EL-COM Polska

4.3 Dodaj merytoryczną opinię

Kariera

         „Pracownik nie jest winien swemu pracodawcy służalczości i posłuszeństwa. Jest mu jedynie winien usługę, za którą otrzymuje zapłatę, będącą nie łaską, lecz zasłużonym wynagrodzeniem”

Ludwig von Mises

         W EL-COM Polska wierzymy, że pracownicy są najważniejszą wartością i największym kapitałem firmy. To dzięki ich kompetencjom i zaangażowaniu, ciągle się rozwijamy i osiągamy sukces. Na co dzień, tworzymy przyjazną i otwartą atmosferę pracy, miejsca w którym każdy może być sobą, jednocześnie podejmując ambitne wyzwania zawodowe przy realizacji prestiżowych projektów.

         Jesteśmy przekonani, że praca w EL-COM Polska to gwarancja spotkania ciekawych ludzi i możliwości własnego rozwoju.

Sprawdź aktualne oferty pracy

ELEKTROMONTER

ZADANIA

  • Montaż instalacji oświetleniowej i gniazdowej w oparciu o dokumentacje wykonawczą
  • Montaż tras kablowych
  • Łączenie rozdzielnic elektrycznych
  • Układanie WLZ-ów

WYMAGANIA

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku przy pracy w obiektach biurowych / przemysłowych
  • Umiejętność czytania dokumentacji
  • Uprawnienia SEP do 1 kV
  • Umiejętność organizowania czasu pracy
  • Umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • Możliwość nieodpłatnego zakwaterowania

Szanowni Państwo,

w celu udziału w rekrutacji na wolne stanowisko pracy oferowane przez pana Michała Jędrasika prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą EL-COM Polska w Warszawie (Administrator Danych) podają Państwo swoje dane osobowe tj. imię, nazwisko, stanowisko, historię zatrudnienia, miejsce zatrudnienia, wykształcenie, e-mail, numer telefonu, zainteresowania. Informujemy, że Administrator zbiera i przetwarza te dane w celu wybrania pracownika na dane stanowisko oraz zaproponowania tej osobie współpracy. Mają Państwo prawo do:

1. dostępu do przetwarzanych danych;

2. żądania sprostowania, usunięcia, przeniesienia lub ograniczenia przetwarzania Państwa danych, przy czym usunięcie danych powoduje wyłączenie Państwa z procesu rekrutacji;

3. wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Państwa dane nie będą udostępniane. Dane będą przetwarzane do momentu zakończenia procesu rekrutacji lub wniesienia sprzeciwu. W każdej chwili mogą Państwo kontaktować się z Administratorem w sprawie Państwa danych osobowych za pośrednictwem adresu e-mail daneosobowe@elcompolska.pl. Jeśli zgadzają się Państwo na przetwarzanie Państwa danych osobowych, prosimy o dodanie do aplikacji klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Informujemy, że dane osób, które brały udział w rekrutacji, są usuwane po zakończeniu procesu naboru na dane stanowisko, chyba że kandydat wyraził zgodę na przetwarzanie danych w przyszłych rekrutacjach. Jeśli wyrażają Państwo zgodę na dalsze przetwarzanie Państwa danych, prosimy o dołączenie do CV dodatkowej klauzuli o następującym brzmieniu:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również po zakończeniu procesu rekrutacji prowadzonych przez Michała Jędrasika prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą EL-COM Polska w Warszawie dla celów niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji"

W przypadku wyrażenia zgody na dalsze przetwarzanie danych do celu rekrutacji, dane będą przetwarzane do momentu wniesienia sprzeciwu.

INŻYNIER ROBÓT ELEKTRYCZNYCH

ZADANIA

  • Analizowanie dokumentacji wykonawczej / przetargowej
  • Przygotowanie zamówień materiałowych
  • Nadzór nad gospodarką materiałową
  • Sporządzanie ofert przetargowych
  • Nadzór i koordynacja prac elektryków i podwykonawców
  • Tworzenie dokumentacji powykonawczej

WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • Dobra znajomość Pakietu MS Office i AutoCAD
  • Komunikatywność

OFERUJEMY

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

2. żądania sprostowania, usunięcia, przeniesienia lub ograniczenia przetwarzania Państwa danych, przy czym usunięcie danych powoduje wyłączenie Państwa z procesu   rekrutacji;

Państwa dane nie będą udostępniane. Dane będą przetwarzane do momentu zakończenia procesu rekrutacji lub wniesienia sprzeciwu. W każdej chwili mogą Państwo kontaktować się z Administratorem w sprawie Państwa danych osobowych za pośrednictwem adresu e-mail daneosobowe@elcompolska.pl . Jeśli zgadzają się Państwo na przetwarzanie Państwa danych osobowych, prosimy o dodanie do aplikacji klauzuli:

PODWYKONAWCY

ZADANIA

Wykonawstwo instalacji:

  • oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego
  • oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego
  • siły i gniazd wtyczkowych
  • tras kablowych
  • wewnętrznych linii zasilających
  • odgromowej, uziemiającej i połączeń wyrównawczych
  • łączenia rozdzielnic elektrycznych

WYMAGANIA

  • Doświadczenie w realizacji projektów biznesowych / przemysłowych
  • Posiadanie stosownych uprawnień SEP / UDT itp. potrzebnych do realizacji powierzonych prac
  • Posiadanie zaplecza technologicznego

OFERUJEMY

  • Rozliczenie akordowe/godzinowe
  • Terminową realizację należności
  • Długoterminową współpracę

odpowiadając na niniejsze ogłoszenie podają Państwo swoje dane osobowe tj. imię, nazwisko, firmę, NIP, adres prowadzenia działalności gospodarczej, e-mail, numer telefonu, numer rachunku bankowego. Administratorem Państwa danych jest Michał Jędrasik prowadzący działalność gospodarczą pod firmą EL-COM Polska w Warszawie (Administrator Danych). Informujemy, że Administrator zbiera i przetwarza te dane w celu zawarcia umowy, złożenia zamówienia lub prowadzenia negocjacji w związku z potencjalnym nawiązaniem współpracy, a także ochrony prawnie uzasadnionych interesów Administratora tj. ustalenia, dochodzenia lub obrony ewentualnych roszczeń. Mają Państwo prawo do:

2. żądania sprostowania, usunięcia, przeniesienia lub ograniczenia przetwarzania Państwa danych, przy czym usunięcie danych nie może być dokonane wcześniej niż przedawnienie roszczeń wynikających ze współpracy;

Państwa dane będą udostępniane zewnętrznemu podmiotowi prowadzącemu księgowość. Dane będą przetwarzane do momentu wniesienia sprzeciwu lub przedawnienia roszczeń wynikających ze współpracy. W każdej chwili mogą Państwo kontaktować się z Administratorem w sprawie Państwa danych osobowych  za pośrednictwem adresu e-mail daneosobowe@elcompolska.pl