3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Goldenmark S.A.

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Goldenmark S.A.?

Nowy wpis

Zapraszam do odwiedzenia naszej strony internetowej, w zakładce kariera można znaleźć wiele informacji o rekrutacji, w tym opis jej etapów: https://grupa.goldenmark.com/kariera

Hej, wpadła mi w ręce oferta na doradcę klienta. Napisali, że poza podstawą są tam też premie. A można wiedzieć, czy są realistyczne do wyrobienia? Jak ogólnie przedstawiają się zarobki, podstawa i te premie?

Nowy wpis

@Ewa

System wynagrodzeń jest dwuskładnikowy - premia zależy od realizacji wyników. Zapraszamy do aplikowania - spotkanie rekrutacyjne będzie sposobnością do porozmawiania i odpowiedzi na różne pytania związane ze stanowiskiem.

@pracowniksalonu

Firma idzie w bardzo złym kierunku. Nie ma już miłej i przyjacielskiej atmosfery tylko robi się wielkie korpo. Każdy miło i serdecznie się do siebie zwraca a za plecami dołki kopie. Najgorzej oceniam środowisko pracowników ,,sztuki", gdzie każdy chce się wybić kosztem innego pracownika - po trupach do celu !!! Bardzo źle się na to wszystko patrzy z boku. Nie jestem też w stanie zrozumieć otwierania nowych salonów w małych miejscowościach, które przynoszą tylko straty dla firmy. Pozytywnie oceniam jedynie imprezy integracyjne.

@@pracowniksalonu

Dziękujemy za Twoją opinię. Staramy się konsekwentnie realizować naszą strategię obecności w nowych miejscach, które mają potencjał biznesowy – dlatego pojawiamy się w nowych dużych i średnich miastach. Ocena atmosfery i środowiska pracy jest w dużej mierze kwestią subiektywną – na pewno warto o tym porozmawiać w zespole, z przełożonymi - do czego w pierwszej kolejności zachęcamy. I miejmy nadzieję - do zobaczenia na integracji.

@@pracowniksalonu

Nie zgodzę się, że nie ma miłej i przyjacielskiej atmosfery...zapewne w każdej firmie znajdą się rodzynki, które będą podkopywać innych...tego się niestety nie zmieni. Ale warto zastanowić się, że jeśli jest sporo pracowników, którzy pracują po kilka, a nawet kilkanaście lat w tej samej firmie to nie może być tak strasznie, jak jest tu to wszystko przedstawiane….

pracownik2
@pracownik

Też uważam, że atmosfera jest przyjacielska - wiadomo, że czasem, są różne rzeczy do poprawy, jak wszędzie, ale większość osób stara się aby było coraz lepiej Zdecydowanie widzę jednak więcej pozytywnych cech i z większością ludzi można się dogadać A do wielkiego korpo to jeszcze firmie bardzo daleko, to, że się pojawiają nowe stanowiska to też normalne, skoro firma rośnie Ogólnie bardzo pozytywnie oceniam miejsce pracy

@pracownik2

Jakieś szczegóły zatrudnienia możecie zdradzić? Ile można zarobić? Jest możliwość awansu skoro firma tak rośnie? Zastanawiam się nad wysłaniem aplikacji.

Była
@Kandydat

Szkoda Twojego czasu i nerwów. Jak chcesz pracować w tej branży idź do konkurencji. Lepiej płacą, oceniają Cię za pracę i wyniki a nie za przytakiwanie przełożonym. Tutaj ciągle tajemniczy klient, rozmowy są nagrywane. Ciągła presja o wynik. Salony piękne ale co z tego puste. Ceny tak wysokie że wszyscy klienci uciekają do konkurencji.

@Kandydat

Dzień dobry, warunki zatrudnienia jak również wynagrodzenie zależą od rodzaju stanowiska i doświadczenia. Firma poszukuje nowych osób - zapraszamy do śledzenia naszych ofert pracy. I zapraszamy do aplikowania :)

Zofia
@Była

Możesz napisać czy plany sprzedażowe są bardzo wygórowane? Czy takie realne do zrobienia? Trzeba jakoś aktywnie pozyskiwać klienta, czy pracuje się na tych co przychodzą do salonu? Zastanawiam się nad aplikacją, dlatego pytam

Zla
@Zofia

Plany są bardzo wysokie w porównaniu do ilości odwiedzających klientów. Premii nie zobaczysz tylko goła podstawa. Jeżeli Ci to starczy to aplikuj. Pewnie żeby mieć klientów będziesz musiała ich sama pozyskać. Atmosfera taka że lepiej nie mówić. Każdy pod każdym dołki kopie. Nie polecam tej pracy sama szukam czegoś innego.

Olga
@Zla

Hej, mam pytanie co do tej premii wspomnianej przez Ciebie. To na jakiej zasadzie ją przyznają, że piszesz tylko o podstawie? Jest jeden rodzaj czy więcej?

Mors Nowy wpis
@@pracowniksalonu

Muszą otwierać salony w mniejszych miejscowościach. Te w dużych miastach już osiągnęły swój limit i nie oferują wzrostów. Konieczne jest otwieranie kolejnych punktów, które generują straty ale straty te łatwo wytłumaczyć tymczasowością i nadziejami na zyski w przyszłości. Zyski oczywiście się pojawia poprzez kreatywna księgowość. I dopóki się będzie to jakoś kręcic, wszyscy będą zadowoleni. Gdy ludzie zrozumieją, że złoto nie przynosi oczekiwanych zysków wszystko się zawali ostatni pracownicy będą świecic oczami przed klientami. Wszystko już przerabialiśmy w czasach Ambergold.

Jaki jest wkład kierownictwa Goldenmark S.A. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Kura

Hej, w całej firmie tak jest?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Goldenmark S.A. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
AMBITNA321

Niestety proces rekrutacji mnie zawiódł. Po drugim etapie rekrutacji totalny brak feebacku pomimo zapewnień.

Aleksander
@AMBITNA321

Na jakie stanowisko aplikowałeś i czy rekruter podał szczegóły zatrudnienia, typu rodzaj umowy oraz wynagrodzenie? Możesz też napisać, ile swojego czasu poświęciłaś na oba etapy i czym się one różniły?

@AMBITNA321

Dokładamy wszelkich starań, żeby proces rekrutacji przebiegał sprawnie i zgodnie z założeniami. Dlatego przykro nam, że takie uchybienie miało miejsce. Jednocześnie dziękujemy za tą opinię - pozwoli na pewno usprawnić proces.

Jak dużo osób pracuje w Goldenmark S.A.?

Dzień dobry, Goldenmark należy do firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Goldenmark S.A. odbywa się w siedzibie firmy?

Dzień dobry, w zależności od rodzaju stanowiska proces rekrutacyjny może się nieznacznie różnić pod względem ilości etapów. Jednak staramy się, aby przynajmniej jeden etap rekrutacji obejmował spotkanie w siedzibie firmy.

Ewelina

Uważam, że firma znacznie się poprawiła na przestrzeni lat

Jolanta
@Ewelina

a co takiego uległo poprawie? :) proszę o konkrety, może zaniosę cv.

była
@Ewelina

Tak się poprawiło, że piszecie sobie sami kilka pozytywnych komentarzy w odstępie paru minut? XD A teraz trochę faktów na podstawie pierwszej lepszej monety - złoty Kangur 1oz. Goldenmark 8 799 zł Tavex 8 515 zł Mennica Kapitałowa 8 500 I żeby było zabawniej - sprzedajecie najdrozej i dostajecie najmniejsza porowizje. Trzymajcie sie od tego z daleka serio. =)

Wanda
@była

Kilku? Kobieto to ponad 3 godziny są, gdzie Ty patrzysz. Za to powinnaś przeprosić, bo słaby zarzut z tego wyszedł. :/ A czekaj a jak się sprzeda zwyczajnie, nie że najdroższej to prowizja i tak identyczna?

@była

Dziękujemy za wyrażenie swojej opinii. Z uwagi na to, że jest to pracowniczy portal, do samych cen produktów się nie odniesiemy. Pragniemy natomiast zaznaczyć, że zarówno oferta, jak i system prowizyjny dla pracowników, są skonstruowane w sposób przejrzysty i transparentny.

???
@Ewelina

Ale co takiego się poprawiło? Pracuje kilka lat w tej firmie i widzę tylko zmiany na gorsze. Firma ponownie popełnia te same błędy, które kiedyś doprowadziły ja do restrukturyzacji. Kształcić pracowników dla konkurencji. Odradzam pracę w tej firmie

Rafał
@???

To co tu dalej robisz jak podobno z roku na rok jest gorzej?

Nowa
@Rafał

Mógłbyś powiedzieć jakie są stawki jeśli chodzi o prace ?

Aktualność
Zapraszamy do śledzenia naszego bloga - aktualności, ciekawe artykuły, poradniki produktowe - wszystko w jednym miejscu.

Blog Goldenmark

Basia

Bardzo polecam, miły szef i pracownicy.

Grażyna
@Basia

Super, że Ci się to podoba! A powiedz mi czy jest tam szansa na dobry rozwój w branży i naukę nowych rzeczy? :)

Bardzo przyjemna atmosfera, rozmowa kwalifikacyjna przebiegła pozytywnie

Jolanta
@Paweł

pamiętasz jakie pytania padły na Twojej rozmowie? chciałabym wiedzieć na co się przygotować.

Robert

Serdecznie polecam, nie mam żadnych uwag

Przodownik pracy

Jak zatrudnianie nowego pracownika ,czy sprawdzacie jego w poprzedniej pracy, tzn.opinia z poprzedniego zakładu..bo świadectwo nic nie mówi....????

po rozmowie

firma proponuje żenująco niskie wynagrodzenie . Ta ich "ekskluzywnosc" oznacza stawkę gorszą o dobre 1000 złotych [netto!!!] niz u konkurencji która nie robila z wynagrodzenia zadnej tajemnicy... zdecydowanie nie warto tracic czasu, a nieswiadomym klientom polecam zobaczyc jak przeplacaja za ten sam towar albo poczytac opinie na ich temat :)))

Patrycja

Firma Goldenmark S.A. w Polsce ma wiele swoich oddziałów. Czy w związku z tym, obecni i przyszli pracownicy mogą liczyć na delegacje służbowe lub możliwość awansu w innym mieście? Te informacje będą przydatne osobom, które starają się o zatrudnienie u tego pracodawcy.

@Patrycja

Dzień dobry, Grupa Goldenmark ma w tej chwili 16 oddziałów w 13 miastach. Pracownicy centrali i oddziałów na co dzień ze sobą współpracują, delegacje służbowe pojawiają się więc w zależności od potrzeb i charakteru stanowiska. Natomiast możliwości awansu rozpatrywane są indywidualnie, w związku z czym w przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu: praca@goldenmark.com

Adam.
@Goldenmark S.A.

W oddziałach panuje sztywna atmosfera. I między sobą i w stosunku do klienta. Pato korpo.

Inwestor

Witam szanownych byłych i obecnych pracowników ;) Jako klient proszę o informację o jakości sprzedawanych rzeczy. Według was to, co jest napisane na certyfikatach to prawda?

P.
@Inwestor

Ale o co pytasz? Czy złoto jest autentyczne?

Ewelina

Jak sobie wyjaśniliście w jakiej firmie pracujecie to może ktoś doda jak z zarobkami i atmosferą u was?

Regon NIP pesel

Pełna zgoda z Maxem! Początkowa atmosfera rodzinna, potem wychodzi ta korpo-gangrena. Ważniejsze biurko-moje państwo i zależności służbowe niż kreatywność (wręcz niewskazana, bo jest zagrożeniem dla przełożonego). Ścieżka decyzyjna przez to się wydłuża i za jakiś czas odbija się to czkawką. Oczywiście wtedy zawsze winny jest ktoś inny niż faktycznie ten, który za to odpowiada. Za dużo tam znajomków, pociotków, kumplostwa i rodziny, za mało fachowców (którzy rzecz jasna jako jedyni rotują)...

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Max

Typowa, a nawet stereotypowa korporacja - zero kreatywności, dziesiątki procedur, przedłużany w nieskończoność proces decyzyjny i wszechobecne umiłowanie dla osób, które nie zadają pytań i dostosowują się bezrefleksyjnie do codziennych maili i decyzji o ciągłym zaostrzaniu warunków premiowych, jak to bywa w takich przybytkach. Mimo marketingowej otoczki - typowe korpo.

Zostaw merytoryczną opinię o Goldenmark S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Goldenmark S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Goldenmark S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Goldenmark S.A.?