?

Pan M

Obstawiają pełno stanowisk w wielu firmach, ale skuteczność mają naprawdę wysoką. Nie chodzi tylko o to, że zatrudniają, ale tych pracowników mają naprawdę dobrze wykwalifikowanych.

@Pan M

Chyba czytam jakiś żart. Jakich pracowników? Chyba udających że mają kwalifikacje.

@Pan M

He he wielu zakładach raptem 3 i to lipne gdzie nie ma ludzi do pracy bo wyzysk

BimBAM

Jak wygląda praca na produkcji tortów ogólnie pieczywa mrożonego koło Erfurtu wiem że praca na 3 zmiany stawka 9,27 ,jak z mieszkaniami i ludźmi są ok ? ,ile przeciętnie wychodzi się na czystko ?

@BimBAM

Jeśli to w Walterhausen ta praca to nie polecam

BimBam
@Mała mi

Mogę prosić w razie czego o więcej szczegółów ?jareklipsk@wp.pl

@BimBam

BimBam zapomnij o tej firmie dla swojego zdrowia i dobra wyzysk straszny a najlepiej nie pchać się do John Personal ????

Lexy

Nie polecam tej agencji.Bylam i sie przekonalam.ogolnie warunki przedstawili wporzadku po czym zawiezli mnie i mojego chlopaka do mieszkania gdzie mieszkala agresywna para poprosilam o zmiane zakwaterowania to pani powiedziala ze nie ma mozliwosci.od samego poczatku wspominalam ze chcialabym zeby na mieszkaniu byl w miare mozliwosci spokoj .a co na tym mieszkaniu sie okazalo to jedna totalna porazka para lokatorow pobila druga lokatorke zabieraja klucz od lazienki zeby nie mozna bylo w spokojh skorzystac z wc no i gdzie niespojrzec to pelno butelek z wodki.

Pracowanik
@Lexy

O czym Ty mówisz? Może pomyliłeś firmę... Dawno takich głupot nie czytałem. Więc jeśli chciałeś tą głupotą zabłysnąc to Ci się udalo.Bo możesz napisać wszystko, ale nie to, że tak traktują ludzi. Wypłaty przelewają często przed czasem, a premie też sie zdarzają.

klamie ten wyzej
@Pracowanik

(usunięte przez administratora) kolego . KLamac to mozesz psie sprzedajny ale nie nas

@Lexy

Tak gmb John Personal z Erfurtu tylko dba o własne dochody a nie o pracownika!!! Zero dodatków mieszkania ubogie w niektórych nawet stołków brak ????

Jeden z wielu
@Mała mi

Stolki to maly problem.. W niektorych to nie ma podstawowych rzeczy do funkcjonowania... Nir ma na czym obiadu ugotowac... Kpina..

@Pracowanik

Lexy a o jakiej firmie piszesz????

Fionka

My jestesmy od roku tutaj i wcale nie jest tak zle. Mieszkania sa skromne ale jedynie po 2 osoby na mieszkaniu wiec jak ktos jedzie w parze to akurat pasuje. Kasa jest jaka jest (okolo 1200 - 1300€) ale praca jest i to najwazniejsze. Nigdzie cie nie rzucaja i sa godziny. Ja polecam.

@Fionka

A po ile godzin pracujesz dziennie

@Olo

Praca po 9,5 lub 10,5 h dziennie po 5-6 dni w tygodniu. Jeśli komuś nie zależy na życiu prywatnym to polecam. Szczególnie nocki zaczynające się od 1 w nocy do 11 albo prace na starej piekarni gdzie temperatura wzrasta do chyba 50 stopni nie wspomnę już o o tym co dzieje się latem.

Kinia
@XxxX

To chyba ci sie stary pomylily lokalizacje. Mowisz o waltershausen a nie o suhl.

@Fionka

Odlicz mieszkanie od tego jeszcze i zostaje 900lub950 z tego na jedzenie i ile masz?! ???? Kokosów nie ma!

@Kinia

Tak Walterhausen

@Fionka

Może podasz miejscowości bo nic tu nie pasuje co piszesz

ddd
@Mała mi

ja mieszkalam z mezem w BAD TABARZ i to prawda co ludzie pisza

@Kinia

Ja o Walterhausen ????

@ddd

Ale jaka prawda ?!

Nikol

Raczej nie polecam

Tpl

STK SUHL może ktoś napisać czy warto pracować tam? Podobno to piekarnia

Bagieciarze
@Tpl

Praca w samym STK jest w porzadku, mila atmosfera i ludzie pomocni.. Tak to piekarnia. Także samo STK polecamy. Jedynym minusem jest wspolpraca z firma John Personal.

Waldi
@Bagieciarze

Tak John z Erfurt łapie tylko pracowników a potem zostawia bez konkretnej opieki schodzi na łatwiznę a wy ròbta co chceta nie polecam!!!!

@Waldi

To prawda, zero pomocy, !

Arni

Praca ok, dużo rodaków, są naprawdę pomocni.Moło godzin 7.5 dziennie, wolne weekendy, nie zarobi sie.Niby nie ma ludzi a w tygodniu też zdaża się wolne. Współpraca z John to porażka, drogie mieszkanie a warunki odbiegają od normalnych.Nie ma co liczyć na pomoc John- Personal, radz sobie sam.Nie polecam. Moje sugestie dla John-Personal GmbH: Więcej zaangażowania w swoja prace!!!

Zostaw merytoryczną opinię o John-Personal GmbH - Erfurt

• Jak się pracuje w John-Personal GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy John-Personal GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w John-Personal GmbH?

John-Personal GmbH