Ensila Group Sp. z o.o. Sp. k.

Belgia

Opinie o Ensila Group Sp. z o.o. Sp. k.

jasiek 2015-10-27 14:01
ich aktualne oferty pracy są na stronie i wydaje mi się, że kazdy ma do tego dostep, wiele osób już z tego korzytało i wydaje mi sie, ze to całkiem dobry pomysł, żeby dawać szanse ludziom z konkretnym fachem w ręku jak np. zbrojarz czy murarz, tynkarz, gdzie w "normalnych" warunkch nie są w stanie dużo zarobić.
Przemek 2017-02-02 14:31
sama praca dla mnie była w porządku, wynagrodzenie na czas, jedyne zastrzeżenie, a zarazem ważne - nie poinformowano mnie, że jadę tam tylko po to, aby pomóc w dokończeniu zlecenia na dwa tygodnie... i do domu. Gdyby była możliwość jechania na dłuższy okres czasu, pojechałbym chętnie.
Paweł 2017-02-16 14:41
Ja osobiście mam miłe doświadczenie z firmą Enisla. Pracowałem dla nich jako murarz i tak jak obiecano kwaterę opłacili oni, wypłaty na czas, warunki pracy super i w ogóle chętnie wybiorę się z nimi za granice znowu:)
Adam 2017-02-22 11:44
Ja też pracowałem z Ensila Group i nie mogę powiedzieć nic złego na ich temat. Pieniądze zawsze na czas, wszystko profesjonalnie zorganizowane. Był to mój pierwszy taki wyjazd ale na pewno nie ostatni.
Zostaw swoją opinię o Ensila Group Sp. z o.o. Sp. k. - Belgia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ensila Group Sp. z o.o. Sp. k.