Opinie o ATW.SA w Zagórz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy ATW.SA. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ATW.SA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ATW.SA w Zagórz

Patryk Nowy wpis

ATW czyli nowy www.organiclife.com.pl/ organic life polska tak? NIE polecam! Plan na pozór bardzo prosty i wszystkie pięknie, ale skoro to mlm to nie powinno byc ograniczonych zarobków a w planie widocznie to widać przykład: 4% czyli Lider osiągam kiedy mam kiedy 2 nogi które będą mieć po 200 zl obrotu, a 3 razem z moją ma mieć 200, 4% jest to miedzynarodowa pula prowizyjna = nigdy nie wiemy ile tego będzie, czyli za obrót mojej grupy na poziomie ok 600 zł dostaje za to miedzy 40-100 zł wiec do konca nie wiem ile a dodatkowo okazuje się że jesli wyniesie ona wiecej to nie dostane wiecej ;/ kolejny oułap to 8% kiedy każda z nóg przekroczy 1000 zl obrotu czyli ok 3 tys, dostajesz 150-500 zl czyli miedzy tym 100 a 150 zł jest różnica której generalnie nie dostaje dystrybutor!!! w dodatku podział jest taki że 3 nogi muszą działać, jesli mam dwie to muszę nadrabiać swoim kolejnym kontem! Bardzo prosty, niepozorny plan a takie kwiatki. Firma jest juz prawie 2 lata na rynku a kiedy szukałam liderów na min poziomie 17 czy 22% nie ma takich i nikt nie potrafi odp na moje pytania ;/ nie wiadomo z kim sie kontaktowac, bo tel na stronie nieodp...historia firmy ATW zostawia wiele do zyczenia....plan niejasny, nie wspomnę o tym ze opakowania i produkty zostawiają wiele do życzenia, tak testowałam je kupiałam paste, szampon, krem do twarzy, serum i smocza krew - jedyna dobra rzecz, ale na rynku sa tansze ;/ reszta szit totalny, zeby zbrazowiały po tyg, serum jak woda...z reszta proukty mozna kupic samemu na stronie i pozniej dostaje sie propozycje znizek i tak wiec po co to pormowac ;/ach i nie sa wegetariańskie, mają w składzie niektórych zwierzęce składniki, gdzie sa produktowane? Proszę spr adres na google jaka siedziba..

OGON LISA

Ta firma to raj dla nas biedaków z Podkarpacia.Wielu z nas dzięki panu dyrektorowi poznalo swoją wartość.To dzieki jego premi wydajnosciowej moglem sobie kupić buty.Myślę że dzięki kamerom zainstalowanym wszędzie zostanę gwiazdą telewizji przemyslowej.Tak że dzieki ci dyrektorze ,praca w tej firmie.to zaszczyt i honor. To. bylem ja OGON LISA

Zostaw merytoryczną opinię o ATW.SA - Zagórz

ATW.SA