Opinie o ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Jelenia Góra

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Jelenia Góra

Opiekun

Witam. Pracowalem z Promedica na oddelegowaniu, potem w Domach opieki w Polsce na umowie o prace, teraz mam tzw. Gewerbe w Niemczech. Bardzo zaciekawil mnie typ tej niemieckiej umowy to sie podpisuje jakies zlecenie na dany wyjazd jak to wyglada?

Bożena
@Opiekun

A znasz powiedzenie ,,zamienił stryjek siekierkę na kijek,,Tak mają się niemieckie warunki do polskiej umowy o pracę.

Pytam sie firmy a nie o zadne kijki nie podoba sie firma to prosze nie pracowac

Jaga
@Zainteresowany

Jeszcze nie pracujesz.Pytasz tylko i z takim tekstem wyskakujesz.A tak na marginesie używaj znaków interpunkcyjnych.

Bożena
@Opiekun

Nie doczekasz się odpowiedzi,a jeżeli już to bez konkretów. KONTAKT TELEFONICZNY. HAHAHA

Jagoda

Firma AC odprowadza skladki od kazdego wyjazdu na warunkach pl, i co miesiąc na warunkach niem. Skladki niemieckie mozna potem przepisac w zusie do polskiej emerytury. Trzeba tylko sie tam osobiście pofatygowac. Mam wybor - moge jechac na legalu i sie o to nie martwic, moge jechac na czarno i zbierac do skarpety na emeryture. Jak komuś coś nie pasuje - moze sobie skladki sam opłacać, ciekawe jak długo pociągnie powyżej średniej????? Zadna firma w Polsce nie zaproponowała mi jeszcze lepszych warunków wynagrodzenia " na papierze" niż AC , jak dotąd. W tej branzy jest (usunięte przez administratora) - a potem sie okazuje ze skladekk nie ma, albo są o polowe niższe niż obiecywano. Wlasnie dostalam PIT za 2021 - wszystko sie zgadza. Wynagrodzenie moze nie jest najwyzsze na rynku - ale to wy wybieracie. Robicie z siebie kobity ofiary systemu. NIe rozumiem tego pieniactwa ???????

Kaśka
@Jagoda

Kobito!!!! Jakie pieniactwo. Super że niektóre są zadowolone z tego co dostają.O warunkach niemieckich, o minimalnej w Niemczech, o składkach ZUS w Polsce, powinien się wypowiedzieć się zleceniodawca. Nie sekretarka a co dopiero opiekunka.

Iwona

Zgadzam się w 100%

Mona
@Jagoda

Jakie przepisywanie skladek? Tylko do pewnej dlugosci pracy.A emerytura niemieckka opiekunek to pic zaledwie jakieś kilka euro przy naszych skladkach.poczytaj sobie. A co do ofiary systemu to rzeczywiście coś w tym jest człowiek jest tam ofiarą bo pracuje tam na kilka etatów praczka kucharką sprzataczka pielęgniarka slow mi już brak

Omijać szerokim łukiem.Agencja nie interesuję się pracownikiem.Do tej pory nie mam pieniędzy na koncie chociaż 10 był w sobotę.Przelew wykonano późno w piątek.Kasa się nie zgadza,oszukali mnie na pieniądzach.Nikt nie odbiera telefonów.Szkoda czasu na (usunięte przez administratora)

Jeżeli dostała Pani informację, że przelew poszedł późno w piątek- musiał jej Pani udzielić pracownik firmy ACTIVE CARE . Czyli telefony odbieramy. Może nie każdy i natychmiast ale oddwaniamy i odpisujemy na smsy. Jeżeli przelew poszedł do Pani w piątek wieczorem- pieniądze otrzymała Pani w poniedziałek po południu. To bardzo dobrze, że pilnuje Pani planowych wypłat, jednak prosze pamietać, że nie mamy wpływu na czas księgowania przelewów. Nazywać kogoś (usunięte przez administratora) z takiego powodu jest naszym zdaniem co najmniej niesprawiedliwe i nie w porządku. Mimo wszystko - pozdrawiamy.

GOSIA
@ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

W umowie jest zapis do 10 -tego dnia po przepracowanym miesiącu.Najpóźniej 10-ego pieniążki powinny znaleźć się na koncie.Opóźnienie wynika tylko z Waszej winy,a nie z tego że nie macie wpływu na cas ksiegowania:):):)

@GOSIA

Pieniądze muszą zostać przelane do 10 dnia każdego miesiąca. Mój bank księguje wpłaty również w weekend. Nie wiem o co się Pani tu tak ściera? Podobnych firm jest mnóstwo na rynku, proszę się w promedice zatrudnić, tam będzie na bank lepiej ????

GOSIA
@Aneta

Czegoś Pani nie rozumie.Pieniążki mają być na koncie pracownika najpóźniej 10 -tego następnego miesiąca. Skoro ktos pisze, że 12-tego jeszcze nie wpłynęły tzn, że winę ponosi tylko i wyłącznie pracodawcą,bo opóźnił wysłanie przelewu.Więc proszę nie pisać bzdur.Jest Pani bardzo emocjonalna.Mam nadzieję, że tylko tu na forum.Nie prosiłam o radę i nie rozumiem ostatniego zdania.Jest stwierdzeniem, czy też sądząc po znakach pytaniem?

Magdalena

Firma godna zaufania polecam

Opiekunka Osób Starszych

Weryfikacja języka + rozmowa na temat doświadczenia i oczekiwań co do warunków zatrudnienia.

w zależności od poziomu języka - weryfikacja przez koordynatorów z biura w PL oraz w DE (rozmowa z Niemcami)

logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Opiekunka osób starszych
Jelenia Góra
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Zatrudnimy betoniarza
Candidate Competente GmbH
logo firmy Ratownik medyczny
KCM Clinic S.A.
Jola

Na dzień dobry wpis pracodawcy. Straszenie właściciela karami z kodeksu karnego jest co najmniej nie na miejscu.No cóż dobrych opinii jedna osoba może napisać nawet kilka::-)-) te złe piszą zawiedzione opiekunki. Uważam że wpisy zgodne z regulaminem nie powinny być usuwane, a odpowiedź właściciela powinna być krótka i rzeczowa.

@Jola

Krótka i rzeczowa odpowiedź właściciela Pani Jolu: Wpisy obraźliwe, szkalujące pracownikow lub właścicieli AC lub ubliżające innym forumowiczom tu piszącym są i będą usuwane przez administratora forum. Na wstępie piszemy o karach - bo niestety w tej branży zdecydowana większość Pań jest mało poważna- podpisuje umowy z kilkoma agencjami na raz, po czym nie wsiada do busa, przestaje nagle odbierać telefony itp. NIESTETY również mnóstwo Pań i Panów pracujących w opiece ma problem z ALKOHOLEM oraz NIESTETY zdarzają się przypadki KRADZIEŻY. ZłE OPINIE - niestety w większości przypadków są pisane przez: - właśnie te "ZAWIEDZIONE" Panie, ktore często nie wykonały swoich obowiązków, dostały opisaną powyżej karę i uważają że "odegrają " się obsmarowując AC w internecie - konkurencję, - trole internetowe, które mają za to płacone, żeby robić czarny PR Jeżeli negatywna opinia nie narusza dóbr osobistych innych użytkowniów, nie zawiera wulgaryzmów lub kłamstw na temat firmy- nie jest usuwana- o czym może się Pani przekonać analizując forum. Pozdrawiamy.

@Jola

Te złe piszą osoby, które zawiodły firmę. Ja tu pracuję jako opiekunka od kilku lat. Nikt mnie nie straszy paragrafami, bo nie ma powodu. Natomiast trafiłam na kilka zmienniczek, które powinny pójść siedzieć za swoje wyczyny. Ja ze spokojnym sumieniem polecam firmę.

Aneta

Kochana, dwa razy zmieniałam alkoholiczki i nigdy nie pomyślała bym że nimi są. Były to kobiety zadbane, z jedną pracowałam rok, z inną trzy zmiany.... Zaufałam ja i zaufała rodzina... A tu po jakimś czasie kuku... Nie ma tu dobrych trolli. Ja pracuję w opiece ponad 10 lat. Spotykałam różne osoby. Tutaj pracuję od 4 lat. Firma naprawdę nigdy mnie nie zawiodła, natomiast zmienniczki... Masakra. W takiej firmie na w da się poznać człowieka na odległość, dlatego kary za chlanie w robocie są niskie, bo firma na tym traci. Wiem to na pewno. Pozdrawiam

Milutka
@Aneta

Aneta pojechałaś po całości firmę.Własnie przyznałaś jaka to firma skoro zatrudnia alkoholiczki.A tym bardziej zatrudnia takie osoby przez rok ,czy nawet kilka zmian.Dziwne są Twoje opinie ,jeszcze dziwniejsze podejście do tematu.

Basia
@Aneta

Myślisz tylko o firmie.Co za egoistyczne podejście. Osobiście bardziej żałuję podopiecznych i ich rodzin liczących na pomoc.Szkoda,że o tym nie pomyślałaś.KOCHANA nikt z firmy nie jedzie po takiej opiekunce i nie świeci oczami.To właśnie MY płacimy za błędy firmy w procesie rekrutacji.To my na nowo musimy odbudowć zaufanie.Pijąca opiekunka zapłaci karę.A firma jak sama piszesz ,,nie pozna człowieka na odległość ,, i wyśle go do opieki.

Aneta

Nie mam pleców, po prostu uczciwie pracuję, nie dając podstaw do straszenia paragrafami.

@Basia

Na takich zasadach działają wszystkie firmy oferujące pracę w opiece. Miałam zmienniczki alkoholiczki, jednak rodzina polegała na mnie. Dlatego teraz staram się obserwować inne kobiety, proszę firmę o uczciwe zmienniczki. Nie mam zamiaru wstydzić się za kogoś i ponosić konsekwencje niekompetencji obcych mi osób. Bo każdy, kto jedzie opiekować się starszą, schorowaną osobą , powinien mieć poukładane w głowie. Jesteśmy dorosłymi ludźmi, bierzmy odpowiedzialność za swoje czyny i nie przypisujemy swojej niesubordynacji firmie. Będę bronić AC, bo pracuję tu już od kilku lat i nigdy się na nich nie zawiodłam.

@Aneta

Mylisz się moją droga.Tu nie chodzi o straszenie paragrafami ,bo masz je w umowie.Złe opinie wystawiają przede wszystkim opiekunki które zawiodła firma.Te super dobre , które czytałam, no cóż mam wątpliwości do tego kto je pisał.

@Jagoda

To napisz, w jaki sposób skrzywdziła Cię firma?

@Aneta

Przeczytaj moją opinię jeszcze raz:):)Czy gdzieś napisałam że firma mnie skrzywdziła?Na pewno jesteś świetną opiekunką,ale masz problem ze zrozumieniem tekstu.

@Jagoda

Dobrze zrozumiałam Twój wpis. Skoro firma Cię nie skrzywdziła, to dlaczego wątpisz w te pozytywne opinie? Jedno nie przeczy drugiemu.

Gosia
@Aneta

I zrozum człowieku o co chodzi.Masakra.

Magdalena-
@ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

LUDZIE bądźmy dla siebie dobrzy.Realnie podchodźmy do sytuacji.Opieka to nie praca odkurzania figur woskowych..Można wszystko omówić telefonicznie z koordynatorką-opiekunką danej sztelli,Ma firma już,,,Troche""doświadczenia,szanując własną opinię egzystencję napewno rozwiąże umowę z ,,rodzinami MINAM wybuchowymi"-w tym rzecz ,że polskie firmy jak ACTIVE CARE łączą tak troskę o podopiecznych jak i opiekunki. Gorzej w typowo,,niemieckich""firmach gdzie rodzina niemiecka zawsze ma rację,a rezygnację przepłacasz nie tylko stratą wynagrodzenia ale i karami. DLATEGO ACTIVE CARE -jako firma jest bezkonkurencyjna. Życzę SZCZĘŚLIWYCH I zdrowych świat tak tym co spędzają je w kraju i tym co ,,NA SŁUŻBIE"" Gośka

Kaja
@Magdalena-

Nie wiem czy zwracać się do Ciebie Gosiu ,czy też Magdaleno????Opiekunka to bardzo odpowiedzialne zadanie i tak należy je traktować.Dla mnie to praca NIE SŁUŻBA.Nigdy nie miałam problemu z niemiecką rodziną.Każda polska firma jest super do momentu kiedy wszystko jest super.Nie dzwonisz ,nie uskarżasz się, nie narzekasz.Jeżeli znasz język prędzej dogadasz się z rodziną niemiecką niż z tymi bezkonkurencyjnymi firmami:):)

Gosia

Czytam te różne opinie i zarzuty wobec firmy. Przecież to nie firma jest winna jakie relacje sobie zbudujemy z podopiecznym. A jak wszyscy wiemy podopieczni i opiekunki są różni. Współpracuję z Active Care parę lat i jestem zadowolona ze współpracy ( owszem stawki mogłyby być wyższe :) ). przez te lata raz zdarzyło się poprosić o zmianę miejsca lecz sytuacja była wyjątkowa. Mobbing, stres i ważenie 40 gramów makaronu na obiad + wykłady na każdym kroku. Tacy oszczędni podopieczni. Po 3 tygodniach zmiana miejsca pracy. Zmienniczki...25 letnia pani psycholog, która stwierdziła " przyjechałam tutaj nażreć się na ich koszt" kupowała tylko w Edece tzw gotowce. Inna kombinowała z paragonami aby mieć pokrycie na swoje zakupy do domu. Zmienniczka z pechowej stelli miała wygląd kryminalistki i faktycznie po tygodniu pobytu okradła podopiecznych i ich sąsiadów. Przyjeżdżają też takie, którym nic się nie podoba i wszystko chcą zmieniać, krzyczą , podniesionym głosem wydają komendy. brak im cierpliwości i zrozumienia podopiecznych. Owszem starsi ludzie miewają humory. "Mojej Babci" też zdarzy się napad lecz jest to tak rzadko, że nie zwracam na to uwagi. Fakt dużym wsparciem jest rodzina. Nie ma więc większych problemów. Od 2 lat mam stałą zmienniczkę i jest nam prawie jak w rodzinie . Polecam Active Care

marcin k.

firma solidna. panie w biurze kompetentne i mile. zawsze pomocne. klarowna prezentacja umowy. wyplata zawsze na czas. mialem okazje pracowac w kilku agencjach opieki ta jest najrzetelniejsza.

0000920257

Marzena.Firma rzetelna polecam

0000920257

Firma Rzetelna

Magda

Jestem od kilku miesięcy związana z ta firma. Współpraca przebiega bardzo sprawnie. Koordynatorzy są mili i kompetętni. Wracam chętnie do mojej podopiecznej i wiem że nie muszę o nic martwić. Pieniądze są na czas. Podróż jest dobrze zorganizowana. Wszystko jest zawsze do dogadania :) Polecam

Agencja na prawdę w porządku. Przynajmniej na razie - jadę z nimi 2-gi raz na warunkach niemieckich, które polecam. Proste i przejrzyste. Składki idą do niemieckiej kasy na emeryturę i ubezpieczenie po niemiecku. Dwa minusy tej umowy: - nie ma ubezpieczenia w PL - firma coś tam proponuje w zamian - ale trzeba dopytać, ja mam swoje prywatne ubezpieczenie, to nie dociekałam, - dzień podróży nie jest wliczony do pracy ani do ubezpieczenia - to trochę lipa :( Jeśli chodzi o rodziny - ja trafiłam na taką normalną, ani przesadnie super, ani znowu jakąś straszną- standardowi, oszczędni :) Niemcy.

niezadowolona
@Ewa

jezdzilam z nimi, szalu nie bylo. wiecznie o czyms zapominali, za to swoich regul trzymaja sie sztywno po dzis dzien. jak odmowisz raz, to firma sie obraza i na kazde pytanie odpowiada: OFERTA NIEAKTUALNA:D a dopiero co wypuszczona do sieci :)))

@niezadowolona

Pisze Pani nieprawdę. Nie wiem jaki ma Pani w tym cel?

@niezadowolona

Firmy nie polecam za matactwa i kłamstwa. Kary u nich to norma,a rodzina zawsze ma rację. Taka taktyka na robienie kasy.

Milutka
@Kasia

Kasia. Jak widać bardzo zadowolona jest pani Aneta.Opiekunka która pisze cyt.cywilizowane opinie:):):) i ta sama która używa określenia,, opiekunka jelenia,,

@Kasia

Jak się zasłuży na karę, to się ją otrzymuje. Ja jakoś przez kilka lat żadnej kary nie dostałam. Przeciwnie. Rodzina to nasz pracodawca, a my powinnyśmy znać swoje prawa i przedstawiać je rodzinie. Z kłamstwem i matactwem też się jakoś nie spotkałam. A Pani może przytoczy jakieś przykłady, za co te kary i jakie kłamstwa i matactwa zachodzą w firmie, bo tych kilka słów nie wystarczy.

@niezadowolona

Pani Niezadowolona - odmówienie oferty w momencie akceptu (kiedy rodzina potwierdza pani przyjazd) a NIE PRZYJĘCIE oferty w momencie przedstawiania go (gdy rekruterka opowiada o nim pierwszy raz) to dwie różne sytuacje. W pierwszym przypadku to mówiąc kolokwialnie- WYSTAWIENIE agencji i rodziny- takie osoby nie są już brane pod uwagę w żadnych procesach rekrutacyjnych i lądują na specjalnej liście "pań niepoważnych". Proszę się nie dziwić. Nikt nie chce z takimi współpracować.

Edyta
@Kasia

Bzdury Kasia piszesz. Kłamią to często same rodziny niestety. A opiekunki -zmienniczki to już szczyt jak potrafią klamać i wrabiać. Na to niestety agencja nie pomożea sama często ma przez to problem. Wiem bo sama to pracujac w AC przerobiłam. Przyjechała taka jedna na skoczka i takie zamieszanie zrobiła, że odbiło się czkawką na mnie i na agencji - a jeździlam do tej rodziny od lat.... krwi baba napsuła wszystkim. Rodzina zrezygnowała z opiekunek. Najlepiej znaleźć sobie rodzinę j zmieniać się tam z koleżanką. I wtedy miejsce jest pewne i praca spokojna.

@ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Często te opowiesci:):):) rekruterki nijak się maja do rzeczywistości.

@Kinia

Rekruterki?

@Aneta

Tak Aneto! Rekruterki.Zdziwiona?To słowa pracodawcy.Wpis z dn.19.10.2022r.:):):):):):)

@Kinia

Miałam na myśli niekompetencję, bo najczęściej nieodpowiednie na swoim stanowisku są opiekunki. Rekruterki w tej firmie są jak najbardziej kompetentne.

@Aneta

Odwracasz kota ogonem:) Najpierw przeczytaj tekst ze zrozumieniem, a dopiero później próbuj znaleźć dziurę w całym.:):):):).

Polecam. Uczciwa agencja, duży wybór zleceń. Jestem juz na 5 zleceniu i wszystko gra.

Magda

Także polecam tą firmę. Organizacja dobra. Współpraca z koordynatorami też. Wypłata nawet wcześniej. Zlecenie takie jak w opisie. Czasem może trudno się dodzwonić ale jak ma się kontakt bezpośrednio ze swoim koordynatorem to już nie ma tego problemu. Pozdrawiam

Olena

Agencja w porządku. Opieka koordyntora na prawdę jest - panie dzwonią i pytają nawet po podpisaniu umowy i wysłaniu już na sztele (co niestety nie zawsze jest oczywiste i nie we wszystkich agencjach- znam takie, co po podpisaniu umowy urywaja kontakt - radź sobie człowieku sam). Trochę więcej mogliby płacić, ale ponoć takich mają partnerów, że stawki żyłują. Rodzina - jak się trafi, raczej zgadza się z opisem.

Też tak myślę. Firma jest w porządku. Pozdrawiam

Jan
@Olena

Możesz podać więcej konkretów.

Weronika
@Olena

To da się tutaj tak z 4 tysiące netto wyciągnąć? Bo piszesz, że mogliby trochę więcej płacić... Ale dla mnie takie 4000 zł byłoby super. :)

@Weronika

Witam! Da się. Zależy tylko od znajomości języka.

Olena
@Weronika

Przy języku komunikatywnym za miesiąc pracy jesteś w stanie zarobić 6000- 7000 zł. Bez dodatkowych kosztów. Dla kogoś kto jeździ już od lat mogłoby być trochę więcej. Dla kogoś kto zaczyna całkiem dobre pieniądze.

Jadwiga
@Olena

Olena Nie rozumiem po co mają dzwonić i zawracać gitarę jak wszystko ok. To my powinniśmy dzwonić jeżeli zachodzi potrzeba.Jakoś nie czuję potrzeby konwersacji z koordynatorką bo nie sądzę by była ciekawa w jakim humorze jest podopieczna. A na tej stronie prawie każda opinia zawiera informacje zapewniające że nie koordynatorki dzwonią,interesuja się. Po co te zapewnienia, czy przez to ma być opieka łatwiejsza, lżejsza czy też nie może firma lepsza. :-)

Aktualność
Szanowni Użytkownicy. Informujemy uprzejmie, że wszelkie komentarze obraźliwe, szkalujące pracowników lub właścicieli biura Active Care będą usuwane. Przypominamy również, że forum służy do wyrażania opinii na temat firmy, nie zaś do rozwiązywania sporów, wyzywania, agresywnego wypowiadania się na temat opieki, zawodu czy podopiecznych, czy rekrutowania ochotników do agencji konkurencyjnych poprzez wypisywanie kłamstw i podpuszczanie innych uzytkowników.
Także wolność słowa i wyrażania opinii w internecie jest ograniczona ze względu na ochronę dóbr osobistych innych osób. Nieodpowiedni wpis, naruszający te dobra na forum internetowym może być podstawą do wymierzenia sprawcy kary przewidzianej w kodeksie karnym.
Aneta

Zgadzam się. Nie rozumiem ludzi, którzy czasem w obrzydliwy sposób hejtują. Jeśli komuś coś nie odpowiada, coś się nie zgadza, to wystarczy zadzwonić do firmy i to zgłosić, a nie wylewać wiadro pomyj w internecie. Opinie, nawet te negatywne można wyrazić w cywilizowany sposób. Pozdrawiam.

Jola
@Aneta

A ja sądzę, że cywilizowane jest społeczeństwo, naród, ludzie. Wyrazić się w można negatywnie, ale w sposób kulturalny. Wiem co to jest hejtowanie. Obrzydliwie, to można się o kimś wyrazić. Niczego podobnego tu nie znalazłam, a już broń Boże,, wylanego wiadra pomyj,, Spokojnej nocy Pani Aneto.

Melka

O.... jej ale się wystraszyłam. Po takiej informacji nie chce pracować z Wami

Ana

Jak tu wierzyć w te opinie skoro.Są jak giełda. Rano było 508 a w południe spadek o dwie. ZADZIWIAJĄCE ZJAWISKO(-:(-:(-:(-:(-:(-:

@Ana

To Pani liczy opinie? Radzę najpierw raz pojechać do pracy, przekonać się że można wierzyć lub nie i tyle

Majka

A mi wszystko jedno z jaką jest firmą jadę. Do mnie przemawia tylko wysokość wynagrodzenia. Co mi po telefonie od firmy jak jestem 500 km od nich.Staż pracy i bycie w różnych miejscach uczy zaradności i pewności jak sobie radzić w sytuacjach kiedy zdane jesteśmy tylko na siebie. KAŻDEJ OPIEKUNCE RADZĘ JEŻELI COŚ SIĘ DZIEJE NIE DZWOŃCIE TYLKO PISZCIE MEILA DO FIRMY I OCZEKUJCIE PISEMNEJ ODPOWIEDZI. WTEDY SYTUACJA JEST JASNA. NIKT NIE MOŻE MI ZARZUCIĆ ŻE OPUSCILAM PODOPIECZNĄ NP. W SYTUACJI ZAGRAŻAJĄCEJ MOJEMU ZDROWIU.:-)

Aga
@Majka

Zgadzam się w 100 % : )

Ryszard

Agencja w porządku. Jestem zadowolony. Jako emeryt korzystam z umowy na warunkach niemieckich. Dorabiam do emerytury i jestem na prawdę zadowolony. Panie miłe i pomocne. Zdarza się że niemieccy koordynatorzy na miejscu także, jak akurat są.

Magda Gorgoń

Polecam Active Care, wyjechałam z nimi drugi raz i nie zamierzam zrywać współpracy. Świetny kontakt z biurem, koordynatorzy interesują się losem opiekunki, pomocni w każdej sytuacji, odpowiadają na każde pytanie i wątpliwość. Wypłata na czas, możliwośc wyboru warunków zatrudnienia i waluty w jakiej wypłacają wynagrodzenie. Opis steli zgodny z zastanymi warunkami. Fajny program premii.

A ja chwalę sobie prawo e w Active care. Nie ma się do zcego przyczepić. Oferty zawsE przedstawiane rzetelnie, panie w biurze pomocne i kontaktują się regularnie.

Zostaw merytoryczną opinię o ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Jelenia Góra

• Jak się pracuje w ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 195.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 183, z czego 127 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
3.5/5 Na podstawie 228 ocen.

ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ