Opinie o 24/7 drive B.V. w Son Ekkersrijt 7025

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie 24/7 drive B.V.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie 24/7 drive B.V. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 24/7 drive B.V. w Son Ekkersrijt 7025

Jaroo

Mimo początkowych obaw, zdecydowałem się na pracę za granicą. Na szczęście mieszkanie, które mi zapewnili, jest przyzwoite, a relacje z agencją są jasne i przejrzyste

Byłem niezdecydowany co do pracy za granicą, ale zdecydowałem się spróbować z pomocą agencji 247Drive i nie żałuję tej decyzji. Spośród wielu ofert pracy, znalazłem kilka interesujących opcji. Warunki umowy były jasne i zrozumiałe, co dla mnie było bardzo ważne.

Emila
@Adam

Co poza tym, kontakt z koordynatorami jest dobry? Do jakich krajów można jeździć do pracy i czy agencja opłaca zakwaterowanie?

Zdzisław

ogromny wybór ofert, a wynagrodzenia są o wiele lepsze niż w kraju.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w 24/7 drive B.V.?

Pracownik Produkcji

Profesjonalnie

Wszystko dobrze

logo firmy Pracownik montażu - technik
Son
Wiertz Agencja Pracy Sp. z o.o.
Julka

Mąż wysłał aplikacje dla Kierowca kat. C - dystrybucja produktów spożywczych i napojów w Holandii. Wynagrodzenie z tego co czytaliśmy to tygodniówki 550-650 euro, jest możliwość żeby brać wypłatę raz w miesiącu? Faktycznie tyle wynoszą zarobki? Umowa jest holenderska, na jaki czas?

przemoo

Warunki mieszkaniowe są w porządku, a wypłaty są terminowe. Szczerze polecam tę agencję.

Zbigniew

Jako osoba z podstawową znajomością języka, miałem obawy dotyczące znalezienia pracy przez agencję. Jednak moje doświadczenie z 247Drive okazało się bardzo pozytywne. Sporo ogłoszeń na produkcji dawało mi wiele opcji do wyboru. Do tego pomoc koordynatora na każdym kroku.

Krzysztof

Pracowałem z tą agencją przez pewien czas i byłem bardzo zadowolony. Ogromny wybór ogłoszeń pozwolił mi znaleźć pracę, która pasowała do moich umiejętności i oczekiwań. Co najważniejsze, stawki wynagrodzenia były znacznie wyższe niż te, które spotkałem w kraju.

Szymek

Bardzo dobry kontakt z koordynatorem w razie jakichkolwiek problemów. Pięć gwiazdek dla tej agencji pracy, polecam!

Jaroslaw

Jestem zadowolony z dużej liczby ofert pracy na produkcji. Jeśli masz podstawową znajomość języka, bez problemu znajdziesz pracę.

Darek

to sprawdzona agencja, którą mogę polecić. Mają wiele ofert pracy a proces rekrutacji jest przejrzysty.

Jagoda
@Darek

No właśnie, opowiecie, jak wygląda ta przejżysta rekrutacja? Czy już na start współpracy kandydat wie, ile jest etapów? Ile czasu trwa taki cały proces do finalnej odpowiedzi? A no i kto prowadzi rozmowy z kandydatami?

Seba

Jasne zasady i łatwy kontakt w razie jakichkolwiek problemów. Widać, że ta firma ma duże doświadczenie. Jeśli jesteś kierowcą zawodowym, nie powinieneś mieć problemu ze znalezieniem pracy dzięki nim. Współpraca z tą agencją przebiegła bez zarzutu, rekrutacja była szybka, a koordynator był pomocny.

Adi85

Mieszkanie ok, mógłby być standard lepszy ale i tak zjeżdżam tylko na nocleg więc nie marudzę. Agencja wypłacalna, pomoc koordynatora jeśli sa jakieś problemy.

Erni
@Adi85

To dopytam jeszcze z tym mieszkaniem. Czy na mieszkaniu jest się samemu? Bo trudno byłoby mi wypocząć, jak trafiłbym na jakiś imprezowiczów. I jakie to koszty czynszu, w zestawieniu z zarobkami?

Piotrek

Osoba ktora zna w miarę język, nie będzie mieć większego problemu żeby dostać pracę przez tę agencję. Do tego jest spoko zakwaterowanie i możliwość otrzymywania wypłaty w systemie tygodniowym.

Jarek

Wypłata zawsze o czasie, zdarzają się odliczenia ale ich warunki są jasne. Według mnie się opłaca bo nigdzie bym nie zarobił w kraju na tym samym stanowisku.

Konrad

Polecam tą agencję pracy, rekrutacja konkretna, sporo ogłoszeń czy to w transporcie czy na produkcji.

Kwestie ewentualnych odliczeń jest jasna już na etapie podpisywania umowy więc nie wiem skąd później zdziwienie. Mnie taka praca odpowiada, pracuję na produkcji.

Alex

Dla mnie wypłata jest ok, więcej bym nie zarobił w kraju. A ogłoszeń było sporo. Grunt to czytać co sie podpisuje, żeby później nie mieć do siebie żalu.

Jarecki

Dobry kontakt z koordynatorem. Przydaje się znajomość języka.

Tomasz

Mogę polecić agencję 247Drive. Sporo ogłoszeń, sensowny system rekrutacji i jasne warunki pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o 24/7 drive B.V. - Son

• Jak się pracuje w 24/7 drive B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy 24/7 drive B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 194.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 24/7 drive B.V.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 161, z czego 133 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 24/7 drive B.V.?

Kandydaci do pracy w 24/7 drive B.V. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

24/7 drive B.V.