Opinie o 24/7 drive B.V. w Son Ekkersrijt 7025

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie 24/7 drive B.V.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie 24/7 drive B.V. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 24/7 drive B.V. w Son Ekkersrijt 7025

Pracowałem przez 24/7 i według mnie jedna z lepszych agencji. Praca naprawdę super, warunki mieszkaniowe też, akurat tak się trafiło że nie mam podstaw do narzekania. Koordynator Adrian spoko gość, w porównaniu z innymi koordynatorami z innych agencji naprawdę spoko, kasa zawsze na czas zgadzało się wszystko

Witold

A jak z wyjaśnieniem zaistniałej rozbieżności? Pracownik firmy na miejscu interweniował, byś od kolejnego dnia robił, jako kierowca, jak to było z Tobą ustalone wcześniej?

Bogusław

Wypłata w terminie, warunki umowy są jasne. Polecam

@Bogusław

Nie polecam, czytam opinie i mam wrażenie że piszą je ludzie którzy zostali poproszeni o wystawienie pozytywnych komentarzy. Piszę z własnego doświadczenia, wyposażenie pokoi to często porażka, łóżko, krzesło (toaletowe) i metalowa szafka jak z szatni. Bardzo często brak ogrzewania i obciążanie ludzi kosztami za zbyt duże rachunki. Ciągle problemy z salarisami, mam wrażenie że nikt nad tym nie panuje. Trzeba bardzo dokładnie sprawdzać i pilnować godzin a najlepiej porównywać z kimś kto pracuje w tym samym miejscu. Nie polecam pracy na sortowni ani kontenerach, praca 4 dni w tyg i z tego właśnie powodu ludzie nie chcą tu pracować. Ludzie pracujący na sortowni to głównie Bułgarzy (cyganie) którzy pracują tam tylko i wyłącznie dlatego że nie ma ludzi do pracy. Nie polecam mieszkania na hotelu i nie będę pisała dlaczego bo jest tego tak dużo że nie wiem od czego zacząć ( mieszkają tam głównie Bułgarzy). O koordynatorach też można byłoby się długo rozpisywać, więc napiszę tylko że pani Maria, znana ludziom z 2 poprzednich agencji w których pracowała to totalna porażka. Tak jak w poprzednich miejscach tak również w tej agencji nie powinna pracować. Znajomość języka w przypadku koordynatora to jednak za mało. Maciej dopóki nie został menadżerem może i był ok. Jedyny koordynator którego polecam to Adrian Piszę to nie po to żeby zniechęcić ludzi do pracy w tym miejscu ale po to żeby przedstawić jak to tak naprawdę wygląda. Wszystkie te opinie nie są tylko moimi opiniami ale również innych ludzi którzy je podzielają

Irena
@,,

Zgłaszane gdzieś były te problemy techniczne jak brak ogrzewania? ile najmniej stopni mieliście w pokojach? Te 4 dni na sortowni to po ile godzin się pracuje, że pozostałe 3 dni są wolne? A jak ktoś chce pracować nadgodzin to płacą dodatkowo?

Alosza

Dużo ogłoszeń na produkcji. Dla kogoś kto ma chociaż minimalne doświadczenie na pewno znajdzie się praca.

Pracownik Produkcji

Profesjonalnie

Wszystko dobrze

logo firmy Pracownik montażu - technik
Son
Wiertz Agencja Pracy Sp. z o.o.
Vania

Dla mnie agencja pracy rzetelna. Trzeba się wczytać w to się podpisuje i albo się zgadzacie albo nie. Mnie warunki mieszkaniowe i pracowe odpowiadają.

Konrad

Koorynator który mi sie trafił porządny, bez problemu można się dogadać i pomaga jeśli jest taka potrzeba.

Grzesio

Mieszkanie ok, mogłoby być lepiej ale w sumie zjeżdżam tam tylko się przespać.Praca bardzo dobra, warunki znacznie lepsze niż w kraju.

Lotek

Umowa i warunki odlliczeń są jasne. Nie ma tu jakiś niespodzianek.

Jeśli znasz język to nie ma najmniejszych problemów żeby się dostać. Sporo ogłoszeń, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Sporo ogłoszeń i to takich konkret! Dla mnie to spoko agencja pracy.

JohnnyB.

Warunki są jasne, jesli komuś odpowiadają to ok. Ogłoszeń też jest sporo.

Halina
@JohnnyB.

Ogłoszeń na stanowiska kierowców? Taki kierowca zarobi z 5 tyś netto? Jaką umowę dostają na początek pracy i czy jest potem możliwość żeby mieć umowę o pracę na czas nieokreślony?

Grzegorz R.

Grunt to się dogadać z koordynatorem i przecztać umowę którą się podpisuje. Warunki są jasne, dlatego dziwią mnie te niektóre komentarze.

Bartosz

Możliwość zakwaterowanie i wypłat tygodniówek. Dobry kontakt z koorynatorem.

Roman

Na pewno warto aplikować jeśli macie chociaż podstawową znajomość języka.

Sporo ogłoszeń, stawki znacznie lepsze niż w kraju. Według mnie warto aplikować.

Witold
@Paweł

To opinia pracownika, czy niezaangażowanego obserwatora? Zależy mi zwłaszcza na tej pierwszej. Do Deurne szukają teraz mechanika samochodowego na dwie zmiany z wolnymi weekendami. Może więc wiesz, na ile faktycznie przydaje się, wymagana w ogłoszeniu, dobra znajomość angielskiego? I co ze standardem oferowanego zakwaterowania oraz jego kosztami, jeśli się orientujesz?

Antos

Agencja pracy godna polecenia. Wszystko jest wytłumaczone jasno i klarownie, warunki zatrudnienia również są znane.

Janusz

Bezproblemowy kontakt z koorynatorem, kiedy był jakiś problem dzwoniłem i pomagał.

maras

Sprawdzona agencja, dużo ogłoszeń i lepsze wynagrodzenie niż w kraju.

Małgorzata

Mechanik samochodowy na jakie pieniądze może u nich liczyć? Jestem pewna, że była taka oferta do nich jakiś czas temu, ale nie zdążyłam się dowiedzieć. A pomagam komuś się odnaleźć na rynku pracy po dłuższej przerwie, potrzebuje jakichś informacji.

Patryk

Duży wybór i dla początkujących w branży jak i dla wyjadaczy. Mi i mojemu przyjacielowi dobrze się z nimi wspołpracuje, takze bede polecał dalej.

Zostaw merytoryczną opinię o 24/7 drive B.V. - Son

• Jak się pracuje w 24/7 drive B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy 24/7 drive B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 194.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 24/7 drive B.V.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 161, z czego 133 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 24/7 drive B.V.?

Kandydaci do pracy w 24/7 drive B.V. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

24/7 drive B.V.