Opinie o 24/7 drive B.V. w Son Ekkersrijt 7025

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie 24/7 drive B.V.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie 24/7 drive B.V. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 24/7 drive B.V. w Son Ekkersrijt 7025

Ryszard

Dostałem pracę z podstawową znajomością języka. Jestem zadowolony z wypłaty.

Romuald Poznański

Polecam. Jasne warunki współpracy, umowa konkret. Są czasem problemy personalne jak wszędzie, ale jak trafisz na dobrego koorynatora to jest super.

Adrian T.

Agencja pracy godna polecenia. Dobry kontakt z moim koorynatorem, nie wiem jak z innymi. Zakwaterowanie ok takie 3/5. Wypłaty o czasie.

Nicco

Polecam współpracę z tą agencją pracy. Rzetelne podejście do sprawy i terminowe wypłaty.

Pracownik Produkcji

Profesjonalnie

Wszystko dobrze

logo firmy Pracownik montażu - technik
Son
Wiertz Agencja Pracy Sp. z o.o.
Antek

Duży wybór ogłoszeń i sensowna rekrutacja to ogromne atuty tej agencji. Szczerze ją polecam.

marecki

Tygodniówki i zakwaterowanie to duże udogodnienia. Jest wiele ogłoszeń pracy, więc każdy może znaleźć coś dla siebie.

Max

Ta agencja pracy jest dla mnie odpowiednia. Warunki są transparentne, a kontakt z agencją jest bezproblemowy. Polecam.

Rysiek

Koordynator, który mi się trafił, jest porządny i pomocny. Bez problemu można się z nim dogadać, a w razie potrzeby udzieli pomocy.

Tommi

Wypłata jest zawsze na czas, a umowa jest przejrzysta. Polecam tę agencję każdemu, kto szuka pracy za granicą.

Władysław

Umowa i zasady wynagradzania są jasne. Nie ma tu nieporozumień. Mieszkanie jest w porządku, chociaż korzystam z niego tylko na sen.

Konrad

Dla osób, które znają podstawy języka, to naprawdę dobre miejsce, żeby zdobyć pracę. Jest wiele ogłoszeń, więc każdy ma szansę.

Tomasz

Dla mnie agencja pracy jest rzetelna. Wszystko jest jasno określone, więc albo się zgadzasz, albo nie. Warunki mieszkaniowe i pracowe mi odpowiadają.

KubeK

Zakwaterowanie jest w porządku, chociaż mogłoby być lepiej. Praca jest bardzo dobra, a warunki znacznie lepsze niż w Polsce. Kontakt z koordynatorem jest bezproblemowy.

Tony

Obawiałem się formalności związanych z pracą za granicą, ale agencja pomogła mi w całym procesie. W rezultacie szybko znalazłem pracę na produkcji, w której mam doświadczenie.

Ciekawa
@Tony

A na produkcję trzeba znać język? Agencja jest pomocna tylko na początek czy podczas zatrudnienia też pomagają w problemach?

Antek

Dla mnie najważniejsze jest wsparcie w trudnych sytuacjach, i właśnie to otrzymałem od koordynatorów tej firmy. Takie podejście doceniam najbardziej.

Rono

Na początku trochę się bałem, ale szybko się zaaklimatyzowałem i podłapałem język. Teraz mogę się bez problemu dogadać. Polecam, szczególnie jeśli znasz już trochę język.

Niko

Bardzo doceniam możliwość otrzymania wypłaty tygodniówki. To mi bardzo pomogło. A kontakt z koordynatorem? Wszystko OK, zawsze reaguje na moje problemy i wątpliwości.

Zbigniew

Zakwaterowanie jest bez luksusów, ale praca jest uczciwa, a wynagrodzenie znacznie lepsze niż w Polsce. Dla mnie to super opcja.

Cenię sobie dobre warunki pracy, a umowy oferowane przez tę firmę są jasne i przejrzyste. Dla mnie to duży plus. Jestem zadowolony z mojej pracy jako kierowca.

Tomasz R.

Dużo ofert pracy w produkcji i logistyce, i nie trzeba znać na pamięć słownika angielskiego. Jako kierowca, szybko znalazłem tam pracę. Komunikacja z agencją jest na bardzo dobrym poziomie.

Zostaw merytoryczną opinię o 24/7 drive B.V. - Son

• Jak się pracuje w 24/7 drive B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy 24/7 drive B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 194.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 24/7 drive B.V.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 161, z czego 133 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 24/7 drive B.V.?

Kandydaci do pracy w 24/7 drive B.V. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

24/7 drive B.V.