XL LOGISTICS M.MAŁEK B.MAŁEK SPÓŁKA JAWNA

Opinie o XL LOGISTICS M.MAŁEK B.MAŁEK SPÓŁKA JAWNA

Szanowni Państwo,

Widząc Państwa zainteresowanie naszą firmą, postanowiliśmy zaznaczyć swoją obecność w serwisie GoWork.pl.

Z góry dziękujemy za wszystkie merytoryczne opinie. Dołożymy wszelkich starań, by zaspokoić zainteresowanie potencjalnych kandydatów na temat warunków współpracy z naszą firmą.

Jesteśmy otwarci na komentarze i dyskusję z użytkownikami forum. Prosimy jednak pamiętać, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do świadomego kłamstwa, do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem i regulaminem GoWork.pl będą usuwane przez administratora.

Pozdrawiamy,

Zespół XL LOGISTICS
Blanka Nowy wpis

Witam, piszę jako zainteresowana ofertą pracy a dokładnie Spedytor międzynarodowy (transport drogowy). Czy zarobki się różnią w zależności od umowy? Na wstepie już podają, że jest wybór między umową o pracę a b2b i chcę mieć jakieś rozeznanie.

Nowy wpis

@Blanka

Witam, Dziękuję za zainteresowanie ofertą pracy jako Spedytor międzynarodowy. Chętnie omówię z Panią szczegóły dotyczące różnic w zarobkach w zależności od rodzaju umowy oraz udzielę wszelkich niezbędnych informacji. Proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 539 266 304, abyśmy mogli omówić te kwestie bardziej szczegółowo. Pozdrawiam

Julita Nowy wpis
@XL LOGISTICS M.MAŁEK B.MAŁEK SPÓŁKA JAWNA

A od kiedy jest w ogóle początek pracy? No i ciekawe, czy realnie rozważacie zatrudnianie pań czy zadzwonię na marne… ile kobiet jest zatrudnionych tu w firmie? O ile w ogóle jakieś

Nowy wpis

@Julita

Obecnie w naszej firmie pracuje 6 kobiet. Jeśli chodzi o szczegóły dotyczące zatrudnienia pań oraz ogólnych informacji o pracy w naszej firmie, chętnie udzielę wszystkich potrzebnych informacji telefonicznie. Proszę o kontakt w dogodnym dla Pani czasie, a postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Mati

Obniżka wynagrodzeń. Dziadostwo. Jazda nie autostradami na Paryz i z czestochowy na Kudowe na Prage przez co jest mniej kilometrów. 150euro zaoszczędza za Niemcy a pracownikom zmniejszone wynagrodzenie za km. Miesięcznie robi się teraz 16tys do 18tys i ciężko zarobić 9tys.

Obecny kierowca XL
@Mati

Zgadzam się z kolegami, od tego roku obniżka z km dodatkowo omijanie autostrad i jazda na Paryż n4 a potem dalej n12 czego efektem jest ze te same kilometry jedziesz dłużej. Wypłata na 3 razy( od zawsze) i zawsze każda partia spóźniona, Jak masz dostać 10 to dostajesz 12 itd. Owszem są w miarę stałe kółka ale co z tego jak spedycja nie umie zadbać o to żeby towar był gotowy do załadunku. Przykład wyjeżdżasz w niedziele gonisz na fr i robisz wszystko zgodnie z ustaleniami po czym nierzadko musisz czekać 10h lub nawet cały dzień na towar żeby wracać. Oczywiście jedziesz z km więc nie masz nic płacone za postój który nie jest z twojej winy. Nie na tym polega praca w podwójnej obsadzie! Ogólnie morale w środ kierowców słabe, dużo osób myśli o zwolnieniu bo jest coraz gorzej i te słowa kieruje do szefostwa bo jeśli nic się nie zmieni to nie będzie miał kto jeździć. Jeżeli chodzi o auta to akurat nie mam nic do zarzucenia bo są w miarę utrzymane( wiadomo jak ktos dba to tak ma)

Pedri
@Mati

(usunięte przez administratora)jazda tranzytem drogami krajowymi stanie w korkach w miastach i trzeba mieć wyostrzone zmysły zeby uważać na fotoradary i ludzi którzy mieszkają i chodzą do szkoły przy takich drogach jak stanie się tragedia to szef umywa ręce bo to nie on trzyma kierownice a oszczędza kasę za drogi,ale jak to w biznesie kasa nad bezpieczeństwo jest ważniejsza Jak się zapytasz czemu tak jest to ci powie ze inaczej się nie opłaca jak to w transporcie nic się nie opłaca a oni dokładają ciagle do innteresu żebyś Ty miał pracę ciekawe z czego dokładają i powiększają firmy jak się nie opłaca

@Mati

Szanowni Kierowcy, Rozumiemy, że wyrażenie opinii na platformach takich jak GoWork może być prostsze, ale chętnie zapewniamy możliwość bezpośredniej rozmowy w biurze. Nie wahajcie się zgłaszać swoich wątpliwości i pytania - jesteśmy tu, aby Was wysłuchać i udzielić wszelkich potrzebnych wyjaśnień. Dotychczas nie mieliśmy okazji słyszeć skarg w biurze, więc zachęcamy do bezpośredniej interakcji. Czekamy na Wasz kontakt :)

@Obecny kierowca XL

@Pedri

@Mati

Jak bardzo to wynagrodzenie poszło w dół? I co właściwie się stało, że takie kroki podjęła firma? To ile wcześniej się zarabiało, skoro teraz ciężko o to, aby dostać 9 tysięcy wynagrodzenia?

Pedri
@XL LOGISTICS M.MAŁEK B.MAŁEK SPÓŁKA JAWNA

Nie chodzi o wyraźnie opini tylko mówieniu prawdy jak wygląda praca w tej firmie jeśli chodzi o wynagrodzenie czas jego realizacji o trasy jakimi się kierowcy poruszają i pracę jaka się ogólnie tu wykonuje żeby inni zainteresowani praca zobaczyli jak naprawdę tu jest a nie co jest im mówione podczas przyjmowania do pracy bo mija się to z prawda a jeśli wlasciel firmy widzę że ludzie w pracy narzekają i wyrażają różne opinie na różnych platformach to sam powinien zorganizować takie spotkanie ze swoimi pracownikami i omówić tematy które są poruszane chodź i tak wiadomo że tego nie zrobi

Klewki
@Mati

Mati. Jeśli ty tu piszesz o pojedynczej obsadzie To chyba coś czarujesz. W podwójnej takie kilometry są ok Ale nie pojedyncza

W związku z przekształceniem systemu pracy z podwójnej obsady na pojedynczą, aktualnie poszukujemy doświadczonych kierowców, gotowych do wzmocnienia naszego zespołu. Oczekujemy, że kandydaci posiadają minimum 2-letnie doświadczenie oraz prawo jazdy kat. C+E. Jeśli jesteś zainteresowany, prosimy o kontakt mailowy na adres praca@xl-logistics.pl lub telefoniczny pod numerem +48 734 829 184, aby uzyskać więcej informacji na temat naszej oferty pracy

Trucker

W ogłoszeniu podają stawkę 450zl dzien. Rzeczywiście jest płatny każdy dzień razem z weekendami? Patrząc na poniższe komentarze ciężko mi uwierzyć w takie dzienne wynagrodzenie, skoro piszecie, ze płacą z km i obniżają pensje... Może ktoś się wypowiedzieć?

@Trucker

Tak, stawka 450 zł dotyczy wynagrodzenia za każdą dobową zmianę (usunięte przez administratora) kierowcy. Oznacza to, że jeśli kierowca spędza weekend w trasie, również będzie to uwzględnione w płatności. Jeśli Pan ma dodatkowe pytania co do ogłoszenia lub warunków (usunięte przez administratora) zachęcam do skorzystania z podanego numeru telefonu ( +48 734 829 184). Osoba dostępna pod tym numerem będzie mogła udzielić Panu odpowiedzi na wszelkie pytania.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie XL LOGISTICS M.MAŁEK B.MAŁEK SPÓŁKA JAWNA? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?

Zauważyłem, że firma sporo razy prowadziła rekrutacje do sprzedaży na różne rynki, kusi mnie aplikowanie do działu na rynek polski lub francuski. Nie chce tego robić w ciemno, napiszecie jak zarobki wyglądają, jak wam idzie realizacja celów sprzedażowych. Głównie mam na myśli ile wynosi podstawa i czy system premiowy jest opisany regulaminem, czy może nie jest do końca przejrzysty:) Tak z ciekawosci, jaka jest średnia zatrudnienia wśród pracowników w sprzedaży?

Szanowny Użytkowniku, Dziękujemy za zainteresowanie się naszą firmą. Prosimy o przesłanie CV na adres info@xl-logistics.pl lub skorzystania z kontaktu telefonicznego pod numerem +48 34 371 21 31. Chętnie udzielimy wszelkich potrzebnych informacji dotyczących zatrudnienia. Z poważaniem, XL LOGISTICS

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie XL LOGISTICS M.MAŁEK B.MAŁEK SPÓŁKA JAWNA?

Pytania podczas rozmowy rekrutacyjnej mogą dotyczyć Twojego doświadczenia zawodowego, umiejętności związanych z branżą logistyczną, podejścia do pracy w zespole oraz ewentualnych wyzwań, na jakie możesz się natknąć w codziennej pracy. Pamiętaj, że rozmowa rekrutacyjna to także okazja dla Ciebie, aby dowiedzieć się więcej o naszej firmie.

Obecny

Plusy pracy w firmie xl logstics Pakiet medyczny dla pracownika i mniej więcej stałe trasy Minusy - Nie terminowa wypłata płacona na trzy razy trzecia transza w kopercie ,nigdy nie wiesz dokładnie kiedy dostaniesz ,bardzo mała baza firmy zonglerka naczepami marnej jakości samochody marki Ford czesto praca jak w kurierce dużo załadunków i rozladonków. Obniżka wypłaty za jazdę z kilometrów mimo ciągle rosnących cen tak wygląda praca u diamentowego tygrysa biznesu .Mojea neutralna opinia o pracy w tej firmie

@Obecny

Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią na temat pracy w naszej firmie. W naszej organizacji, staramy się zastępować w załadunkach, bądź rozładunkach kierowców międzynarodowych. Chcielibyśmy zauważyć, że istnieje wiele innych plusów związanych z pracą w XL LOGISTCIS, którymi warto się pochwalić m.in to, że Naszą firmę wyróżnia przede wszystkim stabilność zatrudnienia. Jest to dowód na to, że wielu pracowników decyduje się pozostać z nami na długie lata, co świadczy o naszej reputacji jako pracodawcy.

Z pewnością przyjrzymy się temu zagadnieniu i podejmiemy działania w celu wyprostowania sytuacji.

Kierowca
@XL LOGISTICS M.MAŁEK B.MAŁEK SPÓŁKA JAWNA

Pisze Pan o stałym zatrudnieniu a ciągle jest rotacja w firmie. Jeśli ktoś pracuje tu ponad pół roku to już jest starym pracownikiem. Jakby było tak jak Diamentowy Tygrys Biznesu pisze to nie byłoby co chwilę ogłoszeń o pracę w internecie a teraz już nawet na ekranie reklamowym w Częstochowie (skrzyżowanie al. Armi Krajowej z al. Jana Pawła II). Dobre firmy nie muszą się ogłaszać tylko mają swoich stałych pracowników ale tu niestety tak nie ma.

@Kierowca

Nasza firma działa na rynku od 17 lat, dynamicznie rozwijamy się i potrzebujemy nowych pracowników, aby sprostać rosnącym wyzwaniom i zapewnić wysoką jakość usług naszym klientom. Co do reklamy na telebimie w Częstochowie, pragniemy podkreślić, że jest to jedynie element naszej kampanii reklamowej, mającej na celu promocję naszych usług, a nie bezpośrednie ogłoszenie o pracę.

Rysiek

Chciałbym poruszyć 2 tematy. 1. Pisaliście, że wypłata jest nieterminowa, chciałbym się dowiedzieć jak długo to trwa i czy istnieje szansa, że w najbliższej przyszłości się to zmieni? Czym jest to spowodowane? 2. Odnośnie rozmowy rekrutacyjnej, w jakim czasie firma mniej więcej się kontaktuje i czy w razie negatywnej decyzji też można liczyć na feedback?

Nikola

Wszystkim naszym kierowcom opłacamy ubezpieczenie na życie oraz opiekę medyczną - czy opieka obejmuje także rodzinę kierowcy? Pytam się jako żona :))

@Nikola

Oferowane przez nas ubezpieczenie na życie i opiekę medyczną obejmuje zazwyczaj jedynie samego kierowcę. Jednakże, jeśli kierowca życzy sobie rozszerzenia ochrony na członków rodziny, istnieje możliwość dodatkowego ubezpieczenia, które obejmie również rodzinę.

Jeśli ktoś lubi prosić się o swoje pieniądze to z całego serca polecam. Wypłata nieterminowa na 3 raty. Problem z urlopem, jeśli chcesz wolne zostajesz wrogiem całej firmy. Szanowny Pan(usunięte przez administratora)(szef) zero zainteresowania firmą i pracownikami. Nawet wypłat nie daje bo nie wie ile ma dać tylko jego teść w nocy przyjezdza z kopertą. Na karcie firmowej nigdy nie ma pieniędzy nawet jak jedziesz na przegląd samochodem to musisz prosic się o pieniądze na ten cel. Jeśli zapłacisz coś że swojego to nie zostanie Ci to zwrócone. Praca niby 5 dni w trasie 2 dni w domu ale w praktyce wychodzi zupełnie inaczej i musisz skracać pauzy. Jeśli jesteś normalnym kierowcą to omijaj firme z daleka.

To jak ten system pracy wychodzi w praktyce, jeśli chodzi o dni? No jak wypłata na trzy raty to szkoda gadać... i tak co miesiąc jest? Czy kilka razy się darzyło? W tamtym roku ktoś pisał że zarobki wynoszą i w podwójnej to średnio 8500-9000zl. Teraz tak samo przypuszczasz płacą, czy za twoich czasów w firmie co roku wynagrodzenie jakoś szło do góry?

W praktyce wychodzi 6 a nawet 7 w trasie, czas pracy z tacho do ostatnich godzin. Wypłaty w ratach były standardem co miesiąc. Płacono z km zależy co Ci dają jak dostaniesz 5 miejsc rozładunku to km nie zrobisz.

Chcielibyśmy jednak zaznaczyć, że kierowcy w naszej firmie mają swoich przełożonych, którzy odpowiadają za zarządzanie oraz koordynację działań w terenie. Z przykrością odbieramy informację o zaniedbaniach w różnych aspektach pracy, gdyż naszym priorytetem jest zapewnienie jak najwyższej jakości warunków pracy dla wszystkich naszych pracowników. Dotychczas nie mieliśmy sytuacji, w której ktoś nie otrzymałby zwrotu pieniędzy, co czyni opisane przez Pana zdarzenia niezgodnymi z naszymi standardami obsługi i procedurami. Odnośnie pracy jeździmy cały czas na stałych kierunkach, co wyraźnie wyodrębnia nas spośród innych firm. W niektórych sytuacjach w trasie może zdarzyć się, że nie mamy wpływu na pewne czynniki, jednak zawsze staramy się zachować zasady i odpowiednio rekompensować naszym kierowcom.

Rozumiem, że interesuje Pana kwestia wynagrodzeń i stabilności płatności. Chciałbym zapewnić, że w naszej firmie zapewniamy uczciwe i konkurencyjne wynagrodzenia dla naszych pracowników, które odpowiadają ich zaangażowaniu i umiejętnościom. Co do szczegółów dotyczących aktualnych zarobków oraz ewentualnych wzrostów, proszę o kontakt z działem kadr, którzy z pewnością udzielą bardziej szczegółowych informacji.

A jakies opinie o pracy w biurze? Jaka atmosfera i zarobki? Nie chodzi o stanowisko spedytora

Anka
@Kandydat

A wiesz coś o jakichś innych stanowiskach pracy biurowej? Może specjalista ds. administracji? W necie są tylko archiwalne dla kierowców i spedytorów, na stronie firmowej zresztą tak samo.

@Kandydat

W naszej firmie wynagrodzenia są dostosowywane zgodnie z zajmowanym stanowiskiem oraz poziomem doświadczenia pracownika. Różnorodność funkcji w firmie wpływa na indywidualne podejście do polityki płacowej. Panuje profesjonalna atmosfera, oparta na otwartej komunikacji i wzajemnym szacunku. Naszym celem jest stworzenie środowiska sprzyjającego rozwojowi zawodowemu, jednocześnie dbając o efektywną i profesjonalną pracę zespołu.

@Pracodawca

Czy profesjonalna atmosfera znaczy typowo korporacyjna? :) Mogę wiedzieć, jak często szukają państwo pracowników z językiem francuskim? Kiedyś pojawiały się takie oferty do działu sprzedaży, ale dawno niczego nie widziałam. Jest szansa, że w najbliższym czasie ponownie otworzy się rekrutacja? Czego oczekują państwo od kandydata, oprócz biegłego francuskiego?

НАБІР ПРОДОВЖУЄТЬСЯ!
Приєднуйся до команди XL LOGISTICS!
Ми шукаємо ВОДІЇВ С+Е на постійні маршрути в подвійних екіпажах.
Якщо ти маєш досвід роботи, пристрасть до їзди та хочеш бути частиною логістичного середовища, чекаємо на твоє резюме!
Присилай резюме на адрес: info@xl-logistics.pl
До зустрічі !

REKRUTACJA TRWA:

Dołącz do zespołu XL LOGISTICS! Poszukujemy KIEROWCÓW C+E na stałe trasy w podwójnych obsadach. Jeśli masz doświadczenie, pasję do kierowania i chcesz być częścią dynamicznego środowiska logistycznego to czekamy na Twoje CV! Prosimy o przesłanie CV na adres: info@xl-logistics.pl. W temacie wiadomości prosimy umieścić informację: "Oferta Pracy - Kierowca C+E".
Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Stanowisko:
Kierowca C+E
Wymagania:

• Prawo jazdy kategorii C+E

• Minimum 1 rok doświadczenia w transporcie ciężarowym

• Karta kierowcy

• Znajomość obsługi tachografu

• Umiejętność zabezpieczania ładunków

• Dobre planowanie czasu pracy/jazdy

• Bezkonfliktowość i umiejętność współpracy w załodze

• Operatywność, zaradność

• Kultura osobista

• Dbałość o sprzęt i porządek

Obowiązki:

• Planowanie tygodniowego czasu pracy/jazdy

• Terminowa realizacja zleceń

• Ekonomiczny styl jazdy

• Dbanie o wizerunek firmy

• Dbanie o sprzęt i porządek

Oferujemy:

• Zatrudnienie na pełen etat

• Konkurencyjne wynagrodzenie

• Pracę w dynamicznym środowisku z doświadczonym zespołem

• Możliwość rozwoju zawodowego

• Przyjazną atmosferę pracy

Zarobki w podwójnej to średnio 8500-9000zl oczywiście płatne z km. W pojedynczej masz niby dniówke ale nie ma cie w domu 5 dni a płatne masz 4 lub 6 dni a masz 5 i parę godzin... firma jak na standardy krajowe nie zbyt wybitna ( jaki kraj taka firma). Auta większość fordy kilka dafow 106. Także w podwójnej wiesz kiedy wyjedziesz nie wiesz kiedy wrócisz praca pon pt wygląda tak że pon wyjazd przeważnie powrót w sobotę bo coś nie było dograne... wypłaty płacone na 3 raty 2x konto i raz Koperta gdzie dopiero na koniec miesiąca dosłownie dowiadujesz się ile zarobiłeś bo jak byś km nie liczył to i tak się nie doliczysz dokładnie... brak dodatków za doladunki samozaladowanie eko lub bezszkodową... ale jak pisałem norma w tym kraju...

Kostek

Trochę słabo jak nie wiadomo kiedy się wróci. Czyli sobota w teorii nie pracująca a w praktyce już wychodzi inaczej? Ty jeździłeś w podwójnej czy sam? Czemu część kasy jest płacona w kopercie? Na rekrutacji już o tym informują czy potem zaskoczenie?

obecny driver

He he zwolnili cie i wypisujesz. Nie rozumiem tego...wszyscy tylko wszedzie narzekają na tym gowork. Ja tylko napisze ze ja jezdze w XLu na podwojnej i zarabiam 9-11tys w zaleznosci od miesiaca. Zjeżdżam po 5 dniach a czasem po 4, chociaż czasem zdaża sie że po 5,5 lub 6 jak sie coś wysypie. Sa driverzy co chcą jeździć na weekendy, to zarabiają wiecej. Generelnie OK, . a co do aut, to mają po połowie Dafów i Fordów.

@obecny driver

Tylko jeździ się na podwójnej obsadzie czy to wyboru i można samemu? W weekendy o ile więcej można zarobić? Wyjdzie więcej niż 11 tys o których wspomniałeś?

Mario

Teraz zatrudniają na podwójną obsadę na dalekie trasy do Francji i Hiszpanii. W pojedynczej się jedzie w czasie urlopu zmiennika.

@Mario

O to dobra informacja. Pewnie będę próbował się dostać do pracy. Ktoś pisał że wypłata na trzy raty. Czemu tak? Nie mogą zapłacić normalnie całej kwoty 10-tego albo na koniec miesiąca? Są problemy z płynnością finansową w firmie?

No dobra ale czemu tak w ratach płacą? Od zawsze tak było czy dopiero od jakiegoś czasu? A z tymi kartami paliwowymi, to nie ma kogoś w firmie kogo można spytać czy są opłacone czy nie?

Janek

Pytasz czemu wypłata w ratach? 1 podstawa, 2 pakiet mobilności, 3 nagroda/premia. chyba jak u wszystkich przewoźników...

kierowca xl

No Robert -chyba cie zwolnili skoro uaktywniłes sie na internetach. Taki z ciebie super driwer a rozwaliłeś ostatnio z żoną bramę na bazie, za kilkadziesiąt tys. Powinni cie za to obciazyc. Teraz jak wszyscy pojechali w trase na 01.11 to uciekles z żonką na L4. Pewnie szef sie wkurzyl. jak dla mnie i tak za pozno. Wypisujesz bzdury chłopie. Znajdz sobie lepiej. Ja pracuje tu juz pare lat i nie narzekam.

@obecny driver

Dziękujemy za podzielenie się opinią o pracy w XL LOGISTICS. Cieszymy się, że doświadczenia są dla Ciebie pozytywne, zarówno jeśli chodzi o zarobki, jak i atmosferę. Wartość Twojej opinii jest dla nas bardzo istotna. Dziękujemy za Twoją pracę i zaufanie!

Patataj

@Pracodawca, a Ja ostatnio słyszałem od znajomego że Wasza Firma jest jedną z lepszych w regionie, że dbacie o bezpieczeństwo i komfort swoich pracowników. Życzę powodzenia i gratuluję.

Hahahahaha
@Patataj

I może owocowe czwartki (usunięte przez administratora) ktoś chyba mocno kocha firmę że próbuję ocieplić wizerunek... jak w firmie jest dobrze to kierowcy nie piszą o pozytywach tak samo jak nikt nie dzwoni do operatora komórki powiedzieć jakim to fantastycznym operatorem jest.... więc gdy zaczyna się coś dziać to warto sprawdzać negatywne opinie bo tylko one pokazują realną wartość co się dzieje w firmie.... krotko mówiąc gdy jest dobrze to o firmie jest cicho.... jak się robi dziad trans to ludzie się ostrzegają i o firmie robi się głośno.

@Hahahahaha

Hmm no może i coś w tym jest, co piszesz. Ale chyba każda praca ma jednak swoje plusy, że ludzie w niej robią? Napiszesz jakieś konkrety, co ci sie nie podoba? Chodzi o kasę czy o co?

@Patataj

Dziękujemy za miłe słowa i gratulacje! Doceniamy, że nasze starania w zakresie bezpieczeństwa i komfortu pracowników są zauważane. Wierzymy, że atmosfera pracy ma kluczowe znaczenie, dlatego staramy się tworzyć pozytywne środowisko dla naszego zespołu. Pozdrawiamy

Aktualność
U nas rozwój pracowników to priorytet! Dbamy o to, by nasi pracownicy stale poszerzali swoje kompetencje. Dzięki różnorodnym szkoleniom, w tym inspirującym warsztatom prowadzonym przez ekspertów, takich jak Dr. Hab. Katarzyna Bilińska Profesor z Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, stawiamy na rozwój indywidualny i budowanie silnej drużyny.
       Inwestujemy w naszych pracowników, aby byli gotowi na wyzwania zmieniającego się rynku. Dziękujemy pracownikom za zaangażowanie! Wspólnie kreujemy firmę, która nie tylko rozwija się dynamicznie, ale także zawsze stoi na czele nowych wyzwań.

Pytanie do kierowców, to jak to wreszcie tu jest? eden z was pisze o premiach i nagrodach do podstawy, a drugi, że nic takiego nie ma. Może ktoś jeszcze z pracowników by się wypowiedział? Chciałbym się tu przyjąć za spedytora, jest jakieś wolne stanowisko? Ktoś z was napisze jak wyglądają warunki, zarobki? Bo chyba ostatnio to sami kierowcy się wypowiadali o pracy,

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w XL LOGISTICS M.MAŁEK B.MAŁEK SPÓŁKA JAWNA?

Robert

Firma porażka wypłaty nigdy się nie doliczysz bo ciągle czegoś brakuje i sprzęt tragedia budżetowe fordy

Witam, jakie marki samochodów są w firmie? Ile można średnio zarobić w podwójnej obsadzie w jeździe poniedziałek-piatek?

Kazimierz
@Nowy

Ktoś wcześniej pisał ze koło 14 tys ale średnia była 11500. Ciebie interesuje tylko podwójna obsada bo widziałem że przyjmują też na pojedyncze trasy w systemie 5 dni pracy i 2 dni wolnego. Będziesz aplikował?

@Kazimierz

Interesują mnie konkrety, bo różnie ludzie piszą i różnie się okazuje

@Kazimierz

Jeszcze nie wiem, chce się czegoś konkretnego dowiedzieć, bo to co ktoś pisze to jedno, a później różnie jest

Zostaw merytoryczną opinię o XL LOGISTICS M.MAŁEK B.MAŁEK SPÓŁKA JAWNA - Częstochowa

• Jak się pracuje w XL LOGISTICS M.MAŁEK B.MAŁEK SPÓŁKA JAWNA?

Zobacz opinie na temat firmy XL LOGISTICS M.MAŁEK B.MAŁEK SPÓŁKA JAWNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w XL LOGISTICS M.MAŁEK B.MAŁEK SPÓŁKA JAWNA?

XL LOGISTICS M.MAŁEK B.MAŁEK SPÓŁKA JAWNA