Opinie o DR Pożyczka Sp. z o.o. w Legnica

DR Pożyczka Sp. z o.o.
1 1 5 5 1
Staszek Nowy wpis

Podpowiedzcie czy firma w ogóle potrzebuje pracowników?

Mała Nowy wpis
Nazwa działu: Finanse

Serdecznie nie polecam firmy doktor pożyczka w Wałbrzychu, umawiają się na spotkanie po czym nie przyjeżdżają nie informując nawet że nie przyjadą a jak się pisze i dzwoni to telefon wyłączony, odrzuca się połączenia i nie odpisuje na wiadomości. Szanujmy swój czas naprawdę 2 minuty wiadomość napisana a nie się ignoruje . Nie polecam nikomu.!!!

Kandydat Nowy wpis

1. Rekrutacja Pan Rekrutujący wydaje się nieobecny. Zapomina w połowie zdania co chciał powiedzieć. Nie wyjaśnia do końca, wypowiedzi są bardzo chaotyczne. W zasadzie nie bardzo go interesowała historia mojego zatrudnienia, nie słuchał, był nieobecny. Nie wiem na jakiej zasadzie miał zostać wybrany kierownik, skoro niczego się o kandydacie nie dowiedział. Sam nie dopytasz to się nie dowiesz. 2. Firma Firma dużo daje od siebie i to jest fajne. Auto również do użytku prywatnego, telefon, elastyczne godziny pracy, brak obowiązku przychodzenia do biura. Premie i prowizje. Niestety namowa na umowę o współpracę, jasno zasugerowana uwaga, ze umowa o prace jest mniej opłacalna czyli jeśli ktoś chce pracować na umowę o prace to dadzą mniej. 3. Zespół Nie ma zespołu. Trzeba samemu rekrutować na własna rękę. Doradcy maja być zatrudnieni na umowę zlecenie. 4. Uwaga! Praca polega głównie na pracy jako doradca czyli zbieranie rat od klientow i WINDYKACJA. Tego nie ma w ofercie o prace. Moje sugestie dla DR Pożyczka Sp. z o.o.: Doprecyzowac windykacje w ofercie. Zmiana rekrutera

Tak1Nie

Paulina Nowy wpis
@Kandydat

Chciałabym się dowiedzieć, czy finalnie zdecydowałeś się na współprace z DR Pożyczka? Z Twojej wypowiedzi nie wynika to jasno. Jeżeli tak, to napisz proszę, jakie są Twoje wrażenia z pierwszych tygodni pracy? Twój wpis ułatwi podjęcie zainteresowanym firmą decyzję o zatrudnieniu.

TakNie

Nie macie żadnych info o tym co aktualnie się dzieje? Zastanawiamy się co słychać w firmie DR Pożyczka Sp. z o.o. w miejscowości Legnica.

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344