NIP: 8971788555 REGON: 22104053 KRS: 0000455034

Adres: Pl. Powstańców Śląskich 1 lok. 31, 53-329 Wrocław

Opinie o Ok-Moto Sp. z o.o.

Aktualność
Uruchomiliśmy Innowacyjną Aplikację mobilną do generowania raportów z oględzin aut.  Dzięki niej proces realizacji oględzin i generowania raportu, który w innych firmach trwa godzinami, u nas zajmuje zaledwie 2 godziny, a nawet krócej!
Nasza aplikacja korzysta z zaawansowanych funkcji sztucznej inteligencji, dzięki czemu jesteśmy liderem w branży usług rzeczoznawczych.

Nowoczesne Funkcje:

• Skanowanie Kodu Aztec: Zeskanuj kod Aztec z dowodu rejestracyjnego, a nasza aplikacja automatycznie uzupełni dane o samochodzie.

• Transkrypcja Mowy: Podyktuj komentarz i wnioski, a nasza technologia przekształci Twoje słowa w tekst.

• Korekta AI: Jednym kliknięciem popraw wszelkie niedociągnięcia w tekście, korzystając z inteligentnej korekty zapewniającej precyzję.

• Powiadomienia: Otrzymasz powiadomienia na telefon o wszelkich zmianach w swoich zleceniach, o nowych zleceniach, przypomnienia o terminach oględzin i wiele innych! Twoja praca będzie jeszcze bardziej efektywna, a Ty nie musisz już o niczym pamietać.

• Wygoda: Masz stały dostęp do listy swoich zleceń bezpośrednio w aplikacji mobilnej na telefonie oraz wiele innych funkcji, które uczynią Twoją pracę łatwiejszą i bardziej efektywną.

Życzymy miłego korzystania!
ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Grzegorz Łoboda

Pracownik firmy - Właściciel firmy

25.10.2023 12:10

Czym zajmuje się Państwa firma?

Grzegorz Łobodaikona wywiad

OK-MOTO to największa ogólnopolska sieć niezależnych rzeczoznawców samochodowych, działająca od 2013 roku. Nasza ekipa skupia profesjonalistów z długim stażem w branży motoryzacyjnej, w tym mechaników, rzeczoznawców, diagnostów oraz pasjonatów, którzy mają głęboką wiedzę na temat techniki motoryzacyjnej.

Jak duża jest Państwa firma?

Grzegorz Łobodaikona wywiad

W naszej firmie zatrudniamy obecnie ponad 220 osób na terenie całej Polski. Mamy w planach rozszerzenie kadry do nawet 400 pracowników, ponieważ nasza działalność stale się rozwija.

Co jest głównym filarem Państwa biznesu?

Grzegorz Łobodaikona wywiad

Głównym celem działalności OK-MOTO jest świadczenie usług weryfikacji stanu samochodów używanych na zlecenie klientów indywidualnych przed zakupem. Dzięki rozległej sieci podwykonawców na terenie Polski oraz efektywnym procedurom, jesteśmy w stanie dokładnie sprawdzić każde używane auto w ciągu 24 lub 48 godzin, niezależnie od jego lokalizacji. Wynikiem naszych badań jest raport dotyczący stanu technicznego pojazdu, który klient otrzymuje w formie linku przesłanego na podany podczas zamówienia adres e-mail.

Skąd pomysł na działalność w tej branży?

Grzegorz Łobodaikona wywiad

Od początku działalności przyświeca nam misja pomocy klientom w bezpiecznym zakupie wysokiej jakości, używanych samochodów po uczciwych cenach. Wierzymy głęboko, że razem z naszymi klientami, którzy korzystają z naszych usług, możemy przyczynić się do poprawy stanu polskiego rynku pojazdów używanych. Naszym celem jest zapewnienie klientom pełnej ochrony przed niespodziewanymi kosztami napraw, które często pojawiają się po zakupie używanego samochodu. Chcemy, aby oferty pojazdów używanych publikowane na portalach ogłoszeniowych odzwierciedlały rzeczywisty stan tych samochodów. Naszą ambicją jest, aby samochody oferowane na sprzedaż były w pełni sprawne i bezpieczne dla kierowców. Dlatego też, stan techniczny każdego pojazdu powinien być jasno i transparentnie opisany w ogłoszeniach, włączając w to wszelkie ewentualne usterki i problemy. Wierzymy, że dzięki naszym usługom uda się wyeliminować nieuczciwe praktyki związane z rynkiem pojazdów używanych, takie jak manipulacja licznikami czy ukrywanie historii kolizji samochodów. Naszym celem jest uczciwość i przejrzystość w branży samochodowej, co pozwoli klientom na pewny i satysfakcjonujący zakup swojego wymarzonego pojazdu.

Jak prezentuje się Państwa otoczenie biznesowe?

Grzegorz Łobodaikona wywiad

Nasze usługi głównie skierowane są do klientów indywidualnych. Do tej pory przeprowadziliśmy już ponad 70000 oględzin pojazdów przed zakupem. Dzięki naszym rekomendacjom, klienci podejmują decyzje zakupowe w branży samochodów używanych o łącznej wartości około 720 milionów złotych rocznie. Wzrasta również zainteresowanie naszymi usługami ze strony dealerów oraz profesjonalnych sprzedawców samochodów. Posiadanie raportu od Rzeczoznawcy staje się standardem i może znacząco ułatwić nawiązanie zaufania między stronami, zwłaszcza w przypadku sprzedaży samochodów używanych.

Jak przebiega rekrutacja w Państwa firmie? Kto odpowiada za rekrutację?

Grzegorz Łobodaikona wywiad

Proces rekrutacji został starannie zaplanowany i składa się z trzech etapów, aby sprawdzić, czy nasi przyszli pracownicy spełniają najwyższe standardy zawodowe. Pierwszy etap procesu rekrutacji to rozmowa kwalifikacyjna, podczas której kandydaci będą mieli okazję przedstawić swoje kwalifikacje i doświadczenie zawodowe. To ważny moment, który pozwala nam poznać kandydatów bliżej i ocenić ich umiejętności komunikacyjne oraz motywację do pracy w branży motoryzacyjnej. Drugim etapem jest test teoretyczny. Kandydaci muszą odpowiedzieć na 50 pytań z dziedziny motoryzacji. Test jest wielokrotnego wyboru i obejmuje różnorodne zagadnienia związane z branżą samochodową. Ostatni etap procesu rekrutacji to test praktyczny, który będzie polegał na dokonaniu oględzin i sporządzeniu raportu na temat stanu technicznego wybranego samochodu. To kluczowy element naszej oceny umiejętności kandydatów, ponieważ odzwierciedla praktyczne doświadczenie i wiedzę z zakresu samochodów.

Jak wygląda proces wdrożenia nowego pracownika w Państwa firmie?

Grzegorz Łobodaikona wywiad

Wdrożenie pracownika w OK-MOTO to nie tylko zapoznanie go z firmową kulturą, ale również zapewnienie odpowiedniego szkolenia zawodowego. Nowi pracownicy mają również okazję do zapoznania się z procedurami i narzędziami używanymi w firmie. Proces wdrożenia jest ściśle monitorowany, a każdy pracownik otrzymuje wsparcie w trakcie tego okresu. Każdej nowej osobie jest udzielana informacja zwrotna na temat jej postępu oraz przypisana osoba odpowiedzialna za udzielanie wsparcia. Regularne oceny postępów i komunikacja są kluczowe dla zapewnienia efektywnego procesu wdrożenia.

Jakie plany związane z zatrudnieniem macie Państwo w najbliższym czasie?

Grzegorz Łobodaikona wywiad

W 2023 roku planujemy zwiększyć zatrudnienie w naszej firmie o minimum 10%. Nasz rozwijający się zespół Rzeczoznawców jest kluczowym elementem naszego sukcesu, dlatego też dążymy do poszerzenia kadry o nowych pracowników, którzy podzielają naszą pasję i zaangażowanie w obszarze samochodów używanych. Jesteśmy przekonani, że to pozwoli nam jeszcze lepiej spełniać oczekiwania naszych klientów oraz wspierać rozwijający się rynek pojazdów używanych.

W jaki sposób dbacie Państwo o rozwój pracowników?

Grzegorz Łobodaikona wywiad

Planowane są szkolenia i rozwijanie kompetencji pracowników, aby umożliwić im osiągnięcie pełnego potencjału w firmie. Poza tym istnieje stały mechanizm dostarczania pracownikom informacji zwrotnych dotyczących ich pracy. Regularne oceny postępów i komunikacja są kluczowe dla zapewnienia efektywnego procesu rozwoju.

Jakie macie Państwo plany rozwojowe?

Grzegorz Łobodaikona wywiad

Nasza firma pozostaje na czele innowacji w branży motoryzacyjnej, dążąc do opracowania nowych narzędzi pracy opartych na nowoczesnych technologiach. Jednym z naszych głównych celów w ostatnim okresie było stworzenie aplikacji mobilnej, która umożliwi klientom jeszcze łatwiejszy dostęp do usług rzeczoznawców samochodowych. Ta innowacyjna aplikacja na telefon pozwala użytkownikom zamawiać usługi, śledzić postęp prac i otrzymywać raporty w czasie rzeczywistym, zapewniając im pełną kontrolę nad procesem weryfikacji stanu pojazdu. Cieszymy się, że ten cel udało nam się zrealizować, jednak na tym nie poprzestaniemy. Planujemy wykorzystywanie sztucznej inteligencji do analizy danych i poprawy jakości usług, co pozwoli jeszcze bardziej zwiększyć zaufanie klientów. Mając na uwadze potencjał rozwoju za granicą, planowane są działania obejmujące identyfikację docelowych rynków, nawiązywanie partnerstw z lokalnymi firmami, a także dostosowanie swoich usług do potrzeb klientów zagranicznych. Misją OK-MOTO jest przekazywanie swojej wiedzy i doświadczenia na arenę międzynarodową, promując transparentność i uczciwość na rynku samochodów używanych na całym świecie.

Współpraca z firmą Autotesto.pl to po prostu strzał w dziesiątkę. Czuję się zaszczycony, mogąc być częścią tak profesjonalnego i zaangażowanego zespołu. Jestem rzeczoznawcą motoryzacyjnym od 20 lat. Pracuję tu od samego początku, więc miałem okazję obserwować, jak firma nieustannie rozwijała się i doskonaliła. Widać, jak wielki nacisk kładzie na dbanie o pracowników. Np firma w czasie rosnących cen paliw uzależniła wysokość kilometrówki od szybko rosnących cen paliw, aby szybko zrekompensowac ten koszt. Autotesto.pl to firma, która stawia na wysokie zarobki. Nie ma to jak praca, która jest nie tylko satysfakcjonująca, ale również dobrze płatna. Wystawiam im miesięcznie fakturę zawsze na kilkanaście tysięcy zł. Średnie wynagrodzenie za zlecenie dla doświadczonego pracownika to razem z wykonaniem badania komputerem diagnostycznym, rozmowa z klientem po oględzinach i wizyta na warsztacie w celu badania podwozia - około 160 zł netto dla eksperta, do tego dochodzą zwroty kosztów dojazdu i wizyt na serwisie. Dzięki temu, niezależnie od stopnia skomplikowania zlecenia, zarobki są zawsze adekwatne do wykonanej pracy. A że zleceń jest sporo, to mogę być pewien, że nie zabraknie mi zajęcia. Jeden z największych plusów współpracy z Autotesto.pl to doskonała organizacja i kontakt z biurem. Młoda i sympatyczna ekipa tworzy niesamowitą atmosferę współpracy. Nigdy nie czuję się zignorowany czy pominięty. Zawsze jestem na bieżąco z tym, co dzieje się w firmie i mogę liczyć na wsparcie w trudnych sytuacjach. Zdecydowanie najbardziej doceniam fakt, że większość zleceń jest blisko mojego domu. Wszyscy wiemy, jak męczące mogą być długie dojazdy, dlatego cenię sobie, że Autotesto dba o to, by nasza praca była jak najbardziej efektywna. A jeśli już zdarza się wyjazd poza miejscowość, firma dba o to, abyśmy mieli kilka zleceń na raz, dzięki czemu cała operacja jest dużo dużo bardziej opłacalna. Współpraca z Autotesto.pl to prawdziwa przyjemność. Z całego serca polecam tę firmę każdemu, kto ceni sobie profesjonalizm, dobrą atmosferę i perspektywę rozwoju.

@Chętny

Czemu dopiero po tych 15 km? Zastanawiam się czy to od zawsze tak jest czy może wcześniej było całkiem inaczej? może jeszcze to zmienia?

Współpracownik z mazowsza

Współpacuję w Autotesto (OK-Moto sp. z o,o,) od blisko 2 lat. Także myślę że jakąś opinię juz sobie wyrobiłem. Praca jest. Ale jednym z warunków jest chęć do tej pracy. Uczenie się czasami na własnych błędach. Ale tak jest w wielu zawodach. Tu na szczęście nie wykonujemy pracy sapera, że mamy możliwość tylko jednej pomyłki. Stawki są takie jakie są. Czyli takie na jakie pozwala konkurencja. Wypłaty zawsze na czas. Nigdy nie było dnia spóźnienia. Atmosfera. Jak Jest się w porządku wobec centrali to i centrala jest w porządku wobec Ciebie. Czyli normalne ludzkie podeście. Z konsultanatmi może czasami kontakt jest lekko utrudniony. Ale słysząc po ich głosie - przy kawie i na plotkach nie siedzą. Firma stara sie rozwijać. Jest to widoczne. Owszem nie zobaczy się tego rozwoju po jednym czy dwóch miesiącach. Jeśli ktoś liczy że kupiu sobie miernik lakieru za 100 zł i będzie już góry zdobywał w tej firmie ( czy im podobnych). To jest w bardzo dużym błędzie. Niech rozwija karierę swoją na olx czy fb. Tam życie równie szybko zweryfikuje jego kompletencje. Tu o motoryzacji trzeba mieć pojęcia. Trzeba umieć wyciągać wnioski z tego co się widzi. Nikt tu za nikogo ich nie wyciągnie Może czasz który "tracimy" na dojazdy czasami boli. Ale to są nasi klienci. Oni z reguły mają jeszcze dalej. Czas na pisanie raportu. w 15 min się go nie napisze. Niestety. Taka jest praca. Na tym m.in. ona polega. Ja od samego początku jestem zadowolony. Finansowo na pewno na stracie nie jestem.

Jakub Pęciak

Spółka OK-MOTO to idealne miejsce do realizowania się w branży Automotive. Firma oferuje niezmiernie interesującą pracę na stanowisku rzeczoznawcy motoryzacyjnego, która pozwala na wykorzystywanie swojej wiedzy z zakresu motoryzacji oraz życia z pasji do samochodów OK-MOTO to lider na rynku przeglądów przedzakupowych na ternie kraju Przysłowiową wisienką na torcie jest zaangażowanie działu logistyki Pracownicy tego działu zawsze starają się służyć pomocą, wiedzą oraz podpowiadać jeśli chodzi o proces realizacji zleceń niezależnie od zmieniających się okoliczności tyczy się to szczególnie opieki nad nowo zatrudnionymi ekspertami Całość dopełnia przyjazna atmosfera oraz wzajemny szacunek

Praca w OK- MOTO jako rzeczoznawca samochodowy to niezwykle satysfakcjonujące i interesujące doświadczenie. Firma ta doskonale dba o logistykę i organizację pracy, co przekłada się na wysoki poziom efektywności i zadowolenia z wykonywanych obowiązków. Jednym z największych atutów OK-MOTO jest ich profesjonalne podejście do zarządzania logistyką. Zlecenia są starannie przygotowywane i zaplanowane, co pozwala rzeczoznawcy samochodowemu skupić się na swojej pracy. Kolejnym ważnym aspektem pracy w OK-MOTO są zarobki. Firma oferuje uczciwe wynagrodzenie, adekwatne do wysiłku i zaangażowania włożonego w wykonywanie zadań. Rzeczoznawcy samochodowi mają możliwość zarabiania stabilnego dochodu, bądź istnieje możliwość dorabiania do swojej stałej pracy. OK-MOTO docenia wysiłek swoich pracowników i stara się zapewnić im odpowiednie warunki finansowe. Ilość zleceń w OK-MOTO jest również na pozytywnym poziomie. Firma cieszy się dobrą reputacją i współpracuje z wieloma klientami, co przekłada się na regularne i różnorodne zlecenia. Rzeczoznawcy mają możliwość pracy z różnymi markami i modelami samochodów, co wpływa na rozwój ich umiejętności i zdobycie szerokiego doświadczenia w dziedzinie oceny pojazdów. Ponadto, OK-MOTO stara się odpowiednio rozplanować harmonogram zleceń, aby zapewnić pracownikom optymalne obciążenie i równowagę między życiem zawodowym a osobistym. Podsumowując, praca w OK-MOTO jako rzecznik samochodowy to zdecydowanie godna polecenia opcja. Firma ta dba o logistykę, oferuje uczciwe zarobki i zapewnia satysfakcjonującą ilość zleceń. Jeśli ktoś jest zainteresowany branżą motoryzacyjną i ma umiejętność oceny samochodów, OK-MOTO może być doskonałym miejscem do rozwoju kariery.

Krysia Nowy wpis

Witam, w ogłoszeniu dla mobilnego eksperta motoryzacyjnego jest napisane, że można się podjąć pracy na część etatu. jest może teraz określony jakiś minimalny etat później którego godzinowo nie można zejść? Kiedyś ktoś przedstawiał obliczenia co do stawki godzinowej, teraz jak wam średnio wychodzi?

spolka jaskolka Nowy wpis

Porażka totalna wyzysk i jeszcze raz wyzysk, raporty są robione na sztukę.

Hej, w tej ofercie z teraz dla młodszego specjalisty ds. obsługi klienta jest napisane, że przypada premia wynikowa lecz jest ona dla mnie niezrozumiała. O jakie wyniki może w zasadzie chodzić? czy trudne są do wyrobienia?

Zainteresowany Nowy wpis

Byłem wstępnie zainteresowany współpracą ale po przeczytaniu warunków tabeli wynagrodzeń po prostu prychnąłem śmiechem :D Diagnostyka własnym komputerem diagnostycznym(usunięte przez administratora) Przecież to jest kpina i szukanie (usunięte przez administratora)przy dzisiejszych cenach dobrych komputerów diagnostycznych, ba utrzymanie sprzętu też nie jest darmowe a abonamenty roczne potrafią kosztować w okolicach 2-4 tysięcy złotych. Wynagrodzenie za zlecenie też śmiech, wychodzi (usunięte przez administratora) Powodzenia życzę w poszukiwaniach, obecnie to za 100zł podłącza się klientowi komputer i kasuje błędy (usunięte przez administratora)

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Ok-Moto Sp. z o.o. na stanowisko Mechanik maszyn? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.

ekspert z dolnegoslaska
@Marek

w pelni zgadzam sie z przedmowcą, warunki jasne i klarowne. Sprwadzasz auta to zarabiasz i to całkiem nieźle, a zleceń dużo i jest w czym wybierać. Przynajmniej w moim regionie. Pzdr!

deeeelta
@Marek

Ja mam bardzo dobre odczucia po pierwszych tygodniach pracy - wszystko się zgadza, co w umowie to na warsztacie. Oby tak dalej :)

Andzrej
@Marek

To moja praca dodatkowa, jak mam więcej czasu i chce dorobić to bez problemu się da i można bo zleceń jest dużo. Wynagrodzenie adekwatne. Polecam

Mrowka
@Marek

współpraca fantastyczna. Ludzie ogarnięci. każdy wie co robić. Nie ma problemów z komunikacją z przełożonymi. Zleceń dużo i wszystkie w miare blisko, nie trzeba tracic czasu na dojazdu. Dodatkowo na plus jasny i wygodny system do wprowadzanie zleceń.

bono
@Marek

Krótko i na temat: sporo się nauczyłem przez cały rok pracy w tym miejscu i zarobiłem tyle, że udało mi się jeszcze parę $ odłożyć. Gdyby nie wyjazd z pewnością pracowałbym tu dalej. Pozdrawiam całą ekipe ;)

Ekspert

Co za bzdety opowiadasz. Kłamiesz. Konkurencja? Większość zleceń to zlecenia prestige i gold. One są płatne minimum 128 netto. Do tego podłączasz komputer za 30 i już masz prawie 160. Jak pracujesz długo, przyjmujesz dużo zleceń i masz doświadczenie to możesz wyciągnąć i 200 za zlecenie. Rozmowa z klientem trwa 5 minut. Ile bys chciał zarabiać za 5 max 10 minut roboty hy? Stawka 8 zł w takim przypadku to 100zl/h prawda? Umiesz liczyć? zlecenie w całości zrobisz 2 godziny jak jesteś ogarnięty ale widać nie jesteś wiec idź na etat do ubezpieczalni. Tam możesz się nigdzie nie spieszyć :)i zarabiać jakies grosze. Zlecenia najczęściej są blisko miejsca zamieszkania. I w stawce podstawowej masz zryczałtowana stawke za dojazd do 15 km. Niezależnie ile jedziesz do zlecenia Ok? 5 czy 10 km i jesteś na plusie na tym. Pomysl trochę zanim napiszesz takie bzdury bo kłamiesz.

@Marek

Zgadzam sie w 00%. Swietny kontakt z biurem obslugi. Duzo dobrze platnych zlecen. Wystarczy chciec i mozesz zarobic dobre pieniadze jak bedzie w twojej okolicy duzo zlecen.

@Marek

Zgadzam sie w 100%. Swietny kontakt z biurem obslugi. Duzo dobrze platnych zlecen. Wystarczy chciec i mozesz zarobic dobre pieniadze jak bedzie w twojej okolicy duzo zlecen

Chętny
@Marek

Bzdury max płacą 110 zł brutto a koszty przejazdu naliczają dopiero po 15 km od domu.

Mike
@Ekspert

@Ekspert, ja robiłem dużo zleceń, mam bardzo duże doświadczenie i jakoś powyżej 144 PLN netto nie dostawałem za prestige (bez rozmowy).

@Chętny

Czy prowadzone są staże? Zastanawiam się nad posiadanym doświadczeniem już wcześniej coś o nim tu pisali. myślę głownie o tej ofercie dla mobilnego eksperta motoryzacyjnego. Piszą w niej, że trzeba mieć minimum 5 lat doświadczenie w branży. Osoby, które nie maja go na tyle, w jaki sposób mogłyby to przeskoczyć?

Kary umowne w naszych umowach z ekspertami zostały wprowadzone, aby prewencyjnie przeciwdziałać możliwości potencjalnego korumpowania ekspertów przez osoby sprzedające auta. Mają zastosowanie w przypadku gdy zostanie udowodnione, że ekspert przyjął korzyść materialną od sprzedającego w zamian np za świadome napisanie nieprawdziwej opinii o samochodzie na szkodę naszego klienta. To zapis, który ma zniechęcać do podpisywania umów z nami osób, które mają nieczyste intencje. Naszą misją jest podawanie klientom rzetelnej i bezstronnej informacji o stanie samochodu, który chcą nabyć. Kara umowna 5000 nie grozi nikomu, kto rzetelnie wykonuje swoje obowiązki wynikające z tej umowy.

@Ok-Moto Sp. z o.o.

Aby rzetelnie wykonać usługę to aktualny zarobek jest na poziomie najniższej krajowej(za godzinę). Przetestowałem to na własnym samochodzie który znam. A to oznacza że auto które nieznany zajmie nam znacznie więcej i nie pomoże w tym aplikacja. Uważam że w aplikację wierzy osoba która mało wie o oględzinach. Popieram karę za błędy, ale nie obciążanie kosztami prowadzenia działalności. Pozdrawiam

Nastawiłem się pozytywnie. Jak zacząłem czytać szczegóły umowy to zwątpiłem. Ponadto aktualnie na rękę wychodzi najniższa krajowa. Szukam czegoś innego. Pozdrawiam

@Paweł

Jeśli ma Pan jakiekolwiek wątpliwości dotyczące umowy i jej warunków warto wyjaśnić je z naszym działem administracyjnym. Zapisy zostały przygotowane. w taki sposób, aby zapewnić odpowiednią jakość świadczonych usług. Przy odpowiedniej ilości realizowanych zleceń najbardziej aktywni i sprawni eksperci otrzymują wynagrodzenie w wysokości ponad 10 000 zł :) Zachęcamy do spróbowania współpracy z nami!

Co trzeba mieć z własnego sprzętu po za autem żeby sprawnie wykonywać zlecenia i ile tak naprawdę jest zleceń w tygodniu?

Wiecie, czy Ok-Moto Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

A laptop jest jakoś specjalnie potrzebny do pracy? Bo na telefonie to mogę pracować swoim. W ogłoszeniu widziałam, że wymagają własnego środka transportu ale oferują zwrot kosztów paliwa. Za paliwo zwracają w całości czy jest to jakoś wyliczane?

Katy

czy możecie cos więcej opowiedzieć o tegorocznych zleceniach? Jaki maja zakres, czego konkretnie dotyczą? I przede wszystkim jak dużo czasu mogą zabrać skoro ktoś sobie policzył ze 105 zł od zlecenia?

Zdzisek

Ja mam miesięcznie około 10 zleceń można zarobić około 1000 zł trzeba liczyć po około 105 zł za zlecenie.

Nie wiem jakie wyliczenia zostały ostatecznie przedstawione w ostatniej z opinii, bo jakby nie patrzeć kandydatowi je wykropkowało, ale teraz jak szukają mobilnego eksperta motoryzacyjnego to piszą o zarobkach do 10 tys na zleceniu. ciekawi mnie jednak wasze aktualne ustosunkowanie co do tego. teraz ile daje rade średnio wyciągnąć? I czy warto próbować teraz na przełomie roku?

Aktualność

Nowoczesne Funkcje:

Życzymy miłego korzystania!

Kandydat+

Zgadza się. Takie są warunki więc sobie łatwo wyliczyć, że przy 20 zleceniach netto masz (usunięte przez administratora)- koszty paliwa czyli poniżej lub max(usunięte przez administratora) a i jeszcze musisz mieć swoje auto , miernik i inne duperele. Porażka nie praca.

Marian
@Kandydat+

Stawki bez zmian od 10 lat

Kajto

Ile zleceń miesięcznie dostajecie ? I ile czasu miesięcznie na to poświęcacie?

ByłyEkspertMotoryzacyjny

Część, pracowałem ok roku, generalnie ludzie w firmie mega pozytywni, bardzo sprawna współpraca, wypłaty na czas. (usunięte przez administratora)

Studencki dorobek, a czy w firmie studenci są mile widziany? Szczególnie chodzi mi o ułatwienia łączenia nauki i pracy np. elastyczne godziny czy wolne na sesję.

Gallus
@ByłyEkspertMotoryzacyjny

Rozumiem ze robiłeś jedne oględziny dziennie? I przez rok nie zarabiałeś nic? Bo wszystko szło na opłaty zwiazane z ZUS? I piszesz ze jest spoko? :)

Dorota

Czyli co ostatecznie wynika z tym zusem na przykład, bo teraz nie rozumiem? Brzmi to jakby podważał całą treść a Ty przytakujesz? jak na dzień dzisiejszy kosztowo na tym bym wyszła?

@ByłyEkspertMotoryzacyjny

Jak masz juz doswiadczenie i sprawnie dzialasz zgodnie z procedurami to jestes w stanie zrealizowac co najmniej 3 zlecenia na dzien. Ja mam swoj komputer diagnostyczny, który jest tez dodatkowo platny i jestem w stanie wyciagnac 400-600zl dziennie (netto). To malo? Pewnie ilosc zlecen jest zalezna od lokalizacji ale w moim przypadku zlecen mam mnostwo (mazowieckie) Firma zawsze placi na czas i ma bardzo uczciwe podejscie do wspolpracy. Generalnie jeszcze nigdy nie zarabialem tyle co teraz. (kilkanascie tysiecy miesiecznie na dzialanosci gospodarczej). Polecam kazdemu.

@ByłyEkspertMotoryzacyjny

Z początku jak w każdej firmie trzeba się wdrożyć, czas realizacji oględzin, wykonania raportu skraca się kilkukrotnie. Wykonując 3, 4 zlecenia dziennie można zarobić fajnie pieniądze

Mike
@Ekspert

Czyli zostaje Ci jakieś 6000 "na rękę". A ile czasu dziennie poświęcasz na tę pracę?

qwerty72

Firmę znałem już wcześniej bo paru znajomych miało z całkiem nimi pozytywne doświadczenia. Postanowiłem spróbować swoich sił bo i doświadczenie już miałem i przyszedł czas rozejrzeć się w końcu za pracą w branży, którą lubię.Pracę dostałem i pracuję do dziś. Dla kogoś kto jeszcze się branżą interesuję i czuje temat to będzie świetna robota.Chciałbym ponarzekać ale nie bardzo jest na co: kierownictwo ok, załoga super, dobre pieniądze.

onyks

Bardzo spoko praca dla ambitnych i ogarniętych ludzi Nie ma nudy, jest dużo fajnych i dobrze płatnych zleceń w bliskich okolicach(!) więc nie traci się dnia na dojazdy. Jak coś jest gdzieś dalej to zawsze dają kilka zleceń, żeby można było sobie zorganizować robotę i zarobić.

NICK

Współpracuje dorywczo, bo w moim życiu dużo się dzieję i taka forma odpowiadała mi najbardziej. Jest sporo zleceń, można sobie wybrać. Ja biorę raczej niewiele, ale jak potrzeba to jest opcja na więcej. Pieniądz dodatkowy z tego jest i frajda spora jak się ma zajawkę.

Współpracownik z mazowsza

Zostaw merytoryczną opinię o Ok-Moto Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Ok-Moto Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ok-Moto Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ok-Moto Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 11 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!