ImpactJob

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ImpactJob

Kawowi

My z dziewczyna bylismy na kawie w zeszlym roku i od poniedzialku wracamy. Praca jest bezposrednio pod firma a nie w lajagencji to raz a dwa nie ma zeitkonta i czesto sa soboty. Sama robota lekka ale momentami nudna ale nie ma tu miliona ludzi jak na innych zakladach tylko ludzie wyslani przes impact. Mieszkanie u polaka z bardzo dobrymi warunkami. Na sezon i na dorobienie bardzo dobra opcja. Polecamy

Dejwid
@Kawowi

Moge potwierdzic ze to jest fajna robota ale faktycznie na sezon. Moze stawka nie zwala z nog ale nie ma zeitkonta i sa pracujace soboty wiec naprawde nie ma co narzekac. Bez niemieckiego bezposrednio pod firma a nie agencja, duzo osob tu wraca na kolejne sezony. Wlasciciel kwatery polak bardzo pomocny.

@Kawowi

a ile kosztuje zakwaterowanie i kto za nie płaci... bo inne agencje przy stawce rzędu 9-11 EUR zapewniają zakwaterowanie, lub dietę... inaczej to cała wypłata wyjdzie na mieszkanie i dojazdy do pracy... jaki to ma sens?

Vvv
@Kawowi

Czy ta praca to faktycznie tylko na 6tygodni?

Vvv
@Dejwid

Czyli wyjeżdżając teraz ...jest szansa pracy do świat????

@Kate

Nie ma to żadnego sensu, należy sobie przeliczyć ile się zarobi i dobrze zastanowić się po co chce się tam wyjechać- czy żeby tylko pracować , czy też oszczędzać jakieś pieniądze, a przy minimalnej stawce to raczej można tam tylko jako tako przeżyć i wróci z niczym, zależy ile firma odciąga za mieszkanie i dojazdy , potem odjąć koszty żywności i zostaje nam bardzo niewiele pieniędzy z tej naszej wypłaty.

Drum
@Kate

Zakwaterowanie jest bezpłatne na kawie i nie 6 godzin a 8 i czasem soboty. Praca jest bezposrednio w firmie a nie przez agencje

Drum
@Vvv

Nie ma gwarancji ze bedzie przedluzenie ale jest duzo pracy wiec jest to mozliwe. W zeszlym roku nam przedluzyli o 3 tygodnie, bo my juz drugi raz na tym projekcie jestemy

@Koleżanka

Dzień dobry, bardzo proszę o podawanie rzetelnych i przede wszystkim prawdziwych informacji. Zakwaterowanie zapewnione jest bezpłatnie, więc firma nic nie odciąga. Jeżeli chodzi o dojazdy to osoby niezmotoryzowane dokładają się do paliwa osobom z samochodami. Informujemy o tym na samym początku procesu rekrutacji, także każdy z kandydatów wie, jak wygląda sytuacja. Pozdrawiam Monika Kowacz

@Monika Kowacz ImpactJob

Tak się składa, że ja osobiście pracując pod niemiecką firmą miałam odciągane miesięcznie z mojej wypłaty 70e za kwaterę, więc kto tu kogo wprowadza w błąd. Co do transportu to najlepiej mieć swój samochód a nie firmowy albo z kimś obcym. Przypuszczalnie gdy jesteśmy do kogoś przydzieleni z dojazdami do pracy, a np. ktoś zrezygnuje po miesiącu z zatrudnienia to potem jest duży problem z dojazdem do pracy, jeżeli są inni w pobliżu co mogą nas zabierać to wszystko ok, gorzej jak z tym też okaże się że jest problem, o firmowym transporcie nie będę się wypowiadać. Jednym słowem najlepiej być niezależnym.

Zofia
@Koleżanka

No ale byłaś pod niemiecką firmę, nie pod Impactem, tak? To pewnie od tego zależy, czy kwatera płatna czy niepłatna.

@Zofia

Firmą polska nas tylko wysyła do pracy, a umowę o pracę mamy z niemiecką firmą i to ona zawsze decyduje ile pobiera za mieszkanie czy dojazd do pracy. Wszyscy mylą dwie ważne kwestie, umowa z polskim pośrednikiem jest po to, żeby na tej podstawie pobrać swoją prowizje , a my pracujemy pod niemiecką firmą i to z nią potem wszystko ustalamy np. kwestie meldunku czy zmiany kwatery, która np. na samym początku współpracy ma prawo nam się nie podobać bo przykładowo nie ma w mieszkaniu pralki. Bardzo często jej nie ma, bo nie zawsze jest to w standardzie dla Niemców, na miejscu trzeba się umieć z nimi porozumieć aby coś móc ustalić. Jak trafi się do normalnej firmy to nie ma problemów gorzej jak trafi się do niereformowalnych ludzi, którzy widzą w nas też tylko swoją prowizje i traktują z góry i bardzo nieuczciwie. Polski pośrednik nie zawsze da nam do wglądu umowę niemiecka - a powinien jeżeli o to prosimy, bo potem na miejscu wychodzi wszystko, że to wcale tak wszystko kolorowo nie wygląda jak nam się wydawało. Wyjeżdżając za granicę - wszystko jedno gdzie należy umieć porozumiewać się w ich języku. Nie umiejąc języka sami sobie szkodzimy.

Zofia
@Koleżanka

Dzięki za błyskawiczny odpis i że wytłumaczyłaś sprawę :) Z tego wniosek, że jest tak jak mówisz, trzeba mieć głowę na karku i nie ma co się łudzić, że firma wyśle i załatwi, a czlowiek już tylko ma pracować.

@Zofia

Miałam umowę z tą firmą , że mnie deleguje do pracy w Niemczech. Na miejscu podpisałam umowę niemiecka. Nie spotkałam się z tym aby na miejscu mieć umowę po polsku, pracujemy w Niemczech dla Niemców. Jeżeli miałaby być to umowa po polsku to wtedy naszym pracodawca byłaby polska firma, ale taka firma działa na innych zasadach- dobry przykład to opieka. Ludzie mają ZUS odprowadzany najczęściej w Polsce i składki zdrowotne i mają umowę po polsku, myk jest taki że nasza polska umowa z polską agencją nie jest tej samej treści co ma polska nasza firma z Niemcami.

Kalia
@Kawowi

Witam, można coś więcej o warunkach pracy i zakwaterowaniu ?

Dawid

Witam umowa jest tylko niemiecka ? Czy polsko niemiecka

@Dawid

Na miejscu w Niemczech tylko jest w języku niemieckim. Załącznik odnośnie kwatery i tego ile będą pobierane opłaty i w jakiej wysokości też są w języku niemieckim. Naszym pracodawca jest firma niemiecka a nie polski pośrednik.

Werkaa

Do pracy w Niemczech wyjechałam w czerwcu, dzięki znajomemu, który polecił mi agencje ImpactJob. Bardzo szybko znalaziono Nam (mi i mojemu chłopakowi) dogodna ofertę. Pracowaliśmy w magazynach REWE (sieć sklepów spożywczych). Ogólnie praca na początku nie była łatwa, ale po kilku tygodniach przyzwyczailiśmy się do warunków. Praca polegała na jeżdżeniu Meizą (wózek elektryczny) i zbieraniu różnego asortymentu na palety. Warunki, które przedstawiła nam agencja zgadzały się. Mieszkanie było w porządku, dojazd do pracy zapewniony, a kasa tak jak było mówione. Jestem zadowolona z współpracy z tą firmą. Mogę szczerze polecić :)

Zybi

Polecam firmę ImpactJob a szczególnie Pana Szymona bo wszystko było tak jak powiedział, praca w porządku, mieszkanie też, dojazd do pracy zapewniony tak jak było mówione, stawka ta sama. Polecam serdecznie

Bardzo dokladny i szczegolowy opis pracy oraz wymaganych dokumentow. Bardzo profesjonalny kontakt

Doświadczenie zawodowe Dyspozycyjnosc Wymagane dokumenty

Mel 1297

Dla mnie firma super. Pomagają na miejscu, wiadomo kto jest pracodawca ale człowiek lepiej sie czuje, kiedy ma za sobą jeszcze kogoś tak w razie czego kiedy nie zna sie dobrze języka Praca kwiecień do sierpień, tak jak planowałam z partnerem. Polecam

KAmIlsa

Oni jak cos oferuja to to jest. Mowia ze z tygodniowym wyrzedzeniem jest praca i to jest pewne. Z innymi sie przejechlismy i do dzisiaj nie ma potwierdzenia!! Wrocilismy z podwieszona kita do nich-reszta (usunięte przez administratora)

Jk

Nie polecam już przy procesie rekrutacji. Byłam umówiona z panią na telefon, żeby dogadać szczegóły, nie zadzwoniła. Moich telefonów nie odbierała przez dwa dni, a teraz, gdy już nie jestem zainteresowana współpracą z nimi, nie da się od nich odgonić. Wydzwaniają stale z różnych numerów. Widać, że desperacko szukają pracowników...

@Jk

Dzień dobry, nasi rekruterzy zawsze odbierają telefony. Jeżeli akurat prowadzą rozmowę i nie mogą odebrać, to zawsze oddzwaniają. Na pewno nikt celowo nie przestał odbierać Pani połączeń. Jeżeli mogę jakoś pomóc to proszę o bezpośredni kontakt ze mną m.kowacz@impactjob.eu Pozdrawiam, Monika Kowacz

Dzień dobry, Chciałabym zapytać o to, ile można na koniec miesiąca odłożyć "na czysto", po odlioczeniu zakwaterowania i innych opłat, na różych stanowiskach. Dziękuję

MK
@Ania

Jeśli podpiszesz umowę z niemiecką agencją, to nawet jeśli będziesz pracowała przez 180h w miesiącu, to wypłacą Ci konkretną ilość godzin (około 140), a reszta pójdzie na Zeitkonto. To agencja jest pracodawcą i niejako wynajmuje Cię różnym firmom, więc stawka jest taka sama. Nie wiem jak jest z innymi agencjami, my pracowaliśmy w 4 różnych miejscach przez Aktiv i dostawaliśmy około 1000€ na miesiąc przy zmianach tylko dziennych.

@MK

a co z pieniędzmi z Zeitkonta? pracujesz za free, czy jakoś to wypłacają?

fdf
@Kate

Z tego co wiem jak nagle zrezygnujesz z pracy i zjedziesz do pl to te pieniadze z zeitkonta przepadaja?? moze ktos sie wypowie kto zrezygnowal bo mial dosc

2R
@fdf

Na Zeitkonto zbierasz godziny ,a nie pieniądze. Gdy uzbierasz jakieś godziny na Zeitkonto i w firmie zacznie się słaby okres,w sensie,że nie będziesz pracował w miesiącu pełnego etatu (czyli na przykład po 6 godzin dziennie), to wtedy dołożą Ci z Zeitkonto. Jeśli będziesz miał na Zeitkonto jakieś godziny ,a zdecydujesz się zakończyć pracę, to wtedy razem z ostatnią wypłatą wypłacą Ci zebrane godziny na Zeitkoncie. Przy dużej ilości, to ostatnia wypłata może być "gruba" ,bo przeważnie jest to wypłata, wypłacony urlop i godziny z Zeitkonta. Pamiętać jednak należy,że Zeitkonto działa też w drugą stronę, czyli jeśli pracujesz ,a nie masz w miesiącu godzin na pełny etat, to Ci dołożą do wypłaty te godziny. Jednak przy ostatniej wypłacie Ci je potrącą, jeśli będzie trzeba dokładać wiele godzin, to ostatnia wypłata może być bardzo marna,

Wojtek

Pracowałem w DHLu we Florstadt pod firmą Aktiv (pośrednik) do którego zostałem wysłany przez Impact. Do Impactu nie mam nic, super pomoc z ich strony i wszystko dopięte na ostatni guzik. Jednak Aktiv z (usunięte przez administratora)(koordynator oddziału Aktiv we Fridbergu) na czele to porażka, kontakt zerowy, traktowanie z góry. Dla (usunięte przez administratora)pracownik który chociaż raz nie przyjdzie do pracy z powodu choroby jest pracownikiem skreślonym któremu pomoc się nie należy.(usunięte przez administratora)Gość sobie nawet na (usunięte przez administratora) ustawił na profilowym, że nie przyjmuje chorobowych ani zwolnień przez (usunięte przez administratora) To przepraszam od czego jest koordynator? Zachowanie (usunięte przez administratora)jest żałosne i śmieszne. Radzę unikać człowieka jak ognia. Praca w DHL do Marca 8/10. Fajny team, lekka praca. Pod koniec mojego pobytu tam coś się zepsuło, zmienił sie leader zmiany, zaczął się ostry nacisk na wyrabianie normy, losowe zwolnienia i (usunięte przez administratora) na pracowników ze strony (usunięte przez administratora)niemców. Swoje zarobiłem. Jeśli kiedyś (usunięte przez administratora)zniknie, a atmosfera w DHL wróci taka jak była przed Marcem to chętnie wrócę

@Wojtek

Ogolnie Niemcy szukają łatwej i lekkiej pracy, a od ciężkiej roboty są inni obcokrajowcy. Co do firmy Aktiv na czele z Panem Heckiem to już się wypowiadałam. Nie mają szacunku do ludzi tylko dla mamony, ale już zapominają o tym kto na nich pracuje aby ją mogli mieć. Omijać tą firmę i podpisywać z nimi umowy, bo nie warto- szkoda nerwów.

Barbara

Witam, Jedzie ktoś w sobotę do pakowania kawy z okolic Poznania,mój mail barbarab1980@wp.pl. Pozdrawiam

@Barbara

czy ktoś zna projekt pakowanie przypraw w Hamburgu? jakie są tam warunki zakwaterowania i generalnie jak układa się współpraca z firmą niemiecką?

@Kate

Ja znam i jadę. Ogólnie to wszystko ok.

@Opel

Czy wybierasz się sama czy z kimś?

@Kate

Z jakiego województwa jedziesz?

Monika Kowacz ImpactJob

Witam Państwa, zjechaliście jako jedyni z grupy 15 osób. W niedzielę próbowaliście mi Państwo wmówić, że nie macie dostępu do kuchni, co nie było prawdą. Bardzo mi przykro, ale balkon nie jest warunkiem koniecznym do podjęcia pracy. Mimo podpisanych umów kierowania do pracy, jak i niemieckiej umowy o pracę nie zostaliście Państwo obciążeni kosztami za porzucenie miejsca pracy. Bardzo proszę o konstruktywną i obiektywną opinię, bo z powyższą niestety nie mogę się zgodzić. Pozdrawiam Monika Kowacz

Monika Kowacz ImpactJob

Witam, po pierwsze nie jest to moja koleżanka, a po drugie mamy kontakt z pozostałymi 13 osobami, które są na miejscu, w związku z czym mam informacje z pierwszej ręki. Nikt nie wprowadził Państwa w błąd. To Państwo podjęliście decyzje o powrocie do Polski i nikt nie robił Wam z tego tytułu problemów, mimo, że tak naprawdę porzuciliście miejsce pracy, bo chwilę wcześniej podpisaliście Państwo umowy. Zgodnie z ustaleniami firma niemiecka miała prawo nałożyć na Was kary umowne, ale udało mi się załatwić to bez konsekwencji dla Państwa. Pozdrawiam, Monika Kowacz

Bnkk

Do ktorej pracy konkretnie pojechales ? Mysle wlasnie o wyjezdzie przez tego posrednika i boje sie zakwaterowania ...

Kaśka

A co ma do tego agencja? Z tego co się orientuję, to kwatery wynajmują dla pracowników pracodawcy niemieccy a nie polscy pośrednicy. Jak tak cie czytam, to zastanawiam się, czy za często nie bywalas na ekskluzywnych wakacjach a nie w pracy za granicą Pracowałam kiedyś w biurze podróży, tam takich jak ty na pęczki, skargi na byle co nawet na głośniej cwierkajace ptaki haha

Jkowalskq
@Kaśka

No zgadłaś jestem rozpieszczonym dzieckiem i myślałam ze pojadę na wakacje ????

@Jkowalskq

Strasznie nerwowa jesteś, czyżbym trafiła w czuły punkt? W pracy też wykazujesz tyle zapału? A przepraszam, z tego co czytam, to dałaś nogę ups

Zapytanie
@Jkowalskq

Czy możesz napisać która to oferta pracy i jaka lokalizacja?

miła

a nie można gdzieś w niemczech wynająć mieszkania na pół i nie trzeba by było się użerać kawalerka nawet w dwie osoby była by bardziej komfortowa

Jkowalskq
@Kaśka

Powiem tak, z tego co widzę nie masz bladego pojęcia o czym mówisz. Nie było Cię tam wiec nie wiem jak możesz się wypowiadać na temat na który nie masz bladego pojęcia ;)

@Jkowalskq

nie muszę być tam gdzie Ty, żeby wiedzieć, jak działają agencje i jak roszczeniowe nieroby chodzą po forach i wypisują bzdury Byłam i z impactem i z inną agencja na sezonówce i doskonale wiem, że to nie agencja załatwia kwaterę. Nie kłam więc i wypij melisę. Jeśli nie ma internetu, mozna załatwić z właścicielem i dogadac się z kosztami z innymi mieszkancami. Ale trzeba chcieć a nie szukać dziury w całym. A z tym balkonem to już dziecino poleciałaś:) Może jeszcze taras i służba podająca drinki?:)

Jolka

O nastepny mecenas:) znamienne jest ze tylko jedna parka zjechala i zamiasts dziekowac ze kosztow nie poniesli kary to pyskuja. Taki narod :D

koszyk

hahahahaha toś poleciał:))) Co jeszcze, firanki w kolorze blue a kafelki w łazience brązowe? To nie wczasy:) Pomyśl przez chwilę, to nie boli. Tobie nie spodoba się, że spłuczka za głośno chodzi, komuś innemu, że ma pokój na pięterku a nie na parterze, a jeszcze innemu, że ściana za cienka bo sąsiad chrapie. Tu się dziecko pulta, bo balkonu nie ma:) I za to chcesz zamykać agencje? Jasne, zamykajmy też firmy, bo ci multisporta nie dały, kawe musisz sobie kupowac sam i mają jeszcze czelnośc wymagać od ciebie pracy.

ZdzichuKopciuszko

weź pal wrotki kowalska, kpina to twoja opinia, wstyd bez ortografii i interpunkcji tak pisac. zalosne

Gary

Dziękuję za opinie miałem aplikować na zbieranie zamówień po przeczytaniu zrezygnowałem.

Paulina eschwege

Impact jest swieta firma, gdyby nie oni to minuty bysmy nie zostali. Wszystko zalatwili. A co do posrednika niemieckiego to wiedziales do jakiej firmy jedziesz bo podaja dane wczesniej. Kazdem z nas impact pomogl i taka prawda.

De
@Paulina eschwege

Widocznie każdy ma swój poziom w życiu : ) Jak tak super to życzę przyjemnej pracy za granicą.

Koleżanka

Ta niemiecka life firma, którą Pan wymienił nie chce wydać po zakończonej współpracy dokumentów typu Abrechnung i wypowiedzenie zgodne z zawartą umową ( najlepiej podpisać im wypowiedzenie z dnia na dzień bo oni tak chcą) problem robią że wszystkim -wypłaceniem pieniędzy za Zeitkonato oraz za urlop, nie szanują ludzi i bezczelnie potrafią się śmiać z tych co nie mówią po niemiecku, chociaż dobrze wiedzą jakich ludzi przyjmują do pracy.

Le Petit Prince

Wyjezdzalem z nimi 2 razy i bylo w porządku. Na miejscu zastalem to, co mialem mowione przed wyjazdem. Pracownik firmy byl ze mna w kontakcie. Polecam

Lea

Miałam jechać z Impact, ale po przeczytaniu twojej wypowiedzi odpuszczam. Teraz jestem z inną agencją i mam to samo. Brak pralki. Jeansy suszę, a raczej odciekają z morza wody na walizce, którą delikatnie przechylam przez okno. Oczywiście moja agencja nie reaguje. Dwa pokoje mają pralkę, ale z góry nam zapowiedzieli, że jej nie użyczą, a później to zaczęli udawać, że ich nie ma, kiedy słychać, że są. Imprezy robią sobie do 2 w nocy, bo przecież oni mają rolltag i nie idą do pracy, a że reszta idzie to kogo to obchodzi. Podjęłam decyzję o wyjeździe, bo nie jestem jakimś zwierzątkiem. Najwięcej porad udzielają właśnie ci, którzy mają wielkie buzie, a pracować się nie chce. Mam to samo tutaj. Oczywiście w swoim, ale wyłącznie swoim mniemaniu są nie wiadomo kim. Szkół nie chciało się kończyć i teraz muszą pracować u Niemca. Ja na szczęście nie muszę. W Polsce pracowalam przez wiele lat w korpo, więc to już wiele wyjaśnia, dlaczego zrezygnowałam. Pracowalam za granicą w innym kraju i to w biurze. Do Polski wrócę na stałe, jak poczuje, że to ten moment. Z patologią męczyć się nie będę. Moja znajoma przyjechała po raz pierwszy za granicę. Tak szybko, jak przyjechała, tak szybko podjęła decyzję o wyjeździe. Bawią ją Polacy, którzy za marne (bo w Niemczech to są marne) pieniądze zachowują się, jak zwierzątka. Stwierdziła, że ona woli być z rodziną, przyjaciółmi niż pracować i żyć z takimi stworzonkami. Niemcy też nic się nie zmienili od czasów wojny. Kto chce się pocieszać to niech się pociesza, ale to widać od razu, jacy oni są. Patologii to pasuje, ale nikomu normalnemu nie. Trzeba być naprawdę zdesperowanym, żeby pracować za takie grosze u Niemca. No, ale Polacy kochają te klimaty.

Kawiarz

No jak ktos zamiast chciec pracowac woli palic na balkonie to o czym tu rozmawiac????

Kawowi

Bzdura

pet

600E za miejsce w pokoju 2 osobowym, tutaj jest zarobek agencji jak zdesperowanym czlowiekiem trzeba byc zeby sie zgodzic na takie warunki?

settler
@miła

mozna by bylo to nawet wskazane , ale pozbawisz zarobu agencje ktora upycha cie w 2 soobowym pokoju i zdziera za to 600 e:)

Kawa
@settler

Na kawie mieszkanie jest bezplatne

cebe
@Lea

Napisz o jakich pieniedzach mowisz..dla wiekszosci ludzi pracujacych na etacie nie mozliwe jest odlozenie 5000-6000 pln a po drugie zgadzam sie z toba ze dla niektorych niemcow wojna sie nie skonczyla, a nastawinie ss mana maja w genach

Zegarowy

Wszystko jak byc powinno!

minutnik
@Zegarowy

to znaczy co?

Macia

Witam. Prosze o opinie pracy. Dostałam oferte pracy do Eschwege, okolice Bad Hersfeld jako pracownik magazynu wysylkowego. Jakies opinie

K

Witam, chciałabym wyjechać na projekt w Niemczech ale nie jestem zmotoryzowana. Jest tu może dziewczyna która rozważa zabranie towarzyszki?

Sej
@K

Zapytaj w impact, moze maja kogos z autem, kto moglby cie zabrac

@Sej

No właśnie nie mają dlatego tutaj szukam

@K

Większość firm oczekuje, że wyjeżdżając do pracy do Niemiec trzeba mieć wszystko włącznie z samochodem, bez samochodu to raczej nigdzie się nie wyjedzie.

To ja też
@K

To ja też się podepnę pod pytanie i zapytam czy jakaś dziewczyna wyjechała sama ale np. busikami z Polski?

Lolo

Mnie bardziej interesuje kasa

Karol
@Koleżanka

Oni maja oferty bez aut, wiec nie pisz jak nie wiesz

@To ja też

....ale to chodzi o dojazdy z zakwaterowania do pracy. Z Polski do miejsca zakwaterowania możesz dojechać np. busikiem.

@K

pewnie już coś znalazłaś, ale jakby co, to ja planuję z siostrą wyjazd do pracy...mamy samochód, możemy dzieląc się kosztami razem dojeżdżać... zarówno z Polski do Niemiec jak i tam na miejscu z kwatery do pracy...

@Kate

Ciągle szukam, a na jaki projekt się wybieracie?

@K

na to co będzie dostępne na przełomie sierpnia i września... umówiłam się na telefon tydzień przed preferowanym terminem wyjazdu i wtedy ustalimy...

kolezanka
@Karol

Jeżeli znajdą taką agencję, która to zagwarantuje to owszem, w wielu przypadkach trzeba mieć swoje auto albo kogoś z kim się wyjeżdża do pracy. Można dostać samochód służbowy i mieć go szybko odebranego, najlepiej wyjechać swoim samochodem, bo nawet jak skończy się nam praca to na własną rękę można poszukać sobie innego zatrudnienia, a bez auta to co najwyżej otrzymać komunikat zjazdu do Polski. Byłam kolego nie raz za granicą i nikt nikomu nic nie da za darmo. Poza tym najlepiej dojechać busem jak nie ma się auta i szukać takiej pracy, gdzie można od miejsca zakwaterowania dojść na pieszo do roboty- wtedy od nikogo nie jest się zależnym. Oferty w których są niby zapewniane dojazdy do pracy to bardzo nisko płatne zlecenia.

Kolezanka
@K

Skontaktuj się ze mną ja jestem chetna

@Kolezanka

....ale w jaki sposób?

Bylypracownik

Ostrzegam przed wyborem oferty na pakowanie soczewek do Florstadt w Niemczech. Koordynator niemiecki to jedna wielka porażka. Wszystko super do momentu podpisania umowy. Później brak kontaktu. Nawet nie mogliśmy skorzystać z wizyty u lekarza, ponieważ nie podał nam numeru ubezpieczenia. A jeśli chodzi o wypłatę to odejmują bardzo dużo pieniędzy z wypłaty nie wiadomo za co. Nawet (usunięte przez administratora)euro na miesiac nie wychodzi. Brak nadgodzin. Soboty wolne. Praca dziennie po 7-8 h. Nie decydujcie sie na wybor tej oferty!

last minute

Bardzo polecam firme

Monika Kowacz ImpactJob

Witam Państwa, niezmiernie nam miło, że wzbudzamy u konkurencji aż takie emocje :) Wszystkich niedowiarków prosimy o kontakt, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i postaramy się rozwiać wątpliwości. Problemy się zdarzają, ale służymy stałą pomocą i na pewno nie mamy zamiaru niczego ukrywać ani usuwać niepochlebnych komentarzy. Pozdrawiam, (usunięte przez administratora)

Roy
@Monika Kowacz ImpactJob

Tyle lat a firma dalej trzyma poziom. Oby tak dalej Polecamy:)

Wice

Mam porownanie i zadna z agencji im nie dorownuje

Tulip

Polecam wyjazdy z ta firma

Maksymilian

Polecam bo odnoszę wrażenie, że mają najlepszą opiekę wjazdową . A to jest bardzo ważne kierując się do pracy w Niemczech szczególnie jak się najlepiej jezyka za bardzo nie zna. Dla mnie ok

Monia

A jaka oferte masz?

Mini

A jaka oferte polecasz?

Robercik
@Maksymilian

Dla mnie najwazniejsze jest to ze zawsze moge na nich liczyc wiec czuje sie bezpiecznie wyjezdzajac wlasnie z nimi

Dla mnie ok

Lilek

Mogę tylko potwierdzic

Nik

Potwierdzam!

Szukam pracy
@Maksymilian

A gdzie pracujesz? Zastanawiamy sie z dziewczyna nad ta firma ale mamy tez inne oferty i chcemy to dobrze sprawdzic zanim wyjedziemy. Napiszesz cos wiecej?

Barbara
@Nik

Cześć, jak jest właściwie obecnie z wyjazdami poprzez ImpactJOB? Na czym dokładnie polega ta opieka? Czy firma zapewnia wszelkie potrzebne formalności czy może coś zostaje jeszcze do załatwienia przez Nas? Jak jest obecnie z testami na granicy? Czy trzeba za nie płacić z własnej kieszeni?

@Barbara

Cześć, wszelkie formalności załatwia firma, możliwe jest tylko ze firma będzie wymagała testu we własnym zakresie bądź Ci opłaca Zależy od firmy. Na granicach nie sprawdzają .

Loler

Potwierdzam, świetna firma!

Grom
@Maksymilian

A mają oferty bez niemieckiego?

Lolo
@Maksymilian

No ok ale ile u nich mozna zarobic? Bo organizacja to jedno a kasa drugie i chyba duzo wazniejsze?

Gogus
@Maksymilian

To jest bardzo dobra firma

Zostaw merytoryczną opinię o ImpactJob - Skawina

• Jak się pracuje w ImpactJob?

Zobacz opinie na temat firmy ImpactJob tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 344.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ImpactJob?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 160, z czego 112 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ImpactJob?

Kandydaci do pracy w ImpactJob napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ImpactJob