Pabich Roman Piekarstwo-Cukiernictwo

Opinie o Pabich Roman Piekarstwo-Cukiernictwo

Na jakich zasadach zawierana jest umowa o pracę w firmie Pabich Roman Piekarstwo-Cukiernictwo? Pojawiło się ogłoszenie na GoWork.pl 15 maja

Chciałem przeczytać o warunkach na kierowcę, ale jak wchodzę w to ogłoszenie z lipca ubiegłego roku, bo to jedyne jakie widzę, żeby się czegoś dowiedzieć, to już zniknęły szczegóły. Wszystkie umowy tam wymienili w opisie wtedy, to takie dowolne jest, jak się chce pracować? Można wybrać aktualnie? Ciekawe, czym się wtedy różni jak coś.

Nowy wpis

Dzień dobry, na chwilę obecną zakończyliśmy już rekrutację na stanowisko kierowca. Jeśli w przyszłości pojawi się ogłoszenie zachęcamy do bezpośredniego kontaktu: rekrutacja.pabich@wp.pl. Udzielimy wszystkich niezbędnych informacji. Pozdrawiamy

Maja

Dlaczego porcjowane ciasta są tak małe? Kpiny sobie robicie ? Ciasto nie sięga od jednego do drugiego końca w opakowaniu tak jak kiedyś! Cena ta sama a porcja mniejsza !

@Maja

Dzień dobry, na początku czerwca br. zmieniliśmy rozmiar porcji ciasta z 20x10cm na 15x10cm, również cena uległa zmianie z 18zł/szt. na 15zł/szt. We wszystkich naszych sklepach firmowych jest ten sam rozmiar oraz cena. Być może zakupiła Pani nasze ciasto u jednego z współpracujących sklepów, w których nie mamy wpływu na cenę sprzedawanych ciast.

Maja Nowy wpis
@Pabich Roman Piekarstwo-Cukiernictwo

Dlaczego ? Bez sensu jest kupować tak małe porcje. W jakim celu te mniejsze porcje? Jak ktoś chciał mniej, kupował połowę a z porcji jaka jest teraz to szkoda dzielić.

Nowy wpis

@Maja

Rozmiar ciast został zmniejszony, aby klient mógł bardziej urozmaicić swój wybór. Kupując podobną ilość, może teraz wybrać więcej rodzajów ciasta.

Pabich Roman Piekarstwo-Cukiernictwo wystawiła w ostatnim czasie ogłoszenia na GoWork.pl. Na chwilę obecną szukają do pracy jako Kierowca.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Pabich Roman Piekarstwo-Cukiernictwo.

Ledwo 3 m-ce temu było ogłoszenie, że wielu kandydatów jest potrzebnych, jako piekarz. Tam pisano o pracy również w nocy. Czy za taką pracę jest większa stawka? Tak samo, czy jest ekstra stawka za pracę w sobotę i niedzielę? No i w ogóle, ile wynosi stawka podstawowa?

Dzień dobry, w celu rozwiania wszelkich pytań rekomendujemy bezpośredni kontakt pod adresem: rekrutacja.pabich@wp.pl Pozdrawiamy

Czym w Pabich Roman Piekarstwo-Cukiernictwo zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Rekl

Witam Czy cos wiadomo czy będzie sklep w Tarnowie Podgórnym? Było info ze szukają państwo lokalizacji tok temu i jak dotąd sklepu nie ma.

@Rekl

Dzień dobry, udało się! 1. czerwca otwieramy sklep firmowy w Tarnowie Podgórnym przy ulicy, Poznańska 85A. SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Magdalena
@Pabich Roman Piekarstwo-Cukiernictwo

Można zapytać czy udało się państwu obsadzić wszystkie stanowiska? Czy można przynieść CV do sklepu? Będę wdzięczna za i formacje o tym czy jest zapotrzebowanie oraz o warunkach - zarobkach i rodzaju umowy. Z góry dziękuję

@Magdalena

Dzień dobry tak, nadal prowadzimy rekrutację. Proszę o zostawienie CV w sklepie lub przesłanie na adres: rekrutacja.pabich@wp.pl

Witam Otwórzcie się w Tarnowie Podgórnym

@Tarnowo Podgórne

Dzień dobry, jest nam bardzo miło poinformować, że 1. czerwca otwieramy sklep firmowy w Tarnowie Podgórnym przy ulicy, Poznańska 85A. SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Justyna

Ostatnio zamawiałam tort w Cukierni Pabich. Śmiem stwierdzić że nigdy mnie nie zawodzą. Pyszny i pięknie ozdobiony zapewne przez ręce wykwalifikowanych cukierników po szkoleniach. Pozdrawiam ;)

@Justyna

Bardzo się cieszymy i dziękujemy za zaufanie. Pozdrawiamy :)

Aneta

Hej, szukam informacji dla mamy o pracy w tej firmie na stanowisku CUKIERNIK - POMOC CUKIERNIKA. Ciekawa jestem, na jaką pensję może liczyć osoba z doświadczeniem na takim stanowisku jakieś 10 lat? Widziałam w sieci ogłoszenie, no ale chciałabym jednak wiedzieć coś o pensji zasadniczej. Macie info o tym?

@Aneta

Dzień dobry, proszę o wysłanie CV na adres: rekrutacja.pabich@wp.pl. W odpowiedzi udzielimy wszystkie niezbędne informację. Pozdrawiamy

Julia

Witam, czy można prosić o skład chleba żytniego, bonvital ,graham i orkiszowego? Czy w składzie jest cukier?

@Julia

Dzień dobry, prosimy o wiadomość e-mail na adres: romanpabich@wp.pl z zapytaniem, a w wiadomości zwrotnej napiszemy Pani wszystkie potrzebne informacje. Pozdrawiamy

Julia
@Pabich Roman Piekarstwo-Cukiernictwo

Wiadomość została napisana, jednak nadal brak odpowiedzi..

@Julia

Dzień dobry, bardzo przepraszamy za opóźnienie. Wiadomość właśnie została wysłana. Pozdrawiamy

Dorota

Proszę o informacje czy można w Pile kupić chlebek Szamotulski?? ???? jest pyszny????

@Dorota

Dzień dobry, niestety nie mamy sklepu w Pile. Najbliższy sklep jest w Trzciance przy ulicy Sikorskiego 1. Pozdrawiamy

Anka

Niestety kupiłam dziś pączki, które były stare. Wczoraj był tłusty czwartek to pewnie zostały od wczorajszego dnia. Szkoda tylko, ze zapłaciłam jak za świeże. To jest typowe (usunięte przez administratora) Zapraszam właścicieli na kawę i ich stare pączki. Pozdrawiam.

@Anka

Dzień dobry, bardzo przepraszamy za zaistniałe nieporozumienie. W dzisiejszej sprzedaży (piątek) były pączki smażone w ciągu dnia (czwartek) i te pączki były w obniżonej cenie oraz z informacją, że są to pączki z produkcji czwartkowej. W celu wyjaśnienia bardzo prosimy o adres na którym zakupiła Pani te pączki. Pozdrawiamy.

Jurek

super pieczywo ,bułka mleczna z makiem,to jest naprawdę mak na bułce.Życze dalszych sukcesów zawodowych ,pozdrowienia i podziękowania dla pracowników ,którzy wykonują tą cieżką pracę piekarza.

Tarnowo Podgórne

Witam Jakieś nowe informacje czy w Tarnowie Podgórnym będzie sklep Pabich ? Pozdrawiam

Ciasta pyszne :) pieczywo również :) Może w końcu w Rokietnicy otworzą Państwo sklep ??? Dużo osób z okolic jeździ do Suchego Lasu specjalnie po Wasze specjalnośc :-) byłoby super, gmina się cały czas "rozrasta" i klientów by nie zabrakło :)) P.S.- sernik ciasteczkowy mistrzostwo ????

Tarnowo Podgórne

Witam Dziekuje za odpowiedz na temat tego ze szukacie aktualnie Państwo miejsca na lokalizacje sklepu w miejscowości tarnowo Podgórne Jest wiele możliwości W centrum tarnowa Onok tesco na wjeździe do tarnowa od strony poznania Osiedle tarnowo centrum na pewno są wolne lokale na wynajem Czekamy na wasz sklep :) Pozdrawiam

Tarnowo Podgórne

Witam Czy jest możliwość abyście Państwo otworzyli swoj sklep w miejscowości Tarnowo Podgórne? Macie świetne produkty a tutaj nie ma takiego sklepu z pieczywem i ciastem takiej jakości jak wasza. Pozdrawiam

@Tarnowo Podgórne

Witam, aktualnie jesteśmy na etapie szukania odpowiedniego punktu handlowego. Pozdrawiamy

Asiunia

Witam w Trzciance powstaje nowa wasza piekarnia czy nie potrzebują państwo do pracy ??

@Asiunia

Witam, zmieniamy jedynie lokalizację sklepu co za tym idzie dotychczasowe ekspedientki będą pracować w nowym lokalu, więc nie szukamy nowych pracowników. Jednocześnie od 22 Marca zapraszamy wszystkich klientów do nowego punktu znajdującego się przy ulicy Sikorskiego 1 w Trzciance. Pozdrawiamy

Zadowolony klient

Paczki u was wyśmienite Najlepsze z aJerkoniakiem. Inne piekarnie mogą się wstydzić. A jeszcze smaczniejsze stają się dzięki przemiłej i prześlicznej czarnulce (chyba Pani Ani) z Suchego Lasu Mam nadzieję że na podkoziołek też będą takie pyszne. Gorąco wszystkim polecam piekarnie Pabich

Zostaw merytoryczną opinię o Pabich Roman Piekarstwo-Cukiernictwo - Szamotuły

• Jak się pracuje w Pabich Roman Piekarstwo-Cukiernictwo?

Zobacz opinie na temat firmy Pabich Roman Piekarstwo-Cukiernictwo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Pabich Roman Piekarstwo-Cukiernictwo