MG Centrum Szkoleń i Korepetycji Marta Gwiżdż-Pikor

Opinie o MG Centrum Szkoleń i Korepetycji Marta Gwiżdż-Pikor

Róża Nowy wpis

Czy potrzebujecie Państwo pomocy biurowej, do umawiania spotkań i prowadzenia dokumentacji? Mam doświadczenie w administracji i szukam teraz nowej pracy ze względu na zmianę miejsca zamieszkania. W jakich godzinach ewentualnie pracuje się w biurze? Czy pensja może być wyższa niż płaca minimalna?

Kasia C Nowy wpis

Polecam kurs bardzo fajnie opisane lekcje i test super sprawnie polecam otrzymałam zaświadczenie oraz certyfikat

Co jaki czas w MG Centrum Szkoleń i Korepetycji Marta Gwiżdż-Pikor można ubiegać się o podwyżkę?

Wszystko super. Wykupiłam kurs z certyfikatem. Po zakończeniu kursu napisałam maila ze kurs ukończyłam i za dwa dni przesyłka z dokumentami była u mnie . Polecam wszystkim

@Karolina

Dziękujemy za miłe słowa i pozdrawiamy

Dajana
@Karolina

Czy na drukowanym certyfikacie były punkty procentowe z testu?

Nowy wpis

@Dajana

Na certyfikatach nie ma umieszczonej informacji o ilości zdobytych punktów

Firma MG Centrum Szkoleń i Korepetycji Marta Gwiżdż-Pikor w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Trener z zakresu dostępności. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.

Jakie są mocne strony pracodawcy MG Centrum Szkoleń i Korepetycji Marta Gwiżdż-Pikor?

Treść szkoleń co prawda aż się prosi o korektę błędów interpunkcyjnych, jednakże cena adekwatna do danych materiałów szkoleniowych. Osobiście zakupiłam kilka kursów i jestem zadowolona. Na certyfikat długo się czeka, również brak odpowiedzi na maile i telefony. Ale niestety takie są kursy online.

Czemu pytasz? Jakbyś coś wiedział o tym, jakie tam są kursy dla pracowników, to weź się podziel informacja… Bo może się dowiedziałeś już czegoś, dzięki :))

Małgorzata
@Anna

A czy na koniec są jakieś egzaminy? Jak tak to czy one też są przeprowadzane zdalnie?

@Małgorzata

Kupiłam kilka szkoleń i wszystko było ok. Na koniec każdego jest test i można dokupić certyfikat.

Ewelina
@Kasia

Dlaczego certyfikat trzeba dokupić? Czemu nie wynika z samego pozytywnego zdania testu?

Mika
@Anna

Witam,jak długo czekała Pani na certyfikat?

Olo

Dziendobry . Czy jest jakiś kontakt z firma? Nie odpowiadają na maile ,nikt nie odbiera telefonu, na smsy zero reakcji. Juz w 2020/2021 próbowałam po skończonym kursie skontaktować się (wykupiłam ok 8 na raz z certyfikatam i do tej pory niedostałam certyfikatu)

Jak długo czekaliście na realizację zamówienia? Ja czekam ok. tygodnia i nadal kursy nie są dostępne

Sylwia
@Ania

Trochę czasu minęło do Twojego wpisu, dostałaś potem te materiały z MG? Ja chcę spytać o tę możliwość współpracy trenerów i szkoleniowców z centrum, którą tu wymieniono https://mg-szkolenia.pl/wspolpraca Czy trzeba mieć działalność, a może p. Marta jest w stanie zatrudnić trenera jako swego pracownika? Będę wdzięczna za nakierowanie mnie.

Ola
@Ania

Szkolenia po opłaceniu są od razu aktywne. To chyba jakiś błąd przy płatności jednak. Ja.miałam od razu

gosia1984k

Jaki kurs Pani robiła?

Aniak
@Ola

Z jakiego szkolenia korzystalas? Wszystko było w porządku? Boje się (usunięte przez administratora)

Magdalena
@Aniak

Masz jakieś złe doświadczenia z innymi szkoleniami? Z tego co tu czytam to generalnie nie ma problemów, w razie czego chyba najlepiej kontaktować się z firmą.

Aniak

Czy warto wykupić Kurs z marketingu?

@Aniak

Niestety nie mamy takiego szkolenia w ofercie

Pabl

Wszystko w jak najlepszym porządku, polecam!!

Aleksandra
@Pabl

byłeś tam na szkoleniu i jesteś z niego zadowolony, stąd ten komentarz?

Pat22

Polecam MG Centrum Szkoleń i Korepetycji Marta Gwiżdż-Pikor. Był to mój pierwszy kurs ale na pewno nie ostatni????

klient

brak możliwości powiększenia prezentacji. Na laptopie prawie nic nie widać. Na maile i telefony nikt nie odpowiada

Bożena
@klient

Dodałeś/aś swój wpis już ponad miesiąc temu i zastanawiam się jak została rozwiązana Twoja sytuacja. Czy udało Ci się skontaktować z firmą? Daj znać czy sobie poradziłeś/aś z prezentacją.

zdezorientowana

dziekuję za odpowiedz-czyli trzeba uzbroić się w cierpliwość

Tak wszystko ok. Normalnie dostałam certyfikat i na maila też odpowiedzieli. Szkolenia bardzo ok.

Od 5 lat współpracuje z firmą. Wszystko jest zawsze na najwyższym poziomie współpraca układa się bardzo dobrze. Wszystko zawsze jest na czas. Ostatnio firma ma bardzo bardzo dużo zleceń i może przez to są jakieś opóźnienia. Zakupiłam już ponad 200 kursów. Polecam na 100%.

Tez Kasia
@Kasia

A ja nie polecam. Musiałam się nieźle nagimnastykować, żeby łaskawie wysłano do mnie certyfikat. Zero odpowiedzi na maile, telefon nie był odbierany. Bardzo nieprofesjonalne podejście, niestety. Robiłam dużo kursów na różnych platformach online, ale niestety ta firma jest najgorsza... Szkolenie robiłam jesienią, na wysyłkę certyfikatu czekałam 2 miesiące.(usunięte przez administratora)

Dagmara K.

Polecam, sprawnie przeszłam kurs i dostałam certyfikat

Bożena
@Dagmara K.

@Dagmara K. Jak oceniasz cenę za kurs z MG Centrum Szkoleń? Jest przystępna i akceptowalna dla większości?

Luizawaw

Kupiłam dwa kursy- jeden dla mnie,drugi na mojej mamy. Mama bez problemu poradziła sobie z uruchomieniem kursu (65lat ma!). Ja po kursie wykupiłam jeszcze certyfikat- mój pracodawca bez problemu go przyjął (musiałam mieć skończone szkolenie).

Justyna
@Luizawaw

O jakiej tematyce były kursy zakupione przez Panie?

Bartek

Zamówiłem kurs w wersji elektronicznej. Wszystko przebiegło szybko, sprawnie i pomyślnie.

Justyna
@Bartek

Kurs o jakiej tematyce Pan zakupił?

Han78

Wszystko super, mogłam przeglądać szkolenie podczas podróży:-)

Jadzia

Czy są poszukiwane osoby do redakcji lub w ogóle tworzenia treści szkoleń?

Wawa75

Wszystko ok, najważniejsze, że dają certyfikat ukończenia szkolenia

Zostaw merytoryczną opinię o MG Centrum Szkoleń i Korepetycji Marta Gwiżdż-Pikor - Turza Śląska

• Jak się pracuje w MG Centrum Szkoleń i Korepetycji Marta Gwiżdż-Pikor?

Zobacz opinie na temat firmy MG Centrum Szkoleń i Korepetycji Marta Gwiżdż-Pikor tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

MG Centrum Szkoleń i Korepetycji Marta Gwiżdż-Pikor