AUXILIA SA

Opinie o AUXILIA SA

Czy w AUXILIA SA odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Bert

Przeczytałem wszystkie wpisy:). Trudno się nie zgodzić, że w Auxilii nie zawsze świeciło słońce dla jej pracowników i osób nowozrekrutowanych... Nikt nie wie tego lepiej niż ja. Głównie z tych powodów odszedłem z firmy ponad rok temu. Nastąpiła jednak bardzo duża zmiana - świadoma zmiana. Całkowicie został zmieniony Zarząd i częściowo Rada Nadzorcza. Znajdziecie informację w styczniu w necie. Kilka faktów do sprawdzenia w necie: - spółka debiutowała na NewConnect w styczniu 2016 startując z poziomu 7zł, teraz jest około 15zł (wejdź w notowania NC sam sprawdź wykres półroczny); - zatrudnienie w sprzedaży od stycznia wzrosło z 30 sprzedawców do 60 (oczywiście jest częściowa rotacja, jak to w sprzedaży); - Sprzedaż wzrosła o 202% rok do roku; aktywa firmy w IQ16 wzrosły o prawie 100% (do sprawdzenia w raporcie kwartalnym na NC); - Spółka pozyskuje obligacje na NC (1,5-3,0 mln), aby dalej rozwijać sprzedaż, dlatego jest ogłoszenia o naborze; - spółka w czerwcu otwiera 7 Odział w Polsce Wschodni w Lubartowie i ostatni Pomorski w IIIQ16; - oferuje zatrudnienie do pracy wyłącznej na umowę o pracę lub na działalności - start 2 400netto; - ale od 15.04 również współpracę dla dwuzawodowców na umowę zlecenie (wystarczy wykręcić 795442913 lub inny nr tel ze strony Auxilii); - praca jest wymagająca, ale wiele osób zarabia z prowizjami więcej niż 7tys. miesięcznie; - firma dba o Klientów i pracowników; Pozdrawiam:)

Ha

To nie wiesz, że reklama dźwignią handlu?

MS Nowy wpis
@Bert

I pomyśleć, że tak chwaliłeś firmę, a kilka miesięcy później wy...li cię z pracy....

Martyna Nowy wpis

Jaki jest powód, że przestaliście pisać?

xyxy Nowy wpis

A premie się pojawiają do podstawy zarobków? Dzięki

Czy rozmowa kwalifikacyjna w AUXILIA SA odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.

Obecnie w sprzedaży nie jest łatwo. Rynki się kurczą, konkurencja się rozrasta... To nie jest praca dla tych, który chcieliby lekko, łatwo i przyjemnie. Ale Ci, którzy ciężko pracują mają szansę na sukces.

Pracuj
@ja

Masz rację. Branża jest ciężka, ale może ci to wynagrodzić dobrymi dochodami.

HaHa

Z tą stabilnością zatrudnienia to bym dyskutował. Rotacja pracowników jest dość duża. Oczywiście nie mam na myśli dyrektorów i pracownic biura we Wrocławiu. Rotacja dotyczy doradców klienta w terenie.

Fred

Czy dają auto i jakąś sensowną podstawę?

NN

Przyjmij się u nich do pracy i sam sprawdź.

Ciekawy

I jak się pracuje w tej firmie?

Darioo

Absolutnie nie polecam pracy w tej firmie !

Zostaw merytoryczną opinię o AUXILIA SA - Wrocław

AUXILIA SA