Opinie o ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Jelenia Góra

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Jelenia Góra

Beata

Współpraca z firmą jak dotychczas jest bez sensacji Na prośby reakcja Pań z firmy była szybka i w miarę możliwości pozytywnie rozwiązania .

Na jakie benefity można liczyć w ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Beata

Z firmą jeżdżę od nie dawna. Zlecenie na którym byłam było właściwie zorganizowane bez niedomówień i przykrych w skutkach dezinformacji. Myślę że to odpowiedzialna firmą.

Ina

Z jaką firmą transportową współpracuje Active care? Jakie są warunki przejazdu? I ile można wziąć ze sobą rzeczy w jedna i drugą stronę ? Są odkładane składki do emerytury niemieckiej? Są one dobre ?

Opiekunka Osób Starszych

Weryfikacja języka + rozmowa na temat doświadczenia i oczekiwań co do warunków zatrudnienia.

w zależności od poziomu języka - weryfikacja przez koordynatorów z biura w PL oraz w DE (rozmowa z Niemcami)

logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Opiekunka osób starszych
Jelenia Góra
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Fugowanie klinkieru
REGESS
Jacek Mateusz Mikołajczak

Kiedyś pisałem opinię o firmie, w której pracuję. Była pozytywna i nadal przy takiej pozostaję. Kochani naprawdę warto, polecam z czystym sumieniem. Pracodawca rzetelny, wypłacalny. Koordynatorzy w porządku , ale nigdy nie potrzebowałem wsparcia z ich strony. Zarobki bardzo dobre ( ale oczywiście chciałoby się więcej ????). P O L E C A M

Max
@Jacek Mateusz Mikołajczak

Znałeś dobrze język i dlatego koordynator nie był ci potrzebny? Mieszkałeś przy rodzinie czy osobna kwatera? I jaka to była opieka? To znaczy ile godzi dziennie musiałeś poświęcać podopiecznemu?

Olga
@Max

Pytasz o godziny na zleceniu, czy o te które faktycznie poświęcasz podopiecznemu. Powiem tak jesteś na każde zawołanie, Jest dobrze jak przychodzi rodzina.Dostajesz skrzydeł i wylatujesz na dwie godziny na miasto.

Anetka
@Olga

A czym się różnią godziny na zleceniu od czasu poświęconego podopiecznemu? Raczej normalnym jest że przy takiej pracy będą nadgodziny, tylko jak się firma z nich rozlicza?

@Anetka

Anetko! co za pytanie.Firma rozlicza się z godzin które masz na zleceniu. Czyli jedne firmy mają 35g.tygodniowo inne 40g. W opiece nie ma czegoś takiego jak nadgodziny . Więc odpowiedź już znasz.Prosta odpowiedź jest w przypadku czasu wolnego o którym wspomniała Olga.

Larysa
@Terka

Ale Olga wspomniała, że dobrze jest, jak przyjdzie rodzina. A co z podopiecznym, który jej nie ma, albo ona nie zluzuje opiekunki? Firma jakieś zastępstwo daje? Na jaki czas, załóżmy tygodniowo? No przecież opiekuni muszą mieć wolne, bo to nie może być

@Larysa

Jeżeli jedziesz powiedzmy na sześć tygodni, to przez ten czas ty jesteś odpowiedzialna za podopieczną.Zluzuje Cię kolejna opiekunka która przyjedzie na kolejne sześć może osiem tygodni.Wolne masz się w Polsce.

Wiktoria
@Opiekunka

Czyli to są takie zmiany, tak? Czy jak się od jednego podopiecznego wyjedzie, to po jakimś czasie juz kogoś nowego dają?

Opoekunka
@Wiktoria

To Twój wybór. Czy chcesz jeździć do tego samego podopiecznego,czy też wolisz jeździć w różne miejsca

@Opoekunka

Ok rozumiem. Dobrze że dają taki wybór bo jak się człowiek już przyzwyczai do rodziny to w sumie lepiej jechać w to sami miejsce. Na kontrakcie są jakieś dni wolnego tzn. można wziąć urlop czy tylko weekend jest bez pracy? Zdarzają się zlecenia że trzeba być dostępnym do pracy przez cały tydzień?

Mela

Podpisujesz umowę zlecenia.Nie ma czegoś takiego jak urlop czy wolny weekend.Musisz być dostępna nie tylko przez tydzień ale być w gotowości przez 24 godz.Pracujesz z ludźmi starymi i schorowanymi.Sama z moja zmienniczką jeździłyśmy do jednej rodziny przez lata.Babca była wspaniałą kobietą .

Anad10

Ostrzegam przed tą firmą!!!!! Byłam na zleceniu z tej firmy, miałam umowę na 8tyg, pracowałam 5tyg. Napisałam rozwiązanie umowy ze skutkiem natychmiastowym. Podałam powód. Zjechałam ze zlecenia. Na konto nie otrzymałam wynagrodzenia w terminie podanym w umowie. Natomiast dwie kartki kary do natychmiastowej zapłaty w kwocie 650euro. Jedna taka, że nawet w umowie nie figurowała. Piszą takie bzdury, z zarzutami z kosmosu....np. brak czystości na zleceniu....a ja nawet okna babci pomyłam.... po 2tyg. wpłynęła na konto moja wypłata pomniejszona prawie 600euro.... (usunięte przez administratora) nie firma....Nie polecam......

@Anad10

I przed takimi pracownikami chciałby się ustrzec każdy Pracodawca Pani ANAD10 :( Przed opiekunkami, które "sobie" natymiast zjeżdżają zostawiając podopiecznego bez opieki i kłamiąc o swojej nieposzlakowanej opinii, pracowitości i sumienności. NIGDY nie zjeżdzamy z miejsca NATYCHMIAST - czekamy aż agencja znajdzie zmienniczkę, lub dostanie zielone światło od rodziny (że np. rodzina przejmuje opiekę). Umowę CZYTAMY przed podpisaniem. -KOLEJNE Pani kłamstwo - umowa paragraf 5. punkt 5.2. dokładnie mówi o wysokości i karze za samowolne opuszczenie miejsca pracy Szkoda, że się Pani nie podpisuje z imienia i nazwiska -my swoich danych tutaj nie ukrywamy. To też o czymś świadczy. Kwestia mycia okien - bez komentarza, opiekunki w Pani stylu zawsze wychodzą poza zakres obowiązków opiekunki i informują o tym bardzo głośno (okna myły, garaże sprzatały, trawę kosiły, auta naprawiały......ale jakoś tak wyszło ze musiały szybciej zjechać...) Szkoda słów. NIE POLECAMY PANI JAKO OPIEKUNKI INNYM PRACODAWCOM ANI PODPOPIECZNYM :(

Wika
@Anad10

Zgłaszałaś problem do firmy na piśmie np poprzez e-maila?

Kąt
@Anad10

Witam czy zjechała Pani natychmiast ? Co się tam wydarzyło ? Czy próbowała sie Pani dogadać z firmą ?

Azalia

Firma ACTIVE CARE. BYŁAM na zleceniu z tej firmy Pani koordynator bardzo konkretna zlecenie też dwie osoby do opieki i wspaniała córka tej rodziny Angella❤️????. Pieniądze też ok. Warunki na zleceniu super cenny były dla mnie te samodzielne podejmowanie decyzji wszystko ok dziękuję za zlecenie bez stresu pozdrawiam milutko. ????

Natalia
@Azalia

Ile trwało takie zlecenie? Podasz konkretnie jaką kasę można zgarnąć za jedno zlecenie?

Elizka

Trafiłam na interesującą mnie ofertę pracy sprzed roku, chodzi o stanowisko koordynatora ds. obsługi klienta niemieckiego. Wówczas agencja oferowała 5-6 tys. zł brutto. Jakie zarobki oferuje teraz i czy przewiduje nabór? Czy praca 9-17 wykonywana jest stacjonarnie, czy opcja home office jest do negocjacji? :)

@Elizka

Witam, zachecamy do przeslania CV na adres email info@activecare24.pl . Skontaktujemy sie i udzielimy odpowiedzi na wszystkie otwarte pytania. Pozdrawiamy

Jacek Mateusz Mikołajczak

Witam ☺️ Moja kolejna opinia o @Pracodawca i nadala bardzo pozytywna. Zachęcam wszystkie zainteresowane osoby do podjęcia współpracy z @Pracodawca. Będziecie zadowoleni. Ja pracuję na umowę niemiecką i jest, tak jak powinno być. Jest bardzo dobre wynagrodzenie (wypłacane przed terminem) . Koordynatorki zawsze pomocne. Aczkolwiek raz poprosiłem o pomoc i była skuteczną. Same również, od siebie, interweniują u rodziny jeżeli z rozmowy coś wynika nie tak Ze skutkiem pozytywnym. POLECAM, NAPRAWDĘ WARTO. z pozdrowieniami Jacek Mateusz ☺️

Czy w ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Paweł Bigora

Współpracuje z firmą od roku ,moja współpraca z firmą Active Care układa się pomyślnie .Firma jest firmą solidną ,rzetelną ,godną zaufania . Koordynatorzy życzliwi ,mili i sympatyczni zawsze służą pomocą ,w wielu kwestiach związanych ,z pobytem w pracy na terenie Niemiec ,jak również w sprawach osobistych .Wynagrodzenie jest również wypłacane na czas ,jak również składki czy ubezpieczenie zdrowotne . Z całą odpowiedzialnością serdecznie polecam firmę Active Care jako potencjalnego przyszłego pracodawcę dla nowych opiekunów czy opiekunek osób starszych w Niemczech . Pozdrawiam Paweł

Jacek

Olaboga cóż stało się takiego? Jakie nerwy, przeczytać się nie da. Przed publikacją sprawdzaj co i jak napisałaś. Agencja w porządku, tylko zapewne źle trafiłaś. Są ludzie i ludziska. A może sama jesteś sobie winna? Zastanów się.

Jula
@Jacek

Czytaj dwa razy to zrozumiesz ze nie chodzi o podopieczne,czy też rodziny.

Jula
@Jacek

Dzieki takim wpisom nauczyli się kultury. Tak musisz na to spojrzeć Jacku. Jeszcze nie tak dawno współpraca z nimi wyglądała zuuuupełnie inaczej!!!! Ubolewam nad tym że sama kiedyś wystawiłam firmie niezbyt dobrą opinię ale niestety została usunięta. I jak tu wierzyć tej stronie Żałuję tylko że nie zapytałam administratora tej strony co było przyczyną usunięcia.Napewno nie było wulgaryzmów a wpis był zgodny z regulaminem.

Jarosław
@Jula

Czyli teraz już przez tę agencję pracuje się nieco inaczej niż pisali wcześniej w tym wątku? Pytam, bo sam chcę wyjechać pierwszy raz do pracy jako opiekun. Widziałem tu wpisy, że zatrudniają tylko na podstawie rozmowy telefonicznej. Wiesz, czy nie potrzebują żadnych referencji ani nic w tym stylu? A no i jeszcze podasz jakie są główne różnice, jeżeli chodzi o prace tam kiedyś a teraz?

Lejla

A Sztele są najgorsze , bo biora jakies odpady po innych agencjach

KASIA

KOLEJNĄ WEDŁUG MNIE I NIE TYLKO MNIE RZECZĄ WRĘCZ NIEDOPUSZCZALNĄ JEST ZATRUDNIANIE OPIEKUNÓW/OPIEKUNÓW BAZUJĄC JEDYNIE NA ROZMOWIE TELEFONICZNEJ. NIE JEST TO ABSOLUTNIE MOŻLIWE, ABY ZWERYFIKOWAĆ TAKĄ OSOBĘ POD KĄTEM KOMPETENCJI DO PRACY.NIE DA SIĘ TEGO ZROBIĆ W 100 % NAWET W TRAKCIE OSOBISTEJ ROZMOWY.JEDNAK NIEDOPUSZCZALNYM POWINNO BYĆ WYSYŁANIE DO PRACY Z SENIOREM OSOBY,Z KTÓRĄ JEDYNIE PRZEZ MOMENT ROZMWIAŁO SIĘ TELEFONICZNIE!!! MÓWIĘ TO Z AUTOPSJI PONIEWAŻ MAM, ALE NIE TYLKO JA JAKO OPIEKUNKA ZŁE, A NAWET CZĘSTO BARDZO ZŁE DOŚWIADCZENIA Z OSOBAMI ZMIENIAJĄCYMI MNIE NA CZAS URLOPU.MOGĘ ZROZUMIEĆ, ŻE KAŻDY CZŁOWIEK JEST INNY, GOTUJE, CZY SPRZĄTA W INNY SPOSÓB ALE NIEDOPUSZCZALNYM JEST WYSYŁANIE PRZYPADKOWYCH OPIEKUNEK/OPIEKUNÓW, KTÓRZY OKAZUJĄ SIĘ NIEZRÓWNOWAŻONYMI PSYCHICZNIE, SĄ ALKOHOLIKAMI, CZY MIAŁY DO CZYNIENIA Z WYMIAREM SPRAWIEDLIWOŚCI ZA CHOCIAŻBY KRADZIEŻE/WŁAMANIA/ROZBOJE. TAKICH ZMIENNICZEK DOŚWIADCZYŁAM KILKA RAZY SAMA. TACY OPIEKUNOWIE PRZEDE WSZYSTKIM SĄ ZAGROŻENIEM DLA ŻYCIA I ZDROWIA SENIORA!!! NIE MÓWIĄC JUŻ O PANUJĄCEJ WSZECHOBECNIE CZĘSTO BARDZO ZŁEJ OPINII NIEMCÓW/HOLENDRÓW/SZWAJCARÓW/ETC. O OPIEKUNKACH Z BLOKU WSCHODNIEGO. OPINIA JEST TAKA I TO NIE TYLKO PRZEKAZYWANA Z UST DO UST, ALE W ARTYKUŁACH W GAZETACH CZY PROGRAMACH TELEWIZYJNYCH,ŻE SĄ TANIE, ALE CZĘSTO NIEODPOWIEDZIALNE, BEZ ODPOWIEDNICH KOMPETENCJI, BRUDNE, OSZUKUJĄCE, I NADUŻYWAJĄCE ALKOHOLU.UWAŻAM, ŻE AGENCJA ACTIVE CARE, TAK JAK I CAŁE MNÓSTWO INNYCH AGENCJI OPIEKUNEK, KTÓRE NAMNOŻYŁY SIĘ W POLSCE JAK GRZYBY PO DESZCZU MUSZĄ PRZEDE WSZYSTKIM ZACZĄĆ STAWIAĆ NA JAKOŚĆ, A NIE ILOŚĆ,CO ZA TYM IDZIE CHĘĆ ŁATWEGO ZAROBKU.MOTYWUJCIE DO PRACY OPIEKUNÓW/OPIEKUNKI LEPSZYMI ZAROBKAMI, WERYFIKUJĄC ICH/JE JEDNOCZEŚNIE POD KĄTEM PROFESJONALIZMU, UCZCIWOŚCI I DOŚWIADCZENIA.SPRAWDZAJCIE DOGŁĘBNIEJ ICH WIEDZĘ I UMIEJĘTNOŚCI, A NIE TYLKO KOMPETENCJE JĘZYKOWE!!!ORGANIUJCIE SZKOLENIA I KURSY. WYSYŁACIE W KOŃCU DO PRACY OSOBY, KTÓRYCH ZADANIEM JEST POMOC I OPIEKA NAD STARYMI, ZCHOROWANYMI,BEZRADNYMI I ZALEŻNYMI OD NAS, ICH OPIEKUNÓW LUDŹMI!!!

GŁOŚNIEJ
@KASIA

Pisząc swój wywód na Caps Locku zapewne dajesz wyraz tego, jak bardzo Ty zrównoważona jesteś, no bo przecież ktoś inteligentny i doświadczony wie, że Caps Lock w internecie oznacza krzyk... . Zdrówka, bardzo dużo zdrówka...

@GŁOŚNIEJ

Wlasnie masz rację to jest krzyk i prawda tego co się dzieje.Liczy się sztuka bo idzie się na ilość nie na jakość.

KASIA

MOJA WSPÓŁPRACA Z ACTIVE CARE TRWA MNIEJ WIĘCEJ 2 LATA. GODNA POLECENIA Z NIEKTÓRYMI WYJĄTKAMI. WSPÓŁPRACĘ Z AGENCJĄ MOGĘ ZE SPOKOJNYM SUMIENIEM OPISAĆ JAKO BARDZO DOBRĄ. PŁATNOŚCI, DOKUMENTY,PIT ZAWSZE NA CZAS.KONTAKT Z PRACOWNIKAMI/KOORDYNATORAMI ZAWSZE BEZPROBLEMOWY. SPRAWNE ROZWIĄZYWANIE PRZEZ NICH SPRAW. MOŻNA PRACOWAĆ NA WARUNKACH POLSKICH LUB NIEMIECKICH. ZASTRZEŻENIE JEDNAK CO DO WYOKOŚCI ZAROBKÓW I NIE TYLKO. NIESTETY W PORÓWNANIU Z INNYMI  SPRAWDZONYMI I POLECANYMI AGENCJAMI OPIEKUNEK. PENSJA ZBYT MAŁA ZA WYCZERPUJĄCĄ PRACĘ TAK FIZYCZNĄ, JAK I PSYCHICZNĄ. PRZEZ TO POZOSTAWIA POCZUCIE NIEDOCENIENIA.WERYFIKACJA OPIEKUNEK/OPIEKUNÓW POLEGA JEDYNIE NA POBIEŻNYM SPRAWDZENIU ZNAJOMOŚCI J.NIEMIECKIEGO, OD KTÓREJ UZALEŻNIA SIĘ WYSOKOŚĆ PENSJI. TO ZUPEŁNIE NIE DO KOŃCA MAJĄCA SENS WERYFIKACJA KOGOŚ, KTO PODEJMUJE SIĘ SZALENIE ODPOWIEDZIALNEJ PRACY JAKĄ JEST OPIEKA NAD SENIOREM. SPRAWDZENIE PROFESJONALIZMU I KOMPETENCJI OPIEKUNEK/OPEKUNÓW POWINNO BYĆ PODSTAWĄ.MÓWIĘ O POBIEŻNYM SPRAWDZENIU ZNAJOMOŚCI JĘZYKOWEJ,PONIEWAŻ ZADAWANE PYTANIA W TRAKCIE ROZMOWY NIE MOGĄ DAĆ OBRAZU RZECZYWISTYCH UMIEJĘTNOŚCI JĘZYKOWYCH.OPIEKA NAD SENIOREM TO JEDNOCZESNA WRĘCZ KONIECZNOŚĆ POROZUMIEWANIA SIĘ Z SENIOREM ORAZ RODZINĄ SENIORA W RÓŻNYCH SPRAWACH.PRZECIEŻ NASZA PRACA NIE POLEGA JEDYNIE NA UTRZYMYWANIU HIGIENY PACJENTA, UTRZYMYWANIU CZYSTOŚCI W MIEJSCU POBYTU, ROBIENIU ZAKUPÓW, CZY GOTOWANIU. BARDZO ZNACZĄCĄ ROLĄ W PRACY OPIEKUNA JEST SPĘDZANIE CZASU Z PODOPIECZNYM, ROZMOWACH, POMYSŁOWOŚĆ W ZNALEZIENIU ODPOWIEDNICH DLA PACJENTA ZAJĘĆ/GIER, PRZECIWDZIAŁANIE JEGO/JEJ SAMOTNOŚCI I CZĘSTOKROĆ KONTAKT ZE SŁUŻBĄ ZDROWIA I NIE TYLKO. UTRZYMYWANIE CZYSTOŚCI W MIEJSCU POBYTU, HIGIENA CIAŁA SENIORA, PRZYGOTOWYWANIE DLA NIEGO/DLA NIEJ POSIŁKÓW CZY KUPOWANIE ODPOWIEDNICH PRODUKTÓW SPOŻYWCZYCH JEST TEŻ OGROMNIE WAŻNE. TO WEDŁUG MNIE I NIE TYLKO MNIE,ALE OPINII WIELU OPIEKUNEK/OPIEKUNÓW BARDZO ISTOTNE,ALE NIE TYLKO.OCZYWIŚCIE KOMUNIKACJA JĘZYKOWA JEST OGROMNIE WAŻNA W PRACY OPIEKUNKI/OPIEKUNA SENIORA,ALE NASZ PODOPIECZNY SENIOR TO NIE ROBOT, A CZŁOWIEK KTÓREMU NALEŻY ZAPEWNIĆ PROFESJONALNĄ POMOC KOMFORT I RADOŚĆ W JEGO WIELOKROTNIE TRUDNYM, BO SPOWODOWNYM CAŁYM SZEREGIEM ZŁYCH DOŚWIADCZEŃ, CHORÓB I BÓLEM FIZYCZNYM ŻYCIU.JEDNAK DLA AGENCJI TAK SAMO WAŻNYM POWINNO STAĆ SIĘ  PRZYJMOWANIE OSÓB DO PRACY Z SENIOREM ZE ZDOBYTYM PRZEZ LATA OGROMNYM DOŚWIADCZENIEM , UMIEJĘTNOŚCIAMI, WIEDZĄ NA TEMAT SCHORZEŃ, LEKÓW, ODPOWIEDNICH DIET, CZY USPRAWNIANIU CIAŁA (ODPOWIEDNIA DO WIEKU I STANU ZDROWIA GIMNASTYKA,FIZJOTERAPIA CZY ĆWICZENIA DLA MÓZGU (ĆWICZENIA KOGNITYWNE).WYMIENIONE JAKBY W OGÓLE PRZEZ AGENCJĘ BYŁY NIEDOCENIONE I POMIJANE. A TAKIE DOŚWIADCZENIE ZDOBYŁAM PRZEZ WIELOLETNIĄ PRACĘ JAKO OPIEKUNKA TAK W POLSCE, JAK I ZA GRANICĄ. TAKIE NIESTETY ODNOSZĘ WRAŻENIE, ŻE NIEDOCENIONE SĄ MOJE OGROMNE UMIEJĘTNOŚCI OPIEKUNA .WIELKA SZKODA I OGROMNY BŁĄD PONIEWAŻ WYSYŁAJĄC OPIEKUNKĘ/OPIEKUNA DO OSOBY TAK BARDZO OD NAS, WIELOKROTNIE POD KAŻDYM WZGLĘDEM  ZALEŻNEJ, AGENCJA ZATRUDNIAJĄC OSOBĘ DO PRACY POWINNA BRAĆ POD UWAGĘ I FINANSOWO DOCENIĆ NIE TYLKO KOMUNIKATYWNOŚĆ JĘZYKOWĄ.

@KASIA

KOBIETO CHWALISZ SIĘ CZY ŻALISZ. Po takim laboracie życzę tylko byś sama otworzyła taką firmę

@KASIA

Droga opiekunko! Docenią Cię napewno w niemieckich DOMACH OPIEKI.Tam z pewnością się wykażesz wszystkimi umiejętnościami które wymieniłaś.Z jednym się zgadzę Weryfikacja telefoniczną opiekunek nie powinna mieć miejsca. Sama doświadczyłam tego w tej firmie.

Mieczysław

Wykonując usługę opieki na umowę zlecenie i trafiasz żle bo rodzina podopiecznego nie toleruje i nie komunikuje się z tobą w kulturalny sposób zwyczajowy,to pozostaje wierzyć tylko w sprawiedliwość i pomoc zleceniodawcy.Zleceniodawca wysyła wypowiedzenie listownie poleconym i zostajemy z niczym .Bóg,Honor i Ojczyzna pozdrawiam serdecznie.

Aleksandra

Jestem zadowolona i polecam Active Care. Branża opiekuńcza jaka jest wiadomo. Tu się pracuje całą dobę! Na zasadzie dyżuru w razie czego. I nie jest to "wina" agencji. Taka branża. Myślę że jak kogoś to uwiera-lepiej niech zmieni zawód. Dla mnie agencja Super.

Viola
@Aleksandra

Aleksandro! piszesz.. tu pracuje się całą dobę to życzę Ci takiej szteli abyś tak właśnie pracowała Praca niewolnicza się skończyła.Własnie w tej branży Niemki nie chcą pracować a Polki nie są głupie gąski.Powdzenia. W żadnej pracy nie ma takiego określenia W RAZIE CZEGO. Większej bzdury nie słyszałam.

@Aleksandra

Zgadzam się z Panią w stu procentach.

Aleksandra
@Viola

Właśnie takich opiekunek jak Ty Viola chcemy unikać w tej branży. Jak Ci matka albo ojciec zaniemogą to tez powiesz -sorry ale w nocy Ci nie pomogę bo nie jestem Twoim (usunięte przez administratora) Co za hipokryzja jeździć jako opiekunka do seniora (rodzina płaci ci za to ze to właśnie TY jesteś z ich bliską osoba 24 h na dobę i tego właśnie oczekuje i za to płaci – że jesteś w każdej chwili przy podopiecznym), dlatego jeździsz tam na 4-6 tygodni i tyle samo potem w PL odpoczywasz. Praca opiekunki to nie praca na etat – 8 godzin + przerwy na kawusie, obiad + socjal i darmowe gadżety. Pomyliłaś zawody kobieto. Jeśli jako opiekunka uważasz że bycie w każdej chwili w razie czego to pomyłka – to wybacz ale współczuje rodzinom, u których pracujesz – niestety nie mogą na ciebie liczyć. Uwierz kobieto, że jak żyje i jeżdżę do opieki (a sporo różnych rodzin już przerobiłam) – zawsze przyjeżdżam z założeniem, że jestem właśnie z seniorem non stop i „w razie czego” bo taka jest moja rola – i możesz wypisywać co chcesz ale NIGDY -NIGDY nie zostało to wykorzystane przeciwko mnie. Wręcz przeciwnie – za lojalność i oddanie ludzie wynagradzają- karma wraca. Życzę Ci więcej wiary w ludzi i więcej życzliwości, na pewno ci nie zaszkodzi.

Viola
@Aleksandra

Zachowujesz się co najmniej jak właścicielka. To nie istotne co Ty chcesz!!!!!!!! . Różnica między mną a Tobą jest kolosalna.Wyjasnię.Rodzicami opiekujesz się z poczucia obowiązku i miłości. Nie porównuj tego z pracą. Opieka w Niemczech to nie zawód, niemniej to praca za którą dostajesz wynagrodzenie.W opiece pracuję długo, znam dobrze język, szanuję ludzi i wymagam szacunku do siebie. Obie strony mają wymagania,ja też.Uczciwie wykonuję swoją pracę i w przeciwieństwie do Ciebie nie służę. Tę 6-8 tygodni w Niemczech to praca. W Polsce nie pracuję i nie myl tego z odpoczynkiem.

up
@Viola

Dobrze napisane. Za granicą nie czeka rodzina, a opiekunka bardzo rzadko na takie traktowanie może liczyć. Nierzadko czekają wyzwiska oraz inne nieprzyjemne sytuacje. Czas wolny musi być szanowany, nie sztuką jest pojechać za granicę i się wykończyć psychicznie i fizycznie.

@Aleksandra

Aleksandro wybacz, ale ta forma pracy to służba. Nie porównuj opieki rodziców z pracą jako opiekunka. Współczuję Ci.

BoŻenka
@Aleksandra

W razie czego? Praca całą dobę Co za bzdury. Agencja wie że tyle pracujesz?

Asia

Czego współczujesz? Zdrowego rozsądku?! Też by ci się przydał

Maja
@Asia

Gdybyś sama miała zdrowy rozsądek i rozum nie latałabyś jak gołębica.Na stanowiskach się bywa. Żadna opiekunka nie napisałaby tego co wypisujesz.

@Maja

No ale po co od razu tak wzajemnie narzucać sobie swoje zdanie... To nie jest tak przypadkiem, że jak komuś się praca podoba to pracuje a jak komuś nie to odchodzi i tyle? Każdy powinien znaleźć odpowiednie miejsce dla siebie

@Karolina

Dokładnie, na rynku jest mnóstwo firm. Ja osobiście myślę, że te negatywne komentarze piszą osoby, które były nie do końca uczciwe i mają coś "za uszami"

Mina

To Pravda Viola Niemcy unikaja pracy opiekunczej bo wiedza jakie to ciezkie

@Asia

Widzisz Asiu ja jednak mam ten zdrowy rozsądek.Umiem rozdzielić sprawy prywatne od zawodowych.Opieka nad rodzicem to święty obowiązek.Opieka w Niemczech to praca za którą dostajesz wynagrodzenie.Dlatego twierdzę, że należy wykonywać ją sumiennie.Nie jeździmy tam na służbę.

@Renia

Zgadzam się w 100% chociaż i tak ta praca wygląda jak służba bo jesteśmy na każde zawołanie i gotowe w kazdym czasie beż względu na porę dnia czy nocy.A wynagrodzenie za to jednak marne.

Że co
@Renia

????? Przeczytaj swoje komentarze ze zrozumieniem. W jednym piszesz że to służba, w innym że nie jedziesz na służbę? O co ci chodzi ???

Irena
@Aleksandra

Czy aby Aleksandra jest opiekunką.Nie przypominam sobie aby mi ktoś płacił za dyżur który trwa 24 g./dobę. Ja też napiszę że jadę do pracy a nie służyć.

@Że co

Racja nie jeżdżę na służbę. Dla mnie opieka to praca za którą otrzymuje wynagrodzenie.Czas wolny jest dla mnie święty. Jeżeli po przyjeździe okazuje się, że muszę wstawać w nocy zawsze wyegzekwuję dodatkowe pieniądze.Niemcy się cenią i szanują ją też. Nie jestem na każde zawołanie, do każdej pracy,a tym bardziej zadań specjalnych typu : generalne porządki,mycie okien czy inne prace.

AnetaP

Kochane kobietki. Nie ma firmy idealnej. Szukajmy sobie odpowiedniej, bo o nas tu chodzi. Jako opiekunki, jesteśmy filarami tych firm. Dajmy z siebie wszystko, wykonujmy naszą pracę zgodnie z przeznaczeniem, bądźmy uczciwe. A od naszych pracodawców wymagajmy. Nie piszmy na forach, co nam się nie podoba. Rozmawiajmy i domagajmy się swoich praw. Zbesztać firmę w necie każdy potrafi, ale pogadać z szefostwem już nie... Chcemy swoich warunków, to dochodzmy ich od szefów. Pozdrawiam wszystkie Panie i życzę odwagi w rozmowach z szefem.

@AnetaP

Zgadzam się w 100%. Głos rozsądku.

@AnetaP

A co Ty kobietko osiągnęłaś po takich rozmowach.? Aneta masz tak samo jak my.Pracujesz na takich samych warunkach jak my Pogadać to można ale przy kawie.Nie brakuje nam odwagi.A swoją drogą szef na pewno czeka jak z drugiego końca Polski zadzwonię i pogadam sobie o tym by dorzucił mi do zlecenia 50 czy 100 euro. ŻAŁOSNE

@Kasia

Dostałam podwyżkę. Żałosne to jest to co piszesz. A z szefem to raczej na kawę się nie chodzi.

@Aneta

Pogadać też się nie chodzi.Zapewne myślałaś o rozmowie.:):):):):)

@Kasia

Domyśl się:)

Jola
@Aneta

No! po podwyżce to można a nawet koniecznym jest pisać tylko super i tylko pozytywne opinie hahaha

@Jola

A jakie tu średnio podwyżki zazwyczaj przyznają i jak często, że taki ruch w wątku się robi? po jakim czasie można śmiało na taką liczyć?

Katarzyna
@Jola

Też otrzymałam podwyżkę i zapewniam, że nie nic trzeba pisać. Uczciwa i miła współpraca wystarczy. Kobiety, przecież możecie jechać wszystkie na czarno i same rozmawiać z rodzinami o kasie i o warunkach... Ciekawe jakby wam poszło.

Jaga
@Katarzyna

Podwyżkę dostaje się przy umowie o pracę i stanowi stałe comiesięczne wynagrodzenie.Na umowie zlecenie dostajesz od zlecenia.No proszę jak niewielka kwota może zmienić człowieka i stronę po której stoi.

@Jaga

a można się dopytać ile średnio tej podwyżki dają? po opiniach widzę, że sporo osób dostaje czyli tak jakby nie ma z tym problemu? jakie warunki należy spełnić w razie czego?

Jaga
@Karolina

Karolina, nie ma czegoś takiego jak podwyżka. Wynagrodzenie dostajesz od zlecenia.Zalezne jest od stanu podopiecznej.,inaczej mówiąc grupy(stopień niepełnosprawności)Twój wybór czy wybierzesz podopieczną na tzw.,,chodzie,, na wózku, czy też leżącą.To jest zlecenie nie umowa o pracę.

Aneta wymieniłaś warunki przyjęcia do pracy.Karolina pyta o podwyżkę

Bożenka
@Katarzyna

Kasiu czyżby Tobie poszło tak dobrze, że masz umowę o pracę i stąd jak mniemam dostałś podwyżkę.Ja mam tylko wynagrodzenie płatne od zlecenia.Rada by pracować na czarno jest co najmniej nie na miejscu.A tak na marginesie nigdy nie słyszałam by ktoś pisał o podwyżkę.A pracuję już wiele lat ,w tym tylko kilka w opiece.

Jacek Mateusz Mikołajczak

Zadowolenie, to podstawa, nie tylko Opiekuna/ki , ale Wszystkich. Podopiecznych, jego rodziny i pracodawcy. Jeżeli tak jest, to jesteś doceniony przez Wszystkich. Za dobrą pracę dostaniesz dobre wynagrodzenie, na czas. Sprawdzisz się, dostaniesz podwyżkę, nie musisz pytać. Współpraca z koordynatorem, a w szczególności z Panią Anią N. rewelacja. Z czystym sumieniem polecam firmę.

@Jacek Mateusz Mikołajczak

Masz rację zadowolenie to podstawa.Ja stawiam na podopieczną i rodzinę.Kolejny raz wyjadę tylko z tego powodu.Firma no cóż, jeżeli wszystko się w Niemczech uklada to moja współpraca ogranicza się tylko do podpisania zlecenia przy wyjeździe.Więc chwalę sobie tylko to że dobrze trafiłam z rodziną.

Mariola

Jeżdzę z Active Care 2 rok i jestem bardzo zadowolona, wypłaty na czas, problem jest szybko rozwiązywany , dziewczyny są naprawdę wyrozumiałe i elastyczne, współpraca układa się bardzo dobrze i polecam ta firmę z czystym sumieniem.

@Mariola

Zgadzam się w zupełności

Tetiana
@Mariola

Zgadzam cię

Maria
@Tetiana

Jaki nick taką polszczyzna.

Zostaw merytoryczną opinię o ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Jelenia Góra

• Jak się pracuje w ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 195.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 183, z czego 127 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
3.5/5 Na podstawie 228 ocen.

ACTIVE CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ