Aries Hotel & SPA

Zakopane

Opinie o Aries Hotel & SPA

User 2016-01-15 22:31
Cisną po kosztach nie liczą sie z pracownikiem najlepiej jak by pracownik w ogóle nie przychodził a robota sama sie zrobiła. Chcą aby nie było nadgodzin a nie zatrudniają dodatkowych osób ( nadgodziny wypłacają jak im pasuje- raz wypłacimy raz nie)
Obiady pracownicze tragedia... Raz, dwa razy w tygodniu trafi sie coś dobrego reszta ląduje w koszu..
Pensje zamiast rosnąć z czasem od otwarcia hotelu to maleją dla nowo przyjętych pracowników.
Zamiast starać się zatrzymywać dobrych pracowników i mieć zgraną ekipę to puszczają ich dalej... " nie ma ludzi niezastąpionych i przyjdą lepsi"

Hotel na wysokim poziome ale brak poszanowania/wdzięcznosci za wykonaną prace.

Zipi 2017-02-13 09:36
Podobna sytuacja jak w Nosalowym Dworze, życzę im powodzenia
888 2017-08-22 01:52
Na te stronę trafiłem przez przypadek, ale skoro jestem tu... Pracuje w Hotelu Aries od kilkunastu miesięcy. Nie narzekam, oczywiście zawsze można byłoby zarabiać więcej, ale mam wrażenie ze poprzedni recenzenci to młode, trochę krótkowzroczne osoby. Kasa to nie wszystko. Zarobki - na pewno w pierwszej 5 zakopiańskich hoteli, z reszta wiem ze nie wszyscy zarabiają po równo, zależy
od doświadczenia i efektów pracy itp. Ale Zdobyte doświadczenie w jednym z najlepszych hoteli w Polsce z pewnością może pomoc w karierze jeśli ktoś takowa planuje. Pośród pracowników jest wielu pasjonatow hotelarstwa i gastronomii dumnych ze mogą tam pracować. Oczywiście jak w każdej firmie są tarcia i sprzeczność interesów, ale w każdym hotelu w którym pracowałem do tej pory, poszczególne działy czasem "walczyly" ze sobą. Norma. Ogólnie atmosfera ok. Są tez uznaniowe premie kwartalne, przydaloby sie jednak więcej integracji, posiłki pracownicze mogły by być lepsze. Trzeba mieć mocne nerwy bo goscie są bardzo wymagający, (patrz: cena pokoju, albo jedzenia w restauracji), ale tez sporo gości wyraża swoją wdzięczność za gościnę. Jeśli szukasz pracy na sezon, albo przeczekanie to raczej karczmy na Krupowkach, a nie Aries. Szybka kasa, ale bez perspektyw. Są możliwości awansu, kilka osób pracuje już na wyższych stanowiskach. Hotel dla hotelarzy a nie przypadkowych osób.
Zostaw swoją opinię o Aries Hotel & SPA - Zakopane
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aries Hotel & SPA