Opinie o Opiekun osób starszych w Wilmslow

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Opiekun osób starszych. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Opiekun osób starszych o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Opiekun osób starszych w Wilmslow

julka Nowy wpis

nie widizalam zadnych nowych ofert pracy jakie by psiiadali do niemiec na wyjazdy

aga79 Nowy wpis

Witam.Zastanawiam się nad wyjazdem do pracy jako opiekunka ale jest tutaj tyle opinii o firmach pośredniczących i to dużo negatywnych.Nie mam doświadczenia w opiece i z językiem też kiepsko a nie chciałabym trafić do firmy która chce tylko wysłać człowieka do pracy, zarobić na nim a potem go zostawić samemu sobie. Mieszkam w południowej wielkopolsce , może mógłby mi ktoś polecić rzetelną i uczciwą firmę.

inga Nowy wpis

Pewne centrum poszukuje do pracy na terenie Warszawy opiekunów/opiekunki do osób starszych. Mile widziane doświadczenie w pracy z osobami starszymi, ukończony kurs opiekuna osoby starszej itd. Ja wymagania spełniam natomiast chciałabym wiedzieć na jakie wynagrodzenie taki opiekun może liczyć. z wykształcenia jestem po administracji więc papierkową praca również mogę się zająć np. w siedzibie jakiegoś biura.

nik Nowy wpis

home and care z Poznania to [usunięte przez admina]. NIe wyplacaja pieniedzy, telefon milczy

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Opiekun osób starszych spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?

FOUR SEASON NAJGORSZA FIRMA SZCZERZE ODRADZAM......

llklkl

odradzam tam pracowax!!!!!!

ja pracuje od 11 miesiecy w Sutton Valance i nie da sie ukryc ze jest ciezko chociaz jestem zwykla hostessa. Czasami mam ochote uciec z tamtad, atmosfera niby przyjazna a tak naprawde jak by mogli to by zabili... Filipinczycy sa na 1 miejscu pracuja 7dni w tyg czasem dzien noc i tak miesiacami... chora sytuacja chodza na urlopy i pracuja w tym samym czasie-Polacy nie moga?? Wynagrodzenie 5,77 zart... ale coz trzeba gdzies pracowac... pozdrawiam

jarek

Naprawde odradzam Four Season w Halifaksie.To koszmar!!!!!

anka

to chyba zalezy od regionu. ja pracowałam w four seasons przez 12 miesięcy i w sumie jestem zadowolona. pracowalam w glasgow, natomiast dwojka moich znajomych pracowala w aberdeen. nie ma co mowic, ze jest to latwa praca, bo zalezy od tego,na jakich ludzi trafiasz. u mnie bylo ok, obsluga mila i pacjenci pozytywnie nastawienie. znajomi z aberdeen mieli troche latwiej, bo personel nie byl az tak wymagajacy jak moj. i byla to para, ktora mogla wyjechac i pracowac razem w tym samym miejscu, wiec byli bardzo zadowoleni. a pieniadze odlozyli wszyscy, wiec nikt nie narzekal. w takiej pracy sa lepsze i gorsze dni, ale firma jako taka raczej pozytywna. pozdrowienia

anka

Beata

Pracowała w Four Season rok. Z całego serca odradzam te domy!!! Nie znam nikogo z Polaków kto byłby zadowolony z pracy w tej firmie. Koszmarna atmosfera, niskie wynagrodzenie, [usunięte przez admina]. Brak prywatności. Problemy z administracją, ciągłe błędy w naliczaniu wynagrodzenia i oczywiście na korzyść firmy. Jeśli masz wybór to nie jedź tam. Są inne domy opieki!

Maria

Sluszalam że straszny dom opieki najgorszy w UK. jadę do BUPA, ma bardzo dobrą opinie w Anglii chwalą ich sobie polacy na forach brytyjskich

Zostaw merytoryczną opinię o Opiekun osób starszych - Wilmslow

Opiekun osób starszych