Opinie o Zaquensis w Aachen

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Zaquensis. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zaquensis o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zaquensis w Aachen

oszukanyy .

Także zostałem oszukany za ostatni miesiąc nie wypłacono mi wypłaty urlopu itd. Omijajcie ta firmę szerokim łukiem .

zawiedziony

Również zostalem oszukany pod względem finansowym jak i pod każdym innym . Nie polecam .

wielokrotnie_oszukany

Nie polecam firmy Zaquensis. Po 9 miesiącach pracy w firmie Emil Lux, która wyrzuca ludzi ze względu na ustawowe 9 miesięcy firma Zaquensis mimo mojej chęci współpracowania z nimi dalej postawili warunek, że znajdą pracę jak będziemy mieli własne mieszkanie. Wraz z przyjazdem obiecano nam umowę na pół roku, po czym na miejscu okazało się że jest na 2 miesiące. Następna do września i ostatnia do grudnia. Praca w Emil Lux nie pewna więc strach załatwiać mieszkanie zwłaszcza jak nie znasz języka, bo firma nie wymaga go w części ogłoszeń. Firma proponuje Weihnachtsgeld? Nie ma szans byś go dostał. Lux wyrzuca ludzi, Zaquensis nie załatwia Ci dalej pracy bo nie masz swojego mieszkania, więc zjeżdżamy do Polski jako bezrobotni. Wiele razy dawałam szansę na poprawę mając nadzieję, że Zaquensis się poprawi. Emil Lux w tym roku wyjątkowo podkreślił jak głęboko w d***e ma leihfirmy. Ludzie z Luxa mają imprezę bożonarodzeniową 15.12,na którą osoby z leihfirm nie mają zaproszenia. Ludzie Luxa mogą po 12.00 iść na imprezę lub zostać w firmie i pracować do 13.45 za co będą mieli zapłacone 8h+2h dodatku+jedzenie w firmie. Leihfirmy MUSZĄ zostać do godziny 13.45 i zapłacone 8h +wywalczone przez Betriebsrat BUŁKI. Najlepszą robotę robili ludzie z leihfirm. Piękny prezent na święta. Z zaquensis nie chcę więcej współpracować.Pieniądze nigdy nie na czas, problem z załatwieniem meldunku, klasy podatkowej. Wszystkie wcześniejsze opinie to 100% prawdy. Rozważasz pracę z Zaquensis? Przeczytaj wcześniej taryfę IGZ. Firma ucina na wszystkim pieniądze bo trzymają się faktycznie taryfikatora, gdzie inne leihfirmy mają prawo wychodzić poza taryfikator przez co ich pracownicy są bardziej zmotywowani do pracy.

Luxtodno

Ostrzegam przed podjęciem pracy w Emil Lux Wermelskirchen. Firma wyrzuca wszystkie osoby z grudniem 2017. Doskonały prezent na święta dla ludzi, którzy pracowali tam nawet 5 lat. Nie ma mowy o przejęciu bezpośrednio przez firmę. Jesteś na równi traktowany z tymi co nic nie robią. To co ostatnio zaczynało się w firmie przechodzi ludzkie pojęcie. Polacy, nie jedźcie tam. Mnóstwo osób odeszło. Firma znalazła sobie opcja 9 miesięcy i weg.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Zaquensis? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
A.

Witam . Czytam te wpisy o tym biurze, zgadza się - ja nie polecam tego biura, a Drezno w szczególności, są inne lepsze biura pracy .

bzyk

potwierdzam. Agencja śmieszna, przez półtora miesiąca nie mogą sobie poradzić z załatwieniem formalności odnośnie klasy podatkowej;/ Pani Kamila oczywiście nie podaje prawdziwych informacji lub podaje najmniej istotne. Po prostu kłamie. Koordynator na miejscu (usunięte przez administratora)zaapracowany strasznie, nawet telefonu nie może odebrać. Również kłamie i wciska jakis kit. Wyplaty opoznione i tragicznie male. Sama praca w Wermelskirchen nie jest trudna ani wymagająca - lecz niepewna!!! Nikt wam nie zagwarantuje ze bedziecie pracowac dlugo bo maja stalych pracownikow. Ostatnio caly LPS (polska agencja pracy) wylecial okolo 20 osob (czy robilas norme, czy nie szpic w zadek)

Art

...cd na solarisie miałem wpisane ok 2500euro brutto, do reki po odliczeniu zakwaterowania, ubezpieczenia i podatku dostałem 430euro total.-koszty dojazdu do pracy z miejsca zakwaterowania. Totalna porażka nawet na Bialorusi czy Ukrainie by więcej zarobił .....

Art

Nie polecam firmy Zaquensis G.M.B.H. wszystkie deklaracje ze strony pracodawcy uzyskane podczas rozmowy rekrutacyjnej nie potwierdziły się-okazaly się spekulacjami i kłamstwami. Pani Kamila polsko języczna koordynatorka deklarował że przy stawce 9,10 euro brutto po wszelkich potrąceniach łącznie mieszkaniowych do wypłaty pozostanie 5,80 netto. Po faktycznych odliczeniach okazało się że zarabialiśmy 4euro/godzine netto, Firma tłumaczyła to że zakwalifikowała nas do najwyższego progu podatkowego i że kiedyś odliczymy sobie przy zwrocie podatku. Pani Kamila przy rozmowie kwalifikacyjnej 90% inform,acji okazało się kłamstwem bez pokrycia. Pracowaliśmy w GOLAN G>M>B>H przy sortowaniu odpadów tzn z tasmy mielismy wyciągać beton , szkło , plastyk i karton a reszta smieci szla na przemial;. Pracowalismy po 11godzin dziennie od 6-17. W skali całego miesiąca października zarobilismy de facto 430 Euro netto. Zwolniono nas z dnia na dzień posądzając o kradzież aluminium. Nigdy nie mieliśmy żadnej kontroli zarówno osobistej jak i bagaży zarówno w trakcie pracy jak i po jej skonczeniu. jest to powszechnie stosowany wybieg, aby zwalniac bez wypowiedzenia Podczas rozmowy również nam zadeklarowano zwrot kosztów dojazdu własnym samochodem do pracy. Pokonywaliśmy dziennie 27km do pracy nigdy nam nie zrefundowano kosztów paliwa nie wspomnę o amortyzacji pojazdu. Zakwaterowanie miało wynosić 10 euro/dobę w perspektywie oprócz tej stawki doliczono nam miesięcznie 120 euro za rzekome usługi sprzątania, których nigdy właściciel pensjonatu nie wykonywał. Byliśmy zakwaterowani w FERIENFURT KIWERSKI w Schwerinie. (Omijajcie tego oszusta grubasa, NRD-owskiego palanta, byłego agenta STASI) Chciał nas jeszcze skroić z tytułu kaucji za rzekomo nie oddane klucze po 100Euro, twierdząc ze nie oddaliśmy jednego kompletu kluczy, później się tłumaczył. Omijajcie ten pensjonat KIWERSKI w Schwerinie brak w pokojach TV, brak internetu, zdjęcia nie odzwierciedlają stanu faktycznego jak wyglądają pokoje. Przy pralce zamontował automat na żetony , które nam sprzedawał najpierw po 2 euro potem chciał wołac 3 euro (usunięte przez administratora) NRD-owski biznesmen Pisze ta opinie na gorąco ku przestrodze rodacy z czasem będę ją udoskonalał. Na razie jestem za bardzo zdenerowany i wkurzony że tak dałem się w bambuko nabic. Zależało mi na pracy blisko granicy Polskiej. Dotychczas pracowałem w Holandii były lepsze i gorsze biura ale nikt tak mnie nie zerząnął bez mydła jak ZAQUENSIS G.M.B.H z filia w Schwerinie Weniger

Kijek

Radzę wszystkim dać sb spokój z tą firmą nikt nic nigdy nie wie wypłaty mniejsze po nadgodzin niż bez nadgodzin(więcej zarobiłem) nie zrobicie tutaj więcej niż 920euro. Przeciętna pensja 850euro.. Nigdy nie wiesz czy Będziesz pracował cały czas czy Cie nie zwolnia jak kolegę niżej pozdrawiam i ostrzegam! Dajcie sb spokój koordynator nie odbiera telefonu na początku jest miły ale później nikt nic nigdy nie wie!

emigrant

Z tego co wiem, to w Emil zwolnili jak do tej pory tylko 1 osobę za wyniki z ponad dwudziestu Polaków. Jeśli chodzi o koordynatora to tu nie mam żadnych problemów- czy sprawa zaliczki, problemów na mieszkaniu, czy urlopu zawsze ktoś się tym zajmie. Ja jak do tej pory nie narzekam.

Denzel
@emigrant

Czesc. Podpisalem z nimi umowe w Kolonii, mam pracowac dla fimy Igus. Czy mozesz mi cos o nich powiedziec, czy placa na czas i zgodnie z umowa? Pytam bo nie wiem czy isc do nich czy siedziec na zasilku lepiej.

Dobrze że już wiadomo jak to wygląda bo do mnie dzwonili żeby jechać do jakiegoś pakowania lodów tylko na koszta bym się naraził

Haha

O to widzę ze nie tylko ja się nacielem. Witam wszystkich w klubie po przygodzie z tą "firma" w "" bo nie wiele z firmą ma to do czynienia

Haha

Młody

Tak to prawda mnie też zwolnili po kilku tygodniach bez podania jakiejś konkretnej przyczyny pracowalem w Wermelkirshen na magazynach Lux Tools heh śmiech na sali zaproponowali mi jechać do drugiej pracy konkretniej do pakowania lodów podziękowałem bo takie firmy należy omijać szerokim łukiem najpierw telefon i mówią ze nie wiadomo jak fajnie a później okazuje się ze to wszystko to bajka mało tego kontakt z kordynatorem się urywa i rób co chcesz. Zasada jest taka byle byś przyjechał a później mamy Cię w poważaniu. Praca na magazynach Lux Tools sama w sobie może nie ciężka ale ciągle jesteś obserwowany no i normy o których zanim przyjedziesz nikt nic nie mówi a później z miesiąca na miesiąc coraz więcej ja robilem cały czas tyle samo czyli wyrabialem normę to się do czepili ze powinienem robić więcej. Nie ma co sobie takimi firmami zawracać głowy szkoda nerwów. Ostrzegam wszystkich którzy mogą na tą firmę się napotkać żeby nie słuchali bajek jakie będą sprzedawać.

Jeśli chcecie się przejechać na wycieczkę to w sam raz jeśli chodzi o prace to firma totalnie nie ogarnieta jedna z tych których należy wrzucić na czarną listę pracodawców w Niemczech. Nie polecam a nawet ostrzegam szkoda czasu i pieniędzy. Jest wiele innych firm które naprawdę dbają o pracownika ale na pewno nie ta.

Zostaw merytoryczną opinię o Zaquensis - Aachen

Zaquensis