Aries Wisła (Platan Hotels & Resorts Sp. Z O.O.)

2 Dodaj merytoryczną opinię

Platan Hotels & Resorts Sp. z o.o.

NIP: 9512354237 REGON: 146029708 KRS: 0000413065

Adres: Poleczki 23, 02-822 Warszawa

Opinie o Platan Hotels & Resorts Sp. z o.o.

Pracownik Nowy wpis

Polecam! Fajne miejsce do pracy. Szkoda, że już nie pracuję. Niestety sprawy rodzinne zmusiły mnie do przeprowadzki do innego miasta. Pozdrawiam całą ekipę!

Gaba Nowy wpis

Widziałam właśnie ogłoszenie dla starszej pokojowej. Pisali że umowa o pracę i zastanawiam się czy jest na tyle sprzątania żeby etat wypełnić? Jest jakiś test praktyczny podczas rekrutacji?

Nowy wpis

Wierzymy, że trafiłeś na równie fajne miejsce do pracy, jak w naszych obiektach hotelowych :-) Oczywiście jak tylko nasz obiekt pojawi się miejscu, gdzie obecnie mieszkasz zapraszamy do współpracy! Powodzenia i do zobaczenia :-)

Nowy wpis

@Gaba

Szanowna Pani, oczywiście jest tyle pracy, aby wypełnić etat :-) Nie mamy żadnych testów praktycznych podczas spotkania rekrutacyjnego. Liczy się gotowość i chęć do pracy. Zapraszamy do śledzenia naszych ogłoszeń rekrutacyjnych i aplikowania.

Krystyna

Czy firma aktualnie poszukuje recepcjonistki ? Nigdzie nie znalazłam ogłoszeń o pracę, a przymierzam się żeby złożyć cv. Jakie obowiązki ma recepcjonistka oprócz typowej pracy na recepcji? Jakie zmiany są w hotelu? Godziny nocne też są? Ile płacą na początek? Czy angielski jest wymagany lub jakiś inny język?

@Krystyna

Szanowna Pani Krystyno, bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszymi ofertami pracy. Bardzo prosiwmy o informację, którą lokalizacją jest Pani zainteresowana, to będzie nam łatwiej odpowiedzieć na Pani pytanie. Nasze obiekty hotelowe znajdują się w Zakopanem, Zegrzynku, Kamieniu, Wiśle oraz wkrótce otwieramy obiekt w Bukowinie Tatrzańskiej.

Julia
@Platan Hotels & Resorts Sp. z o.o.

No właśnie, co do liczby miejsc, czy jest opcja przenoszenia się z jednego miejsca pracy do innego? Jest szansa na takie przechodzenie wewnętrzne??

@Julia

Szanowna Pani Julio, wszystko zależy od stanowiska oraz aktualnych możliwości spółek w ramach grupy. Oczywiście zawsze staramy się najpierw awansować pracowników w ramach grupy, a w drugiej kolejności szukać poza. Zapraszamy do śledzenia naszych ogłoszeń i dołączenia do naszej ekipy! :-)

Dorota

Dodaj treść twojego wpisu Hotel bardzo piękny widok rewolucja czyściutko przytulnie personel bardzo miły bardzo bym chciała pracować w hotelu Aries czy są jakieś przyjęcia co tam oferują czy warto się przyjąć hotel cudo ale jak wygląda tam.praca czy nowego zostawiają samego siebie czy pomogą pokażą

@Dorota

Pani Doroto, zapraszamy do śledzenia naszych ogłoszeń rekrutacyjnych. Oczywiście mamy szkolenia wstępne oraz wprowadzające. Pracownik rozpoczyna pracę w pełni przeszkolony oraz ze wsparciem osób z dłuższym stażem :-)

Sylwia
@Platan Hotels & Resorts Sp. z o.o.

Długo trwa takie szkolenie? Ono jest w pełni płatne? Kto wprowadza do pracy? Jest jakaś osoba wyznaczona czy współpracownicy? Będę wdzięczna za odpowiedź

@Sylwia

Wszystko zależy od stanowiska i doświadczenia nowego pracownika oraz lokalizacji. Szczegółowe informacje można otrzymać podczas rozmowy rekrutacyjnej.

Dora

Dodaj treść twojego wpisu jak wygląda praca na pomoc kuchenną zmywak czy ktoś może mi coś powiedzieć co oferują mam nadzieje tam pracowac Hotel bardzo piękny ale jak z pracą

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Platan Hotels & Resorts Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Byly

Byłem tam chwilę lecz praca widać bardzo wymagająca lecz Ci co sprawują władze tylko tam robią na stałe. Reszta ludzi ciągle się zmienia wg moich spostrzeżeń bo Ci co są to najprawdopodobniej nie szanują nowych. Ukryte zarobki straszne opory przed powiedzeniem na co można liczyć. Strata czasu ale każdy ma swój rozum

Kelner

Witam. A czy ktoś pracował tam na sali i mógłby napisać jaka atmosfera i jaka kasa miesiecznie razem z tipami...mniej wiecej? ;)

Joanna

A może ktoś wie czy hotel potrzebuje pracownika do recepcji?

Karol
@Joanna

chyba tak, pojawiło się ostatnio ogłoszenie. To jest świetne miejsce, obserwuję ich już od jakiegoś czasu

Pracuję tam już od ponad roku. Bardzo polecam, jasne zasady pracy, świetna atmosfera. Premie kwartalne jasno wytłumaczone, premie roczne też są (wino jest tylko dodatkiem:)). Warto tam pracować, a wynagrodzenia są w czołówce na rynku zakopiańskim.

Magdalena

@Lula, czy premia uznaniowa jest jedynym rodzajem premii jaką pracownik Aries Hotel & SPA może otrzymać od pracodawcy? Czy mogłabyś również napisać w jakich sytuacjach można taką premię otrzymać? Ze względu na osoby poszukujące informacji o tej firmie przed aplikowaniem do niej, Twoja wypowiedź będzie bardzo cenna.

"Są tez uznaniowe premie kwartalne" - Kpina.. Przez cały okres mojej długiej pracy dostałem na święta czerwone wino za 15zł... ( chyba ze siedzi sie wysoko na stołku to jest czym sie dzielic ) Awanse - prosty sposob do awansu to być czyimś plecakiem albo konfidentem który pod***rdala swoich współpracowników

Lula
@88

A może nie dostałeś premii bo szef nie uznał żeby powinieneś ja dostać? Jak sama nazwa wskazuje "uznaniowa" ja dostałam, moi współpracownicy tez inna sprawa ze to raczej drobna kasa, ale darowanemu...

Na te stronę trafiłem przez przypadek, ale skoro jestem tu... Pracuje w Hotelu Aries od kilkunastu miesięcy. Nie narzekam, oczywiście zawsze można byłoby zarabiać więcej, ale mam wrażenie ze poprzedni recenzenci to młode, trochę krótkowzroczne osoby. Kasa to nie wszystko. Zarobki - na pewno w pierwszej 5 zakopiańskich hoteli, z reszta wiem ze nie wszyscy zarabiają po równo, zależy od doświadczenia i efektów pracy itp. Ale Zdobyte doświadczenie w jednym z najlepszych hoteli w Polsce z pewnością może pomoc w karierze jeśli ktoś takowa planuje. Pośród pracowników jest wielu pasjonatow hotelarstwa i gastronomii dumnych ze mogą tam pracować. Oczywiście jak w każdej firmie są tarcia i sprzeczność interesów, ale w każdym hotelu w którym pracowałem do tej pory, poszczególne działy czasem "walczyly" ze sobą. Norma. Ogólnie atmosfera ok. Są tez uznaniowe premie kwartalne, przydaloby sie jednak więcej integracji, posiłki pracownicze mogły by być lepsze. Trzeba mieć mocne nerwy bo goscie są bardzo wymagający, (patrz: cena pokoju, albo jedzenia w restauracji), ale tez sporo gości wyraża swoją wdzięczność za gościnę. Jeśli szukasz pracy na sezon, albo przeczekanie to raczej karczmy na Krupowkach, a nie Aries. Szybka kasa, ale bez perspektyw. Są możliwości awansu, kilka osób pracuje już na wyższych stanowiskach. Hotel dla hotelarzy a nie przypadkowych osób.

Zipi

Podobna sytuacja jak w Nosalowym Dworze, życzę im powodzenia

Zostaw merytoryczną opinię o Platan Hotels & Resorts Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Platan Hotels & Resorts Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Platan Hotels & Resorts Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Platan Hotels & Resorts Sp. z o.o.?

Platan Hotels & Resorts Sp. z o.o.