XL LOGISTICS M.MAŁEK B.MAŁEK SPÓŁKA JAWNA

2.9 Dodaj merytoryczną opinię

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność

НАБІР ПРОДОВЖУЄТЬСЯ!
Приєднуйся до команди XL LOGISTICS!
Ми шукаємо ВОДІЇВ С+Е на постійні маршрути в подвійних екіпажах.
Якщо ти маєш досвід роботи, пристрасть до їзди та хочеш бути частиною логістичного середовища, чекаємо на твоє резюме!
Присилай резюме на адрес: info@xl-logistics.pl
До зустрічі !

Pracodawca

 Aktualność

 REKRUTACJA TRWA:

Dołącz do zespołu XL LOGISTICS! Poszukujemy KIEROWCÓW C+E na stałe trasy w podwójnych obsadach. Jeśli masz doświadczenie, pasję do kierowania i chcesz być częścią dynamicznego środowiska logistycznego to czekamy na Twoje CV! Prosimy o przesłanie CV na adres: info@xl-logistics.pl. W temacie wiadomości prosimy umieścić informację: "Oferta Pracy - Kierowca C+E".
Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Stanowisko:
Kierowca C+E
Wymagania:

  • Prawo jazdy kategorii C+E

  • Minimum 1 rok doświadczenia w transporcie ciężarowym

  • Karta kierowcy

  • Znajomość obsługi tachografu

  • Umiejętność zabezpieczania ładunków

  • Dobre planowanie czasu pracy/jazdy

  • Bezkonfliktowość i umiejętność współpracy w załodze

  • Operatywność, zaradność

  • Kultura osobista

  • Dbałość o sprzęt i porządek

Obowiązki:

  • Planowanie tygodniowego czasu pracy/jazdy

  • Terminowa realizacja zleceń

  • Ekonomiczny styl jazdy

  • Dbanie o wizerunek firmy

  • Dbanie o sprzęt i porządek

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na pełen etat

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Pracę w dynamicznym środowisku z doświadczonym zespołem

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Przyjazną atmosferę pracy

Pracodawca

 Aktualność

U nas rozwój pracowników to priorytet! Dbamy o to, by nasi pracownicy stale poszerzali swoje kompetencje. Dzięki różnorodnym szkoleniom, w tym inspirującym warsztatom prowadzonym przez ekspertów, takich jak Dr. Hab. Katarzyna Bilińska Profesor z Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, stawiamy na rozwój indywidualny i budowanie silnej drużyny.
       Inwestujemy w naszych pracowników, aby byli gotowi na wyzwania zmieniającego się rynku. Dziękujemy pracownikom za zaangażowanie! Wspólnie kreujemy firmę, która nie tylko rozwija się dynamicznie, ale także zawsze stoi na czele nowych wyzwań.

Pracodawca

 Aktualność

Transport dwupodłogowy jest specyficznym rodzajem usług transportowych. Wymaga on nie tylko specjalistycznej naczepy typu Double Deck, ale profesjonalnej organizacji przedsięwzięcia pod względem logistycznym. Kluczowa jest tu szeroka wiedza, która umożliwia sprostać wymaganiom podczas transportu dwupodłogowego - zarówno w zakresie ułożenia ładunku i jego zabezpieczenia, a w przypadku nadania dwóch różnych ładunków do odmiennych destynacji, także precyzyjnego planowania trasy oraz rozładunku. Warto zdać się na nas!

Pracodawca

 Aktualność

Szanowni Państwo,

Widząc Państwa zainteresowanie naszą firmą, postanowiliśmy zaznaczyć swoją obecność w serwisie GoWork.pl.

Z góry dziękujemy za wszystkie merytoryczne opinie. Dołożymy wszelkich starań, by zaspokoić zainteresowanie potencjalnych kandydatów na temat warunków współpracy z naszą firmą.

Jesteśmy otwarci na komentarze i dyskusję z użytkownikami forum. Prosimy jednak pamiętać, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do świadomego kłamstwa, do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem i regulaminem GoWork.pl będą usuwane przez administratora.

Pozdrawiamy,

Zespół XL LOGISTICS

Pracodawca

 Aktualność

W związku z dynamicznym rozwojem, zwiększoną ilością zleceń,  prowadzimy obecnie rekrutację na następujące stanowiska:
-spedytor międzynarodowy
-kierowca C+E na podwójną obsadę
-kierowca C+E pojedyncza obsada
Więcej informacji: Kariera - XL LOGISTICS Transport Spedycja Logistyka (xl-logistics.pl)

Pracodawca

 Aktualność

W związku ze zwiększoną ilością zleceń i zamówień od naszych stałych i nowo-pozyskanych klientów, uruchamiamy od czerwca 2022 dodatkowych 10 zestawów z naczepami typu firanka.
Zapraszamy potencjalnych kierowców do współpracy, więcej informacji: praca.xl-logistics.pl