PPC System Sp. z o.o.

1.7 Dodaj merytoryczną opinię
xxx
Klient

naciągacze i oszuści. Proponują pozycjonowanie w google i bycie w top 5 przez dwa lata po wpisaniu danej frazy za jedyne 400zł +/-. Później dzwonią że trzeba znów zapłacić bo nie mogą nic zrobić bez kolejnego przelewu. Nie polecam, niestety dałem się im raz oszukać :(

HASKI
Klient

Uwaga . Pracownik firmy dzwoni i oferuje usługę aktualizacji wizytówki Google. Po wielokrotnych odmowach dzwonią nadal i straszą że jeżeli nie zaktualizujemy wizytówki zostanie ona usunięta. Mimo informacji, że nie chcemy usługi i poinformowaniu, że jest to próba oszustwa co miesiąc mamy telefon w tej samej sprawie. Dzisiaj Pani bardzo się oburzyła że jestem nie miła. Zapytałam wprost po co do mnie dzwoni. Otrzymałam odpowiedz, ze telefon jest na wizytówce i "może sobie dzwonić". Poinformowałam Panią że w takim razie mogę jej sprzedać świadczone przeze mnie usługi i również wystawić jej FV i przesłać ją KURIEREM . Pani stwierdziła, że naraziłam jej firmę na koszty. Niestety nie potrafiła odpowiedzieć w jaki sposób. Droga firmo jeżeli chcecie aby ludzie traktowali Was poważnie i z szacunkiem nie oszukujcie ludzi i nie kłamcie. Wystarczy wyszczególnić usługi jakie Państwo świadczą . Każdy będzie miał możliwość albo wyrazić zgodę albo tez zrezygnować.

Ela
Klient

w poniedziałek idę na policję i składam zawiadomienie o nękaniu telefonicznym jak i wyłudzaniu pieniędzy za nie opłaconą wizytówkę GOOGLE co jest oszustwem. Informuję że wasz pracownik zastraszył mnie że jak nie opłacę wizytówki to za skasowanie jej zapłacę dużo większą karę. I nie odpuszczę tego świństwa albo zwrócicie moje pieniądze wyłudzone przez waszego pracownika natychmiast całe 369zł.podpisana faktura przez Ewelina Wiśniewska współwłaściciel firmy. Widać co ludzie piszą nie tylko tu ale i na innych stronach o waszej firmie. Dobrze że wszystko można wydrukować i zanieść na policję. To co tu piszę roześlę na facebook, instagram i gdze tylko będę mogła.

Zobacz wszystkie opinie (399)

Programista C++ 2020-09-20 10:09 przez Marcin

Przebieg rekrutacji

Niezadowalający

Pytania

Będziesz kradł z nami? Podając się za Google!

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Pracodawca

 Aktualność

Dzień dobry,

chcielibyśmy serdecznie poinformować o fakcie, iż za niedługi czas prace nad aplikacją mobilną dobiegną końca. 
Wyżej wspomniana aplikacja będzie miała na celu poprawić kontakt klientów z naszymi  pracownikami odpowiedzialnymi za realizację zamówionych usług.
 
Większej ilości informacji udzielimy Państwu w momencie, kiedy aplikacja będzie gotowa do użytku.

Pozdrawiamy, PPC SYSTEM.

PPC System Sp. z o.o.