Fabryka Marketingu Sp. z o.o.

Opinie o Fabryka Marketingu Sp. z o.o.

Jaki dress code obowiązuje w Fabryka Marketingu Sp. z o.o.?

@Bartosz

Jest wiele plusów, poza tymi zawartymi w ogłoszeniach, m. in. relacje oparte na wzajemnej uczciwości i częste integracje! Jako pracownik mogę powiedzieć, że jest zazwyczaj 2 etapy rekrutacji i nowe osoby przechodzą dokładne wdrożenie dzięki licznym szkoleniom i stałej pomocy menedżerów oraz innych współpracowników. :)

Patryk

Polecam firmę, bardzo fajni i pomocni ludzie. Można z pracy wynieść sporo cennej wiedzy, organizowane jest mnóstwo szkoleń. Rozmowa rekrutacyjna przebiegła w miłej i luźnej atmosferze.

@Patryk

To prawda!

KandydatJ

Nie wiem skąd biorą się te opinie o dziwnych pytaniach. Faktycznie może i nie wszystkie pytania dotyczą stricte stanowiska, ale te pozostałe też nie są bezsensowne — moim zdaniem sprawdzają sposób myślenia bądź są "pretekstem" do luźnego porozmawiania i sprawdzenia czy w rozmowie jest flow, który potem przy pracy jest równie ważny co twarde umiejętności.

Natalia Nowy wpis

Byłam dzisiaj na rozmowie rekrutacyjnej na stanowisko SEO Specjalist. Rozmowa odbyła się w bardzo przyjaznej atmosferze. Rekruterzy byli przygotowani do spotkania, sympatyczni i otwarci na zadawane pytania. Serdecznie polecam! :)

Amelia Nowy wpis
@Natalia

Może dowiem się czegoś więcej o rekrutacji skoro dopiero co byłaś? Chętnie bym aplikowała na junior performance marketing specialist, ale trochę przeraził mnie cały proces i czy dostałabym feedback. Zwłaszcza, że piszą o zadaniach matematycznych, tworzeniu procesów, sprawdzeniu poziomu języka... No brzmi czasochłonnie. Trudne te zadania czy dostosowane do poziomu juniora? ;)

Zainteresowana

Cześć Na jakie zarobki można liczyć na stnowsiku juniorskim? Czy jest mozliowść pracy zdalnej?

Weronika
@Zainteresowana

Hej, też jestem zainteresowana tymi informacjami. I dajcie znac, czy junior właśnie ma jakieś benefity pracownicze??

@Zainteresowana

Nie podajemy kwot zarobkowych, ponieważ staramy się, aby stawki odpowiadały na realia branżowe, dlatego na bieżąco je dostosowujemy. Zawsze jednak staramy się oferować konkurencyjne warunki i benefity dla naszych Fabrykantów na każdym etapie rozwoju doświadczenia zawodowego. Zachęcamy do aplikowania i spotkania się z nami osobiście. Opowiemy o naszej firmie, bieżącej ofercie i benefitach.

oem
@Fabryka Marketingu Sp. z o.o.

Co kilka miesięcy pojawiają się nowe ogłoszenia na stanowisko Junior SEO Specialist. Kandydatom polecam ostrożność i szacunek wobec własnego czasu.

@Fabryka Marketingu Sp. z o.o.

Ale każdy pracownik na tym stanowisku ma inne stawki czy chodzi bardziej o tempo zmieniających się kwot? O ile średnio więcej proponujecie niż u konkurencji? Ale chyba benefity możecie wymienić, one się raczej nie zmieniają?

A to ciekawe

Ciekawe jest to, że podczas rekrutacji raz podajecie widełki a raz nie. Czyli może nie wszystkie stanowiska są dobrze i rynkowo wynagradzane, co?

Nowy wpis

@A to ciekawe

Staramy się umieszczać widełki tam gdzie możemy. Nie jest naszą intencją, żeby wykorzystywać czas kandydatów. Staramy się, aby oferowane przez nas stawki odpowiadały na realia branżowe. Zachęcamy do aplikowania i spotkania się z nami osobiście. Opowiemy o naszej firmie, bieżącej ofercie i benefitach

Aleks Nowy wpis
@Fabryka Marketingu Sp. z o.o.

Dzień dobry. W oparciu o jakie czynniki możemy negocjować wysokość pensji zasadniczej z podanego przez Państwa zakresu w kwocie 4 300–5 000 zł brutto? Dodam, że mowa o (usunięte przez administratora) na stanowisku Junior Performance Marketing Specialist - Facebook Ads, Google Ads. Biegła znajomość pakietu MS Office jest praktycznie sprawdzana podczas rekrutacji?

Czy w firmie Fabryka Marketingu Sp. z o.o. praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku Specjalista Ds. Sprzedaży, na które poszukują na Pracuj.pl to dość istotna kwestia.

Jaki dress code obowiązuje w Fabryka Marketingu Sp. z o.o.?

W Fabryce Marketingu nie wymagamy konkretnego dresscodu. Do biura przychodzimy ubrani tak, jak nam wygodnie. Część naszych pracowników lepiej czuje się w bluzie, inni wolą być w koszuli – dla nas ważna jest swoboda. Gdy mamy umówione spotkania z klientami, trzymamy się stylu business casual. Chcemy, aby nasz strój był elegancki i profesjonalny, ale nie przesadnie formalny.

beneficik
@Fabryka Marketingu Sp. z o.o.

Duży plus dla firmy za brak dresscode (ofc nie mówimy o sytuacjach typu oficjalne spotkanie z klientem. :))

Bartosz
@beneficik

A propos plusów, to czy są jeszcze jakieś? Jeszcze nie sprawdzałem, czy firma rekrutuje, ale zanim bym się na to decydował, chcę poznać opinię pracownika, choćby odnośnie ilości etapów na rekrutacji i tego, w jaki sposób wdraża się nowe osoby?

@Bartosz

Patryk

@Patryk

To prawda!

Emilia

Przeczytałam, że ta firma to dobre miejsce do rozwoju. Jak w takim razie z awansami u was? Można wraz ze wzrostem doświadczenia starać się o wyższe stanowiska? Firma zapewnia jakieś szkolenia rozwojowe?

opinia

Ze względu na opinie na gowork nie byłam przekonana do rozmowy kwalifikacyjnej, aczkolwiek w ofercie pracy jest jasno powiedziane o zadaniach, które będzie trzeba wykonać. Mimo początkowych obaw stwierdziłam, że tak naprawdę po to aplikuje się do środowiska kreatywnego, aby zmieniać zasady. Osoby prowadzące rekrutacje konkretne, bardzo sympatyczne i otwarte. Firma z moralnymi zasadami, a wielki ukłon należy się za szczerość oraz nacisk na równość w firmie. Dawno nie byłam tak pozytywnie zaskoczona.

Bardzo fajne miejsce do pracy i do rozwoju. Daleko od sztywnych korpo zwyczajów, młoda i zgrana ekipa, rozwijające projekty.

Grażyna

O no to świetna informacja. A co powiesz o tych wymaganiach, które ktoś niżej oceniał? Też wg Ciebie takie wysokie czy normalna sprawa? Są jakieś zadania do wykonania na rozmowie kwalifikacyjnej?

Token

Dało się to odczuć

Ktoś tam

Niesamowita firma, niesamowita rozmowa wymagania jak na fotel premiera, pensja jak na fotel niewolnika. cały proces rekrutacji jakby wyczytany z jakiegoś darmowego poradnika "jak zrobić z twojej firmy Facebooka", szkoda straconego czasu, i omijania okolicznej żulerni w drodze do mega prestiżowej siedziby w 3 pokojach, w postkomunistycznym klocu.

Marcin Siekierski
@Ktoś tam

Cześć, Dziękujemy bardzo za opinię. Jest ona dla nas bardzo ważna - będziemy poprawiać nasz proces rekrutacji. Pozwolę jednak sobie sprostować kilka nieścisłości - jeśli chodzi o żulernię - to jej nie zaobserwowaliśmy. Czasami zdarzają się bezdomni - ale bezdomność to nie wybór ale trudny problem. Warto też dodać, że mamy blisko do metra, jak poprzedniej krytycznej opinii. - postkomunistyczny kloc - oznaczałoby to, że budynek powstał po 1989 jednak - co ciekawe: Część budynków Instytutu przy ul. Ratuszowej pamięta jeszcze czasy carskie, znajdują się tam m.in, stare stajnie, będące dawniej częścią koszar rosyjskich. Gmach Instytutu wzdłuż ul. Ratuszowej został wybudowany przed wojną, przed nim znajduje się pomnik Janusza Groszkowskiego. W gmachu tym mieściło się doświadczalne studio telewizyjne, uruchomione w 1952 roku z inicjatywy prof. Janusza Groszkowskiego. Głównymi inżynierami w tym przedsięwzięciu byli Lesław Kędzierski i Tadeusz Bzowski. - nie znamy "poradnika jak zrobić z Twojej firmy Facebooka" ale obiecujemy się zapoznać! - jeśli chodzi o wymagania na fotel premiera to nie braliśmy udziału w tej rekrutacji. Nikt z nas nie jest fotelem ;) Jeszcze raz dziękujemy za opinię odnośnie naszej rekrutacji

O_o
@Marcin Siekierski

Wypowiedź, która może mówić naprawdę wiele o sposobie zarządzania firmą, gotowości do zmian i przyjęcia krytyki. To nie wróży dobrze, jeśli właściciel firmy jest tak przewrażliwiony, że musi pisać złośliwe komentarze na forum. Chyba że ktoś się podszywa, bo to ani dojrzałe ani poważne. A może skoro jakaś opinia się pojawia już któryś raz, to może jednak coś jest na rzeczy i warto coś zmienić w sposobie rekrutacji? Polecam schować dumę do kieszeni i otworzyć się na krytykę, nawet tą mniej konstruktywną.

Marcin Siekierski
@O_o

Dziękuję za wypowiedź - każda krytyka, nawet ta konstruktywna (!) jest dla nas ważna. Chcę zwrócić uwagę - że skoro kandydat może pisać złośliwe komentarze, anonimowo, to ja też mogę napisać komentarz. Każdy z nas jest człowiekiem. Jeśli ma Pani / Pan jakiekolwiek dodatkowe uwagi odnośnie procesu rekrutacji lub jakiekolwiek inne uwagi odnośnie funkcjonowania Fabryki Marketingu to zapraszam serdecznie do kontaktu - mój numer telefonu i mail jest na naszej stronie w sekcji "O Nas".

Czarnula
@Marcin Siekierski

Naprawdę sądzi Pan, że o to chodziło osobie, na której wpis Pan odpowiedział? Po co te złośliwości i pseudo elokwentność, i niezauważanie problemu? Tylko się Pan ośmiesza i nie zachęca do aplikowania w tej firmie takim zachowaniem.

K

Rozmowa była dziwna, czułem się jak w jakimś debilnym filmiku na youtubie, a nie jak na rozmowie rekrutacyjnej. Pytanie o zastosowania cegły? Albo żeby policzyć 3% z 21 na kartce w pamięci? Bo broń Boże użyć kalkulatora!! Myślałem, że aplikuje na stanowisko związane z pisaniem, a nie biorę udział w challengu: 100 PYTAŃ, NA KTÓRE ODPOWIEDŹ ZNA 1% LUDZKOŚCI. W ogłoszeniu wytłuszczone: DOŚWIADCZENIE NIE JEST WYMAGANE - NAUCZYMY CIĘ WSZYSTKIEGO. Po tygodniu telefon - DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ W REKRUTACJI, WYBRALIŚMY KOGOŚ Z DOŚWIADCZENIEM (na staż XD), bez żadnego uzasadnienia, dlaczego nie przeszedłem do drugiego etapu ,,rekrutacji”. Masa (usunięte przez administratora) pytań, które nie mają nic wspólnego ze stanowiskiem, na które się aplikuje. Ogólnie to nie polecam.

haha
@K

To nie pierwsza taka opinia, chyba nie przypadkowo ;)

Karola
@K

Hahaha widzę, że z cegłą bez zmian xd

Roooo
@Karola

Tez mnie pytali o cegly

@Roooo

Dzień Dobry ! Faktycznie zadajemy pytanie o zastosowania cegły (chociaż zmieniamy aby nie być monotematycznymi). To pytanie ma na celu - z jednej strony sprawdzenie kreatywności kandydata (w ograniczonym zakresie czasowym jakim jest rozmowa rekrutacyjna) a z drugiej strony sprawdzenie reakcji na nietypowy problem.

Ktoś inny

Nie jest idealnie, ale nigdzie nie jest idealnie. Fakty: - Dużo pracy, ale bardzo dużo się można nauczyć - Bardzo fajny zespół, skory do pomocy - Pensje juniorskie bardzo niskie. Pensje dla specjalistów rynkowe albo nawet wyższe - Brzydki budynek, ładne pokoje biurowe - Blisko metra, mało korków - Dobry sprzęt do pracy

j

Dodam jeszcze, ze organizacja jest twardo zarządzana przez właścicieli a osoby na niższych stanowiskach otrzymują przywilej pozornej decyzyjności - realnie nie moga nic, nawet jeśli widza ze cos jest nie tak lub ze jakaś decyzja moze mieć megatuwne skutki, to w istotnych kwestiach ich zdanie nie jest brane pod uwagę.

KandydatJ

Rozmowa rekrutacyjna to jakiś żart, wymagania jak na stanowisko dyrektora, propozycja finansowa gorsza niż na kasie w biedronce. Budynek zapewne pamięta jeszcze gierka - z podwieszanego sufitu zwisają kable. Nie polecam - jest dużo lepszych ofert pracy, za zdecydowanie lepsze pieniądze.

Rekrutacja najgorsza w życiu. Pytania dziwne, niedotyczące stanowiska. Brak jakiejkolwiek odpowiedzi zwrotnej.

N.

Niestety podzielam większość opinii, które się tutaj znalazły. Muszę przyznać, że pierwszy etap mojej rekrutacji był w porządku - nie ma się do czego przyczepić. Ale drugi etap z szefami/założycielami to jedna z gorszych rekrutacji na których byłam. Rozmowa w ogóle nie dotyczyła przyszłego stanowiska, moich kompetencji czy czegokolwiek związanego z pracą. Pytania były kompletnie od czapy, momentami nawet niegrzeczne... Na pytanie dlaczego moja kandydatura została finalnie odrzucona otrzymałam odpowiedź: "nie posiadam takich informacji". W sumie dobrze się złożyło, bo oferty, jakakolwiek by nie była, na pewno bym nie przyjęła.

Jerzy
@N.

Osoby, które nie przejdą pozytywnie rekrutacji rzadko kiedy mają informacje dlaczego tak się stało, więc pewnie dlatego się niczego nie dowiedziałaś. Jeszcze dopytam, czy na rozmowie powiedzieli ci jakie oferują warunki finansowe?

Ciężko napisać coś dobrego o procesie rekrutacji w tej firmie. Przed aplikacją czytałam komentarze tutaj, ale wiadomo jak to bywa, zakładałam że to opinie np. byłych pracowników, którzy zostali zwolnieni etc. Jednakże to wszystko prawda, dziwne pytania, bardzo "milusińskie" osoby prowadzące rekrutację zachowujące się jak zwykle bufony, pieniądze jakieś kilkaset zł mniej niż oferują inne firmy na podobne stanowisko, podobno można się dużo nauczyć, no ale nie oszukujmy się że za takie stawki pracuje raczej "ogon branży", więc bardzo wątpię nawet w ten mityczny rozwój. Jak cenicie swój czas to omijajcie szerokim łukiem, bo wygląda to na zwykły januszex a nie poważna agnecja marketingowa :)

@:)

Hej, dlaczego radzisz omijać szerokim łukiem skoro nie wiesz w sumie jak wygląda praca w Fabryce Marketingu tylko opierasz się na wrażeniach z rekrutacji? Chyba, że przeszłaś pomyślnie rekrutację i pracujesz w firmie? :D Jestem ciekawa jak się po prostu pracuje tutaj :) Masz na ten temat sprawdzone informacje?

Osoba z rekrutacji

To była najgorsza rekrutacja na jakiej byłam. Czułam się skrępowana i zażenowana pytaniami. Spory zakres obowiązków, a to wszystko za pensję mniejszą niż sprzedawczynie w sklepach!!!

@Osoba z rekrutacji

Ojej, przykro mi, że miałaś takie odczucia na rozmowie rekrutacyjnej ale czy mogłabyś przybliżyć mi całą sytuację? Jakie konkretnie pytania Ci zadawano, że czułaś się nimi skrępowana i zażenowana?

Liczydło

Podsumujmy; -Wysokie wymagania, mała pensja - Firma krzak, którą znają chyba tylko pracujący w niej - menedżerowie z przerostem ambicji, i kulturą rodem z wiejskiej popeliny - biuro mniejsze niż klasa w podstawówki Z plusów: - blisko metra

@Liczydło

Wspomniałeś/aś, że są wysokie wymagania i mała pensja. Napiszesz na ten temat coś więcej? Jaki jest zakres obowiązków i ile wynosi wynagrodzenie? To dość ważna kwestia więc chciałabym się tego dowiedzieć.

abc

wątpliwa przyjemność rozmowy z panią, która nie za bardzo wiedziała jak się przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną + miała mine sugerującą, że rozmawia z kandydatem za karę chcac sie go jak najszybciej pozbyć...

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Marketingu Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Fabryka Marketingu Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Marketingu Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryka Marketingu Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fabryka Marketingu Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Fabryka Marketingu Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fabryka Marketingu Sp. z o.o.