Opinie o ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Jelenia Góra

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Jelenia Góra

Zdzisława So.

Jestem na 3 zleceniu i wszystko jest ok. Polecam.

Majka

Nie polecam. Nie mają nic nowego do zaoferowania Działają na starych zasadach. Za mało płacą. Marne ubezpieczenie. Jestem na ostatnim ich zleceniu. NIE WYJADĘ Z NIMI WIĘCEJ. NIE POLECAM.

Opiekunka Irena Glińska

Firma godna polecenia. Pracuje z nimi z nimi od lat. Są w porządku. Rodziny różne - ale jest duży wybór. Jak coś się nie układa organizują przejazd w inne miejsce - dobra współpraca.

Kinia

Byłam pełna obaw ale niepotrzebnie, jestem po dwóch zleceniach w Active Care i spokojnie mogę tę agencję polecić. Nie wiem dlaczego niektórzy piszą tu w brzydki sposób o koordynatorkach - te Panie są naprawdę bardzo uprzejme i robią swoją pracę. Poziom rozmowy i współpracy też zależy od drugiej strony. Dziękuję i pozdrawiam zadowolone opiekunki. Kinga O.

Opiekunka Osób Starszych

Weryfikacja języka + rozmowa na temat doświadczenia i oczekiwań co do warunków zatrudnienia.

w zależności od poziomu języka - weryfikacja przez koordynatorów z biura w PL oraz w DE (rozmowa z Niemcami)

logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Jelenia Góra
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Opiekunka osób starszych
Jelenia Góra
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Krzysztof

Wszystko Ok. Umowa dotarła na czas, mimo że od akceptacji do wyjazdu było 3 dni. Rzetelnie przedstawiony problem podopiecznego - zawsze lepiej jechać na miejsca sprawdzone- a mają takich sporo. Kontakt z agencją -ok. Nie zawsze można się dodzwonić ale oddzwaniają.

Danuta W-K

Współpracuje z Firmą Active Care już od wielu lat. Polecam każdemu! Bardzo kompetentne Koordynatorki, które zawsze służą pomocą i miła rozmowa. Świetna organizacja i zainteresowanie pracownikiem. Jest to druga firma w której pracuje i jestem pewna że więcej nie będzie bo Active Care spełnia wszystkie moje wyobrażenia dotyczące wspaniałej współpracy! Jeżeli szukacie firmy godnej polecenia to Active Care jest właśnie taka firma.

Honorata

Polecam Active Care. Dobra rzetelna firma, przejrzysta umowa, dobre pieniadze i super kontakt. Wszystkie 6 wyjazdów z nimi bez najmniejszych problemów. Tak trzymać!

Opiekunka

Wyjeżdżam z różnymi agencjami. Nie ukrywam że wybieram zawsze korzystniejszą ofertę. Tę agencję zapamiętałam doskonale, mimo że wyjeżdżałam z nimi tylko raz, kilka lat temu.Interweniowałam w sprawie pracy w ogrodzie.Niestety odpowiedź była jednoznaczna cyt. o..... przecież korona z głowy pani nie spadnie jak jedną trawkę pani wyrwie:-):-):-):-)

Viola
@Opiekunka

No!!!! dyspozycyjność 24 g.na dobę, gospodyni, sprzątaczka i w nagrodę ogrodniczka

@Viola

W naszej umowie jest wyraźnie napisane, jakie są obowiązki opiekuna i zapewniam Panią, że pilęgnacja ogrodu do nich nie należy. Inną kwestią jest, że wiele opiekunów i opiekunek robi to, bo po prostu to lubi - szczególnie latem - dbać o ogród czy skosić trawę. Czy jesienią pozamiatać liście przed domem. Natomiast na pewno nigdy nie wymagaliśmy ani nie przymuszaliśmy do takich prac opiekunów czy opiekunki :) Sami byśmy bata na siebie kręcili - umowa mówi o tym jasno. Opieka i sprzątanie domu - nie prace ogrodnicze, nie mycie okien, nie odgracanie garażu.

Maria
@ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

W waszej umowie też jest napisane 35 godzin pracy tygodniowo. Tylko jak się to ma do rzeczywistości.

Aneta
@Viola

Nikt pani nie wysyła na siłę, zresztą pracuję tu i ani sprzątaczką, ani ogrodnikiem nie jestem. W umowie jest jasno napisane, że nie wykonujemy takich prac.

Kora

Super agencja. Bardzo zmieniła się na plus od swoich początków. Lepsze zlecenia, większy wybór. Lepsze elastyczne umowy. Dobre pieniądze. Super kontakt z biurem. Pracuje z nimi okresowo od kilku lat. Polecam.

Weronika
@Kora

Co to znaczy, że umowy są elastyczne i że jeszcze lepsze? Bardziej chodzi mi o elastyczność umów - co masz przez to na myśli?

Elżbieta Kownacka

Po 5 latach jestem zadowolona ze współpracy. Uczciwa agencja z dobrymi warunkami i alternatywą zatrudnienia. Duży wybór ofert. Doceniają stałych pracowników. Dziękuję :)

Jack

Polecam Active Care. Wszystko na poziomie i z kulturą ???? Oby więcej takich agencji na rynku.

Żaneta H.

Agencja jakich wiele innych na rynku. Nie płacą kokosów. Ale i umowa nie różni się znacznie od innych. Ta ma warunki niemieckie ale już coraz więcej firm je ma, więc to żadne wow. Zlecenia jak się trafi. To nie zależy od agencji. Ta kiedyś miała dużo ofert nad morzem.Teraz jakby mniej. Ostatecznie Ok, bo wszystko było w porządku. Na początek śmiało można z nimi jechać.

Kinia

Byłam z nimi 5 razy na zleceniu. Obecnie szykuje się do kolejnego. Z każdym wyjazdem kasa wyższa ale to dlatego że uczę się języka, bo doświadczenie nie jest punktowane za bardzo tylko język. Poza tym Ok. Nie ma się do czego przyczepić.

Bożenka
@Kinia

Rozumiem że ważny jest język chociaż komunikatywny, dobre referencje, ale doświadczenie to podstawa. Czytam te opinie i mam wrażenie że wszystkie są jednakowe.Wyplata na czas, załatwiony bus przecież to podstawa. Szkoda ze tak wiele opinii tak niewiele wnosi(-:(-:(-:

@Bożenka

Pani Bożeno - zgadza się bez doświadczenia ciężko w ogóle o zlecenia- niestety język jest niemniej ważny. Panie często są oburzone, że po latach pracy z językiem podstawowym proponujemy niskie stawki- niestety takie są realia, że doświadczenie nie wystarczy- trzeba mówić conajmniej komunikatywnie, a najlepiej na poziomie B1 , co nie jest trudne, jeśli faktycznie spędza się w Niemczech większość roku. Proszę pamiętać, że w agencjach punktowane jest niestety wszystko: i doświadczenie, i język, i nocki, i transfer, i posiadanie aktywnego prawa jazdy, i ilośc osób do opieki. I te czynniki wpływają na wysokość wynagrodzenia, nie samo tylko doświadczenie.

Wicia

Jak dla mnie jeden wyjazd z tą firmą wystarczy. Na miejscu zderzyłam się z rzeczywistością. Za małe pieniądze na warunki jakie proponują. Zamawiajcie same busa. Ja zyskałam na tym 20 euro. Odciążycie Panie z biura:-)

@Wicia

Pani WICIA. Przykro nam, że wystawia Pani taką opinię po podpisaniu umowy, gdzie ZGADZA SIĘ Pani z jej warunkami. Podkreślamy ponownie- nie zmuszamy Pań do wyjazdów. Płacimy tyle, ile możemy, a wszelkie negocjaje płacowe odbywają się przed podpisaniem umowy. Ponadto nie rozumiemy wpisu, że zyskała Pani 20 Euro na busie, u nas Panie nie płacą za busa ani ta kwota nie jest potrącana od Pani wypłaty- koszty przejazdu pokrywamy zawsze my. Pozdrawiamy mimo wszystko i życzymy powodzenia :)

@ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Panie Pracodawca:-):-):-):-),niestety stawki macie małe, Przewoźnik bierze mniej niż wasze kwoty na rachunkach wystawionych dla podopiecznych. Tyle w temacie.

@ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Szanowny Panie! koszty busa pokrywa podopieczna. W rachunkach przez Was wystawionych oprócz usług opieki jest też zapis o zwrocie kosztów podróży. Pisze Pan cyt. "koszty przejazdu pokrywamy zawsze my" Co za bzdura! A już całkowitym absurdem byłoby potrącenie tej kwoty z wypłaty.Tak na przyszłość. Moje imie w wołaczu ma końcówkę - iu.

Benia

Dobra Agencja. Sprawdziłam kilka razy i spokojnie mogę polecić.

Kaśka

Od półtora roku testuje różne agencje. Ta jest w porządku. Umowa ok. Rodzina nie ma tragedi. Wiadomo - nie każdy się do tej pracy nadaje. Zaliczki - nie korzystam to nie wiem. Kontakt z koordynatorkami - poprawny.

Zofia
@Kaśka

To fajnie :) A często masz zlecenia? Jak wygląda kwestia urlopów w takiej pracy?

Kaśka
@Zofia

Zofia urlop jest jak jesteś na przerwie w kraju :) Jeżdżę naprzemiennie- co kilka tygodni na dwa miesiace- taki rytm wymusza umowa i mi to pasuje

Majka
@Zofia

Kwestia urlopów? Na umowie zlecenia nie ma czegoś takiego jak urlop. Jeżeli pracujesz na niemieckich warunkach nie masz też ubezpieczenia w Polsce.Zlecenia są. Tylko trzeba wziąć pod uwagę jak ciężkie, za jakie pieniądze i na jaką przerwę możesz liczyć (chodzi mi o czas tylko dla siebie np zamykasz za sobą drzwi i wychodzisz na miasto.

Aneta P
@Majka

Podpisując umowę, niezależnie od warunków, zgadzamy się na nie. Nikt nas do tego nie zmusza. Chyba jasne jest że jeśli się jedzie na niemieckich warunkach, nie mamy ubezpieczenia w Polsce. Czytajcie umowy drogie Panie.

Maria
@Aneta P

Czytamy droga Pani i mamy nadzieję, że coś się zmieni w tym temacie. Zwłaszcza jeżeli chodzi o tzw. warunki niemieckie.

Małgorzata

Jeżdżę z różnymi agencjami. Teraz akurat jestem z Active Care. Fakt pieniądze umiarkowane. Ale poza tym agencja Ok. Rodziny różne, ale mi akurat trafiła się całkiem fajna familia. Kontakt z agencją w porządku.

Roman
@Małgorzata

Umiarkowane to znaczy ile? 4k na rękę chociaż się zarobi tu?

Mira

Jakiś czas temu jeździłam z tą firmą. Na szczęście zmieniłam na inną. Dziś mam większe pieniądze, lepsze ubezepieczenie i satysfakcję że odważyłam się na zmiany. Czy polecam tę firmę. Nie! Moja zmienniczka także z dobrym niemieckim miała mniejsze wynagrodzenie, Co prawda tylko 50 euro. Ale fakt jest faktem.

Iwona

A ja sobie bardzo chwale te agencje. Sztele zależą od rodzin a wiadomo że agencja ma tylko krótką informację o rodzinie a to my na miejscu dopiero robimy rozeznanie co to za przypadek. Byłam z AC już kilka razy i rodziny były różne. Ale agencji nie mam nic do zarzucenia - dobry, stały kontakt, poinformowani, pomocni. Nie rozumiem jak ktoś pisze omijać- nawet trudne sytuację zawsze można rozwiązać.

Lena

Polecam. Dobre zlecenia, kasa na czas.

Zostaw merytoryczną opinię o ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Jelenia Góra

• Jak się pracuje w ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 195.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 183, z czego 127 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
3.5/5 Na podstawie 228 ocen.

ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ