Opinie o DN Store Sp. z o.o. sp.k. w Polanowo

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie DN Store Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w DN Store Sp. z o.o. sp.k. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DN Store Sp. z o.o. sp.k. w Polanowo

Czytam tu, ze firma daje umowę zlecenie. No a to tylko na początku czy na stałe tak pracujecie? Bo powiedzmy że na pewien okres próbny bym mogł jeszcze zaakceptować taka formę jak chcą przetestować pracownika, czy się nadaje etc. Pytanie czy z czasem jest przejście na UoP?

Ciekawy pracy

Dzień dobry. Jestem zainteresowany pracą w Dolnie Noteci Polanowo jak to wygląda na produkcji czy jest ciężka praca? Jaki jest klimat pracy? I czy rzeczywiście płacą tak jak piszą

@Ciekawy pracy

Nie wiem kto ze "zwykłych "pracowników ma 30zl na godzinę.tak jak piszą.

Maria

no to szkoda.. A w takim razie to ile taki "zwykły" pracownik może dostać? Dużo mniej niż te 30 zł/godz.? Na stronie w ogłoszeniu dla Pracownika Produkcji piszą jeszcze o systemie premiowym, widzę że chodzi o premie kwartalną. Ile ona zazwyczaj wynosi?

Dolina Noteci Nowy wpis
@Maria

Stawka składa się z podstawy i 50% premii. Uzależniona jest od doświadczenia, zakresu obowiązków, zaangażowania pracownika. Jeśli jest mowa o 50% premii, oznacza to dodatkowe 50% od podstawowego wynagrodzenia (wypracowanych godzin). Możliwa jest również do wypracowania premia za osiągnięcie określonych celów i jest ona wypłacana kwartalnie.

Maria Nowy wpis
@Dolina Noteci

A podasz kryteria co do premii kwartalnej? A czy firma zapewnia premie świąteczne? Tak w ogóle jest szansa na jakieś podwyżki i rozwój w tej firmie?

Paln x Nowy wpis
@Maria

Najnisza krajowa i umowę zlecenie. (usunięte przez administratora) ta firma. (usunięte przez administratora). Nie dajcie sie namówić na pracę w tej firmie .

Witam. Jakie są stawki dla nowych na innych działach prócz produkcji ?

@Zainteresowany

Stawka składa się z podstawy wynagrodzenia, która jest uzależniona od doświadczenia, zakresu obowiązków, zaangażowania pracownika. Do tego jest doliczane do 50% premii uznaniowej, oznacza to dodatkowe 50% od podstawowego wynagrodzenia (wypracowanych godzin). Możliwa jest również do wypracowania premia za osiągnięcie określonych celów i jest ona wypłacana kwartalnie.

Marzena

A gdzie znajdę aktualne oferty pracy lub informacje o rekrutacji, która jest właśnie prowadzona? Niestety nic nie widzę w sieci. Można uzyskać na ten temat jakieś dodatkowe informacje? :)

@Marzena

Wszystkie informacje znajdzie Pani na naszej stronie internetowej: https://wiecejnizkarma.pl/kariera/ .

Witold
@Dolina Noteci

Właśnie zajrzałem i widzę że jest rekrutacja na pracownika produkcji. I praca jest na trzy zmiany. Można elastycznie wybrać sobie zmianę np. tylko nocki? Bo tak najbardziej by mi pasowało. Jakie jest podejście do tego kierownictwa?

@Witold

Nie ma szans żeby mieć same nocki.

Halina

Ale da się dogadać co do grafiku, jak ma się np. lekarza, czy coś? Czy dostajesz takie, jaki zrobią i masz być w pracy bez dyskusji?

@Halina

Rozumiemy różne sytuacje losowe i bierzemy je pod uwagę. Uwagi do grafiku trzeba zgłaszać odpowiednio wcześniej, wówczas kierownik działu ma więcej czasu i możliwości na uwzględnienie ich.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie DN Store Sp. z o.o. sp.k.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.

Czy zdarzają się nadgodziny w DN Store Sp. z o.o. sp.k.?

Dolina Noteci

Organizujemy pracę tak, aby nadgodziny nie miały miejsca, jednak zwłaszcza w okresie wzmożonych zamówień, zdarza się, że zachodzi taka konieczność. Wtedy ten czas jest oczywiście rozliczany zgodnie z Prawem Pracy. Obecnie prowadzimy dodatkową rekrutację, żeby wyeliminować takie sytuacje w przyszłości.

Ciekawy pracy

@Ciekawy pracy

Praca na produkcji to praca fizyczna, jednak automatyzacja procesów sprawia, że większość pracowników nadzoruje działanie maszyn. Klimat w pracy tworzą ludzie, dlatego też zdecydowaliśmy się na wdrożenie Programu Poleceń Pracowników. Nagradzamy dodatkowo pracownika premią w wysokości 1000 zł, jeśli kandydat przez niego polecony przejdzie pomyślnie rekrutację i przepracuje pół roku. Każdy więc ma wpływ na kształtowanie zespołu, a co za tym idzie na przyjazną atmosferę w pracy. Stawka podstawowa od 01.01.2023r. to minimum 24 zł brutto dla pracowników bez doświadczenia.

Justyna

Czy można liczyć na dobrą pracę w firmie, mimo małego doświadczenia zawodowego? Tak rzadko piszecie i mam wrażenie, że musi być dobrze w firmie, zgadza się?

@Justyna

Niewielkie doświadczenie zawodowe nie wyklucza szans kandydata na podjęcie dobrej pracy. Mamy wiele przykładów awansów wewnętrznych w firmie – są osoby, które kilka lat temu zaczynały pracę na umowę zlecenie, a teraz zajmują kierownicze stanowiska i zarządzają dużym zespołem. Ścieżka kariery w Dolinie Noteci jest otwarta. Organizujemy również wiele kursów i szkoleń dla naszych pracowników podnoszących ich kwalifikacje i wiedzę.

Marzena
@Dolina Noteci

A czy są państwo otwarci na osoby studiujące w takim razie? :)

@Marzena

Studentów przyjmujemy zazwyczaj w okresie letnim, kiedy zaczynają się urlopy. Ale są z nami również osoby studiujące zaocznie, które pracują w dni wolne od zajęć.

Maja
@Dolina Noteci

Czyli jaki tu jest minimalny etat, na który można ewentualnie się zatrudnić?

Elżbieta
@Dolina Noteci

Na jaki okres jest pierwsza umowa ? Po jakim czasie można spodziewać się umowy na czas nieokreślony ?

@Maja

Zatrudniamy na umowę o pracę na pełny etat. To jedyna możliwość. Nieliczne są przypadki, kiedy zatrudniamy w niepełnym wymierze, wynika to jednak z indywidualnych potrzeb pracowników.

Witold
@Dolina Noteci

Dziękuję za informacje. A jeśli chodzi o pracę na produkcji to na ile zmian się pracuje? Jest możliwość akordu żeby lepiej zarobić?

@Elżbieta

Zatrudnienie odbywa się na podstawie umowy o pracę na okres próbny, który zwykle trwa 3 miesiące. Umowa na czas nieokreślony jest zawierana nie później niż po przepracowanych kolejnych 33 miesiącach.

@Witold

Praca na produkcji odbywa się w systemie 3 zmianowym. Pracownicy nie są rozliczani w systemie akordowym, a na podstawie stawki godzinowej. Po osiągnięciu określonych norm i wyników jest przyznawana dodatkowo premia kwartalna.

Możecie opisać aktualną sytuację Zakład Produkcji Karmy dla Zwierząt Dolina Noteci? Przyda się to wielu użytkownikom zainteresowanym pracą tam.

Pba

Masakryczna

Dolina Noteci

O sytuacji w firmie z pewnością może świadczyć cały czas prowadzona rekrutacja. Ze względu na rozwój poszczególnych działów tworzymy nowe stanowiska pracy. Produkujemy coraz więcej najwyższej jakości produktów dla psów i kotów, które dostępne są w sklepach zoologicznych w całej Polsce. Rozszerzamy również sprzedaż eksportową – produkty marki Dolina Noteci, Rafi i Piper Animals można spotkać na półkach w Czechach, Grecji, Portugalii, Egipcie, a nawet w Hong Kongu i w Chile. Reklamy naszego nowego produktu karmy suszonej Dolina Noteci Superfood dla psów i kotów emitowane są w największych w Polsce stacjach telewizyjnych i radiowych. Kolejnym dowodem na to, że Dolina Noteci to coś więcej niż karma, jest fakt, że regularnie pomagamy potrzebującym czworonogom przebywającym w schroniskach, przekazując im pyszne posiłki. Prowadzimy też czynne działania wspierające lokalne eventy, gdyż chcemy być obecni tam, gdzie nasi pracownicy lub potencjalni kandydaci spędzają swój wolny czas. Firma stale się rozwija i dba też o rozwój swoich pracowników – to najważniejsza kwestia opisująca aktualną Doliny Noteci.

Kacper

Czy ciężko jest na produkcji?

@Kacper

Praca na produkcji, mimo automatyzacji wielu procesów, wymaga ciągłego zaangażowania pracowników, którzy przede wszystkim kontrolują poprawność działania maszyn. Jednak do ich obowiązków należy również wykonywanie innych zadań, wiążących się z wysiłkiem fizycznym. Wszystko jest kwestią indywidualną. Ze względu na wysokie zapotrzebowanie na pracowników, podczas rozmów kwalifikacyjnych staramy się poznać predyspozycje kandydata, jego warunki fizyczne, doświadczenie i w ten sposób dostosować rodzaj stanowiska do jego możliwości. Dział Produkcji to szeroki obszar działalności naszej firmy, dlatego nie mamy możliwości sprecyzowania jednego, odpowiedniego dla wszystkich, zakresu obowiązków, a także ocena czy praca jest ciężka, czy nie, jest kwestią subiektywną.

Maria

Jak wygląda praca na stanowisku Technolog - Kontroler Jakości?

@Maria

Dział Technologii i Dział Kontroli Jakości to powiązane ze sobą obszary. Jednak zadania pracowników obu działów różnią się. Poniżej przedstawiamy zakres obowiązków kontrolera jakości oraz technologa. Na naszej stronie internetowej www.wiecejnizkarma.pl/kariera cały czas trwa rekrutacja na te stanowiska. Zadania kontrolera jakości: • kontrolowanie jakości surowców oraz wytwarzanych asortymentów na wszystkich etapach produkcyjnych, • weryfikowanie i kontrola procesów technologicznych, • uzupełnianie dokumentacji systemowej związanej z jakością produkcji, • eliminowanie wszelkich niezgodności i odchyleń, • kalibrowanie oraz nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym, • ocena warunków magazynowania surowców i opakowań, • kontrola higieny sanitarnej pomieszczeń, urządzeń i maszyn, • odbiory czystości zakładu, • kontrolowanie procesu sterylizacji konserw i saszetek, • udział w audytach wewnątrzzakładowych, • nadzór nad systemem HACCP oraz GMP/GHP. Zadania technologa: • kontrolowanie jakości wyrobów we wszystkich fazach produkcyjnych oraz ocena produktu gotowego, • przygotowywanie dokumentacji technologicznej, specyfikacji produktów z uwzględnieniem wymagań jakościowych i prawnych, • weryfikacja procesów technologicznych, • przeprowadzanie prób technologicznych,, • analiza wyników badań, • udział w projektowaniu i wdrażaniu nowych produktów.

Wiecie może, czy w Zakład Produkcji Karmy dla Zwierząt Dolina Noteci szukają chętnych na staż?

Dolina Noteci

Niestety na chwilę obecną nie organizujemy staży.

Maja

@doggy obecnie trwa rekrutacja na stanowisko Technolog - Kontroler Jakości. W wymaganiach firma wymienia między innymi posiadanie wykształcenia wyższego oraz znajomość języka angielskiego. Czy jesteś zainteresowany tą ofertą pracy? Pracujesz już w Dolinie Noteci? Chętnie dowiemy się również więcej na temat tego jak wygląda praca na tym stanowisku. Czego mogą oczekiwać potencjalni pracownicy? Jak wygląda typowy dzień pracy kontrolera jakości? Twoja opinia może być bardzo istotna dla osoby szukającej informacji o firmie jako pracodawcy.

doggy

nie wiem czy w tym roku szukali jakichś nowych pracowników produkcji, ale za to wiem że były rekrutacja na przedstawicieli handlowych ds. karmy i ma nadzieję że jeszzcze uda mi się w temacie tym jakiś wakat zgarnąć

kamila

a o jakie stanowisko ci chodzi? pracownika produkcji?

Zostaw merytoryczną opinię o DN Store Sp. z o.o. sp.k. - Polanowo

• Jak się pracuje w DN Store Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy DN Store Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

DN Store Sp. z o.o. sp.k.