SRW Sp. z o.o.

Opinie o SRW Sp. z o.o.

Jacek

Solidna, bardzo dobra firma. Współpracuje z nimi od dłuższego czasu i żadnych zastrzeżeń.

Trent

Tutaj każdy jest traktowany na równi. Nie ważne czy młody czy stary, czy doświadczony czy to jego pierwsza praca - nie ma wyzysku ani nic takiego.

Młody
@Trent

Zgadzam się, jest ok i człowieka szanują

Horus
@Trent

Tak, w tej branży to akurat bardzo ważna

Horus

ważna sprawa*

@Trent

Gdyby był wyzysk to firma by nie miała tak dobrej opinii.

@Popo

Pracuję już dłuższy czas i nigdy nie miałem z nikim żadnych zatargów. W firmie nie ma też grupek ani układzików, nie wiem o jakim wyzysku ty możesz mówić.

Moos

Jest to jak najbardziej uczciwa firma. Warunki, pieniądze - wypłata na czas, możliwość rozwoju.

@Moos

Zgadzam się, żadnych problemów ze współpracą.

Rock

Dobrze jest. Nie będę cukierkowac nie wiadomo jak, ale jest dobrze. Stabilna praca, dobre warunki umowy, zero problemów.

@Rock

Stabilność obecnie to bardzo ważny element pracy, tutaj mam to zagwarantowane i jestem bardzo zadowolony

Przedstawiciel Handlowy

Jeszcze nie zacząłem

Przebieg kariery Zakres obowiązków

Black

No ja już kawał czasu pracuję i jest wszystko ok. Wiadomo że człowiek się martwił jak to będzie w tej nowej rzeczywistości covidowej, a się okazało że nie ma się czym martwić.

@Black

pandemia nie wpłynęła negatywnie na firmę. Widać, że solidnie ugruntowana na rynku firma nie musi się obawiać takich zawirowań.

Bartosz

Firma solidna, wypłacalna. Pracuję drugi rok i żadnych zarżeżeń do współpracy. Bardzo dobrej miejsce do rozwoju dla młodych pracowników.

blacky

Miejsce jest bardzo dobre dla osób, które dopiero zaczynają zbierać swoje doświadczenie w tej branży, sam miałem podobne odczucia na początku, ale szybko przekonałem się, że tutaj jeśli przychodzisz bez doświadczenia to po prostu cię nauczą co trzeba.

@blacky

Myślę, że tutaj się odnajdą i osoby z doświadczeniem i bez. Firma nikogo nie przekreśla. Młodych nauczy, starym da swobodę na tyle, że wiadomo że pracodawca ufa pracownikowi i nie zakłada z góry, że ten coś odwali.

Popo

Atmosfera w pracy jest bardzo dobra. Wypłata na czas. Wszystkie niezbędne rzeczy do pracy dostajesz. Polecam.

@Popo

Dbają o pracownika od pierwszego dnia. Nie można im nic w tym temacie zarzucić.

Mikor

Planowałem się zatrudnić, bo sporo dobrego o tej firmie słyszałem. Widziałem jakieś oferty nawet niedawno. Ogólnie polecacie?

@Mikor

Oferują to, co ma pokrycie w rzeczywistości. Warto spróbować swoich sił.

Moos
@Mikor

Warto

@Moos

Polecam, tak ogólnie jak i szczegółowo. Spokojna atmosfera, ludzkie kadry, można liczyć na pomoc w każdej sprawie.

Romek

Współpraca układa się bardzo dobrze. Jestem zadowolony z pracy. Prawie od początku firmy tutaj jestem, wszystko zgodnie z umową.

Dudzik

Gdyby nie przeprowadzka to pewnie dalej bym pracował. Praca dawała mi ogromną satysfakcję, a przy tym fajne zarobki. Polecam osobom poszukującym zatrudnienia, ponieważ traficie na rzetelnego pracodawcę, a takich w dzisiejszych czasach mało

Jasno określone warunki zatrudnienia. Wszystko mi na rekrutacji powiedzieli. To mi się podoba. Nie ma bajeczek i łudzenia się o złote góry. Papier to papier. Pracuje się dobrze.

Gamby

Zero problemów jak do tej pory. Płacą dobrze i na czas, do tego fajna ekipa, raczej nie planuję zmiany pracy w najbliższym czasie :)

Kondzik

Praca w tej firmie jest dobra na początek swojej kariery, ale też i dla osób bardziej doświadczonych.

Domino

Praca w porządku, jasno określone obowiązki, dobra umowa, ludzie z którymi można współpracować i nie ma problemu żeby się dogadać

Maciek

Jakościowo naprawdę super. Polecam!

Co jaki czas w SRW Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

SRW

Każdą sytuację rozpatrujemy indywidualnie.

Aktualność
???? Rozliczanie czasu pracy kierowcy w podróży służbowej kieruje się swoimi zasadami. Wynika to głównie z charakteru wykonywanej pracy.

???? Niewypłacanie kierowcom wszystkich przysługujących składników wynagrodzenia, ryczałtów czy diet, doprowadziło do upadku niejedną firmę w naszym kraju. Z kolei zawyżenie wysokości diet, bądź ryczałtów może narazić przewoźnika na przykre konsekwencje ze strony administracji skarbowej czy ZUS. Uznają one bowiem nadpłaconą kwotę za dodatkowe wynagrodzenie, od którego nie odprowadzono składek i podatków.

❗Dokładne rozliczenie czasu pracy kierowców jest warunkiem koniecznym do zabezpieczenia firmy wykonującej przewozy przed przykrymi następstwami. Niepozostawiające wątpliwości określenie wysokości przysługujących diet i innych należności jest jednym z istotnych elementów dających naszym Klientom bezpieczeństwo finansowe i prawne.

W ramach tej usługi wykonujemy:

▪ wprowadzanie danych na podstawie przekroczeń granic z raportów GPS
▪ wprowadzanie danych na podstawie kart czasu pracy kierowców
▪ analizę wysokości stawek diet i ryczałtów noclegowych

Zapraszamy do współpracy!
#rozliczaniedelegacji #czaspracykierowców #transport #spedycja #truck #logistyka #kierowca #firmatransportowa #dlatransportu #ciężarówka #przewóz #prawotransportowe #rozliczanieczasupracykierowców #czaspracy #tacho #przewózrzeczy #ciężarówki

Aktualność
Eksperci SRW specjalizują się także w zagadnieniach prawnych, które z punktu widzenia branży transportowej są niezwykle ważne.

Proponujemy wsparcie z zakresu:

▪ Dochodzenia roszczeń z tytułu wynagrodzenia (frachtu)
▪ Doradztwa prawnego związanego z prawem pracy oraz transportowym
▪ Przekształceń/Fuzji
▪ Due dilligence prowadzonego przedsiębiorstwa.

Zawsze staramy się dopasowywać rozwiązania indywidualnie do potrzeb naszych klientów, dlatego jeżeli macie trudności z innymi kwestiami prawnymi - prosimy o kontakt.

Wspólnie z pewnością znajdziemy odpowiednie rozwiązanie!

W gorącej wodzie - Company

Cześć, opowiem krótko o moich spostrzeżeniach. Plusy: - Organizacja - firma działa w sposób przemyślany, jest podzielona na działy, których praca się dopełnia a pracownicy wiedzą co robić. - Szkolenie - Co prawda mogło by być pełniejsze, uważam, że brakowało tam kilku punktów by handlowiec mógł efektywnie ruszyć w teren ale 2 tygodnie przygotowania merytorycznego z tematyki branży - Ilość pracujących tam kobiet, w pierwszy dzień szkolenia czułem sie jak by kogut wkroczył do kurnika 90% kobiety :) Minusy: - słabe warunki finansowe, zatrudniając się tam spadłem z wysokiego konia wcześniej dobrze zarabiałem i jednocześnie miałem odpowiedzialne stanowisko, ale patrząc przez pryzmat możliwości, które są na rynku płacą po prostu słabo. - Słabe narzędzia, miałem pod sobą 4 województwa a jeździłem 2 letnim huyndai i30 w bieda edition, co prawda większość handlowców jeździ tam 3 letnimi focusami(usunięte przez administratora) - Zarządzanie procesami w dziale handlowym, CRM, brak umówionych spotkań, które były obiecywane w trakcie podpisania umowy. Właściwie dostaje się cel kwotowy, od którego płacona jest marżą, po czym okazuje się, że zamiast czas pracy, który ma handlowiec wykorzystywać na spotkania musi dzwonić i umawiać sobie sam, zmiana zasad ale cel- kwota bez zmian ;), dokładanie terenu (województw) już po podpisaniu umowy, GPS w samochodzie. Dla przyszłych kandydatów istotną informacją będzie pewnie kwestia przełożonych. Myślę, że jak by był bardziej słowny to bym miał o nim lepszą opinię a tak napisze tylko prawdę: Plus: - Pełne wsparcie w kwestii handlowej - młody jeszcze ambitny. na to złego słowa nie powiem. - Doświadczony Handlowiec - można się od takiej osoby na pewno czegoś nauczyć. klepie jeden temat już kilka lat widać ze tego czasu nie zmarnował. - Dobrze się ubiera. Minus: - O ile w kwestii handlowej jest mocny o tyle w kwestii menagmentu jeszcze musi się dużo nauczyć - Serio. jak firma nie rozwija polecam samorozwój poprzez np książki czy Youtube. - Mentalność - między słowami można wyczuć jego prawdziwa twarz - ja czułem taki mix kompleksów, z pychą nonszalancją i brakiem szacunku do ludzi. np. na integralnej kolacji, wyśmianie wybranego drinka tekstem, że on to pił jak był w liceum - widać rozwija się w kwestii alkoholizmu, pijąc droższe i wysublimowane drinki, ja tam wolę butelkę jagera a za resztę kasy zalać swoją łódkę zacumowaną w mikołajkach ;) Podsumowując polecam tą firmę jako pierwszy styk z handlem, na pewno są gorsze w których się nie rozwiniecie. A jak ktoś się mnie zapyta czego nauczyłem się pracując w tej firmie powiem - odpowiedzi na pytanie kolejnego rekrutera "gdzie siebie widzę za 10 lat" a odpowiedz brzmi tak : "za 10 lat w lipcu widzę siebie w ciepły letni dzień podróżującego pociągiem wraz z małżonka w jakieś ciepłe miejsce. W trakcie jej trwania siedzę Pendolinowym fotelu, wyjmuję swojego drogiego Macbooka, otwieram go zaczynam przeglądać aukcje z maserati, które planuje zakupić.Żona przeprasza mnie pytaniem czy mógłbym spojrzeć na jej telefon gdzie pokazuje kolekcje włoskiej seksownej bielizny po czym wyjmie z plecaka butelkę dobrego szampana i stukając się szklanymi kieliszkami w trakcie naszej drogi mówi mi "You Only Live Once"

Zostaw merytoryczną opinię o SRW Sp. z o.o. - Mikołów

• Jak się pracuje w SRW Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SRW Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 124.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SRW Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 116, z czego 97 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SRW Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SRW Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SRW Sp. z o.o.