Opinie o Dino magazyn Jastrowie w Jastrowie

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Dino magazyn Jastrowie. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Dino magazyn Jastrowie o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dino magazyn Jastrowie w Jastrowie

Nikt

KZ na OIW mają zwykłych ludzi za nic zero kultury, zero podejścia do pracownika, zamiast zdobyć zaufanie zespołu robią ludziom tylko pod górkę. Zwolnić pół godziny się nie można bo przecież My nie możemy mieć życia prywatnego ale jak zostać na nadgodziny to jest nakaz nie tędy droga. Macie tyle super pracowników na kompletacji OIW i na przyjęciach OIW a traktujecie ich jak ochłapy zwalniacie porządnych pracowników a zatrudniacie ludzi roszczeniowych i mega leniwych. Awans na brygadzistę powinien być z wewnątrz a nie że przychodzi ktoś spoza Dino jest brygadzistą a nie wie jak otworzyć rampę.

on

Jest gitara. Jak się komuś nie chce robić to w każdej firmie będzie narzekał. Lepsze zbieranie kartonów niż praca przy produkcji. Gdzie w Jastrowiu i okolicy tyle zarobicie?

H
@on

Tylko nie mów kz z o i w ile się zarobia..mstrzowie się obraza jeszcze i nic nie Beda robić..Są tak ciężko zarobieni że od siedzenia na krześle i knuciem plecy ich bolą już nie mówiąc o mięśniach.Naprawde ciężka praca .

Nick????
@H

Po prostu kierownicy do wymiany . Jak to się mówi ryba pasuje się od głowy.

Jastrowie

Wciąż żegnamy kierownika magazynu suchego, którego ego było większe niż zasięg ekspansji sieci Dino.

Uuu

Timon kz z o i w myślałeś o powrocie do Tesco .Nic dziwnego że sieć się wyniosła skoro miala takich leni.Wez się do roboty.Niechcemy z Tobą pracować nic niewnosisz w naszą pracę zespół z o i w jastrowie.

Szuk
@Uuu

Dziadek takich w stoczni na taczce bez kółek za bramę wywozil timon na pewno zmieścił by się .

Fgh
@Szuk

Kz na o i w Jasstrowie ciągle toczą walkę ze sobą szczególnie T i G z M i M czy nie pora ich wymienić ewentualnie wymieszac T i M drugą M i G być może się uspokoji. Jak dzieci we mgle ..Robi się (usunięte przez administratora).Jak niewiadomo o co chodzi to 0 kasę. Jedni chcą być lepsi od drugich .Jesteśmy nimi zmęczeni.Te ich gierki to jak słaby serial argentyński. DOROSLI LUDZIE A JAK DZIECI ..POZDRAWIAMY ZESPOL O I W..JEDYNYM NEUTRALNYM KZ JEST P..BARDZo DOBRZE SIE Z NIM PRACUJĘ.

Ms13
@Fgh

ogólnie powino być tak na o i w jest coś takiego jak awans wewnętrzny wszyscy brygadzisci kz i inne gady powinny być wybierani z ludzi z o i w oczywiste jest to że ci ludzie znają się na robocie i naprawdę Nie było by problemu. A ci co są przyjęci z zewnątrz często nie znają się na niczym .jest tak że wykorzystuja swój stołek by dokucztc innym .Panie Michale zanim pan kogoś weźmie z zewnątrz na kz czy brygadzista może pan spośród ludzi z o i w przeprowadzi rekrutację i problemy się skończą ta praca jest ciężka trzeba ja lubię być zaangażowany m A nie jakimś kółkiem co siedzi i cieszy się że dostał trochę władzy i jak upodlic drugiego niestety droga.pozdrrawiamy zespół o i w

Siwa
@Ms13

Kz na o ów to porazka nie wiadomo z kad sam strachy na lachy zero organizacji dobrze ze maja pc procesor zastępuje myślenie .????????????

Pir
@Ms13

Witam tak jest od miotly potem odpowiedni staż pracy na o i w a potem na k z i nie było by problemu a tak trwa wyścig szczurów. Tak samo na brygadzista czy inne stanowisko.Jest to logiczne myślenie.

Lu
@Siwa

Pc rozumu nie zastąpi.

Szu
@Pir

Oni biorą dwóch znajomych.

Łach
@Siwa

Tobie procesor się chyba popsuł, miszemy 'skąd' bystrzacho...

Mistrz
@Łach

Weź się do roboty tak jak trzeba. A swoje pomysły zostaw dla siebie.

Uuù
@Łach

Z 4 liter

Magazynier

Pani bardzo uprzejma uśmiechnięta widać było że uśmiech szczery. Powiedziała na czym polega praca. Dokładnie wyjaśniła składowe wynagrodzenia że dostanę 2500 brutto podstawy + 500 brutto frekwencjnej premium+ uznaniowa premia. Że nagrodziny są wypłacane co trzy miesiące ( o ile dobrze pamiętam). Grunt że powiedziała wszystko i faktycznie po zatruieniu też tak się okazało. Natomiast podejście kierowników nie jest fajne, źle traktują ludzi. Ale sama rozmowa była bardzo fajna.

Było ale proste np. o przebieg zatrudnienia. Dopytywanie o różne kwestie

Swojak

Oj Kacperku dobrze ci idzie zabierając ludziom święta pewnie biały kask wnet zabłyśnie na twojej mądrej głowie. Zabierz im jeszcze całe święta Bożego Narodzenia, a Pestka ogłosi cię swoim zastępcą. Brawo

Piko
@Swojak

Prawdę piszą

Też Swojak
@Swojak

A za poprzedniego Cara, to święta niby wolne były? :D

Roman
@Też Swojak

Taka branza i czasem pracujemy w swieta ale nie bylo takiego doplanowywania dnia pracy w grafiku na 2 dni przed swietem. W takie dni jak 11.11 nocka przed i pierwsza zmiana w swieto mialy wolne. Kolejny glupi pomysl do zaplanowanie pracy wws z przyjec na 1.11...

Padsat

Pytaniecdo pani kier z o i w ani j.Tym razem kogo pani usypia by wsadzić swoje koleżanki w nasz zespół. Tym razem jesteśmy gotowi na starcie z panią. Pozdrawiamy zespół z o ów Jastrowie

Wy ludzie macie coś z grami. Wiecznie tylko narzekacie a prawda jest taka że gdyby nie ten zakład pracy w Jastroiwu to połowa z was by nie miała roboty albo jak już to za najniższą krajową. Byście chcieli leżeć z piz@&#dami do góry i brać za to pieniądze, dorosnijcie w końcu, gdyby nie ta praca to byście nie mieli co dzieciom do gara włożyć ani za co popłacić kredyty i rachunki. Narzekają wszyscy ale mało kto ma odwagę w dzisiejszych czasach odejść z tego (usunięte przez administratora) ' jak wam tak źle to rzućcie wypowiedzenie, nikt was nie trzyma siłą, nikt za wami płakać nie będzie. Spora część ludzi na kompletacji i wydaniach to takie głąby że wylądowali by ulice zamiatać. Nie obrażając wszystkich oczywiście bo jest też parę wyjątków która się tam zwyczajnie marnuje a szkoda. Praca w magazynie jest ciężka i nie dla każdego, przyjdź, sprawdź...nie podoba się to szukaj czegoś innego za takie pieniądze. Serio to wasze narzekanie jest komiczne, wszystkim tak źle, nadgodziny, soboty... Przejscia od 2 w nocy i praca 6-7 dni w tygodniu ale jakoś wszyscy chodzą :) gdyby było faktycznie tak źle to by się ludzie zbuntowali, najwyrazniej im pasuje a niektórzy jak słyszą 'nadgodziny' 'sobota' to aż im $ widać w oczach, fajnie się potem wypłaty bierze co? I 10 już nikt nie narzeka :) Pozdro

słowianin

nic dodać, nic ująć

Oiw

Czyżby k-z Jastrowie M. D dał upust swym frustracją z akwarium. Przepraszam ale starsi pracownicy dokładnie analizują i wiedzą które słowa do koga należą. Bez problemu można się przenieś na komplet a nie robić nam zawsze pod górkę !!!!! Drogi Panie KZ

Zuzu

Ludzie są zastraszeni.

Były sobie pracownik
@Zuzu

Przez kogo podajcie namiar?

Mam pytanie, kto jest odpowiedzialny za zabierania okienek i za zmuszanie pracowników do (usunięte przez administratora)?

Zuzu

Nieudolna zachlana władza która chce wydojic ludzi .Ten cyrk do pip zgłosić.

Polskie Prawa

Zabieranie okienek ma się wrażenie jakby (usunięte przez administratora) normy czasu pracy po 8 godzin w każdym 5 dni. Sprawa może być poważna.

Kali

Najlepszy kierownik całego Dnia Jastrowie dziękuję Panie Kamilu za wspaniałe podejście do nas jako pracowników już nigdy nie będziemy mieli takiego wspaniałego człowieka jak pan powodzenia życzę

Fachowiec
@Kali

Piszesz jakby go już miało nie być?☹️

Kali
@Fachowiec

Bo się zwolnił

Dino
@Kali

Drodzy czytelnicy, zwolnili Tego Pana. Sam nie złożył wypowiedzenia

Kiedy pani A.S przestanie zamykać się w biurze?

Ktoś

Dla twojej wiadomości pani A.S nie zamyka się w biurze,nie widzisz że nie ma tam drzwi haha pani A.S nie zamykała się w biurze tylko jak wychodziła z biura to drzwi zamykała na klucz więc nie pisz tu takich bzdur.

Mina
@Ktoś

O kurde jaka ta wielka pani AS jest ważna że w internecie o niej nawet piszom????

Szalony Dzony

Kasiu, kiedy pokażesz nam ZNOWU cycki ? Trzeba być zastępca kierasa czy jechać z Tobą w delegacje służbową? :D

@Szalony Dzony

Śmieszne, zapytaj się Kasi prosto w oczy, braknie odwagi co? Typowy hejciarz, idź i powiedz jej w twarz co masz do powiedzenia a nie wypisujesz bzdury na jej temat w internecie. Śmieszna jestes, bo jak mniemam jesteś kobietą, żal ci dup*$@sko ściska? Zazdrośnic pełno jak i życzliwych ludzi. A Ty Kasiu się nie przejmuj, niech gadają, byleby nazwiska nie przekręcali, pozdrawiam.

Były as
@Szalony Dzony

Kasiu pokaż jak się domgaja ,bo widocznie one nie mają nic pod stanikiem i głową.A adres IP z którego są wysyłane te anonimy można znaleźć.Pamietajcie nikt w internecie nie jest anonimowy.Wiec uważajcie co i o kim piszecie.Kasia głową do góry i jutro w pracy chce cię widzieć w tej koszulce co ostatnio niech patrzą jak jest na co (usunięte przez administratora)

expert prawny

Macie okienko to po co przychodzicie do pracy gdy wam każą . Sami sie ośmieszacie ,zabierają okienka na gębe . Nigdy nie przychodziłem w zabierane okienka a oni pretekstu szukali zeby mi dac nagane ktora jest bzdurą i ma brzmieć tylko groznie . bo wyszedlem bez nadgodzin ktoregos dnia i wykorzystali to ze dali mi nagane . Czy cos to dalo ? Nic bo mam 6 nagan w ciagu poltora roku pracy i odszedlem z tego gowna . Wole w konkurencji robic za 3 tys bez zapierniczu . nara dino . Nosniki najwazniejsze dla kierownikow a ludzi maja w d...

Buu
@expert prawny

Przypomina to handel ludźmi jak nie Ty to kto inny .

id

a co robię jedynie po jedzenie jadę co ty debilu tu piszesz masz to osunąć bo cie znajde zajmij się swoim zyciem a nie sie wpierdalasz w moje

id

w (usunięte przez administratora) ci ktoś kiedyś w łeb albo jedynki dawno na spacer nie wyszly ? wiec ma to zniknąć bo cie (usunięte przez administratora)

Diablica

Z godnie z artykułem i prawem l4 leżące chodzące widzi tylko pracodawca chory i ZUS.Wiec skąd dana osoba wie jakie l4 ma chory to raz dwa jeżeli nie ma kto zrobić zakupów,leków jedzenia to chory ma możliwość zrobienia zakupow niezbędnych do przeżycia.

Diablica

A skąd kolega/ koleżanka wie na co l4 byko wystawione? Może na zęba? Może na palec? Więc chory może się poruszać. Zresztą proszę patrzeć pod nos a nie pod las

Diablica

Strona chyba jest poświęcona opini na temat pracy płatności godzin itp.a nie chejtowaniu innych szkoda że brakuje odważnych powiedzieć prawdę prosto w oczy bo pod Nickiem każdy cwany i mądry ale na żywo już nie....

@id

Ale po co te nerwy? Ktoś cwany w necie piz.... w świecie i taka prawda. A co do tłumaczenia się to nie jakiś Meksykiem będzie się tłumaczyć tylko Pan jak będzie trzeba. Już widzę wszystkich tak chorych grzecznie leżących jak lekarz kazał xd. Tak samo jak na kwaratannie wszyscy siedzieli i maseczki mieli. Ludzie wy sami się wykańczanie jadem własnym. Zazdrość przemawia przez wszystkich bo nikt normalny by się o powietrze nie przyp....

Aniol
@Diablica

A ja lubię przychodzić do pracy jest ciężka Ale sprawia mi przyjemność lubię ludzi lubię kierowników są w pożądku ile mogą to robią.Podziekowac im.A ci co wypisują uważam że są nieszczesliwi.

Obecny.

L4 chyba tez brali przez te teleporady jak było ognisko pandemii.

Obecny Chlodnia

Najczęstszą choroba l4 to szok termiczny spowodowane np. Byłem gardla itd. W tym więcej przebywasz na mroźnii

Ktoś

Oj p.kierowniku wydań w Jastrowiu. Coś jest nie tak na twoim dziale. Ludzie uciekają od ciebie i to masowo. Czy centrala tego nie widzi?

Uuuu
@Ktoś

Znowu ktoś zwolnił się???

muzin
@Ktoś

niech ktoś się weźmie wkońcu za tą kierownicze z działu przepakowań

Ex tyracz
@Ktoś

Uciekają i mają rację.....skoro nic z nim nie da się załatwić to po co na siłę tam się męczyć,(usunięte przez administratora)

@Ktoś

Skoro jest aż tak źle to pracę zawsze można zmienić. I wilk syty i owca cała ????

On193939021

Pracownicy biedni tacy chorzy na.L4 siedzą a spotkasz ich potem to nad morzem to przy grillu to na festynie... Choroba w pracy przeszkadza na imprezach widocznie nie.prosze bardziej się przyjrzeć zwolnienia....

Fachowiec
@On193939021

To chory ma tylko leżeć? Nie można przy grillu dochodzić do siebie?

Meksykiem
@Fachowiec

To jak ma siłę na grila to na pracę też ma.

ar

Czy Pani Kasia zamiast randkować z zastępcą zmiany mogłaby wziąć się do rzetelnej pracy? Odwala totalne minimum, a do pracowników sypie teksty bez szacunku! ( no chyba, że to bliskie koleżaneczki) Brak profesjonalizmu totalny.

Be
@ar

A może podejdziesz do Kasi i powiesz jej to w twarz .a nie anonimowo. Boisz się czy masz jaja

Kiwi
@ar

Ktoś mądry kto wpadł na pomysł aby brygadzisci i inne nieroby wzięły się do roboty podziękować genialny pomysł jeszcze co niektórzy kz i będzie grać .

Kr
@ar

Brak czasu na ogarnięcie swojego czasu pracy dużo czasu na flirty

aga
@Kiwi

genialne rozwiązanie !

Sinatra

o widzę, że pracownik mobilny się odezwał.

Tomasz

Przysięgam ze jeśli jeszcze raz ktoś ,mnie przytrzyma w pracy z powodu nadgodzin odrazy wzywam Policje !!! rozumiemy ze jest potrzeba nadgodzin ....jedną , dwie godziny !!! ale nie w każdy dzień ( sześć razy w tygodniu) a w dodatku na owocach pracują niekiedy dłużej Ludzie nie wytrzymują....... strongmenów sobie zatrudnijcie kierownictwo powinno od samego początku zaczyna od kompletu, wiedzieli by merytorycznie o co chodzi Ja słyszałem niekiedy z biura ... przyspieszcie .... przyspieszcie !!! Ja się pytam jakimi siłami my mamy przyspieszyć skoro pracujemy 6 dni w tygodniu z nadgodzinami, jakie tu jest pojecie o organizacji pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Dino magazyn Jastrowie - Jastrowie

• Jak się pracuje w Dino magazyn Jastrowie?

Zobacz opinie na temat firmy Dino magazyn Jastrowie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 146.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dino magazyn Jastrowie?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 109, z czego 16 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 53 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dino magazyn Jastrowie?

Kandydaci do pracy w Dino magazyn Jastrowie napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dino magazyn Jastrowie