Opinie o Krynica Vitamin w Dziadkowskie-folwark

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Krynica Vitamin. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Krynica Vitamin na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krynica Vitamin w Dziadkowskie-folwark

Ala

Czy ktoś serio bez złośliwości może napisać jak się tam pracuje? Chce złożyć cv tylko nie na żaden sezon i nie za 2 tyś.na rękę...

Robol
@Ala

Krynica Vitamin to dość spora firma i ma mnóstwo działów, dyrektorów, kierowników, mistrzów zmianowych. Jak trafisz na jakiegoś przełożonego (usunięte przez administratora)to masz źle. Jeśli na kogoś normalnego to masz całkiem spoko.

Ala

Kolka
@Ala

W Warszawie ludzie mili bo nikogo teraz nie ma do pracy i nikt nic nie wie. Dużo osob zostało zwolnionych lub odeszło z powodu braku logiki pracy. Jak ktoś zaczyna mówić logicznie lub prawdę to się go pozbywają W związku z tym jest nadmiar klientów którymi nikt się nie zajmuje i duzo pracy. Ogólnie ok jeżeli na początku wywalczysz dużą pensje

Yehwve
@Ala

PO ZLOSLIWOSCI TO CI WIECEJ NIE DADZA JAK 2 TYS I jak będziesz prosić to nic z tego już nie jeden prosił i nic nie wyszło z tego będziesz musiał gdzie indziej a ja znalazłem w Międzyrzecu

@Yehwve

Wysokość wynagrodzenia zależy od wielu czynników jak doświadczenie, zajmowane stanowisko itd, ale minimum to i tak płaca minimalna, która wynosi 2800 zł. Skontaktuj się z nami użytkowniku lub użytkowniczko, chętnie porozmawiamy i dowiemy się: 1. w którym dziale pracowałeś 2. czy prosiłeś o podwyżkę 3. Czy może chciał(a)byś do nas wrócić, z Międzyrzeca jest blisko

Robol Nowy wpis
@Ala

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Krynica Vitamin? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

kamil

ci którzy zaczną pracować są zatrudniani tylko na 3 miesiące poźniej zwalniaja po 3 miesiacach nawet jak chcą przedłużyć umowę wiekszośc ludzi pozwalniali szukali tylko na 3 miesiące nie na zawsze

Gosia

Pracownicy po 3 miesiącach są zwalniani

Wanda Nowy wpis
@Gosia

Ale to zwalniają tak bez powodu czy jednak zawsze jest to jakoś uzasadnione? Czy tak duża rotacja jest na produkcji czy też w biurze?

Gosia Nowy wpis
@Wanda

Po prostu gdy nie chcą za pracownika składek opłacać to są pracownicy zatrudniani tylko na 3 miesiące większość ludzi zostaje zwolnieni jak jest mało pracy to zostaje mała grupa pracowników . po przepracowaniu zostają ci ludzie tylko co firma powstała i ci ludzie są zatrudnieni na stałe

Bartek Nowy wpis

Pracownicy są zwalniani po przepracowaniu 3 miesięcy jak pracownicy zostali zwolnieni i złożyli cb do pracy kolejny raz to nie zostali przyjęci i szukają innych ludzi jak co roku nowych

Czy w Krynica Vitamin możliwa jest praca na podstawie B2B?

Tak, jesteśmy elastyczni jako pracodawca, preferujemy umowy o pracę, ale również nawiązujemy współpracę na podstawie B2B

Zainteresowany pracą

Witam. Chciałbym się dowiedzieć kiedy powstanie zakład w Żłobnicy (woj.łódzkie) i kiedy rusza rekrutacja?

@Zainteresowany pracą

Hej, rozpoczęliśmy proces inwestycyjny, ale na proces rekrutacyjny jeszcze jest za wcześnie

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Krynica Vitamin spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Dodo

Jeśli chodzi o zarobki moje były ok, umowa o pracę na okres próbny po którym najczęściej żegnasz się z firmą. Duża niestabilność - co chwilę kogoś zwalniają. Brak strategii zarządzania -jeśli nie "błyszczysz" tzn. nic nie robisz więc do widzenia.

Pati
@Dodo

Witam kiedy będzie można złożyć papiery cv do pracy

Krystyna
@Dodo

A możesz bardziej przybliżyć sytuacje? Argumentują w jakiś sposób nieprzedłużanie umowy? Dużo było takich sytuacji? Jak z zarobkami?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Krynica Vitamin?

Preferujemy umowę o pracę, ale jesteśmy też otwarci na inne propozycje (współ)pracownika. Jaki rodzaj interesuje Ciebie?

Jak wygląda sprawa grafiku w Krynica Vitamin. Czy pracodawca idzie na rękę?

Yehwve

Dla ciebie jak najbardziej a po 3 mies god baj

Dużo się zmienia. Budynki, ludzie. Zmiany idą ku lepszemu. Daleka droga do ideału ale wszystko zmierza w dobrym kierunku.

duza
@Gość

Zwłaszcza ludzie, często i gęsto

Dawid748
@duza

Masz rację 30 osób wyrzucili a wzięli Ukraińców

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Krynica Vitamin?

Użytkownik

Ukończoną szkołę średnią ;)

Jfudu3647@wp.pl
@Użytkownik

A po podstawowce bioro

G7@wp.pl

Skończona szkole ????

Co powiecie o pracy na stanowisku młodszy operator ? Warto składać CV ?

Jfudu3647@wp.pl
@.

Operator musi wiedzieć co i jak ????????????????

Mateusz

Jedno wielkie (usunięte przez administratora)za najniższa krajowa

....

Jak z zarobkami najniższa krajowa czy może coś trochę lepiej?

Mariusz

@rekrutowany gdzie widzisz taka ofertę ?

Rekrutowany
@Mariusz

Agencja rekruterska szuka kogoś....

Rafik

Moje zdanie jest negatywne. Zarobki po 2 tys i niepena przyszlosc

rekrutowany

szukają kogoś do działu zakupów na kierownika/managera. Warto aplikować i rozmawiać ? Z opisu firma wygląda ciekawie z komentarzy juz nieco mniej...

Bogusław

Dobry pracodawca, fajna praca więc i na wątku nie zbyt wielu informacji!

Alan

@Magda a skąd wiesz że to tylko praca sezonowa?

Grzesio

Da się z zakładu coś wyniesc? Np zgrzewkę napojów. Albo coś innego zajumać. Bo zawsze to jakiś dodatkowy zarobek

Magda

Czy dobrze rozumiem, to praca sezonowa? Szukam czegoś na stałe, czy można zostawić CV w placówce?

ogarnięty

Czasami tak bywa, że firma szuka osoby na okres sezonu i tak bywa, nie jest to żadna złośliwość!!

Zostaw merytoryczną opinię o Krynica Vitamin - Dziadkowskie-folwark

• Jak się pracuje w Krynica Vitamin?

Zobacz opinie na temat firmy Krynica Vitamin tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

Krynica Vitamin