Opinie o POL-MET Piotr Polkowski w małopolskie

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie POL-MET Piotr Polkowski. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w POL-MET Piotr Polkowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POL-MET Piotr Polkowski w małopolskie

Czy w POL-MET Piotr Polkowski możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

@Pracodawca Nowy wpis

W sytuacjach wyjątkowych są wypłacane zaliczki na poczet wynagrodzenia. Natomiast samo wynagrodzenie raz w miesiącu do 10-go

Jak wygląda sprawa grafiku w POL-MET Piotr Polkowski. Czy pracodawca idzie na rękę?

KP Nowy wpis

W zależności od tego jakie stanowisko obejmujesz. W stosunku do nadzoru budowy, działu finansowego, są ścisłe zasady. Ale inni zazwyczaj otrzymują akceptacje na wnioski. Wszystko w granicach zdrowego rozsądku

Jakie są warunki zatrudnienia w POL-MET Piotr Polkowski?

Na jakie stanowisko aplikujesz?

Daniel sokołowska141D

Ogólnie szefostwo spoko. Czego nie można powiedzieć o pracownikach gdy ktoś jest dobry w monterce i spawaniu to normalną praktyką jest doprawianie jedzonka psychotropami i jest to normalna praktyka jak już zaczyna działać to na człowieka to chodzą do kierownika i nadają na gościa że ma coś z głową itp. Tak to się tam odbywa niestety nie polecam. Daniel Sokołowska 141D

HONKA
@Daniel sokołowska141D

Kto chodzi i donosi? Możesz podać imiona tych osób?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie POL-MET Piotr Polkowski? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.

W firmie pracują sami Polacy?

ANSiedl

Prezes jest w porządku, ma różne dziwne pomysły, ale może dużo nauczyć - trzeba być cierpliwym. Nie pracuję już, ale dobre wrażenie pozostało

Glazurnik38

Czy mógłbyś jakoś dokładniej opisać problem? Wykonuje dla nich prace od kilku miesięcy, narazie wszytko jest ok nawet przed czasem jak zadzwonię do właściciela i poproszę to zaraz tego dnia są pieniądze. Kierownicy są wymagający to fakt i potrafią zmienić zdanie - ale to jak do nie jest czymś nie normalnym (zanim zacząłem współpracę z nimi robiłem prywatne usługi w domach - jak mam porównywać zachcianki pan domów do kierowników firmy to na pewno zdecydowanie wole zostać w tej firmie)

janki

Firma naparwde widać zna się na rzeczy, bo ma wiele zrealizowanych projektów, mozecie na ich stronie sprawdzić, ale kiedyś tez rekrutowali ludzi na stanowisko jako Monter Konstrukcji Stalowych Hal, tylko, że nie wiem czy nadl bedą oferty jakieś od nich.

Zostaw merytoryczną opinię o POL-MET Piotr Polkowski - małopolskie

• Jak się pracuje w POL-MET Piotr Polkowski?

Zobacz opinie na temat firmy POL-MET Piotr Polkowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POL-MET Piotr Polkowski?

POL-MET Piotr Polkowski