Polska Agencja Przedsiębiorczości

Opinie o Polska Agencja Przedsiębiorczości

Andżela

polecam gorąco, firma cały czas się rozwija i pozwala rozwijać pracownikom, nagradza tych, którzy rzetelnie pracują. Atmosfera jest fajna, praca bez stresu, duże pieniądze z prowizji - zarabiasz tyle ile chcesz zarobić - wszystko w Twoich rękach :-). Nie ma na co narzekać!!!

Normalna praca dla nietuzinkowych ludzi :) ładne pieniadze, standardowe godziny, proste zasady sprzedazy ;) tyle, ze jest to praca dla ludzi ambitnych, ale tym sie mozna akurat "zarazic" od zalogi w biurze. Ja polecam :)

Shultz

Jeżeli masz w sobie ikrę i zew wojownika jak główny bohater filmu "Wilk z wall street", to praca w sam raz dla Ciebie! Ja osobiście polecam i zachęcam do spróbowania swoich sił.

3maj

Od poniedziałku do piątku, wszystkie weekendy wolne, ogromne zarobki z prowizji + uczciwa podstawa.

Blond999

Hej, niestety z przyczyn niezależnych ode mnie musiałam wyprowadzić się z Katowic, w związku z czym po ponad roku zrezygnowałam z pracy u Pana Pomarańskiego. Zawitałam tu, aby zostawić swoją opinię (zgodnie z moim sumieniem), ponieważ przez ponad rok czasu zawsze mogłam liczyć na wsparcie oraz pomoc. Godne zarobki, szkolenia, wsparcie przełożonych (redaktora prowadzącego i naczelnego) czy brak problemu z dostaniem urlopu to rzeczy na porządku dziennym. Podstawa wyższa od minimalnej krajowej zawsze na czas, a dzięki moim wynikom średnio zarabiałam ok. 5 000 PLN netto. To chyba godne warunki, jak na dzisiejsze czasy? Nigdy się na nikim nie zawiodłam, dlatego z przykrością odchodzę, a ludzie, którzy piszą negatywne opinie to po prostu lenie, którzy po studiach chcieli by nic nie robić i zarabiać od razu 10 000 na rękę za to, że po prostu są.

wenge

Pracuję ponad dwa lata, polecam.

aka

atmosfera jest super, praca czasem trudna, ale generalnie ok. no i pieniądze zawsze na czas.

weteran

Ja pracuję tu już prawie trzy lata, więc na pewno mogę powiedzieć więcej niż ludzie, którzy byli u nas dwa dni i piszą tu elaboraty. Branża jest specyficzna - nie jest to produkt tak niezbędny firmom jak prąd czy internet, ale zarobki są o wiele wyższe, a ludzie z którymi rozmawiamy - o wiele ciekawsi. Klienci pokazują nam swoje dokonania, wynalazki, miejsce pracy - rzeczy, których nie można zobaczyć w firmach z zewnątrz. Nawiązujemy kontakty z naukowcami, samorządowcami i biznesmenami - ci ludzie nas znają i współpracują z nami od lat. Tworzymy jedno z większych wydarzeń biznesowych w Polsce, na które sponsorzy przeznaczają znaczne kwoty. a praca na co dzień polega na rozmawianiu z ludźmi, o których potem piszemy artykuły. Są to ludzie z całej Polski, więc naturalne, że najpierw do nich dzwonimy. Dowiaduje się tego każdy kto bierze udział w rekrutacji, więc nie wiem skąd to zdziwienie, gdy zaczyna się pierwszy dzień pracy. W pracy się pracuje, a nie siedzi na komputerze i przegląda facebooka. Jeśli ktoś szuka pracy nie związanej ze sprzedażą, to niech nie odpowiada na ogłoszenie, w którym pierwszy obowiązkiem jest "Pozyskiwanie Partnerów Biznesowych". Pozdrawiam

jestok

Pracuję w firmie już prawie rok. Zarobki są stabilne, jest dobra podstawa plus wynagrodzenie uzależnione od sprzedaży. Można realizować swoje projekty, przełożeni też chętnie służą pomocą. Ja polecam.

Rozsądny

Uważam, że największy problem tej firmy nie polega na tym co robią, bo każda działalność tak naprawdę, redukując ją do zerowych wartości piarowych, sprowadza się do sprzedaży, ale w tym jak to robią. Moim zdaniem produkt czyli czas antenowy lub miejsce w gazecie, jest produktem całkiem przyzwoitym. Nie tak łatwo w końcu dogadać się z dużym podmiotem medialnym, aby zamieszczał tam treści, które dostarcza firma zewnętrza. Ogłoszenie o pracę i rozmowy wcale nie wskazują na to kogo ta firma poszukuje do pracy. I myślę, że z tego wynika tak olbrzymie rozgoryczenie większości komentujących. PAP to nie jest opiniotwórcze imperium medialne. To fajny produkt sprzedażowy i wizerunkowy, który może otworzyć ci drzwi do wielu firm, które naprawdę są zainteresowane jego nabyciem. Problem polega na tym, że nie każdy redaktor, PRowiec, marketingowiec, dziennikarz ma ochotę być przede wszystkim przedstawicielem handlowym na słuchawkach. A niestety firma tworzy swego rodzaju złudzenie, że będziesz miał możliwość rozwoju w wyżej wymienionych kierunkach, kiedy tak naprawdę i realnie rzecz ujmując musisz namówić firmę, do zakupienia powierzchni reklamowej lub udziału w audycji, która ma charakter promocyjny. Uważam, że dla doświadczonego handlowca to jest naprawdę świetna praca. Dlaczego? Bo pracujesz z ładnie zapakowanym produktem, który spełnia swoją rolą, czyli klient w cale nie czuje się oszukiwany. W końcu duże firmy i instytucje mają budżety promocyjne i gdzieś te pieniądze muszą włożyć. Dlaczego by nie w kanały promocyjne proponowane przez tę firmę? Przyzwoite prowizje, podstawa, która również daje szansę na wzięcie sobie jakiego kredytu oraz umowa na czas nieokreślony, to są dobre warunki. Tylko, że utrzymanie się w tej pracy warunkuje jeden czynnik: wyniki sprzedażowe. I znowu podkreślam, że nie ma się czemu dziwić. Normalne. Dlatego podsumowując: plusami jest to co sprzedajesz, spora prowizja i ładnie marketingowo zapakowany produkt (kongres gospodarczy, nagrody wizerunkowe, audycje, dodatki do wyborczej) oraz przyzwoite warunki finansowe. minus: szukają nieodpowiednich ludzi, poprzez źle sformułowane ogłoszenia, bo zgłaszają się do nich osoby z doświadczeniem lub zainteresowane trochę inną formą pracy, a po krótkim czasie okazuje się, że uczymy się technik sprzedażowych, perswazyjnych i dotarcia do osób decyzyjnych. Dlatego, jeżeli jesteś osobą, która chce nauczyć się sprzedaży i pracy z tym związanej, na naprawdę interesującym produkcie i nie przeszkadza Ci poświęcanie pierwszej i ostatniej godziny pracy, na tworzenie bazy klientów na następny dzień, a następnie spędzanie 6 h dziennie na sprzedaży audycji/powierzchni w gazecie prezesom firm, to jest to praca dla Ciebie. Po kilku miesiącach pewnie więcej czasu będziesz spędzał na tworzeniu nowych kanałów sprzedażowych, pobawisz się marketingiem, zaczniesz pomagać przy wdrożeniu nowego projektu itd. Od czasu do czasu faktycznie pojedziesz zrealizować wywiad, ale to jest margines twojej pracy. Także, jak masz gdzieś to, że nie będziesz w rzeczywistości Panem Redaktorem i chcesz zarobić szmal, bo kumasz to, że bez ostrego (usunięte przez administratora) i wydzwonienia dziennie 40 miejsc nic nie zarobisz, nigdzie w sprzedaży bezpośredniej, to bierz tę robotę. Naczelny to naprawdę świetny gość, atmosfera jest przyjemna, dużo się dowiesz i nauczysz, cały czas masz feedbacki i możesz głośno mówić co wg ciebie jest nie tak, a co byś zmienił. Jeżeli natomiast cały czas szukasz jakiejś ciekawej i interesującej roboty, bo w życiu zajmowałeś się już wieloma ciekawymi rzeczami, a cały czas trafiasz na rewelacyjnie brzmiące oferty pracy, które finalnie kończą się tak, że jest to (usunięte przez administratora) telemarketing, na który już nie masz w życiu ani czasu, ani sił, ani najmniejszej ochoty. To tego nie rób. Szukaj dalej, albo skończ marzyć i załóż własny biznes, bo to nie ma po prostu w tym kraju sensu. Tagi: #sprzedaż na słuchawkach #dobre warunki finansowe #fajni ludzie #telemarketing #lubisz handel #masz 24 lata #bez doświadczenia, ale z energią #po roku będziesz wymiatał i znajdziesz coś lepszego

Były

Miałem, niestety, wątpliwą "przyjemność" pracowania (usunięte przez administratora). Tragedia. Uciekajcie ludzie.

Mam pytanie czy ktoś ostatnim czasie był na rozmowie kwalifikacyjnej ? Jakie proponują warunki zatrudniania ?

Zorientowany
@Kandydat

Umowę o pracę z podstawą powyżej najniższej krajowej + dobre warunki dodatkowego wynagrodzenia od osiągniętych wyników. Oczywiście na początku jest okres próbny, a później od razu na czas nieokreślony.

jannek

Pracuję tu od 4 miesięcy. Po miesiącu dostałem umowę o pracę, wypłatę mam zawsze na czas. Dziennie rozmawiam przez telefon z 5-6 osobami. Weekendy i popołudnia wolne. Czasem jest ciężko, ale nie trudniej niż w innych firmach. No i w gazecie są artykuły z moim nazwiskiem, a na tym mi zależało.

Zostaw merytoryczną opinię o Polska Agencja Przedsiębiorczości - Katowice

• Jak się pracuje w Polska Agencja Przedsiębiorczości?

Zobacz opinie na temat firmy Polska Agencja Przedsiębiorczości tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 68.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polska Agencja Przedsiębiorczości?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 45 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polska Agencja Przedsiębiorczości?

Kandydaci do pracy w Polska Agencja Przedsiębiorczości napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polska Agencja Przedsiębiorczości