B & J Autotransport Sp.j.

Piaseczno

Opinie o B & J Autotransport Sp.j.

Staś 2016-05-16 13:09
Mam nadzieję, ze wszystko się tutaj jakoś czym prędzej ułoży i ogarnie, bo nie wiem jak inaczej ta firma będzie działać, pewnie normalnie i dobrze, ale no wiadomo że czasami bywa ciężej i warto o tym mówić
Dominika 2017-08-03 14:57
Czy ktoś z forumowiczów może opisać swoje doświadczenia związane z pracą w B & J Autotransport Sp.j.? Czy firma aktualnie poszukuje nowych kierowców? Jak wyglądają warunki zatrudnienia na tym stanowisku?
SCANIA R450 2017-09-20 13:49
Tak poszukują do pracy zatrudniają na umowę o pracę .Wszystko przelewają na konto wypłata i delegacje .
Dominika 2017-09-20 14:14
@SCANIA R450 - dziękuję za informacje. A jakie są Twoje doświadczenia związane z pracą w B & J Autotransport? Piszesz, że pracodawca zatrudnia w ramach umowy o pracę - to bardzo cenna informacja dla osób zainteresowanych podjęciem pracy. Często rodzaj zawieranej umowy decyduje o podjęciu pracy w danej firmie. A jak oceniasz pozostałe warunki zatrudnienia? Czy oprócz podstawowego wynagrodzenia firma zapewnia dodatkowe benefity, na przykład w postaci prywatnej opieki medycznej? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.
Zostaw swoją opinię o B & J Autotransport Sp.j. - Piaseczno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie B & J Autotransport Sp.j.