Opinie o Magdalena Górecka Efib w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Magdalena Górecka Efib. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Magdalena Górecka Efib o rekrutacji.

Branże: Edukacja - edukacja sportowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magdalena Górecka Efib w Poznań

Jestem po szkoleniu z seniorów - fit50+ polecam właścicielka ma bardzo duża wiedzę i z pasją ją przekazuje:) Oby takich więcej, na pewno jeszcze inne szkolenie tu zrobię!

Ryszard

Jakiś czasu temu widziałem ofertę pracy w firmie Magdalena Górecka Efib, oferta była związana ze stanowiskom trenera personalnego. Czy udzieli ktoś informacji, jak wygląda sprawa warunków pracy w tej firmie? Na jakie dodatki pracownicze można liczyć oraz czy można być zatrudnionym na pół etatu? Nowe komentarze będą tu bardzo pomocne. @Marcin, zachęcam Cię do bardziej obszernego komentarza, chętnie poznamy bliżej jak wyglądała Twoja współpraca z firmą Magdalena Górecka Efib.

EFIB
@Ryszard

NIGDY NIE OFEROWALIŚMY PRACY TRENEROM PERSONALNYM W EFIB... TO JAKAŚ POMYŁKA OD 9 LAT SZKOLIMY I UCZYMY PRZYSZŁYCH INSTRUKTORÓW, DOŚWIADCZONYCH TRENERÓW I PASJONATÓW SPORTU :) www.efib.pl #drobryruch #efib #drmgorecka

Ryszard

@ada, czy możesz rozwinąć swoją myśl? Twój wpis jest bardzo krótki i inne osoby mogą ocenić go jako mało wiarygodny. Twoja opinia byłaby bardziej wiarygodna, gdyby posiadała uzasadnienie. Rozwiń proszę swoją wypowiedź i napisz dlaczego tak uważasz. Czy pracowałaś wystarczająco długo w firmie Efib, żeby móc ją sprawiedliwie ocenić?

EFIB
@Ryszard

NIE BYLO ABSOWLENTA KURSU KTÓRY PRACOWAŁ (i przestał) W EFIB STĄD JEST TO WPIS NIEUCZCIWY I NIEPRAWDZIWY

Kasta

Konkret.nie puszczaja tych co nic nie wiedza bez sciemy!

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Magdalena Górecka Efib? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia

Z całego serca polecam ! Jeśli chcesz się czegoś nauczyć to jest to właściwy adres. Prowadzący i szefowa z duża wiedzą, a przy tym wszyscy życzliwie podchodzą do człowieka i odpowiedzą też po zajęciach na pytania - nawet mailowo :) WARTO!

ada

Nie polecam ani jako kursant ani jako pracownik

Konkret wiedza, ludzie na poziomie i doświadczeni. Jak ktoś nie ogarnia to nie zdaje warto się tu uczyć POLECAM

Dominika

Konkretna, praktyczna wiedza do wykorzystania w pracy. Polecam!

Ika

Wysoki poziom i pełen profesjonalizm.

Zostaw merytoryczną opinię o Magdalena Górecka Efib - Poznań

• Jak się pracuje w Magdalena Górecka Efib?

Zobacz opinie na temat firmy Magdalena Górecka Efib tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Magdalena Górecka Efib?

Magdalena Górecka Efib
4.1/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Owsiana 4 lok. 1
    61-667 Poznań