Opinie o APT-CERTA

Zosia Nowy wpis

Hejka, zauważyłam, że była dodawana oferta dla pracownika obsługi hotelu z podkreśleniem, że nabory są prowadzone ze względu na dynamiczny rozwój. czy to cokolwiek zmienia na warunki zatrudnienia, że zostało to wskazane w opisie? I czy przede wszystkim może ktoś polecić aplikowanie?

Jacek P. Nowy wpis

Pracowałem w firmie przez rok.JAKO SZLIFIERZ.POLECAM.GDYBY NIE CHOROBA .PRACOWAŁBYM DALEJ PRACA JAK TO NA ODLEWNI LLEKA NIE JEST..ALE WYPŁATY NA CZS .URLOP BEZ PROBLEMU.JEŻELI SĄ JAKIEŚ PROBLEMY.TO ZAWSZE MOŻNA JE ZAŁATWIĆ.JEŻELI KTOŚ NIE BOI SIĘ CIĘŻKIEJ PRACY TO POLECAM .

Hej, zakwaterowanie jest raczej zależne od oferty? tak się nad nim zastanawiam po tej ostatniej opinii po prostu. teraz właśnie widnieje oferta do hotelu 5 * dla kelnerki. Czy w tym przypadku pokój ma się w hotelu po prostu zapewniony? Czy ktoś był tam na miejscu i by mi napisał czy warto przyjść popracować? Trudno jest się dostać?

marek

bylem zobaczylem na wlasne oczy zero zainteresowania nowymi pracownikami spanie kolo kibla szkoda muwic typowa (usunięte przez administratora) z PL

Nowy wpis

@marek

Szanowny Panie Marku, o ile to Pana prawdziwe imię? A może powinienem napisać Panie J... patrząc na komentarz i znajomość Pana ortografii. Dorosła osoba, która decyduje się na podjęcie pracy w specjalistycznej branży jaką jest przemysł odlewniczy, powinna być na tyle zorganizowana i samodzielna, że po podpisaniu umowy i otrzymaniu od nas wszelkich informacji dot. pracy, adresu zakładu pracy, adresu mieszkania pracowniczego oraz daty rozpoczęcia pracy, powinna sobie bezproblemowo poradzić. Ponadto jesteśmy cały czas w kontakcie z naszymi pracownikami i można do nas dzwonić prawie o każdej porze dnia i w każdym temacie. Jeśli warunki mieszkaniowe nie odpowiadają pracownikowi, to można nas o tym poinformować telefonicznie lub mailowo i wtedy niezwłocznie taka osoba zostaje przeniesiona na inny pokój lub mieszkanie.

Czy rekrutacja na stanowisko OPERATOR URZĄDZEŃ DO PRODUKCJI MAKARONU w firmie APT-CERTA odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?

Obserwuje firmę i widzę, ze aktywnie rekrutują pracowników do pracy w kraju i za granica. Wiecie może czy nie szukają pracowników do wewnętrznej struktury? Chętnie dowiedziałabym się czegoś więcej o warunkach i zarobkach w dziale rekrutacji. Obecnie pracuje jako specjalistka w innej firmie, ale jeśli chodzi o rozwój w to jestem pod ściana;) Czy tu macie jakieś możliwości rozwoju i awansu? Jak nastroje w biurze? Firma dba o work life balance czy w miarę możliwości regularne podwyżki?

Czy kwota 3500 to dobra stawka w firmie APT-CERTA?

Daniel

Polecam firmę!!!!

NIE polecam agencji na odlewniach pracują sami alkoholicy piją od rana do wieczora jak ktoś ma jakieś ambicje to tam długo nie zostanie bo przychodząc po pracy w pokojach walk alkoholem na kwaterach (usunięte przez administratora) wyposażenie ubogie strasznie Pan Polaczek przez telefon tylko umie bajki opowiadać ze to że tamto a dalej to samo ta opinia odnosi się do pracy na Odlewni w Niemczech

Taki niestety dajecie panowie wizerunek Polaka w pracy na obczyźnie, mimo że każdy z was podpisuje dokument o nie posiadaniu żadnych problemów z nadużywaniem wyrobów alkoholowych, lub innych ciężkich używek , jak również o nie posiadaniu zajęć komorniczych. Upływający czas niestety pokazuje prawdziwy obraz każdego z was. Mieszkania pracownicze osobiście sam oglądałem zanim wysłaliśmy pierwszego pracownika na kontrakt i nie miałem co do nich żadnych zastrzeżeń. No ale jak się nie sprząta po sobie tygodniami i demoluje wyposażenie mieszkania po używkach, to niestety mieszka się w chlewie. I na koniec skoro jest Pan taki ,,ambitny'' i nie ma sobie nic do zarzucenia to dlaczego pisze Pan jako BYŁY PRACOWNIK a nie przedstawi się z imienia i nazwiska . Ponadto Pana wypowiedź jest nie merytoryczna , bo ocenia Was samych, czyli pracowników a nie naszą firmę.

Witam pracuje w tej firmie od 2019 roku współpracuje z panem Tomaszem i oceniam ta współpracę bardzo pozytywnie wypłaty są zawsze na czas z urlopami też nie ma problemów mieszkania są w bliskiej lokalizacji miejsca pracy oraz sklepów , mieszkania są wygodne wyposażone czyste i zadbane .

APT-CERTA

Witam, nie wiem dlaczego wyraża Pan opinie na temat Firmy APT-CERTA Sp. z o.o., skoro zatrudniony był Pan przez austriacką firmę i na austriackich warunkach. My Panu przekazaliśmy tylko kontakt do firmy Job T.....GmbH i na tym nasza rola się skończyła. Proszę opiniować firmę która Pana zatrudniała i płaciła wynagrodzenie , czyli Job T.....GmbH a nie nas.

Damian Austria

Pamiętam Cię kolego, przyjechałaś do Turnera na szalunki, tylko prawda jest taka, że nie miałeś pojęcia o systemach szacunkowych Doka Ulma Peri, bo nigdy tego wcześniej nie robiłeś i dla tego po trzech dniach baumaister cię wywalił z budowy. Warto było oszukiwać w Cv?! Potem Kirstin Cię przeniosła do innej firmy żeby dać Ci szansę na trockenbau. Ale i takm nie zagrzałeś miejsca. Powiem Ci coś chłopcze: nie pisz bzdur o firmach które uczciwie płacą, bo ze mną w ubiegłym roku pracowało na jednej baustelle 17 chłopaków z Polski i w tym roku też większość z nich wraca do tej samej pracy. To chyba o czymś świadczy.

Konrad

Witam możesz podać mi do siebie adres e-mail

Konrad

Witam w wurzen ilu pokojowe są mieszkania i czy jest kuchnia gdzie ugotować jedzenie czy jest kuchnia oddzielna czy wspólna i czy jest ile do pracy odległość na odlewnie i czy jest dostępny internet na mieszkaniu i wypłata czy jest w terminie czekam na odpowiedź

abc

@APT-CERTA Sp. z o.o a jeżeli chodzi o pracę w Niemczech, jak wygląda kwestia zakwaterowania?

@abc

W przypadku pracy w Niemczech zakwaterowanie organizujemy i opłacamy pracownikom.

@abc

W większości ofert pracy na terenie Niemiec firm APT-CERTA zapewnią mieszkania nieodpłatnie.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w APT-CERTA? Chętnie zatrudniają?

Firma chętnie zatrudnia studentów lub absolwentów szkół, zwłaszcza w branży hotelarskiej i restauracyjnej.

Damian

Pieniądze na czas, dobre warunki pracy, rekrutacja wzorowa. Te niskie oceny chyba od 1 niezadowolonego pracownika

Niemcy

Witam, czy jedzie ktoś do Niemiec do pakowania owoców i warzyw?

Pracownik budowlany

Pracuje w Austrii już prawie pół roku i na chwilę obecną nie miałem z tą firmą żadnych problemów. Wynagrodzenie zawsze na czas , stawka konkretna , stały kontakt z pracownikami biurowymi , więc nie wiem o co chodzi z tymi opiniami . Podejrzewam że dużo zależy od firmy z którą APT-CERTA ma podpisany kontrakt na delegowanie pracowników. Słyszałem że odlewnia w Niemczech nie płaci na czas firmie w Polsce, zalegają po kilka miesięcy z płatnościami i dlatego pewnie te opóźnienia z zapłatą wynagrodzenia. Ja na szczęście nie mam tych problemów.

Wąsiara z Picburka
@Pracownik budowlany

Jestem ciekawy skąd ty wiesz jako pracownik budowlany pracujący w Australii że w Niemcach na odlewni nie płacą o chyba że to PAN ANDRZEJ P. LUB PANI ANNA O. z biura piszę a zresztą kogo to obchodzi że odlewnia nie płaci kontrakt podpisany był z APT-CERTA a nie z odlewnią więc kasa ma być na czas i tyle.

lol
@Wąsiara z Picburka

Wiesz gdzie jest Austria a gdzie Australia?

Jaka jest umowa w firmie APT-CERTA? Wiecie czy jako Pracownik Budowlany zatrudniają na umowę zlecenie?

APT-CERTA Sp. z o.o.

Witam, Pracownicy budowlani są zatrudniani na umowach o pracę, bezpośrednio przez Austriackie lub Niemieckie firmy z zachowaniem wszelkich obowiązujących w danym kraju uregulowań prawnych i finansowych. Osoby, które pracują we wszystkich pozostałych branżach zatrudniani są na umowach o pracę tymczasową a składki ubezpieczeniowe i podatki są odprowadzane w Polsce i wykazywane od całości wynagrodzenie przysługującego pracownikowi. Natomiast zaliczka na podatek dochodowy odprowadzana jest w kraju w którym pracownik wykonuje daną pracę. Z poważaniem APT-CERTA

Mariusz Choroś

Witam wszystkich szukających opinii o APT-CERTA Sp. Z O.O. Agencja Pracy w której pracowałem ok 6 m-cy w delegacji w Niemczech jako spawacz, jest to zespół ludzi posiadających duże doświadczenie i umiejętność dostosowane do potrzeb klienta i obecnego rynku pracy w realizacji usług pośrednictwa pracy. Chcę pochwalić zaangażowanie, rzetelność i terminowość w świadczeniu swoich usług. Doceniając walory firmy mogę w pełni polecic jej usługi potencjalnym pracownikom. Firma APT-CERTA Sp. Z O.O może stanowić przykład właściwej współpracy rzadka na naszym rynku umiejętność dotrzymywania umówionych terminów i warunków pracy na każdym etapie służyła fachową pomocą. Polecam tą firmę w 100%

Damian Austria

Cały zeszły rok pracowałem w Austrii w budowlance i w tym roku też zamierzam wyjechać do pracy z firmy APT CERTA. Fakt że trzeba się wykazać i trochę napracować ale przynajmniej wiesz za co robisz, bo zarobki są nieporównywalne do tych w Polsce. Pozdrowienia dla Ludwika,Wojtka, Piotrka i Roberta. Dołączam do Was po 15 marca.

Stanisław

Pracuję od 1,5 roku na odlewni żeliwa w Niemczech w miejscowości Oelde. Robota fajna, zarabiam ponad trzy razy tyle co w Polsce. Jestem formierzem mas furanowych. Pozdrawiam chłopaków z Tigges i Castrop Rauxel.

Zostaw merytoryczną opinię o APT-CERTA - Żywiec

• Jak się pracuje w APT-CERTA?

Zobacz opinie na temat firmy APT-CERTA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w APT-CERTA?