PPC System Sp. z o.o.

Opinie o PPC System Sp. z o.o.

oplata

czy pracodawca może wyjaśnić czym jest ta opłata administracyjna z ktora dzwoni pracownica ppc system? pracodawco pobierasz opłatę administracyjna za wizytówki Google proszę o wyjaśnienie czym ona jest na jakiej podstawie pobierasz ja i dlaczego niby wizytówka która sam stworzyłem ma nie działać jeśli jej nie opłace. Czekam na odpowiedz

Patrycja

Zamawialam z tej firmy maseczki, jestem bardzo zadowolona jeżeli chodzi o jakość i wykonanie. Ceny jak najbardziej przystepne w porównaniu do innych producentów. Maseseczki ktore zamowilam również posiadają atest.

@Patrycja

Pani Patrycjo, dziękujemy za pozostawioną opinię i zapraszamy do dalszej współpracy.

magister
@Patrycja

maseczki nie mają atestu proszę nie kłamać. mają tylko atest na materiał

Nabrany chorzow
@Patrycja

Ciekawe od kiedy posiadaja? Nie klam (usunięte przez administratora) pracowniku ppc system ! Taki sam atest jak pozycjonowanie wizytowki I oplata administracyjna

Korona

Teraz wszyscy produkują maseczki i je sprzedają to im tez wolno. Każdy radzi sobie jak moze w sytuacji jaka jest na świecie.

apt
@Korona

Nie wszyscy. Są akcje non profit. Wszyscy szyją. Szpitale i apteki nie mogą używać maseczek bez atestu itd. Wiec to ważne czy są to maseczki uszyte w piwnicy przez panią Genie czy wyroby medyczne. A radzić jakoś pewnie sobie trzeba. Byle uczciwie. Czytam komentarze o firmie i nawet 1 pozytywnej brak

Jaki atest? Czy to atest podwykonawcy Google? ;) Uważąjcie, uczciwości nie nabywa się wraz ze zmianą asortymentu.

certyfikat
@Anonim

Uwaga na certyfikaty! Proszę sprawdzać datę wystawienia, ważność, firmę itd. :-) (usunięte przez administratora)

Uczciwość ponad wszystko
@Korona

Nie zarabiajmy na kryzysie! Ceny jak z kosmosu. Maseczki są po to żeby chronić nie zarabiać jak na poprzednim produkcie który sobie obraliscie

magister
@Anonim

wysyłają atest na materiały a nie na maseczki. nie polecam

Jeżeli kupili Państwo od nas maseczki i przyłbice i nie są zadowoleni to prosimy o kontakt pomożemy wyjaśnić sprawę.

k
@PPC System Sp. z o.o.

Nie ma sprawy dzięki za odzew

Programista C++

Niezadowalający

Będziesz kradł z nami? Podając się za Google!

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Czy można w PPC System Sp. z o.o. liczyć na jakieś dodatki?

tak. ktoś ich zgłosił do państwowej inspekcji pracy i teraz wszystkim umowy dają i chyba nawet odprowadzają składki. taki plus teraz a bonus to premia im więcej wcisniesz tym wyższa premia sprzedać zapomnieć

Zawiedziona

Maseczki wielokrotnego użytku-kompletna klapa,to nędzne jednorazówki Przyłbice jeszcze gorsze .Firma (usunięte przez administratora) -ostrzegam.. Dziwne że na fakturze mam Poznań a nie Katowice.

@Zawiedziona

Witamy, zapraszamy do kontaktu oraz złożenia reklamacji. Pozdrawiamy zespół PPC System

wiem
@Zawiedziona

Zmienili tutaj miasto bo wczęściej mieli Poznań i większość osób które dało się nabrać na ciągle opłaty za wizytówki na Google które są darmowe tak ich kojarzyła. Zmienili nazwę siedziby i branże ale w dalszym ciągu w ten sam sposób działają. Wcześniej turystyka mechanika dziś apteki.

przyłbice

to jakie ja dostałem od tej firmy przyłbice to jest jakaś katastrofa. Totalny brak jakiejkolwiek profesjonalizmu. Nawet nie wiem jak to skomentować cisną się na usta same brzydkie słowa. Zdecydowanie nie polecam

mgr

Nie polecam. firma bawi się w hurtownie farmaceutyczną apteki nie mogą takich rzeczy sprzedawać ludzie to na bazar się nadaje przecież tylko

klient

wysyłają niekompletny towar nie wiem czy chcą oszukac czy są tak niekompetentni

Rentowny

Dostałem jakaś podrzedna ofertę od jakiegoś opryszczka który kazał pracownikowi wysłać ofertę do samego prezesa. Tupet macie a oferta od razu pk sprawdzeniu opinii o was wylądowała w koszu. Przypomniałem sobie po rozmowie z zona jak ja naciagneliscie na fakturki za usługi widmo a potem zablokowaliscie jej nr jak dzwoniła w sprawie reklacji. Nie polecam

Dworek

Współpracuje z firmą od 2 lat .. mieliśmy problem z logowaniem na wizytówkę i firma PPC w bardzo krótkim czasie wygenerowala nam nowy login i hasło. Na wiadomość od Google w tej sprawie czekaliśmy długi czas i bez odzewu z ich strony. W razie jakichkolwiek problemow pomaga mi pani Kasia ,która zawsze wie jak je rozwiązać i co można jeszcze ulepszyć bez dodatkowych kosztów .

nick
@Dworek

Jak juz zapłaciłeś 3 stowki za wizytówkę 2 zdjęcia na krzyż plus źle ustawiona pinezka branżowa i wpisanie słów kluczowych które nic nie dają to fajnie ze zmiany godzin otwarcia pozmieniali tobie bez dodatkowych 300 zł hehehe

Weronika

Jestem mile zaskoczona maseczkami od Państwa :-) Jak to dobrze czasami na własnej skórze się przekonać niż bać się czytając te komentarze.

@Weronika

Jak to dobrze ze chociaż pracownicy podniosą wam srednią i wystawia parę pozytywnych komentarzy. aż dziwne ze nie zaczął się "wszedłem tutaj przypadkiem......"

Klientka

Brałam maseczki od tej firmy. Po kilku praniach nic się nie działo z maseczkami za taką cenę wielokrotnego użytku jak najbardziej polecam.

Klient były

Ludzie kupujcie w Żabce będą sprzedawane za 1,62 zł chyba. Bez zysku sprzedają i o to chodzi nie zarabiajmy na pandemii

Asia

znaleźli sobie nowy biznes żeby się dorobić wcześniej darmowe wizytówki sprzedawali jako ze z googli dzwonią teraz maseczki rękawiczki w takiej cenie ze głowa boli jakość taka ze szkoda 1 zł

Lidia

"to pani poda mi nipa " najlepszy tekst pracownicy ppc system.Może trochę doksztalcic pracowników? takie podstawy chociaż. ..........

Rand

Zamiast 3 warstwowych dostałam 1 warstwowe w cenie kosmicznej. Nie polecam

@Rand

Witam, nie sprzedajemy jednowarstwowych jeżeli otrzymali Państwo inne maseczki niż zamawiane zapraszamy do kontaktu.

Rand
@PPC System Sp. z o.o.

Jestem farmaceutą sprzedaje maseczki od ponad 15 lat i widzę co dostałam. Nie potraficie wysłać tego co było ustalone w rozmowie telefonicznej "nie sprzedajemy maseczek jednowartswowych" a jednak sprzedaliscie. Widocznie sami nie wiecie co sprzedajecie. Absurd. Sprzedawać coś takiego i kłamać na forum ze jest inaczej

farmaceutka

Rękawiczki od nich to taki szajs ze rwą się przy odklejaniu. Nie polecam. Bawicie się w hurtownie farmaceutyczne?

@farmaceutka

Maseczki chciałam dać do szpitala ale są bezużyteczne aż wstyd takie dać. nie polecam

Malgorzata P.

Otrzymalam dzis paczkę maseczkami od formy PPC System i jestem mile zaskoczona, są porządnie wykonane i nie były drogie. Na pewno będę zamawiać ponownie kilkaset sztuk.

@Malgorzata P.

Szczególnie ze są droższe niż w hurtowniach a gumki zrywaja się ledwo naciagnie klient na ucho

@Marta

Dzień Dobry, Pani Marto jeżeli są jakieś zastrzeżenia do maseczek które Pani otrzymała prosimy o kontakt, staramy się aby maseczki które wysyłamy do naszych klientów spełniały ich oczekiwania co do jakości oraz ceny oferowanej przez naszą firmą.

b.pracownikkk
@PPC System Sp. z o.o.

Witam pracodawco dlaczego zmieniacie ciągle adres firmy? przed kim się ukrywacie? napiszcie adres siedziby bo zgłosiłam do pip i pisma wracają to jaki w końcu jest adres firmy? przed kim się ukrywacie?

@b.pracownikkk

Adres firmy w KRS jest bez zmian, więc pisma jeżeli zostały wysłane dotrą na pewno. Dodatkowo w razie wątpliwości prosimy o kontakt z działem księgowości.

b.pracownikkk
@PPC System Sp. z o.o.

Wiec dlaczego te wszystkie wysłane do poznania zostały cofniete? nikogo tam nie ma a biuro zamknięte?

@b.pracownikkk

Prosimy o kontakt pod adresem ppcksiegowosc@gmail.com na pewno wyjaśnimy sytuacje.

@PPC System Sp. z o.o.

Co ma firma do powiedzenia na temat pani ktora podaje się za inne osoby dzwoni i krzyczy na mnie ze mam zapłacić kolejna fakturę inaczej zablokuje mnie? ta pani dzwoniła niedawno I znów mnie straszyla tylko pod innym nazwiskiem.zapłaciłem masę faktur za podobno święty spokój.dlaczego w ten sposób to działa? podobno tak jest w regulaminie Google. rozmowy ma pan nagrywane? udostępnić je możecie? moje z ta panią jak zastrasza?

@Malgorzata P.

No też tak samo mowie ze nie są drogie bo przecież nie są drogie one te maseczki a.są naprawdę dobre niech mi każdy wierzy i kurier bezpłatnie dojedzie po co płacić za kuriera jak można nie płacić za niego to jednak super dla klienta udogodnienie naprawdę.Tak mile jestem zaskoczona ze ten kurier darmowy po co płacić gdzie indziej tu darmowy powiem tak jestem mega zaskoczona ta forma naprawdę mega z tym kurierem zrobiła

Carla
@b.pracownikkk

Jak wypłaty po 6 tysięcy mają za pobieranie kasy za przedłużanie wizytówki których właścicielem nie są nie są także partnerem Google, to się ukrywają. Adresu biura nie dostaniesz prawdziwego konsultantka prawdziwych swoich danych ci nie poda. Góra to akceptuje ważne ze kasa się zgadza.

klient

Firma wysyła mniej maseczek niż zamawialismy, zapłaciliśmy za całość. Niedopuszczalne, to nie sa zamówienia rzędu 10.000 sztuk, aby pomylić się o tak dużą ilość.

@klient

Przepraszamy niestety błędy się zdarzają prosimy o kontakt z działem faktur między godzina 9 a 16 w dniu jutrzejszym naprawimy nasz błąd.

@PPC System Sp. z o.o.

I to jest podejście! Zatrudnijcie takie osoby jak ta prowadząca to konto - z szacunkiem dla klienta a nie ze dzwoni chamska opryskliwa baba "czemu nieprzyjęta przesylka". Pozdrawiam i życzę sukcesów

Zostaw merytoryczną opinię o PPC System Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w PPC System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PPC System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPC System Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PPC System Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PPC System Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PPC System Sp. z o.o.