Zakład Produkcji Karmy dla Zwierząt Dolina Noteci

warmińsko-mazurskie

Opinie o Zakład Produkcji Karmy dla Zwierząt Dolina Noteci

kamila 2016-08-30 13:07
a o jakie stanowisko ci chodzi? pracownika produkcji?
doggy 2016-09-06 23:02
nie wiem czy w tym roku szukali jakichś nowych pracowników produkcji, ale za to wiem że były rekrutacja na przedstawicieli handlowych ds. karmy i ma nadzieję że jeszzcze uda mi się w temacie tym jakiś wakat zgarnąć
Maja 2017-05-26 15:32
@doggy obecnie trwa rekrutacja na stanowisko Technolog - Kontroler Jakości. W wymaganiach firma wymienia między innymi posiadanie wykształcenia wyższego oraz znajomość języka angielskiego. Czy jesteś zainteresowany tą ofertą pracy?

Pracujesz już w Dolinie Noteci? Chętnie dowiemy się również więcej na temat tego jak wygląda praca na tym stanowisku. Czego mogą oczekiwać potencjalni pracownicy? Jak wygląda typowy dzień pracy kontrolera jakości? Twoja opinia może być bardzo istotna dla osoby szukającej informacji o firmie jako pracodawcy.
Zostaw swoją opinię o Zakład Produkcji Karmy dla Zwierząt Dolina Noteci - warmińsko-mazurskie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Produkcji Karmy dla Zwierząt Dolina Noteci