PPC System Sp. z o.o.

1.8 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o PPC System Sp. z o.o.

Barbara
Inne

Ja również przestrzegam przed tą firmą. To co inne osoby opisały jest prawdą. Codzienny kontakt telefoniczny, naciskanie na podjęcie decyzji i szybkie wysyłanie kuriera z fakturą do opłaty. W mojej sytuacji po wpłaceniu 708 zł w dwóch fakturach nic się nie zmieniło, wszystko wyglada tak jak dotychczas. Oczywiści telefony do moich tzw. opiekunek nie są odbierane, włącza się poczta głosowa. Zgłaszam ten problem do UOKIK. Do wszystkich którzy zostali w ten sposób potraktowani - spotkajmy sie na fb zróbmy coś z tym.

Anonim
Inne
 Pytanie

Mam pytanie do firmy. Dlaczego nie ma Was w bazie firm, wasz nip, regon i krs jest nieprawidłowy, macie 4 różne adresy podawane losowo i nie nagrywacie rozmów? Proszę o merytoryczną odpowiedź i rozwianie moich wątpliwości(usunięte przez administratora)

Pracodawca

@Anonim

Poprawne dane naszej firmy bez problemu można znaleźć w Internecie i są one ogólnodostępne w sieci. NIP naszej firmy jest jak najbardziej prawidłowy, prosimy nie wprowadzać czytelników serwisu GoWork.pl w błąd.

Pracodawca

Powtarzaliśmy wielokrotnie: Nasze rozmowy nie są nagrywane.

Przestrzegam
Inne

Przestrzegam przed ta firma. Pracodawca odpisuje tutaj niektórym ale tylko niektórym. Generalnie to sprawia wrażenie ze takie sytuacje negatywne to pojedyncze przypadki a nie standard tej firmie. Rzeczywistość jest jednak inna. (usunięte przez administratora) Jak się dzwoni i chęć zwrotu nie odbierają albo kłamią ze osoba dana jest na urlopie l4 itd. Nie zostawiajcie tego bez echa. Piszcie o sytuacji z nimi gdzie się da. Zgłaszajcie nieprawidłowości im więcej tym lepiej i szybciej odpowiednie służby się zajmą.

Jagoda
Inne
 Pytanie

W styczniu 2019 opłaciłam FV na aktualizacje wizytówki na 5 lat, z zapewnieniem, że to są wszystkie koszty jakie poniosę na okres tych 5 lat. Nie dość, że z samą aktualizacją były problemy - zdjęcia które wysłałam z 14 dodano może z 4, po reklamacji kolejne 5 (a co się stało z resztą i czemu stare, o które prosiłam, żeby usunąć - nie zostały usunięte?), to dodatkowo od połowy 2019 rok, systematycznie co miesiąc dostaje telefon, że muszę opłacić kolejne FV aby wizytówka się wyświetlała itd., a nawet jedna z Pań potwierdziła, że zostałam wprowadzona w błąd przez pracownika, który namówił mnie na współpracę z Firmą PPC System (co mają na nagraniach, nie dołączyli też regulaminu do FV, a więc nie ma żadnych podstaw do tego, żebym opłacała cokolwiek dodatkowo do stycznia 2024 r.) - no cóż, bądźmy poważni, skoro są dodatkowe koszty, które zostały zatajone - niech teraz ten pracownik lub Firma PPC System ponosi konsekwencje swojej niekompetentności i je opłaci.

Pati
Były pracownik
@Jagoda

Pani Jagodo oni będą non stop dzwonić, każdy konsultant na co innego byle wyłudzić, zdjęcia mógł dodać Pani każdy za darmo! Nie ma żadnych opłat za dalszą widoczność pozycjonowanie frazy i inne bzdety....

49

Pracodawca

@Pati

Pani Patrycjo, cały czas powtarzamy, że utworzenie i prowadzenie wizytówki w Google Moja Firma jest bezpłatne. Nasza firma jednak świadczy usługi, które pozwalają zlecić Nam opiekę nad taką wizytówką odpłatnie.

Popieram
@PPC System Sp. z o.o.

przestańcie kłamać bo kłamiecie klientów. Tutaj piszecie ciagle to samo a dzwoniąc wasi konsultanci nigdy jeszcze nie powiedzieli ze można z czegoś skorzystać ze można coś dobrać tylko ze TRZEBA bo inaczej zniknie wizytówka ze TRZEBA bo liczba wyświetleń się skończyła ze TRZEBA bo inaczej będzie trzeba płacić potem więcej. Dajcie rozmowy waszych konsultantów tutaj faktycznie jak one wyglądają. Pisać tutaj to mozecie wszystko i zaprzeczać ze jesteście uczciwy ale nikt wam już w to nie wierzy.

Programista C++
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Niezadowalający

Pytania

Będziesz kradł z nami? Podając się za Google!

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
MagicznyAdam
Inne

Korzystam z usługi wizytówki google i z początku panie dzwoniąc do nas poinformowały na o kosztach 300 zł na cały rok wiszenia wizytówki lecz po zawarciu umowy i wpłaceniu pieniędzy na konto dostaję codziennie telefony w których mowa dodatkowych niezbędnych opłatach w wysokości od 300 do 500 zł zależnie od tego kto akurat zadzwonił w związku z tym że podobno wprowadzili jakieś zmiany u siebie w biurze.

Pracodawca

@MagicznyAdam

Dzień dobry, chcielibyśmy jak najszybciej wyjaśnić zaistniałą sytuację. Prosimy o opisanie wydarzenia, o którym mowa w komentarzu drogą telefoniczną (+48 784 907 531), lub mailową (zazalenia@ppcsystem.pl).

Anonim
 Pytanie
@MagicznyAdam

Teraz będą wyciągać opłaty ile się uda. Dzwonią bo kto na ciebie trafi ten zadzwoni. Biorą kontakt ze stron w internecie i dzwonią. Generalnie nieważne co sprzedadzą nie ma to wpływu na wizytówkę a jeśli chcesz płacić za wpisanie nazwy adresu nr telefonu czy dodanie zdjęć pare fakturek na 300 zł to radzę lepiej znaleźć te 5 minut i zrobić to samemu. Wolna amerykanka jeśli komuś idą się wyciągnąć od ciebie nawet 10 faktur to dostanie ekstra premie nawet 6 tysięcy. Maja po prostu za zadanie ciebie porobić o tyle. Masz opłacić fakturę u kuriera a potem odbierać telefony płacić kolejne faktury na kolejne bajeczki. Nie zdziw się jeśli zaproponują ci dodatkowe komentarze z lewych kont . Jeśli zapłacisz będą pozytywne, jeśli ich wkurzysz ...... negatywne. Doszliśmy z pewna firma ta sama sytuacje mieliśmy . Odmowa przyjęcia kuriera i bach z tego samego konta bardzo negatywne komentarze. Moja rada : każdy szuka o stronach branżowych wizytówka Google nic nie daje. Fałszywe złudzenie kto zapłaci więcej ten ma lepsza opinie?

Pracodawca

@Anonim

Dzień dobry, wizytówka w Google Moja Firma jest bezpłatna, natomiast każdy z klientów ma prawo zlecić jej obsługę firmom zewnętrznym, takim jak nasza. Wiele rzeczy można wykonać samemu, a jednak sporo osób decyduje się na to, aby wykupić usługi od osób, które mają większe pojęcie w określonej dziedzinie. Skorzystanie z usług naszej firmy jest dobrowolne i nikt nie zmusza naszych klientów do uiszczania jakichkolwiek opłat. Pracownicy naszej firmy nie wystawiają negatywnych opinini klientom, którzy nie skorzystali z Naszych usług i jest to zwykłe pomówienie.

Radek
 Pytanie
@PPC System Sp. z o.o.

Jeśli jest to pomówienie to jakim cudem dwie firmy po tym jak odmówiły skorzystania z kolejnej opłaty za fakturę dostały po paru minutach bardzo negatywne opinie od osoby która nie korzystała w życiu z ich usług? Zbieg okoliczności? Obie firmy taka sama sytuacje miały? Rozmowa z PPC a następnie negatyw? Z tego samego konta? Proszę wejść na fb i poczytać komentarze. Ile osób podpisuje się pod pozwem zbiorowym? Skoro propornujecie usługi to dlaczego tyle osób pisze o was negatywnie? Proszę poczytać komentarze i rozmawiać z nami wszystkimi po kolej. Macie nagrywane rozmowy bo nagrywacie je nie dając informacji takiej przy kontakcie z klientem. Kto proszę odpowiedzieć pozwala na to byście bezprawnie brali dane osób celem wcisniecie oferty swojej? Z żadnym z portali nie współpracujecie żeby te dane pobierać, to są dane dla klienta nie dla was. Nie życzę sobie pobierania danych celem nagabywania wydzwanianie bo żadnej zgody rodo mojej nie macie. Wiec każdy telefon wasz to łamanie prawa. Bez zgody nie powinniście się kontaktować ani nagrywać rozmów. Trzeba to zgłosić do uokik niech się temu przyjrzy bliżej

Pracodawca

@Radek

Panie Radosławie, zależy nam na tym, aby wyjaśnić zaistniałą sytuację. Prosimy o kontakt pod numerem: +48 784 907 531, lub drogą mailową: zazalenia@ppcsystem.pl

Nabrany chorzow
 Pytanie
@Anonim

100 % -opłata administracyjna za wizytowke, przedluzenie widocznosci wizytowki, przedluzenie widocznosci wizytowki na 1 stronie co tam jeszcze bylo ????

mw
Pracownik
@PPC System Sp. z o.o.

Zadzwonił do mnie wasz pracownik i mnie okłamał. Nie odpuszczę tego tematu. 3 dni wam daje na zwrócenie mi 350 zł

Ip
@mw

Bo to (usunięte przez administratora), już tyle osób się nabrało,że wam nie wstyd ppc !

48
Ewelina
Były pracownik
 Pytanie

Jeśli chcesz zostać (usunięte przez administratora)telemarketerem bądź uczestniczyć w wysoce (usunięte przez administratora)praktykach(usunięte przez administratora)koniecznie zgłoś swoją kandydaturę do firmy PPC System sp. z o.o. Twoje cechy charakteru to bezczelność, arogancja i natrętność? Super! Sprawdzisz się tutaj idealnie. Twoje obowiązki? Ach, dasz sobie radę! W(usunięte przez administratora) Wizytówki Google, które są darmowe. Co musisz wyłudzić? (usunięte przez administratora) Z całego serca polecam(usunięte przez administratora)

Biuro
Kandydat
 Pytanie

Firma otwiera nowe biuro w Kutnie. Czy ciężko jest się dostać ???? Ciężko jest wyrobić 5 tys. Miesięcznie? Ile wizytówek trzeba upchnąć? Faktycznie nie przedłuża się wyświetlania i pozycjonowania? ???

Pytanie
 Pytanie

Jakie są warunki zatrudnienia w PPC System Sp. z o.o.?

35
zstanawiajace
Inne
 Pytanie
@Pytanie

pytanie dlaczego ta firma dalej działa? skoro nie przestrzega RODO skoro pobiera bezprawnie dane z portali? skoro pobiera opłaty za darmowe rzeczy za pośrednictwem kuriera a do tego udaje lokalnych przewodników z USA?

25
Ja23
Były pracownik
@zstanawiajace

Działa bo najwyrazniej wszystko odbywa sie prawidlowo ;) proste

Nabrany chorzow
Inne
@Ja23

Maja bardzo dobrych prawnikow i uklady wszystko jest tak zapisane dograne ze (usunięte przez administratora) im zrobisz.... sam manager dzwoni na oplate widocznosci wizytowki

21
Wee
Inne
 Pytanie

Czy posiada ktos regulamin który dołączają przy wizycie kuriera?

23
Nabrany chorzow
 Problem
@Wee

Ten regulamin jest nic nie wart a zrobiony tak z glowa ze im nic nie zrobisz! Dobrych prawnikow maja

19
firma
Inne

Dzwonią w sprawie wizytówki google i próbują wmówić, że wizytówka Google Moja Firma jest płatna.. haha. Uprzedam was, że takie praktyki są niedozwolone i możecie z tego powodu mieć duże problemy. Jeszcze jeden telefon do naszej firmy!

28
Andrzej

Teraz lecą z grubej rury - "na automatyczne przedłużenie umowy" i KONIECZNOŚĆ zapłaty w związku z jej niewypowiedzeniem i straszeniem przyszłą windykacją. To już przegięcie. Dotychczas tylko dzwoniły panienki że wyślą mi jakiś chłam za pobraniem strasząc że jeśli nie wykupię to zniknę z Google. NIE ODBIERAĆ!!!! To co NIBY robią jest za darmo!!! A broń boże nie podawać weryfikacji do wizytówki!!!!

13

Pracodawca

@Andrzej

Panie Andrzeju - usługi, które oferuje Nasza firma nie ulegają automatycznemu przedłużeniu. Stale pracujemy nad poprawą wszelkich standardów w Naszej firmie. Prosimy o opisanie całej sytuacji drogą telefoniczną (+48 784 907 531), lub mailową (zazalenia@ppcsystem.pl).

M.
@PPC System Sp. z o.o.

Nie podlegają przedłużeniu? kobieta dzwoni do mojej firmu i twierdzi że umowa się kończy i że musze ją przedłuży, wysyła kuriera za pobraniem, sprawdzam w systemie a nigdy nie współpracowaliśmy. To jakaś kpina, chyba od providenta się uczycie...........

15

Pracodawca

@M.

Dzień dobry, chcielibyśmy jak najszybciej wyjaśnić zaistniałą sytuację. Prosimy o opisanie wydarzenia, o którym mowa w komentarzu drogą telefoniczną (+48 784 907 531), lub mailową (zazalenia@ppcsystem.pl).

Karolina
@PPC System Sp. z o.o.

Ja miałam podobną sytuację, założyłam wizytówkę firmie z którą współpracuje (za darmo) ok 3 lat temu i teraz zadzwonili o konieczności przedłużenia nie wiem czego??? Zapłaciła, choć nie wie za ci. Podobno wizytówka nie będzie widoczna :))) Chcemy rozwiązać tą umowę zawartą na odległość i prosić o zwrot wplaty

12
korony
@Andrzej

tak gadają o dopelnieniu oferty i o zamknięciu pakietu dodatkowo mogę być właścicielem wizytówki która sam założyłem! i to wszystko za 3 stowki.

10
hd
Inne

bardzo nie miła obsługa przez telefon. Pani podczas rozmowy nie potrafiła odpowiedzieć na konkretne pytania. Na zapytanie dlaczego nikt nie próbował rozwiązać problemu wcześniej tylko dopiero gdy kończy się okres umowy Pani przedstawicielka obraziła się, powiedziała, że nie będzie trzymać dla nas miejsca i rozłączyła się.

13

Pracodawca

@hd

Dzień dobry. Bardzo prosimy o przesłanie na adres zazalenia@ppcsystem.pl szczegółów dotyczących połączenia, o którym mowa. Dołożymy wszelkich starań, żeby wyjaśnić zaistniałą sytuację.

anonim

(usunięte przez administratora)

Pracodawca

Zapraszamy do kontaktu z działem księgowości w celu wyjaśnienia sprawy.

mik

Kilka dni temu dostałem zgłoszenie o przyznanie uprawnień do zarządzania lokalizacją google maps firmy, której pomagam prowadzić profil. Dodatkowo PPC System stworzyło e-mail na dane jednego z właścicieli by w ten sposób zwiększyć szansę na wyłudzenie danych(mam dowody). Sprawa zostanie zgłoszona na policję. Pierwszy raz spotykam się z taką sytuacją. Firma PPC System powinna zostać zamknięta, a właściciel odpowiedzieć karnie za stosowane praktyki.

15
anonim
@mik

proszę pana/pani mam podobny problem. Jeśli mogę zapytać o radę, gdzie to zgłosić? Bez mojej zgody używają moich danych, mają moja wizytówkę, zarządzają nią. Do tego na początku odbierali telefony ode mnie teraz jak juz widzą ze nie podoba mi się wiele rzeczy i chce to zmienić to przestali odbierać. Albo odbiera ktoś inny i mówi ta pani jest na l4 oddzwoni. Oczywiście nie oddzwania

9

Pracodawca

@mik

Dzień dobry, Wysłanie prośby o dostęp do wizytówki jest niezbędne do tego, żeby pracownik naszej firmy przystąpił do realizacji opłaconego zamówienia. Utworzenie nowego konta Google (Gmail) pozwala zwiększyć bezpieczeństwo danych naszych klientów. W związku z tym po opłaceniu faktury pracownik działu realizacji tworzy nowe konto na dane, które są podane w zamówieniu przez właściciela firmy, bądź osobę decyzyjną. Nie chcemy, aby wszystkie wizytówki były obsługiwane na jednym koncie. Wszystkie dane, którymi posługuje się nasza firma są również ogólnodostępne w internecie. W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu.

Pracodawca

@anonim

Dzień dobry, Każdy klient, który decyduje się na współprace z naszą firmą dobrowolnie przekazuje nam dostęp do swojej wizytówki, żebyśmy mogli wykonać swoją pracę na profilu Google Moja Firma. Utworzenie nowego konta Google (Gmail) pozwala zwiększyć bezpieczeństwo danych naszych klientów. W związku z tym po opłaceniu faktury pracownik działu realizacji tworzy nowe konto na dane, które są podane w zamówieniu przez właściciela firmy, bądź osobę decyzyjną. Nie chcemy, aby wszystkie wizytówki były obsługiwane na jednym koncie. Wszystkie dane, którymi posługuje się nasza firma są również ogólno dostępne w Internecie. Bardzo prosimy o kontakt pod numerem +48 784 907 531 w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji.

kontakt
@PPC System Sp. z o.o.

A dlaczego pobieranie dane z internetu i kontaktujecie się bez mojej zgody na przedstawienie oferty? mam reklamę tylko na portalu turystycznym z którego jestem zadowolony i stamtąd pobraliscie kontakt do mnie co też potwierdziła wasza pracownica. Jakim prawem się ze mną kontaktujecie bez wyrażonej zgody? nawet nie mam konta na Google a pod moim adresem nie widnieje żadna wizytówka

10
mik
@PPC System Sp. z o.o.

Żadnego zamówienia nie było. Konto z którego próbowano wyłudzić dostęp do profilu zawierało nazwisko jednego z właścicieli, którego dane można znaleźć we wpisie CEIDG i który nie zajmuje się tymi sprawami. Dodatkowo, gdyby nazwa maila była inna to można by powiedzieć o pomyłce, jednakże w tym przypadku jest to jawne podszywanie się pod inną osobę – co za tym idzie, znajdzie się na to odpowiedni paragraf.

10
mik
@anonim

Dzień dobry, przykro mi z tego powodu. Niestety takie firmy jak PPC System żerują na lokalnych, małych biznesach mniej świadomych przedsiębiorców. Osobiście odradzam jakiekolwiek kontakty z tą firmą, ponieważ może dochodzić do uskuteczniania procederu "mydlenia oczu" w nieskończoność oraz zachęcania do opłat za DARMOWY profil na platformie Google Moja Firma. Najlepszym wyjściem będzie bezpośredni kontakt z Google oraz zgłoszenie sprawy na policję. Niestety ze względu na obecną sytuację na świecie infolinia Google jest nieczynna jednak zawsze pozostaje kontakt e-mail. Polecam w wyszukiwarkę wpisać "Jak zadzwonić do Google? Kontakt z pomocą Google Moja Firma" i znaleźć artykuł na blogu "pierwszy na mapie", który krok po kroku opisuje jakie są możliwości kontaktu. Pozdrawiam.

9
joanna
@kontakt

No ale jeśli jest podany kontakt telefoniczny w internecie to chyba z automatu wyraza pan zgode na kontakt, gdyby tak nie było nie umieszczałby pan swojego nr telefonu ogólnodostepnie :D troche smieszne podejscie, to co ktoś ma najpierw zadzwonic i sie zapytac czy wyraza pan zgode na rozmowe a potem dzwonic drugi raz i rozmawiac? xd

40
Emi22

Ja jestem zadowolona . Zrobili za mnie coś do czego ja nie mam pojęcia, pomogli przy zalogowaniu się , dodaniu fraz itd.

Dejvi

Polecam

Nie polecam

klienci uważajcie na nich. zakładają "lewe "konta pracownikom. gwarantuje wam że jeśli zadzwoni do was pani Kasia to to nie jest Pani Kasia. jeśli pewnego pięknego dnia sprawdźcie wpisując słowa kluczowe za które zaplaciliscie kupę siana a waszej wizytówki nie widać ..... to nie dajcie się nabrać ppc system ze to dlatego, że skończył się okres widocznosci wizytowki. jeśli zapłacić to oczywiście będzie ona wyświetlana. nie dajcie się nabierać tym ludziom ludzie. zadzwoni do was z tej samej firmy za tydzień 10 innych osób które przeksztalca nazwę firmy po polsku po angielsku albo po prostu podadzą skrót jej. juz sie chce rz..... od ich telefonów od lat

9
G

Trzymajcie się z daleka od tej "firmy" Nabieranie ludzi i nic więcej. Złożyłam wypowiedzenie umowy w drugiej połowie marca do dziś nie dostałam zwrotu pieniędzy. Próbuje kontaktować się, oczywiście nikt nie odbiera już telefonów, próbowałam dzwonić z innego numeru dodzwoniłam się za pierwszym razem. Osoby które tam pracują są tak niekompetentne, biuro obsługi oraz księgowość. Za każdym razem kiedy chce się dowiedzieć co dalej, kiedy dostanę zwrot mówią że wysyłaja zgłoszenie dalej... Żenada i nic więcej.

7
Marcin
@G

Dokładnie tak. Pracodawca nawet nie raczy odpowiedzieć na te posty. Numery blokują albo olewają jak wiesz ze chcesz zwrot kasy. Do gazety z nimi idę opiszę wszystko co robią

8
Magda
@G

Jakiej kompetencji pani oczekuje? przecież ich zadaniem jest nabrać klienta na kasę i robic wszystko żeby jej nie zwrócić. Wiedza dobrze pracownicy ze robią klientów w....... Na tym polega ich praca. Nie jeden klient dał sobie spokój jak ma dzwonić szarpać się z nimi albo słyszeć 100 razy przekazuje dalej to..... To daje sobie spokój. Bo szkoda nerwow

8
on

Nie zawieralem z ta firmą żadnych umów! Dzwoni pani Patrycja i straszy mnie odsetkami, karami. Dziwne, że wysłała emaila z typową ofertą. Jak do potencjalnego klienta. Napisalem wam jasno, że nie mam z wami żadnej umowy zawartej i jeśli wyślecie mi cokolwiek na siłę, bez mojej zgody (a takiej nie wyrazalam telefonicznie ani emailowo), to kieruje sprawę do Sądu. I nie zawracajcie mi (usunięte przez administratora) swoimi telefonami, bo zgody na użycie mojego nr w celu przedstawienia "oferty" ( dosłownie: wszystkie chwyty w rozmowie dozwolone byle zapłacił) NIE WYRAZIŁEM!

10
regulamin
@on

W regulaminie jest zapis ze ppc system może nie odpowiadać na reklamacje, jeśli uzna ze jest niezasadna. Regulamin tez mówi jasno, że firma nie odpowiada za nic. Wiec jeśli zapłaciłeś, a coś jest nie zrobione, to regulamin mówi - nas to nie obchodzi. Możesz nawet złożyć reklamacje, ale nie musimy na nią odpowiadać. Tak mówi regulamin.

8
Marcin

Firma to (usunięte przez administratora) Zapłaciłem 299zł za kilka usług które mieli wykonać. Nie zostało NIC zrobione, po kilku telefonach i nie spełnionych kłamliwych obietnic że cokolwiek zostanie zrobione dałem sobie spokój. Oszukali i okradli mnie na 299zł! Ostrzegam przed nimi.

8
Rafał
@Marcin

Dokładnie to samo z nimi miałem. Jakbym siebie widział, to samo miałem napisać. Nie polecam, blokować od razu numery bo w rozmowie z nimi różne teksty się pojawiają od propozycji przedłużenia po straszenie zablokowaniem wizytówki karami itd. Człowiek ze strachu albo dla świętego spokoju może się zgodzić zapłacić, jak ja. Wiec teraz jeśli mogę poradzić to blokowanie numerów nie wdawanie się w rozmowę z ppc system. Powinna być opcja jeszcze do wyboru oprócz opinia "negatywna" to "rażąca, bardzo negatywna"

8
ja
@Marcin

Dokładnie tak. Dzwoni babka i mówi że wszystko ja mam,choć efektów zero.Nie zauważyłem zwiększenia ilości klientów,no bez zmian wszystko.Teraz patrzę że mam maila od nich z propozycją współpracy o to samo co ponoć wykupilem.0 profesjonalizmu zwykle próby zdzierania kasy na zasadzie jak głupi niech płaci albo niech płaci póki się nie zorientuje

7
Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o PPC System Sp. z o.o. - Katowice

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w PPC System Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy PPC System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w PPC System Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy PPC System Sp. z o.o.?

  Kandydaci do pracy w PPC System Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PPC System Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii