Opinie o Kurt Zeitarbeit GmbH w Wolfsburg

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Kurt Zeitarbeit GmbH. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kurt Zeitarbeit GmbH o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kurt Zeitarbeit GmbH w Wolfsburg

Rysiek Nowy wpis

Witam, również zostaliśmy z dziewczyną oszukani na 680 zł praca pakowanie ciastek w Hannowerze. Koordynator Wojciech Wlazło. Prosiłbym o kontakt, jeśli ktoś wystosował już wniosek bezpośrednio do prokuratury. Mieliśmy się udać na komisariat zgłosić całą sprawę, lecz znajomy policjant polecił nam skontaktowanie się najpierw z wami, bo jeżeli toczy się już sprawa to możemy się pod nią podpiąć, lub stworzyć pozew zbiorowy. Jeśli poszlibyśmy na policje, to zanim oni napisali by wniosek do prokuratury może minąć miesiąc jak nie więcej a i sprawa mogłaby zostać zamieciona pod dywan, zanim zaczęli by działać. Proszę was wszystkich o kontakt, jestem z Katowic, mój numer : 574 600 209

Natalia Nowy wpis

(usunięte przez administratora) to oferta podobna więc uwaga !!! to oszustwo, tak jak wielu z was otrzymałam meila że bus jest za darmo lecz mieszkanie płatne z góry i zaświtalo że coś jest nie tak. Gdy napisałam że mieszkanie znajde w Kolonii na własną rękę już nikt się nie odezwał. Pamiętajcie że pobieranie opłat przed zawarciem umowy to zawsze jest ściema, nie macie na to żadnego potwierdzenia, sprawdzajcie firmy, strony, meile i inne dane aby nie dać się oszukać!!!!

magda- Firma Tina Voß GmbH! Nowy wpis

Proszę o kontakt ludzi oszukanych.. sprawa trafiła do prokuratury i zajęła się tym kryminalna.. ale są różne województwa i potrzebuje kontakt z ludźmi żeby komendy mogły połączyć siły.. konta są fikcyjne.. z tego konta pieniądze zostają przelewane na dziesiątki innych kont a potem z właściwego zostają wypłacane.. numer gościa tj.koordynator ARKADIUSZ LIPSKI ORAZ SZYMON LYCZYWEK to osoby fikcyjne.. numer pod którym miałam kontakt to : 004915211860029 od dnia wczorajszego niedostępny!!! Adres mailowy tych oszustów to : arbeitsvermittlung.hannover@poczta.fm

Magg Nowy wpis

My tez Z Chlopakiem wplacilismy im 140 euro. I dzisiaj mial wyjazd, a nie ma ani wyjazdu ani umowy. Co za gn*je.

Firma Kurt Zeitarbeit GmbH poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
magda

Numer konta bankowego IBAN (konto niemieckie): DE94 1001 0010 0911 8101 12 BIC-SWIFT: PBNKDEFF Odbiorca: Szymon Lyczywek Kraj Odbiorcy: Niemcy Adres: Grüneburgweg 12 Jeśli jest para która chce dorwać drania proszę o kontakt , polska policja nic z tym nie zrobi.. ludzie którzy wpłacili pieniądze.. wydali na zakupy na wyjazd i czekają.. nie stać ich teraz żeby zrobić pare set km.. rozmawiałam z firmą Tina Voß GmbH.. Szymon Lyczywek się pod nią podszywa.. chcę jechać z Narzeczonym i przez niemiecką policję zablokować mu dostęp do konta.. możemy wziąć ze sobą jedną parę.. znam język niemiecki i naświetliłam już sprawę.. proszę o kontakt..(usunięte przez administratora)

Trikon

Ja tez wplacilem pieniadze za mnie i narzeczona i nic. Zglosilem sprawe na policje ale odrazu mi powiedzieli ze to ciezka sprawa i czekam na decyzje prokuratury pewnie i tak ujdzie im to na sucho

magda

9.maja wpłaciłam z Narzeczonym 140 euro za tydzień z góry za mieszkanie.. dziś miała być umowa.. jutro wyjazd.. umowy niema.. koordynator nie odbiera.. a my wydaliśmy na wyjazd 1500 zł plus 140 euro i siedzimy na walizkach...Odbiorca: Szymon Lyczywek praca dla par fabryka kurczaków Hannover!!! Dzwoniłam na policję we Frankfurcie ponieważ konto na które przelałam pieniądze jest we Frankfurcie.. mój numer.. 669 742 929 dla oszukanych ludzi.. mieliśmy jechać swoim autem.. współczuję ludziom czekającym na kierowcę gdzieś tam na dworcach ...a kierowca busa z tej firmy nie przyjedzie.. nie wspomnę, że niektórzy musieli pare set km dojechać ... brak słów...

kika

Tez dostalam od nich oferte,wplacilam pieniadze za siebie i partnera,mieli przeslac umowy do wgladu na e-maila w dn 04.05.2016, umow brak i nie odbiera Gorski tel.Jesli ktos tez wplacil juz pieniadze i zostal oszukany,piszcie.

bobek

To są oszusći prosze nie korzystać z ich ofert , sprawdzałem

Witam również otrzymałam zgłoszenie ,że jestem przyjęta do pracy na tych samych warunkach co większość tutaj....To ściema tak?

Ktoś

J.w. Wolfsburg. Również otrzymałem ofertę tej samej treści. Proszę o odpowiedź osób czy już korzystały z usług tej firmy.

Ona

Tak praca przy taśmie na produkcji i pakowaniu kanapek,ogłoszenie ukazało się 09.04.2016r. 26 do mnie się odezwali że niby rekrutację przeszedłem,jedynym war nkiem wyjazdu jest uiszczenie opłaty 70 euro za mieszkanie.Skontaktowała się bezpośrednio z firmą Kurt Zeitarbeit jest to Pośrednictwo Pracy Tymczasowej oni nic nie wiedzieli o jakimkolwieka naborze na to stanowisko,powiedzieli że to oszustwo.

kama

Ja tez dostalam ta oferte pracy ale wlasnie boje sie ze to sciema bo każą wplacac kase za mieszkanie dziwne to troche...jeśli ktos cos wie wiecej o tej firmie to prosze o opisanie

Ona

Potwierdzam po telefonie do Pana Górskiego i poinformowaniu go iż kontaktowalem się bezpośrednio z daną firma,rozmowa została bez słowa przerwana.Jedną Wielka ściema!!!!!

goskatm

dziekuje za informacje ja tez dostalam ta propozycje pracy i sie zastanawialam

hwdp

mozesz w raze w pisac na moj email bulson100@o2.pl

stempel60
@hwdp

Pan karol górski to zwykły oszust uwaga ,firma nie prowadzi naboru pracowników , dzwoniłem do firmy sa zdziwieni , tez dostałem oferte pracy od Pana Górskiego kazał wpłacic 70 e za meszkanie .Pozdarwiam

hwdp

mi proponuja te prace ale chca zeby wplacic hajs za pierwszy tydzien mieszkania chyba ze na wlasna reke szukasz chaty...

nowy

czy ktos byl zatrudniony jako pracownik produkcji - pakowanie, produkcja kanapek w Wolfsburgu ??

Zostaw merytoryczną opinię o Kurt Zeitarbeit GmbH - Wolfsburg

Kurt Zeitarbeit GmbH